KUUEST SIDRUNIST

Hei!

Kes meid teavad ja tunnevad, need ilmselt aimavad, miks on blogil just selline nimi. Kes ei tea ega tunne või ei saa aru, siis Sidrunid oleme meie ise: mina, minu abikaasa ja meie neli last.

Tegelikult oleme küll Sidronid, aga ma ei jõua kokku lugeda neid kordi, kus meie perekonnanime on valesti öeldud. Kuna ma ei suutnud blogile ühtegi head nime anda, siis mõtlesin, et vahet ei ole, siin võime Sidrunid ka olla.
Processed with VSCO with a6 presetMina olen Liivi (30), olen Silveri (35) abikaasa ja me oleme Esimese (10), Teise (8), Kolmanda (6) ja Neljanda (5) vanemad.

Blogis kirjutan peamiselt meie argielust, mis on nelja lapse ja Soomes töötava perepeaga kohati hapu nagu sidrun, aga sidrun mulle meeldib.

*Pildi autor on Madli Allikas

7 thoughts on “KUUEST SIDRUNIST

  1. Huvi pärast küsin, Teie kellel on kehv ujumisoskus, lugesite ikka, et lillas torus on väga hea ujumisoskus nõutav? Just nimelt nõutav! Kui tean, et eriti ujuda ei oska, siis ma ikka ei roni küll. Ega ei ronigi! Ma ei hakka oma eluga mängima. Muus osas olen Teiega aga päri, pooled eksponaadid ei tööta. Kahju aga siiski on seal tore olla.

    1. Väga hea ujumisoskus mul ei ole, kuid lilla toru on täiesti jõukohane. Ilmselt see väga hea ujumisoskuse nõue on lisatud juhtunud õnnetuse pärast, aga sellest jääb väheks, kui peaks lehtrisse lendamise ajal teadvuse kaotama. Midagi muud ohtlikku selle toru juures ei tunnetanud.:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga