Fototõestus, et kupumassaaž vähendab tselluliiti.

Ma näen peeglist, et kupumassaaž on tselluliiti vähendanud, ma tunnen seda ka käte all, aga katsu see pildile püüda. No tõesti! Siis, kui on vaja tselluliit pildile saada, siis näevad reied nii siledad välja, et jutt minu jubedast tselluliidist tundub tugevalt liialdatud.

Võtame näiteks päevavalguses tehtud pildi:

IMG_6930

Apelsininahk paistab küll, aga mitte nii hulluna, et see võiks läbi pükste tajutav olla. Okei, proovime siis kunstvalguses välguga:

IMG_6949.JPG

Tekib küsimus, et mille üle ma siin üldse kurdan, ah? Aga proovime ilma välguta:

IMG_6960

Juba tõesem! Naljakas, et praegu ei pea ma neid pilte pooltki nii hulluks, kui kolm nädalat tagasi. Praegu vaatan isegi seda pilti, et pole midagi katastroofilist. Aga muidugi, kui saab valida, kas tselluliidiga või ilma, siis eelistan viimast ja sinna poole ma vaikselt teel olengi.

12

Ümbermõõte ma ei võtnud, aga need märgatavalt vähenenud ei ole. Kaal on langenud kilo kuni poolteist, see on loomulik talverasva kadu, sest ma pole selle nimel ise midagi teinud. Enne kupumassaaži alustasin koduse trenniga ja tegin seda 3-4 korda nädalas, aga kuna viimased kolm nädalat olen haige olnud ja kuppudega ma ka eriti kauem mässanud ei ole, siis tselluliidiga võitlemise ajal olen trenni teinud 3-4 korda kokku, mitte rohkem. Toitumist pole samuti muutnud, nii et ma võin öelda, et ainult kupumassaaž toimib ka ja ma ei ole seda siiani isegi 5 korda nädalas teinud, kuigi peaks tegema 5-7. Asi pole olnud laiskuses, vaid puhtalt selles, et kätes ei ole olnud haigusvimma tõttu jõudu.

Kehaõlid saavad mul varsti otsa ja siis ma lähen üle kooksorasva peale. Sellega määrisin end eelmisel kevadel hoole ja armastusega ning siis vähenesid nii ümbermõõdud kui ka lohud ja mügarikud. Pakun, et kookosrasv ja kupud võiksid koos üsna head tööd teha. Kellel on näiteks kookosrasv (või mingi muu looduslik õli) kodus olemas ja tahab kupumassaaži proovida, siis saab esialgu ka odavamalt läbi ajada ja ainult kupu osta. Või siis pigem juba kaks, saab kiiremini masseeritud.

Siit leiab ka teiste kogemusi ja mulle endale jäi silma, kuidas Maikenil on kupumassaaž venitusarme parandanudMa võin ka öelda, et venitusarmid mu säärtel, reitel ja puusadel on muutunud paremaks, kuigi need on 8 aastat vanad.

Praegu käib Kupud.ee Facebooki lehel loos, kus jagajate vahel loositakse välja üks kehakupp ja avokaadoõli.

Ma siin nüüd hetkeks tardusin, sest kujutasin ette, kuidas homsest hakatakse minu tselluliidist tagumikku jagama. Kas ma ütlesin minu? Ma mõtlesin ikka ühe sõbranna oma, kes oli nõus katsejäneseks olema. Te ei tea teda, ta siin eelistab anonüümseks jääda ja palub vabandust kõigi käest, kelle silmad valutama hakkasid.

Ma nüüd lähen kordusTV-st Pilvede all vaatama ja sõbranna jalgu masseerima. Tsau!

7 thoughts on “Fototõestus, et kupumassaaž vähendab tselluliiti.

  1. Mul ka vanad venitusarmid ja tunduvalt paremaks ikka läinud selle kupumassaažiga. Peaks ütlema, et lisaks sellele pildistamise võrdlusele oleks pidanud tegema katsumise võrdluse ka, sest võrreldes algusega on mu nahk ikka kordades siidisem, pehmem, siledam, mõnusam käele jne. Vahel jääkski oma kanni paitama, sest nii harjumatult sile on kõik 😀

  2. See viimane lõik (või nojah, pigem eelviimane) – naersin südamest.

    Ma olen see häbematult õnnelik, kes on geenidest tulenevalt piitspeenike ja pole tselluliiti näinud mujal kui pildi peal, seega kuppude teemal ei oska kaasa rääkida, aga tahtsin lihtsalt öelda, et sa oled nii äge ja ma loodan, et sa blogi pidamist ikka jätkad… No vahepeal räägid siin, et kui oleks muud väljundit, siis ei kirjutakski… Ja sellest oleks nii kahju.

    Ühesõnaga, kirjuta ikka edasi. Kõigest 🙂

  3. Sa oled nii julge ja äge blogija!
    Ise võitlen tselluga hetkel kuivharjamise ja Madara kreemi abil. Tundub, et toimib ka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *