13 aastat orgasmita. Ei enam!

Oeh, ma olen ligi pool aastat hoogu võtnud, et enda lugu jagada, aga ikka ei tea, kuidas selle postituse kirjutamist alustada … hoiatusega, et see sisaldab sõnu kliitor, seks, orgasm ning detaile minu intiimelu kohta? Kui see kõik on liig, siis ei tasu end selle postituse lugemisega traumeerida, sest muust ma siin väga ei kirjutagi.

Või kuna kirjutan pikemalt ka Lelo uuest mänguasjast ja loosin ühe välja, siis peaksin alustama ausõnaga, et see ei ole kinnimakstud postitus? Kui nii, siis ausõna ei saa ma selle postituse eest raha, tõesti maksin ise Lelo Sona Cruise eest 99 eurot ja tõesti on see minu isiklik lugu, ei mingit ilukirjandust. Kuna nimetatud mänguasi vapustas mind, siis soovisin, et keegi teist saaks samuti vapustatud ning palusin selleks Ulaka Kaunitari abi, aga sellest lõpu poole.

Ma alustan päris algusest. Ma olin esimest korda vahekorras 16aastaselt ehk võrdlemisi noorelt, aga partner, aeg, tunne ja kõik muu oli õige, mistõttu ütleksin, et päris esimesest korrast peale on olnud olemas kõik eeldused orgasmi saamiseks, kuid Lelo Sonani ei olnud ma vahekorras seda kogenud. Üsna levinud mure naiste hulgas, eks, igasugused naisteportaalid ja -foorumid kubisevad sellistest teemadest ja need on ühed loetumad.

Olen ka ise sedasi teiste kogemuste kohta küsinud, kuid teada olen saanud vaid seda, et ma olen meritäht, ma ei ole mõtetes kohal või mõtlen üle, mul on vale mees, seks kestab liiga lühikest aega või siis tegelikult olen saanud orgasmi, aga ma ei tunne seda ära. Nagu seda saaks mitte ära tunda. Ühesõnaga ei saanud ma targemaks, sain vaid vastuseid küsimustele, mida ma ei küsinud ja alandavat suhtumist nende poolt, kelle jaoks on orgasmi saamine maailma lihtsam asi, vannitoas piisab isegi dušisegisti eemaldamisest ja veejoa jalgevahele suunamisest. Ma ei tea … ma saan sedasi vaid puhtaks.Lelo SonaVahemärkusena olgu öeldud, et mul on kõige õigem mees üldse! Mees, keda ma armastan tuliselt ja kes on mind alati esikohale seadnud, seda ka magamistoas. 

Iseenesest ei ole ma orgasmivabade vahekordade pärast eriti põdenud, seks on selletagi nauditav, kuid siiski oleme aastate jooksul proovinud erinevaid nippe, geele ja mänguasju, mis on lubanud selleni lähemale viia. Seda mitte kinnisideest jõuda haripunktini, vaid seetõttu, et meile (või rohkem mulle) meeldibki magamistoas uusi asju proovida.

Kuigi uus ja huvitav on andnud vaheldust, olen tundnud mitmel korral end katkise naisena, et see uus ja huvitav ei ole ikkagi kaugemale viinud, kuigi kõik eeldused selleks oleks nagu olemas: mul on kõrge libiido; ma ihaldan oma meest; meil ei ole vaja libestit; eelmäng on pikk; seks on täis kirge ja kestab pikalt; ma ei häbene oma volte ja muid iluvigu, ma isegi ei mõtle nendele; mul ei ole egamugav oma meest akti ajal juhendada ega ole ebamugav ka muul ajal rääkida sellest, mis mulle meeldib, ei meeldi või millest fantaseerin; me ei pea alati arvestama võimalusega, et lapsed meid kuulevad või meile peale satuvad ehk mõtted ei ole mujal; ma olen end iga nurga alt tundma õppinud ja mis peamine, orgasm vahekorra ajal ei ole kunagi olnud minu kinnisideeks ning viimastel aastatel isegi mitte ootuseks, nii et haripunkt oleks võinud ammu üllatusena tulla, aga ei.

Olgu, ühe korra olen kogenud midagi üllatavat ja väga vabastavat ja seda olukorras, kus lapsed vaatasid teises toas telerit, nii et meil oli omajagu segavaid faktoreid ja vähe aega, kuid minust käisid seletamatult lõõgastavad lained läbi ja ma lõpetasin Silveri kaisus nuttes. Ma ei tea siiani, mis see oli, sest ma ei saa võrrelda seda ühegi teise orgasmiga, mida olen kogenud unes või ilmsi.

Jah, päris orgasmivõimetu ma ei ole, erootilised unenäod, isegi kõige jaburamad, on alati lõppenud orgasmi peale ärkamisega ning pika praktikaga jõudsin umbes 20aastaselt sinnani, et suutsin end ise täppistööga (mis on nii täpne, et seda ei anna õpetada) orgasmini viia, aga seda ainult visuaalse stimulatsiooni abil. Sama täppistöö ei anna aga magamistoas mulle midagi juurde, samuti ei anna midagi juurde ükski vibreeriv mänguasi, need hoopis kaotavad viimasegi tundlikkuse.

Kui mulle jäi kuskil silma Lelo Sona reklaam, siis see köitis kohe mu tähelepanu, sest see stimuleerib helilainete, mitte tavalise vibratsiooniga. Mõtlema pani vaid hind, sest meil on kogemus olemas, kus väga kiidetud ja veel kallim paarivibraator pakub lisastimulatsiooni vaid ühele poolele ja teise poole (loomulikult minu) lihtsalt tuimestab vibratsiooniga ära. Hakkas rahast kahju küll.

Ma käisin Lelo Sonasid e-poodides vähemalt kuu aega piilumas, et vaadata, kas need on ikka tutvumishinnaga müügis, ma otsisin nende kohta infot välismaistest kanalitest, ma vaatasin tutvustavaid videoid ja lugesin vähest saadavat tagasisidet, kuni lõpuks võtsin selle riski ning tellisin Lelo Sona ära, valisin kallima variandi, millel on ka Cruise Control.lelo-sona-cruise

Muide, tellisin musta värvi lelu, aga sain peeniserõnga ja anaallibesti. Päriselt ka. Omniva oli kellegi teise paki aadresskaardi peale kleepinud minu aadresskaardi ja nii sain ma vale paki ning õige vist jäigi kadunuks. Ilmselt kellegi öökapi sahtlisse. Kuigi Eros Butiik lubas ka selle vale paki endale jätta, leidsime Silveriga, et anaallibesti pole meie teema ja erinevad peeniserõngad pole ka pakkunud sellist elamust, et neid juurde tahaks, nii et saatsime asjad tagasi ja jäin tumeroosat Lelo Sonat ootama, sest musta enam ei olnud.

Küll olin varbaotsani pettunud, kui oma tumeroosa Lelo Sona kätte sain ja seda peopesal katsetasin – mis helilained, täiesti tavaline vibratsioon ju?! Kirusin end veidi, et nii mõttetult raha tuulde lennutasin, sest ma ei oodanud sellelt enam midagi enamat kui tavaliselt vibraatorilt. lelo-sona-cruise-2Ma olin õhtul väga väsinud, mistõttu mul ei olnud tuju uut mänguasja proovida, aga samas olin veidi uudishimulik, nii et haarasin voodis ikkagi telefoni, et otsida midagi, mis tekitaks tuju. Ma ei olnud veel õiget videoklippigi leidnud, kui Lelo Sona Cruise tegi seda, mida lubas. Ma olin leebelt öeldes hämmingus, et see juhtus nii kiiresti ja seda olukorras, kus ma ei olnud õiges meeleolus. Ma jätkasin ja jõudsin haripunkti veel kolm korda. Kolm korda!!! Ma polnud sinnani kordagi end pärast üldse puudutadagi saanud, rääkimata siis uuesti orgasmi saamisest ja nüüd siis järsku neli (kirjeldamatult paremat) orgasmi lühikese aja jooksul, seda veel visuaalse stimulatsioonita … jah, need olid hästi kulutatud 99 eurot, tuulde ei lennanud sealt midagi.

Lelo Sonaga kogetud orgasmid ei ole võrreldavad nendega, millega harjunud olin, need on tõesti sügavamad ja lõõgastavamad, varasemaid kirjeldaksin pigem poolikutena, mille järel jäi pinge alles. Mänguasi ei ole mind alt vedanud ja ma ei ole vajanud enam visuaalse stimulatsiooni abi, nii et hüvasti softporno. Mul iseenesest ei ole viimase vastu midagi, aga ma enam ei tunne, et mul oleks vaja seda vaadata.

Kui Silver Soomest tagasi jõudis, siis katsetasime Lelo Sona koos ära, kuigi ma tegelikult ei uskunud, et duo ajal võiks see sama efektiivne olla, sest igasugune kliitori stimuleerimine vahekorra ajal oli sinnani olnud tuim tegevus, ma ei tundnud enamasti midagi, pigem mõjus see segavana. Katsetuse tulemus? Nagu unes – kirjeldamatult võimas! See oli nii puhas füüsiline nauding, et mul ei olnud aega isegi emotsionaalseks muutuda ja selle uue vabastava kogemuse peale nutma hakata. Ma pigem küsisin, kus see mänguasi varem oli.

Pärast esimest korda me ei olegi enam katsetanud, vaid oleme Lelo Sonaga kindla peale välja läinud ja kõige parem on see, et ajaga on see ainult kiiremaks, lihtsamaks ja veel paremaks muutunud. Erandeid muidugi on olnud, näiteks liiga tugev võimsus on hoopis üle stimuleerinud ehk tundetuks muutnud või pole me kumbki võõras kohas suutnud hetkes olla, aga seda juhtus rohkem esimestel kuudel. Praegu ma pigem haaran Lelo järele hiljem, et asjad liiga kiiresti ei käiks.

Kui võrrelda mänguasjaga üksi saadud orgasmi vahekorra ajal saadud orgasmiga, siis viimane on täiesti teistsugune, veel võimsam ja kestab kauem ning sarnaneb nendele orgasmidele, mida olen unes kogenud. Sona kasutamise ajal ei vii mind haripunkti mitte välispidine helistimulatsioon, vaid seespidine stimulatsioon, mis on mänguasja kasutamise ajal intensiivsemalt tajutav kui muidu, nii et ma julgen väita, et Lelo Sona Cruise aitab saada ka vaginaalset orgasmi.

Ma tegelikult pean endiselt orgasmi ületähtsustatuks ja mulle meeldib seks ka selleta, seega iga kord ma abilist ei kaasa, sest selleta on protsess spontaansem, vaiksem ja pooside osas piiranguteta, aga pean tõdema, et orgasmiga variant meeldib siiski nii palju rohkem, et kui Lelo Sona peaks otsad andma, siis uue ostmine poleks üldse küsimuski, maksku see siis kas või ligi kaks korda rohkem võrreldes tutvumishinnaga.

Ma olen siiamaani hämmingus, kui lihtsalt kõik ühe mänguasjaga käib ja seetõttu on mul suur usk sellesse, et Lelo Sona võiks olla abiks paljudele naistele, kellel on raskusi orgasmini jõudmisega või kes ei jõua sinna kunagi. Olen ma ju ise elav näide – ma ei olnud 13 aastat vahekorra ajal orgasmi saanud ja nüüd piisas vaid Lelo Sona appi võtmisest ning ma võin saada soovi korral mitu orgasmi järjest, ainult et mulle enamasti piisab ühest.

Samuti said orgasmid hoopis uue tähenduse, nii et ma olen üsna veendunud, et see mänguasi pakub midagi enamat ka neile, kellel pole ühel või teisel viisil raskusi haripunkti jõudmisega.

Kui ma tutvustavat videoklippi vaatasin, siis ma sain aru, et seda mänguasja ei peagi üldse vastu keha panema ja neid helilaineid on juba kaugelt tunda, aga tegelikult see nii ei ole. Kui Lelo Sona ei ole vastu keha, siis ei ole mitte midagi tunda. Ma arvan, et kontaktivaba stimulatsiooni all on peetud tegelikult seda silmas, et Lelo Sonat ei ole vaja absoluuselt liigutada, hoia vaid sobiva koha peal, aga seda ikkagi kergelt vastu keha. Cruise Control tagab selle, et ka tugeva surve korral ei kaota mänguasi võimsust, soodsam Lelo Sona ilmselt siis kaotab, kui just päris seisma ei jää, ei oska kommenteerida.

Välismaistest infoallikatest lugesin ka seda, et Lelo Sona Cruise on lärmakam võrreldes soodama variandiga ja lärmakas on see tõesti. Kui on veel mingit olmemüra, siis ei ole tegelikult aru saada, aga üksinda haudvaikses toas on tegu päris valjuhäälse tegelasega, mis meenutab kapi peal põrisevat vanakooli telefoni.

Kes tahaks endale ka sellist “põrisevat vanakoolid telefoni”, siis Ulakas Kaunitar kingib ühele lugejale kallima variandi ehk Lelo Sona Cruise`i. Loosis osalemiseks ei pea tegema muud, kui toimivat e-maili kasutades postitust kommenteerima. Absoluutselt ei pea olema sama avameelne ja minuga oma voodielu detaile jagama, kommenteeri kas või tänast ilma, aga kui keegi sai samastuda ja tundis, et tema jaoks oli postitus lohutav ja lootust andev (mitte liig, mis liig) siis seda oleks rõõm lugeda, et mitte tunda end praeguse avameelsuse pärast väga ebamugavalt.*

Lelo Sona Cruise stimuleerija loosin välja 14. juunil säilitades võitja privaatsuse ehk avalikustan vaid varjunime ja/või kommentaari.

14. juuni: Üllatus Ulakalt Kaunitarilt ehk loosi võitjad

Kellele loosiõnn ei naeratanud, siis 24. juunini või kuni laoseisu lõpuni on mõlemad stimulaatorid sooduskupongiga sidrun poole odavamad. Ma ei julge lubada, et laoseis antud kuupäevani vastu peab ja halb uudis on see, et järgmisele kogusele ei saa Ulakas Kaunitar enam nii suurt soodustust pakkuda, sest Lelo poolt on tutvumishindade kampaania läbi, mis tähendab, et ka edasimüüjatele kehtivad teised hinnad. Hea uudis on aga see, et kupong sidrun jääb tähtajatult kehtima ja annab edaspidi tervele ostukorvile 10% suuruse soodustuse.

19. juuni: LELO tuli korra veel vastu ja Ulakas Kaunitar saab edasi soodushinda pakkuda ehk Sonad on taas saadaval, kuid tarneaeg on umbes 10 päeva. Loodetavasti rohkem ladu tühjaks ei saa ning keegi soodushinnast ilma ei jää.

Kui kellegi jaoks on tegu juba tuttava mänguasjaga, siis teie kogemusi oleks väga huvitav lugeda ja usun, et ma pole ainus uudishimulik. Ma tundsin teiste kogemustest väga puudust, kui ise eeltööd tegin, sest tavaliste inimeste kogemused on ikkagi midagi muud, kui mänguasjade testimistele spetsialiseerunud välismaiste blogijate-youtuberite arvustused.

Kui veel orgasmidest rääkida, siis ma ei ole neid mitte kunagi teeselnud, nii et Silver on algusest peale olukorraga kursis olnud. Kuna ta ei ole teistega sellistel teemadel nii avameelne, siis tema vaatenurgast ma ei räägi, kuid ma võin öelda, et ta on kolmanda osapoole nii omaks võtnud, et ma talve jooksul avastasin korduvalt, et ta oli minu peale mõeldes mänguasja magamistoas laadima pannud. Väike asi, aga minu jaoks mõjus alati hoolivalt ja armastavalt.

*Ma tegelikult ei tunne end väga ebamugavalt, sest seks on miski, millest räägin vabalt ema ja isegi isa ning vanaemaga, sõpradega, sama avameelsete juhututtavatega, tulevikus ka lastega, kui nad soovivad, sest minu jaoks on seks üks põnevamaid jututeemasid, mitte tabuteema. Aga ma tean, et kõik ei räägi sellest, pigem isegi taunivad sellist avameelsust, nii et hetkel on mul veidi tunne, et olen surunud peale midagi, millest üks või teine midagi kuulda ei taha. Tahaksin loota, et need, kellele selline avameelsus absoluutselt ei istu, võtsid hoiatust kuulda ega lugenud vägisi midagi, mis neid silmi pööritama paneb.

468 thoughts on “13 aastat orgasmita. Ei enam!

 1. Väga põnev lugemine!

  Ma ei saa ka suurt orgasmidega uhkustada ja pole samamoodi kunagi neid ka teeselnud.
  Orgasm pole olnud ka mul kunagi seksi ajal eesmärk omaette .

  Olen kogenud orgasme vaid oma praeguse mehega ja seda sellest hetkest kui ta mulle suuseksi hakkas tegema, vaginaalsel teel pole see siiani õnnestunud.

  Huh, olen õnnelik, et neid tunda saan, sest orgasm voodielus annab siiski tohutult palju juurde!

  Kuid orgasmid on teema mida siiski veel häbenetakse ja nendest kõva häälega ei räägita.

  Aitäh Sulle!

  1. Minul sinuga suht sarnane lugu. Aga saan orgasme ka mingi apteegist ostetud vibraatoriga, teistega pole saanud.

  2. Loeks nagu enda kohta, usun, et kui selle mänguasja võidaksin oleks sellest palju kasu. Ma olen ka tavaliselt seksist rääkides väga avameelne ja ei leia et tegu oleks tabu teemaga. Samuti olen magamistoas mehega olnud täiesti aus 🙂

  3. Ma küll saan tihtipeale orgasme kui mees minu kliitorit stimuleerib,aga need justkui jäävad poolikuks.Oleks huvitav näha,millistesse kõrgustesse see mänguasi mind viia suudab??

 2. Oeh… täiega samastun. Pole 7 aasta jooksul mitte ühtegi orgasmi mitte ühelgil viisil saanud.. tunnen nagu oleksin ainuke naine ja kõigil teistel käib see nii lihtsalt.. selline tunne, et minuga on midagi valesti.? olen imelik mutant jne?
  Tean et kaaslasele teeb see ka muret ja ilmselt käib väga ego pihta aga mis ma teha saan? ?
  Seda postitust lugedes tärkas tunne et äkki.. äkki see võiks ka mind aidata? Osalen loosimises ?ära ainult võitja emaili kuskil kuuluta *häbelik*?

  1. Täpselt sama siin ?? mehega koos üle 10a ning siiani veel käib talle ka justkui ego pihta see..

  2. Mind kõnetas praegu eriti see lause kommentaarist “Tean et kaaslasele teeb see ka muret ja ilmselt käib väga ego pihta …” – ja siis lisandub kompotile veel mõte, et kuna mina olen “katki” siis tunneb teine ka ennast põhjendamatult halvemini.

 3. Omgg, mul on täpselt sama teema!! Pole küll varem mõelnud mänguasja soetamisele, kuid nüüd lisandus see mu listi, mida ma hädasti vajan 😀

 4. Oeh, kui tuttav jutt, ainult selle vahega, et ma pole KUNAGI orgasmi kogenud.
  Minu esimene kord oli 15.aastaselt, nüüdseks olen 19 ja ikka ei miskit. Oleme proovinud elukaaslasega ka erinevaid mänguasju, geele, isegi grupiseksi proovisime ära ja minu jaoks oli ikka 0.
  Niiet Lelo kuluks küll väga ära, äkki aitab mind ka ?

 5. Jep, tõesti, see teema ei tohi olla tabu. Kahjuks on tõeline seksuaalsus nii allasurutud, et vähesed võivad nautida normaalset suguelu. Viimane aeg asjast rääkima hakata ja valehäbi unustada 🙂

 6. Mul pole küll orgasmi saavutamine päris nii keeruline nagu sul varem oli, aga sageli seda küll paraku ei juhtu, nii et väga tore oleks sellist vidinat katsetada 😀

 7. Olen ka üks kaaskannatajatest ja siiani ausaltöeldes olin kindel, et olen oma murega üksinda. Aitäh selle postituse eest ja hoian pöidlaid, et loosiõnn mulle sellel korral naerataks, sest tean, et minu mure on ka mu abikaasa mure. Ja kuigi orgasmi saamisest olen juba ammu loobunud ega tunne ennast ise otseselt..mm.. nagu ma saaks vahekorrast vähem kui abikaasa, siis oleks ikka tore seda kogeda ja abikaasalt ära võtta tunde nagu asi oleks temas, sest ei ole.

 8. Ma tahan hoopis öelda, et ma olen kade, et suudad seksist ja seonduvast nii kompleksivabalt rääkida. Mina ei suuda! Kuigi mõistusega saan aru, et häbeneda pole midagi.

  Aga mänguasja tahaks küll ära proovida, see oli suht võimas reklaam praegu. 😀

 9. Mina! Mina! Mina! Sama teema nagu Sul, et orgasm ei tule mitte kuidagi moodi.. esimesest vahekorrast on möödas 12 aastat ja tôesti enam juba ammu isegi mitte ei looda enam. Samas unes olen saanud… seda enam on müstika miks siis päris vahekorra ajal ei tule:( niisiis loodan loosiõnnele!

 10. Väga tore lugemine oli!
  Minu esimene seks oli mu mehega 16aastaselt, kellega siiani koos oleme. Noil esimestel kordadel olin ma see üks õnnelikest, kes mehega koos lõppu jõudis. Siis hakkasin antibeebipille kasutama ja no enam ei saanud küll kuidagi muudmoodi kui mees aitas keelega. Ise ma ennast siis küll katsuda ei julenud või kuidagi kaasa aidata.
  Mingi muutus seksis toimus mu jaoks peale esimese lapse sündi – kõik oli kuidagi vabam ja parem, aga orgasmi ikka veel mitte.
  Ostsin ka endale mingi g-punkti vibraatori, aga see tundub nii mõttetu mu jaoks ja sellega kaasa aidatud kliitoriorgasm kuidagi poolik.

  Aga muidu sama nagu sinul -mees on mu jaoks õige ja seks temaga tore, mis siis et mina orgasmi ei saa.

  Heameelega prooviks seda peent aparaati küll 🙂

 11. Mina olen küll mingit orgasmilaadset asja kogenud. Kuid mitte täielikult.. lisaks olen väga madala libiidoga ja ei oska selles osa midagi ette võtta.. tunnen ennast lausa imelikult, sest tahan seksi ainult korra kuus ja siiski vajan enamjaolt ka visuaalset stinulatsiooni. Ei teagi kas asi on minus, minu peas või mehes.

 12. Ma tänan sind avameelsuse eest! Ma pole kuulnudki sellisest asjast, ometigi olen katsetanud erinevaid asju partneriga. Nimelt ma olen juba suht noor/vana (ise tunnen end kyll noorena oma 35 aastaga, kuid kuidas keegi), kuid orgasm mu jaoks on olnud kättesaamatu asi. Kuigi mul on viis last ning elukaaslane keda armastan ja ihaldan ning katsetame erinevaid asju, siis minu jaoks pole olnud orgasmi siiani. Vahepeal see mind häirib kyll kuna enamik kirjeldab seda nagu vau efekti ja tunnen end katkisena, et miks mina seda pole tundnud. Olen vahel ka mõelnud, et vb liiga vähe ikka voodipartnereid olnud(elukaaslane ongi mu teine partner yldse), kuid no see oleks totter põhjus ka mees maha jätta või teisega voodisse ronida keda ei armasta. Igatahes loodan ma loosiõnnele ja kui see ka minule ei naerata, siis plaanin selle lähiajal soetada :). Äkki see toob ka mulle orgasmid 🙂

 13. Väga lahe (Y)
  Mulle meeldivadki just sellised lihtsad, arusaadavad ja konkreetsed lood, ei mingit üle reklaamimist. Sinu lood ongi just lihtsad ja ka tavainimesele arusaadavad 😉 🙂
  See, mida kirjutad on ju ELU!
  Olen tänu sinu kunagisele postitusele juba ühte abilist kasutanud – viibrik ja ma sain sellest tõesti abi. See toimib!
  Mänguasjadega ma ei ole mänginud ega ei ole ka mõelnudki seda teha aga sinu lugu lugedes … jaa, paneb mõtlema, et miks ka mitte proovida. Ma usaldan sind ja sa andsid julgust, tänud <3 <3 <3
  Ja vanasõna ongi käes… muna õpetab kana 😀
  Edu ja armastust sulle kallike!

 14. Teema, mis tõmbab ilmselt kõiki naisi – aitäh!
  Pole varem kunagi ühegi mänguasja peale mõelnud, aga see tundub hea ?

 15. Minul sama teema, vahekorras ei jõua kunagi lõpuni 🙁 aga ise stimuleerides jõuab. See mänguasi kuluks väga ära…

 16. Ilm on täna vahelduva pilvisusega.

  Ei, tegelikult võin ju paar sõna teemasse ka öelda. Orgasmi saamisega üldiselt probleeme pole, küll aga on vaginaalne orgasm minu jaoks müüt. Nüüd hakkaski huvitama, kes selline asjapulk muudaks midagi. Ja kas üleüldse sellega võiks orgasm kuidagi teistsugune olla. Väga huvitav jubin igatahes.

 17. Mul ka, mees on super ja teeb kõik, et mul hea oleks. Aga ei midagi, mitte, et see mind häiriks. Lelot katsetas küll.

 18. Mul pole orgasmi saamisega kunagi probleeme olnud, osav keel või sõrmed töötavad alati. Küll aga ei saa ma seda kunagi vaginaalse vahekorra ajal ilma samaaegse kliitori stimulatsioonita, samuti jätab intensiivsus sageli soovida. Vibreerivad mänguasjad pole mulle kunagi meeldinud, aga see, millest sa siin räägid, tundub täpselt minu masti lelu. Lugesin just lisaks hunniku Lovehoney arvustusi läbi. Mul on seda vaja, nüüd ja kohe 😀

 19. Ma tavaliselt iial blogiloosides ei osale, aga see kõnetab mindki. Vahekorra ajal pole ma kunagi vaginaalset orgasmi saanud. Ainult kliitori oma ja oraalselt või vastu kliitorit meheau hõõrumisega, aga tahaks seda teist ka kogeda 🙂 Vbl see aitaks 🙂

 20. Näed, kui paljusid Sa kõnetad? Super postitus, väga vajalik teema! Samastun paljuski.

 21. Mul oli ka pikalt probleeme orgasmi saamisega, seda hetkeni kui esimest korda sünnitasin, pärast seda tulid orgasmid ka minu voodielu vürtsitama, kuid nagu ka siin eespool mainiti, see siiski pigem toimub kliitori stimulatsiooni abil kui lihtsalt vaginaalsel teel.. Mulle samuti ei meeldi need tavapärased vibraatorid ning rõõm oli lugeda Sinu julget ja avameelset postitust, loeks teine kordki 😉

 22. Ka mina olen üks õnnetuid, kes *orgasmijumala* poolt puudutamata jäänud. Algselt ajasin seda tunnet taga, olin pettunud, kurb ja vihane oma partneri peale. Ent nüüdseks olen leppinud ja seks on pigem kohustus kui nauding. Nii suurt summat mänguasja peale raisata ei jaksa, ent igaksjuhuks osalen, äkki näkkab. Võimalik, et ka minu jaoks ei ole kõik kadunud.

 23. Ma olen selline veidrik, et mul õnnestub ainult ise ennast lõpuni viia ja kliitoriaalset orgasmi kogeda aga pole kunagi vaginaalset orgasmi kogenud. Vaese tudengina ei hakka seda kallist lelo ostma sest garantiid ju pole, et see töötab aga oleks tore ka seksi ajal kogeda kunagi orgasmi.

 24. Väga hea postitus!

  Mina ostsin lelo sona mänguasja aasta tagasi. Lugesin ka kommentaare enne, aga ikka üllatas mind selle võimsus.
  Mulle meeldiks kui veidi saaks veel nõrgemaks või õrnemaks keerata vahel. Just siis kui on tunne, et tahaks orgasmi tulekut pikendada.

  Seda ongi raske kirjeldada. Peab proovima 🙂 soovitan soojalt, kuigi ka sellega ei tohi ootusi liigselt üles kütta, sest mul on vahel ka Sonaga raske orgasmini jõuda. Ja vahel piisab ainult selle nägemisest. Samas ei ole see mu lemmikmänguasi.

 25. Väga hea on näha, et keegi julgeb sellistel teemadel avalikult rääkida. Mina saan ka orgasmi vaid siis, kui ise seda teen, üksi. Vahekorras pole seda kunagi kogenud, sellist poolikut peaaegu varianti küll. Samuti on keskendumisega raskusi, mõtted mujal jne.

 26. Kindlasti vajalik teema paljudele naistele!
  Olen mõelnud endale mänguasja ostmisest, kuid pole veel piisavalt julgust, et poodi minna ning netist tellides ei saa aru suurusest ja võimsusest.

 27. Minu jaoks olid orgasmid täiesti tavalised, kuni viimaste lasteni. Juba 5 aastat ja mitte kui midagi. Vahest ajab selline asi vihale, vahest teeb kurvaks. Mõtlesin, et võib olla aitab aeg aga kui ajale saaks kaasa aidata….
  Igatahes super postitus, aitäh!

  1. Minu lugu on lihtsalt ebameeldiv ja ma pole kindlasti ainuke. Lisaks sellele, et ei saa orgasme on ka madala libiidoga probleeme. Seksi naudin ja väga, aga isegi tahaks tunda seda võimsat orgasmi!
   Soovin osaleda selles loosis

 28. Suurpärane postitus!
  Hea on teada (lugedes ka teiste kommentaare), et ma ainuke veidrik pole!

 29. Ma pole ühtegi lelu proovinud , tundub imelik. Lugedes sinu postitust tekitas mõte – peaks proovima! Orgasm annab mõnusa tunde ja paneb särama nii seesmiselt kui väliselt. Mitu järjest saada- tahaks ka seda tunda :). Aitäh ägeda postituse eest!

 30. Ilm- Tuuline aga sajuta. Nädalavahetuseks lubab tuulevaiksemat ilma ja kuni 23 kraadi. Eriti kuumaks läheb 14 juuni õhtul 😉

 31. Tead ma olen tõenäoliselt Su blogi üks suurimaid jälgijaid-kõik loen läbi ja piilun, kas on midagi uut. See postitus mõjus ootamatult, aga positiivses võtmes. Supper lugemine , kadestan Su kompleksidest ja tabudest vabat suhtumist. Tahaksin ka selline olla! 🙁

 32. Ohjah. Sa räägid nagu minust. Meil on olnud niipalju odavaid mänguasju mille kasufaktor on nullilähedane. Ma ise suudan veel elada teadmisega, et ma ei jõua sinna haripunkti aga mehest on kahju. Tema enesehinnagule mõjub see hullusti aga kuna ta on nii tohutult hea mees ja ma teda kuuni ja tagasi armastan, siis on mulle tema heaolu väga oluline- lisaks äkki ma ka saan tundma seda millest vaid vähesed räägivad??

  Rääkimata sellest, et kogu 9 aastat on just tema meie voodielu elavdanud ning mind alati esikohale seadnud. Seetõttu ma tean, et asi pole temas!;)

 33. Väga tore, et julgesid kirjutada sellisest asjast. Mul on elu jooksul ka ainult üks partner olnud ja see on pannud mõtlema, et kas tõesti ei ole ta “see õige”, kuna me võime ükskõik kuidas võimelda, aga sellist võimast orgasmi pole kogenud. Juhuslikult olen saanud nende 7 aasta jooksul mõned orgasmid, see annab lootust, et päris võimetu siiski pole. Natukene on tundlikkus muutunud peale laste sündi, aga nüüd jälle napib jaksu ja aega, et midagi pikka ette võtta. Hea meelega prooviks ka selle vidina ära.

 34. Mul see tipppunkti jõudmine nii keeruliselt pole käinud, aga kuna mul partnerit juba poolteist aastat pole olnud ja enne sedagi asjad enam ei sujunud väga, siis oleks huvitav sellist abivahendit proovida, seda enam, et selliseid mänguasju ma veel katsetanud ei olegi.

 35. Meil enamasti on kõik hästi sellega, kuid tunnen vahest, et pean liialt pingutama selle nimel, et teistel nagu tuleks loomulikumalt, oleks tore selline abiline vahel appi võtta.

 36. Aitäh, et julgesid!

  Ma ise praegu olukorras, kus üsna samadel põhjustel on elukaaslasega voodielu pekki läinud 🙁 Kogu aeg maailma kõige halvema naise tunne.

  Loodan loosiõnnele, sest praegu kuluks igasugune abi meie suhtele ära.

 37. Oh, kuidas tahaks proovida, tundub nii uus ja huvitav…hambad ristis loodan võitu, muul juhul vist peab ära tellima ikka.

 38. See postitus on vahelduseks väga avameelne ja otsekohene. Ka mina pole kunagi orgasmi saanud(või seda ära tundnud) ning suurima heameelega prooviks ka Lelot. ?

 39. Väga põnev teema, mina tunnen, et peale laste sündi on mu libiido suurenenud aga orgasmi saamine jällegi raskenenud. Tahaks väga seda põnevat imemasinat proovida 🙂

 40. Mhhhh…
  Ma loen ja mõtlen, et ma isegi ei tea, kas ma üldse tean, mis see orgasm on või mitte. Ehkki tahaks uskuda, et ikka tean. Aga juu siis enam ei mäleta…

 41. Sügisest oleks see tore abimees, mil sündinud on kolmas põnn ja plaanis on kogu sekselu toredamaks muuta.

 42. Mina käisin hiljuti Amare Luna koolitusel, see oli nii äge…. Vaginaalsete orgasmide saamisega ei saa ma hiilata? Võidust tunneksin kindlasti suurt rõõmu ja naudingut! ?

 43. Aitäh! Mu mees tunneb end alati nii pahasti, et minul seksist miskit naudingut pole, aga seda lugu tõmbas kohe lugema ning nende toodet tahaksin väga proovida.

  Armastan oma meest ning tahaksin, et ka mina jõuaks sama rahulduseni nagu tema, et olukorda meie mõlema vahel veidi paremaks muuta

  *Sooviksin jääda anonüümseks

 44. Olen samas pundis. 7 aastat ja ei midagi. Alustasin seksuaaleluga suhteliselt hilja, partnerid on olnud õiged. Samamoodi koht, aeg, enesetunne, soov jne. Seda alandusetunnet olen minagi tundnud. Pole kunagi ka ise suutnud ennast selleni aidata.
  Praeguses suhtes on mees teema osas vägagi toetav. Ta ei saanud alguses aru, et ma orgasmi ei saanud, sest ma pole meritäht, naudin niisamagi. Kuid ainus mis saan, on hea tunne kooskõlas tundega, et midagi jääb puudu. Iga vahekorra lõpus tunnen seda. Rahulolu segunenud masendusega, sest miks ma ei saa? Ma tahan ju ka. Mees omalt poolt teeb kõike, et mind aidata aga ei. Olen proovinud kahte vibraatorit, mingi suur jänesevibraator ja väike kliitorivibraator. Mõlemad netis kiidetud, kuid täiesti null.
  Nüüd sinu postituse peale mõtlen, et seda tahaks ka proovida. See oleks praegu viimane vibraator, mida proovida raatsiksin. Loodan südamest loosiõnne peale, kuid olen suhteliselt kindel, et halva õnne korral ostan selle ise.

 45. Minu esimene kord oli kui olin ka 16. Täna olen 28. Selle aja jooksul on mul olnud 2 partnerit- üks pikk suhe ja teine suhe on viinud abieluni. Seega mõlema suhte puhul on olnud katsetamisi ja pühendumist, kuid ERANDITULT saan orgasmi ainult peal olles. Minu jaoks on see kurb ja piirab kogu olukorda. Ei ole veel tutvustavaid videosid vaadanud, kuid kui see võimalusi avardab, siis tuleb see raha säästa ja see VAJALIK mänguasi osta.
  Suur aitäh avameelse postituse eest, mis annab lootust, et kõik ei pea olema lõplikult ühekülgne.

 46. Ilm võiks küll juba soojaks tagasi minna ??
  #kuivõidanäraemailiavalikusta #olenhäbelik

 47. Harva kui ma ei saa orgasmi. Aga kuna mind on kasvatatud nii, et seks on tabu, siis ei ole ma vâga katsetaja olnud. Eriti kuna partnerid ei ole kôige õigemad olnud. Hetkel olen kûll ûksi, aga vôibolla peaks enne ideaalset partnerit end rohkem avastama 😉

  *Soovin jääda anonüümseks

 48. Oeh, ühest küljest on hea lugeda, et ma pole sugugi ainuke kellel selliseid probleeme esineb, aga ikka on paha tunne, alati nagu jääb minu jaoks mingi “nõks” puudu. Me oleme mehega arutanud küll, kui tore oleks igasugu uusi asju proovida ja katsetada, oleme üht-teist ka teinud, aga sellise vigurini pole veel jõudnud- mees kindlasti tahaks, aga ise olen siiani kuidagi eemale hoidnud sellistest viguritest.. Aga praegu peale selle postituse lugemist tundub küll, et see oleks kindlasti vääääga huvitav kogemus meie mõlema jaoks. 🙂
  Kui peaks õnn minule naeratama, siis paluksin jääda anonüümseks 🙂

 49. Vajalik teema, millest kahjuks ei räägita. Aitäh selle postituse eest!
  Meie suhe kestnud ka üle 10 aasta ja magamistoas mänguasjad veel puuduvad, ainult pesuga piirdunud… kuid kuna ma olen ka nn meritäht, siis oleks abi küll juba vaja. Nii tihti jääb mul poolikuks ja annan lihtsalt alla. Nooruses häirisid vist beebipillid ja nüüd kõik argimõtted ning sünnitanud keha. Täitsa lõpp, milline huvi nüüd Lelo vastu tekkis 😉

 50. Vau… kõlab pehmelt öeldes uskumatult ja kui ei teaks, et just sina selle kirjutasid, ei julgeks uskuda, ausalt. Ma olen küll kõigest 26, kuid samastun nii paljuga. Ja orgasm seksi ajal on minu jaoks miski ulme, mida isegi enam pole lootnud. Kardan ka muidugi, et see asi ei pruugi minu puhul toimida… aga kui toimiks, siis oleks see küll miski, mida ma uneski loota poleks osanud. Seega… pöidlad pihku ja jään siia lōug maani mōtlema selle üle seniks.

 51. Ma olen paar korda elu jooksul niisama vahekorras olles orgasmi saanud. Õnneks käega õiget kohta mudides, saab ka vahekorra ajal orgasmi.
  Mänguasi kuluks ära, kuna meest pole 🙂

 52. Ma pole ka kunagi (12 aastat siis) orgasmi saanud, isegi unes mitte. Vahel teeb õnnetuks, aga tundub et partnerile on see suurem löök.
  Väga vajalik teema, aitäh et kirjutasid sellest.

 53. Ongi plaan mehega mulle “sõber” soetada. Kuulun ka sinna igavate naiste hulka, kuigi alguses oli mehega hea ja iga Ta puudutus ajas kiima. Tänaseks on rahulikumaks asi muutunud, Kahjuks ka need orgasmilaadsed asjad?. Väike abiline oleks super

 54. Nii hästi kirjutatud postitus. Mul eelmiste partneritega oli samuti raske orgasme saada, väga oli vaja visuaalset simulatsiooni juurde jne. Praeguse elukaasalasega õnneks avastasin orgasmid. Vahel on ka praegu raske orgasme saada nii, et seda põnevat mäguasja prooviks küll 🙂

 55. Ka mina pole kordagi elus veel orgasmi saanud, kuigi mees on ōige ja libiido on pigem kõrge ning ise olen väga avatud. Mul on samuti juba mehe ees piinlik ja ei tahaks et tema end halvasti tunneks. Väga sooviks proovida!

 56. Ohh, kui kurb, kui tõesti kunagi orgasmi ei saa, isegi mitte ise endaga tegeledes..
  Mul kunagi mingi julla oli, aga selle efekt oli pigem psühholoogiline. Uusi trikke õpiks küll ?.

 57. Mina saan vahekorras olles orgasme vaid teatud asendis või ise stimuleerides, mis tihti mõjub vastupidiselt ja parem naudin lihtsalt seksi. Lelu oleks kindlasti hea võimalus voodielu vürtsitada ja rohkem poose kasutada, praegu lõpetame tihti samas poosis, sest mees soovib, et mina ka orgasmini jõuaks.
  Teema on kindlasti paljude jaoks vajalik, ise ma otseselt hädas ei ole, kuid vaginaalset orgasmi pole kunagi saanud.
  Olen ka ise väga vaba suhtleja sellistel teemadel ja ei tunne piinlikkust ega häbi. Seksil on väga oluline osa suhtes. Olen nii mõnegi paari pealt näinud, et kui ikka seksi ei ole või on kehv, siis suhe läheb lõpuks rappa.

 58. Ilm on selline et suvi sai läbi ja sügis on jälle käes.

  Orgasmid on sellised et ainult välised. Seda nö sisest orgasmi ei ole kunagi saanud ja ega välinegi kergelt ei tule. Olen mõelnud küll mänguasjade kaasamisse aga siiani on jäänud julgusest (?) puudu..
  Orgasmi olen ühe korra teeselnud, kui üks ilus poiss pingutas niiiii väga aga ms olin..neeh.. tagantjärgi võin öelda et tegemist oli ka mu elu kõige halvema seksiga.

 59. Noh, et ilm on selline täitsa tavaline Eesti suveilm ja nii.. ?
  Minul pole kunagi orgasmiga probleeme olnud. Alustasin sama vara kui sina, nautisin juba esimest korda (peale seda kui alguse valu ära läks) ja teisel vahekorral sain juba partneriga samal ajal orgasmi. Mis sellel ajal oli küll selline väga väike orgasm. Eks nooremana oli mul ka raskusi ja vaginaalselt väga tihti orgasmi ei saanud. Küll aga muutus kõik peale lapse/laste sündi ja aja jooksul on orgasmid järjest võimsamaks läinud.
  Mind on alati huvitanud see teema väga ja loen üsna tihti erinevates foorumites just neid teemasid, kus naised räägivad, et nad ei saa orgasmi. Ja tegelikult on neid naisi oioi kui palju.
  Õnneks minu tulevane amet on väga seotud sellise teemaga ja loodn, et saan naisi tulevikus ka nõustada ja aidata. Eriti just sellest rääkimise osas. Olen ka ise nendel teemadel väga avameelne ja nii põnev on seksist rääkida? Aga nagu ka siit kommentaariumist näha, siis enamus naisi sellise murega tunnevad, et nad on ainukesed ja ei julge sellesy rääkida, kuigi ometigi on see väga tavaline mure paljudel.

  Tahaksin ise ka seda imevidinat täitsa proovida ja katsetada ? Kuigi mul on tunne, et siin on palju naisi kellele kuluks see oluliselt rohkem ära kui minule?

  *Vist kõige kommenteeritum teema sul ajaloo jooksul üldse?

  #Liivisaoledägenaine!

 60. Aitäh, et selle teema postitasid! Mina olen ka nende hulgas kes mehega orgasmi ei saa. Ühe korra tegelikult olen saanud aga see polnud ka nii meelierutav. Üksi toimetades saan küll aga ma ei tea mis värk sellega on, et mehega ei saa. Tundsin sinu jutus end 100% ära. Nii loodan, et õnn naeratab mulle ning saame aastapäeva puhul eriti rõõmsaks tänu sellele leiutisele. 🙂

 61. Olen sinuga samas paadis. Mees on perfektne aga orgasmi saan üksinda ja softporno abil. Voodielu muidu igati põnev ja tunnen rahuldust mehe orgasmini viimisest, aga tihti tekib siiski küsimus, et miks mina ei saa… olen igasugu lelosid vaadanud, ostmiseni ei olegi kahjuks jõudnud, sest kardan, et neist pole abi. Võit ei teeks paha 🙂

 62. Olen sama murega silmitsi. Koos partneriga pole suutnud 10aasta jooksul kordagi haripunkti jõuda. Huvitav oleks ära proovida ?

 63. Appii! Ma tundsin end niiiii ära selles jutus 🙂 ainuke asi, et minu ja mu mehe voodielu on see minu mitte orgasmi saamine täiesti ära rikkunud 🙁 see oleks kindlasti imeline abiline meile !

 64. Igaüks hakkabki avastama varem või hiljem igasugu asju ja vürtsi ellu pole kunagi too much 🙂 (räägin mina kes ma alles nüüd on julgen mehe ees ihualasti seista ilma et ma teki all oleks,rääkimata siis seksi teemade üle arutlemine,vanust küll (27) aga jah ?)

 65. Oeh..

  Tuttav jagas postitust, et väga põnev teema… Ja elus poleks ma osanud arvata, et see teema mulle nii isiklik on.

  Olen oma kaaslasega koos olnud 3 aastat ja selle aja jooksul (ja ka varem) pole ma orgasmi kordagi saanud. Olen päris õnnetu olnud, sest minu vanuses (ise 22) naised on päris aktiivsed ja mu oma sõbrannagi räägib, et saab iga kord (ehk iga päev), kui ta oma partneriga asjatab.. Ise tehes saan ma ainult üksi. Kui mehega askeldame ja ma siis teen, siis on ääretult raske mul midagigi saada ning suuseks ja tema sõrmedega masseerimine pole samuti tulusad (just, nagu Sa isegi ütlesid, pigem häiriv). Nii palju kordi olen mõelnud, et miks mina ei saa, mis mul viga on. Minu kaaslase jaoks on see ääretult solvav, sest tema, kui noor kutt, võtab minu mitte tulemist ääretul solvavana ja meheau pihta käivana. Seetõttu olen hakanud lausa teesklema või lihtsalt ruttu talle blowjobi tegema, sest ma tean, et ma niikuinii ei saa. Kurb on..

 66. Nii lahe postitus, tõesti!
  Minul hetkel orgasmidega kõik niiöelda tiptop, on olnud 4 partnerit ning viimane, elukaaslane, on ainukene kes mind lõpule viinud on. Varem ei suutnud orgasmi ligidalegi jõuda. Minul ilmselt oli asi usalduses ja kõige tähtsam – ma pean siiski ise 99% ajast kaasa aitama. Kui kätt külge ei pane, on küll mega mõnus ja võib tulla see aimatav tunne, et tuleb, aga.. ei tule 😀
  Ja lelude poolest.. oeh. Ma nagu ei raatsi katsetamiseks 100 hakkama panna ja kõik odavamad on kergelt öeldes jamad olnud. Niiet kui mul oleks õnne üks vingem asi kasutada saada ja usk nendesse asjadesse tõuseks, siis suure tõenäosusega kergitaks neid rahakotiraudu meelsamini. Võiks ju küll veidi põnevust voodiellu tuua ?

 67. Ühinen paljude eelkõnelejatega, orgasmi pole kogenud miskil viisil ja arvan juba, et see minu puhul võimatu…. Aga äkki..?

 68. Seda postitust lugedes tundsin siin jutus nii enda ära, mul pole olnud ka siiamaani mehega koos olles võimalust kogeda orgasmi, vaid olen saanud seda ainult üksinda, ma ei ole sellepärast tundnud erilist ebamugavust või häbi ja seks on siiski olnud nauditav aga olen mõelnud küll, et tahaksin seda kogeda koos mehega ja kas on teisi naisi veel sellise probleemiga, kus orgasmini jõuavad ainult läbi visualiseerimise üksinda.
  Väga tore on lugeda, et ma ei ole selle probleemiga üksi ja sellele võib olla lahendus:)

 69. Tundsin ennast nii ära selles postituses. Ausalt arvasin, et probleem on ainult minus, et võibolla tõesti ei oska mentaalselt õigesse kohta minna seksi ajal. Minul isiklikult tekitab see ka pinget, kui kaasa näeb tõesti palju vaeva ja pühendab mulle enamuse ajast, aga mina olen võimetu andma ka talle seda tunnet, et ta on naise lõpuni viinud. Oleme samuti katsetanud erinevaid vidinaid, kuid millestki pole seni kasu olnud.

 70. See kõlab nagu unistus!

  Vaene armas mees üritab mida iganes, et ka mina orgasmi saaks aga mida pole seda pole.
  Oleks tõeliselt hea meel kui võidaks! Mehel ilmselt oleks sama hea meel!
  Minu 11a jooksul on see jäänud vaid unistuseks millest teised räägivad!

  Kusjuures postitus oli väga huvitav ja ilmselt paljude jaoks väga väga vajalik!!
  Aitäh, et jagada julgesid!
  Jään võitu ootama (palun palun palun!!!)

 71. Sa oleksid nagu minu loo rääkinud ?? Aga ainult seda mänguasja pole mul õnnestunud leida mis teeks mind õnnelikuks ning ka meest ?
  Loodan võita ?

 72. Ma räägiks hoopis ühe naljaka juhtumi. Olin oma praeguse elukaaslase ja laste isaga vaevu kuu aega koos olnud, kui kolisime teise kohta elama. Mul olid ka ühte suurse kilekotti pakitud lelud muude asjade hulgas, millega sai vallalisena lõbutsetud. Kuna elasime esimesel korrusel oli mugav kolitavad asjad lihtsalt aknast välja vedada ja mees siis haaras kotid ja pani auto käru peale. Kui ma aga leludega koti aknast välja viskasin, läks kott pauguga puruks ja lelud olid ilusasti tänaval laiali viiekordse paneelmaja ees. Ma ütlen, et ausõna ma pole elus kiiremini õue saanud, kui tookord. Mees isegi ei jõudnud nägu keerata auto poolt koti poole, kui mul olid juba asjad ära peidetud, millest tema teadlikki polnud. Peale seda läksid ka lelud vaikselt likvideerimisele sest tundsin, et ei suudaks sama piinlikustunnet enam taluda, kui ootamatult välja peaksid jälle kusagilt kapinurgast ilmuma…
  Kuna mulle meeldib magamistoas katsetada uusi asju ja orgasmid, kui üldse, on sellised 0.01 sek kestvad siis oleks tore midagi võimsamat kogeda…

 73. Tubli, et nii avameelselt sellisel teemal kirjutada julged! 🙂 Hea meelega osaleks ka loosis.

 74. Thank you lord for this post ? Nii tuttav teema. Vaginaalselt pole kunagi orgasmi saanud. Oleks väga tore proovida sellist vidinat. 5+ julguse eest!

 75. Nii hea, et sa sellisest teemast kirjutad. Usun, et see postitus muudab paljude naiste elu. Ise sain küll usku juurde, et olukord ei ole lootusetu 🙂

  Kui loosiõnn ei naerata, siis läheb lelu kindlasti wishlisti!

 76. Minu jaoks on suure O-ni jõudmine vahekorra ajal tavaliselt keeruline. Seda on juhtunud küll, aga pigem on see erand kui reegel. Mänguasju appi võtta pole veel proovinud, aga ehk peaks siiski oma tagurlusest üle saama ja proovima…

 77. Oh. Hea teada, et ma pole tõesti ainuke kes orgasmi ei saa :). Ma olen oma hetkelise elukaaslase ja laste isaga koos olnud pea 6 aastat. Mees muutub vahest ikka õnnetuks, et mul see värk ei toimi.. aga noh, siiani hakkama saanud. Voodielu olen elanud aga 9 aastat, selle aja jooksul pole isegi mitte ligilähedalegi jõudnud, veidi õnnetuks teeb isegi..

 78. Igatahes ilm oli täna juba parem kui eile.

  (Ma kommenteerin ainult selleks, et seda vägevat mänguasja võita. Peale seda lugemist tahab seda ilmselt iga naine, ka see, kes päevas näiteks kolm orgasmi saab. Kommentaaride hulk selle postituse all on ilmselge tõestus) ?

 79. Samastun! Mehest hakkab ainult kahju, ise ma ei hooligi väga , aga tema tunneb ennast halvasti, et ei suuuda mind rahuldada ?.

 80. Huvitav postitus. Ennast huvitavad ka sellised teemad. Täitsa sooviks ka proovida. Endal samamoodi raskusi saada vaginaalset orgasmi.
  Ei sooviks ka et maili avalikustatakse. ???

 81. Halleluujaa!! Tahan ka seda imemasinat, sest siiani pole miski toiminud.. 🙁 (ja tõttöelda on kergendav kuulda, et ma pole oma murega üldse mitte üksi. Sorry, kaaskannatajad :p)

 82. Huvitav lugemine!
  Antud firmaga on kogemust vaid Lelo Hex kondoomidega, mis olid/on rõvekallid, aga siiski vist parimat tunnetusega (partneri sõnul) seni proovitutest. Blogi tulemusena, aga hakkasin ka nüüd ise sellest imevidinast unistama, sest vaginaalset orgasmi tahaks küll saada ^^ .

 83. Appi kui hea postitus! Julgustav ning pani mõtlema, et peaks ka soetama ja proovima, kas toimib ka minul. Ideaalne oleks võita muidugi ka!
  Ehk ühel päeval on ka minul õnn seda orgasmi tunda ja äkki lähebki just seda vidinat tarvis. Vot ei tea, aga ega enne ei saagi ehk teada, kui ei proovi.
  Igatahes hoian endale pöidlaid!

 84. Oeh, mina olen samuti voodielu pärast üsna õnnetu, ei paku seda, mis võiks. Arvan, et enda pärast võiks korra elus sellist asja proovida, ei ole siiani julgenud 🙁

 85. Väga äge postitus! Arvan sama, et seks ei tohiks tabu olla. Ise tunnen, et saan väga avameelselt oma sõbrannadega sellest rääkida ja ka elukaaslasega suudame üsna vabalt seksiteemadel arutleda. Samas ei ole see jututeema olnud, mida pereringis lahata.

  Saan Sinu postitusega peaaegu täiesti samastuda. Olles pea kuus aastat oma elukaaslasega koos ei ole ma veel kordagi vaginaalse seksi ajal orgasmi saanud. Näen, kuidas see teda väga riivab, kuid oleme proovinud pea kõike. Samas on ta väga mõistev olnud, mistõttu oleksin eriti rõõmus, kui saaksin mänguasja proovida, et ka tema end lõpuks võitjana saaks tunda.

 86. Oiii seda tahaks küll katsetada, sest üks päev hakkasin mõtlema, et huvitav mis tunne on orgasmi saada.. ja kurb on see, et ma ei kujuta ette ka, kas olen saanud või mitte. Hea meelega katsetaks ?

 87. Jaaa!! Ma tean täpselt seda tunnet, kui seksides orgasmini ei jõua ja nii aastaid. Selle mänguasja tahaks kindlalt ära proovida.

 88. Mina sai alles pärast 6,5 aastase kooselu lõppu uue kavaleriga aru, et mis asi see orgasm üldse on… Enne oli lihtsalt võnge, nüüd midagi rohkemat. Aga ma siiski arvan, et see ei ole ka veel kõik…

 89. Orgasmi saamine probleemi ei valmista. Aga seksi ajal olen seda vaid korra saanud ja siis nii, et olin peal ja mees täiesti liikumatult. Ei teagi, kuidas tookord õnnestus. Peale lapse saamist on seks palju paremaks läinud aga siiski sinnani ei jõua. Kas saab rutem läbi või vaibub tunne kuidagi ära. Varsti olen teist last sünnitamas ja see rasedus oleme seksinud tihedamini kui terve suhte ajal. Peale rasedust ja taastumist ei tahaks seda kirge kaotada ja kui naudingut saaks veelgi suurendada siis see annaks suhtele veelgi enam juurde. Soovin osaleda loosis.

 90. Minagi olen kimpus orgasmi saamisega.. Küll pole minu jaoks probleemiks kliitori stimuleerimisega orgasmid, aga vaginaalset pole kordagi kogenud.. Meil on varsti pulma-aastapäev ja seda tähistaks antud leluga küll.. Ma ei ole küll puhas teesklemisest, sest seda olen teinud paar korda, aga süümekad on tugevad ja nüüd üles tunnistada hilja.. Meil on veel beebi tulekul, et peale seda vajaks voodielu eriti vürtsitamist, et kõik juba praegu ära ei kaoks..
  Mina mingiaeg lugesin vist ka marimelli blogist ka seksmänguasja postitust ( ikka tükk aega tagasi), tellisime endale mõned mänguasjad ja kliitorit stimuleeriva vibraatori, aga sellest polnud kasu, seega viskasin ta lōpuks lihtsalt ära.. selle loosi aga loodaks võita 🙂

  Sa oled nii tubli, et selle tegelikult siia postitasid ja ei häbene seda.
  Üldse, kui juba kommenteerimiseks läks, siis sinu blogi on mu lemmik – lihtne, aus, avameelne. Aitäh!

  Ps! Emaili avalikustamist ei sooviks jah 😀

 91. Ka mina olen üks nendest õnnetutest naistest, kes enamasti orgasmi ei koge. 7 aasta jooksul olen seda kogenud vist vaid loetud korrad – ühe korra eksiga ja teised korrad üksinda… Oma kallimaga suhtleme samuti sel teemal avameelselt ja valetanud ma pole. Küll aga tunnen end halvasti (ja ilmselt ka tema), et ma ei suuda tippu jõuda. Oleme ka mõned korrad lelusid proovinud, kuid enamasti tekib sama probleem – lõpuks teevad need mind pigem tundetuks. Seega oleksime mina ja mu kallim super õnnelikud, kui saaksime seda imevidinat katsetada! 🙂

 92. Enne lapse saamist ei olnud vaginaalsel ega muudelgi viisidel orgasmi saamisega probleeme. Kuid peale rasedust tunnen, et orgasmini jõudmine on raskem ja tulem on oluliselt nõrgem. Ka ise toimetades… Vajalikud lihased nõrgaks jäänud äkki? Selle jaoks ju ka treeningvahendid olemas, kuid mille kasutamises ma väga hoolas ei ole.

 93. Seks ilma orgasmita on minul olnud juba 10 aastat. Kui oma mehele rääkisin aastaid tagasi, et olen naine , kes ei saa seksi ajal orgasmi, vaatas ta mind sellise pilguga, et ära aja jama! ?
  Algul andis tunda, et ta ei tundnud end üldse hästi seetõttu. Aga alati lohutasin teda, et kuna pole kunagi saanud, siis ei oska ma seda tahta, lihtsalt seks on minu jaoks ka väga nauditav. Aja jooksul on saadud proovituid ka eri asju. Väline stimuleerimine jah on aidanud aga vaginaalset ei ole kahjuks kunagi tunda saanud.
  Oleks ülihea lõpuks tunda seda õiget tunnet… Tunnet, mida ma arvasin et enamus siiski saab ja ma olen lihtsalt veidrik, kes ei saa. Uhh, usun, et see teeks meid mõlemaid väga õnnelikuks, rahuldatuks. Oleks väga palju abi, kui võidaks selle. Saaks ka end tervikliku naisena tunda ja lõppude lõpuks tunda seda kõige õigemat orgasmi!

 94. Julgen sama väita ja poleks arvanud, et on nii palju naisi kellel on sama mure. Väga huvitav ja hea avameelne postitus.
  Kui loosiga ei võida, tuleb vist ise osta 😀 Uudishimu on suur.

 95. Väga huvitav lugemine. Mulle meeldis ka Sinu põhjendus lõpus, igati viisakas. Ma ise pigem pere ja tuttavatega väga seksist ei räägi, kuid ühe sõbranna ja elukaaslasega küll. Elukaaslasega mitte ainult siis kui juba asjaks läheb, vaid ka vahel hommikul kasvõi kohvitassi taga. Orgasmi olen kogenud alates sellest hetkest, kui õppisin oma keha tundma, umbes 12-13 aastasena. Minu jaoks on alati vajalik olnud visuaalne stimulatsioon. Ilma lihtsalt ei õnnestu. Olen proovinud korduvalt. Mänguasju olen proovinud vaid niipalju,kui elukaaslane kunagi ühe imepisikese vibraatori kinkis mis suht kohe katki läks. Niiet abivahendeid ei kasuta. Küll aga tahaksin ka väga kogeda orgasmi ilma visuaalse stimulatsioonita. Seega osalen ka loosis ja jään lootma õnnele. Emaili palun mitte avaldada siis 🙂 Päikest!

 96. Olen 39, 3 last sünnitanud. Peale esimest last oli isu oi kui suur, nugistasime aega, kohta valimata ja nii 9aastat 🙂 Vaginaalset orgasmi pole ammu kogenud. Ja mänguasju, akrobaatilisi poose, filme jms oleme ikka appi võtnud. Peale teise lapse sündi, 6aastat tagasi, on seksiisu suur ümmargune 0. Ilmselt sellele aitab kaasa ka see, et ma ei naudi seda ülipüüdlikkust. Vaene mees poeb nahast välja, et mul hea oleks. Ah, see läheb juba teemast välja. Aga hea meelega taastaks usu seksi, kuid ise ei raatsi sellist summat välja käia, seega osalen ka loosis

 97. Mina olin pikka aega naine, kes sai kerge vaevaga kuni kümmekond orgasmi järjest. Aga siis tulid antidepressandid ja täielik seksuaalne tuimus. Nüüd üritan kuidagi sellest toibuda. Hetkel on abi ka tavalisest vibraatorist, aga hea meelega prooviks midagi uut 🙂

 98. Väärt postitus hea on lugeda,et keegi nii avalikult kirjutab probleemist mis vaevab nii paljusid naisi ja sellele lahendust soovitada ?

 99. Enne esimest last tegime nii et enne vahekorda mees stimuleeris ja enne l6ppu j2ttis j2rgi ja siis saime vahekorra ajal koos..peale esimest last kadus see k6ik..nyyd on meil nii kujunenud et enne oraalselt minule ja siis nahistame ja saab tema..m2nguasju me proovinud pole kyll aga mingeid kreeme kunagi ja punnikestega kondoome jms..aga seda prooviks kyll et kuidas sellega siis ikka oleks 😉

 100. Wauuuu ausalt nüüd läheb shoppamiseks ,kui võitu ei tule .Aitab sellest Ei organist . Mehele sai ka just seda blongi lugeda antud.Ausalt olen ka pikka aega seda teemat vaikselt endale hoidnud kui ühel päeval kui olime pulmad ära teinud tegin su lahti ja ütlesin et minuga on seis selline . Kartsin et ta nüüd et võta mind täisväärtusliku naisena aga vaid ütles et miks ma varem pole talle öelnud ja lubas et aitab mind nüüd sellega. See oli nagu suur kivi mis langes südamelt, nii et kui sul on hea mees siis räägi temaga sa võid muuta oma elu nüüd ja praegu , mitte siis kui oled 80 ja mõtled mis siis oleks olnud.

 101. Nii uskumatu, kui see ka pole, ei arvanud ma iialgi, et ma võiksin kuskilt blogist justkui endast lugeda! Mõningate detailide erinevusega on lugu paraku sama.
  Loen selliste kogemuste kohta netist ja tunnen end halvasti, justkui poleks ma siis õige naine jne jne. Ei taha tulevast abikaasat ka koguaeg justkui pettuda lasta, kuigi me mõlemad oleme vägagi nõus, et seks on niisamagi õige inimesega mõnus nauditav ja väga hea, kuid siiski tunnen ma vahel, et mees oleks justkui endas pettunud, kui ma orgasmini ei jõua.
  Tundub olevat ideaalne lahendus ja Tahaks ka oma tulevase abikaasa nendest tunnetest vabastad! 🙂
  Ja just tulevase pulma puhul oleks see best gift ever! ? Abiellume juulis 🙂

 102. Ooo selline huvitav mänguasi võiks omalgi olla. Pole kunagi mänguasju kasutanud kuigi mõelnud et võiks osta. Aga kuulun nii sinu kui ka paljude teiste naistega ühte rühma. Kui ise ei tee siis ei saa ka. Muidu olen nõus et seks on üks lahedamaid ja jamõnusamaid asju maailmas 🙂 .
  Päikest

 103. Oeh.. mina ka see õnnetu, kes naudib seksi oma abikaasaga väga, aga orgasmi vahekorra ajal kogenud ei ole ☹ midagi orgasmilaadset olen samuti õppinud kogema ülitäpse “käsitööna”. Peale mida on see piirkond nii hell, et mõte isegi 2 orgasmist oleks liig. Rääkimata 3 või 4. Loodan, et see mänguasi võiks olla ka mulle rõõmutoov kaaslane nii selleks ajaks, kui abikaasa üle lombi, aga ka ühiseks vallatlemiseks! ?

 104. Tahaks endale võita seda asjandust, aga samas näen, et nii paljud naised vääriksid ja vajaksid seda rohkem kui mina 🙁 Tühja kah, ma osalen ikka, mul nagunii õnne ei ole 😀

 105. Tuttav tunne. Orgasmi saamine ei ole raske, aga 95% on need sellised poolikud. Vahest harva, ala kui kuu aega ilma olla siis on selline õige tunne, aga muidu mitte. Päris frustreeriv on, eriti kuna ma tean, milline see õige olema peaks. Erinevatele mänguasjadele ja geelidele/kreemidele on ka juba pool varandust kulutatud, aga suurt kasu pole millestki olnud, ikka on tunne poolik. Selline poolik seks võtab lõpuks isu üldse ära ja noh, tekib selline surnud ring. Tahaks seda imemasinat proovida, aga maja ehitamise kõrvalt on sellist vaba raha raske leida niiet loodan loosiõnnele 🙂

 106. Tõsine teema, millega ka ise suhestun. Pole ise kunagi orgasmi saanud, ei iseseisvalt ega partneriga, mis teeb mind lihtsalt väga kurvaks, sest nagu ise ka mainisid – paljudel sõbrannadel käib see imelihtsalt.

  Soovin samuti loosis osaleda.

 107. Isssand kui väga ma tahaks seda proovida. Mul ausalt öeldes on isegi seksiisu vähenenud, sest nii raske on midagi saada ja kui saangi, siis see ei ole “see”. Olen ka proovinud vibraatorit aga see kingiti kunagi tiinekana naljapärast niiet ma ei usu, et see päris see oleks, kuigi natukene aitab küll. Seetõttu tahaks juba seda päris asja proovida.

 108. Peale seda postitust tundub see LELO maailma kõige ihaldatuma asjana. 😀
  Ei ole ka mina eriline meister orgasmide saamises. Tihti tuleb samuti ennast visuaalse stimulatsiooniga käima tõmmata ning orgasmi saan ka ainult ise peal olles.
  Tavaliselt loosides ei osale, kuid seda värgendust tahaks küll väga-väga võita!

 109. Väga põnev postitus, sain korduvalt samastuda sinu kirjeldatuga. Pean tunnistama, et see teema on minus korduvalt pingeid tekitanud ja õnnetuks teinud, kuna orgasmini pole ma kunagi jõudnud. Lelusid ma siiani veel proovinud pole, kuid hetkel tundub see variant tõesti lahendusena!

 110. Samastun, nagu paljud teisedki siin. Mul on üks ja ainus partner 14 a ja seksis orgasmi ei ole kogenud. Ainult dušši all ja käega klitoriaalset ja sedagi teen ise. Seks muidu meeldib väga, kuigi on palju segavaid faktoreid nt lapsed samas toas (magavana ikka…)… Prooviksin suurima heameelega lelu ära, ise ostes kallivõitu. Riskeeriks ja toimiks siis ikka, loodan väga 🙂

 111. Terve postitus oleks justkui minust kirjutatud! Noorena süüdistasin end pidevalt sama asja pärast – tundsin end täieliku friigina, kui peale aastaid voodielu “harjutamist” orgasmini siiski jõuda ei õnnestunud. Loomulikult olen proovinud vibraatoreid ja geele ja muud kraami, kuid abi pole saanud. Loodan võidule, kuna hetkel ei ole seda vahvat lelu osta võimalik – samas paistab, et selle nimel tasub raha kõrvale panna!

 112. Olen täpselt 1 korra saanud vaginaalse orgasmi ja see oli uskumatult võimas kogemus! Ise suudan alati selle saada, aga koos partneriga mitte. Kuid tunnen nagu sinagi, et seks on ka ilma selleta väga nauditav!

 113. Sooviksin ka väga loosis osaleda. Olen alati väga avameelne ja seksuaalne inimene olnud, kuid vahekorra ajal pole lihtne orgasmi saada. Esimest korda õnnestus see alles ~2 kuud tagasi, kuigi üksi olles pole sellega probleeme.
  Harjutamine teeb meistriks ning oleks väga õnnelik kui võidaks ning saaksime proovida

 114. Väga hea postitus! Tundub asjalik abimees ja tekkis huvi selle vastu. Sooviks väga katsetada. ?

 115. Oeh..mõnevõrra lohutav on kuulda, et ma polegi ainuke imelik sellise “probleemiga”. Tekkis kohe õudne kiusatus ise ka see järgi proovida, kuid kahjuks on hind minu rahakotile liiga krõbe 🙁

 116. Ma olen alati olnud see korralik tütarlaps, kes ei suitseta, tarbi alkoholi ja kelle prioriteediks oli keskkool edukalt lõpetada, mistõttu jäi minu teismeeast igasugune lõbu välja. Esimene armastus tuli minu ellu alles ülikooli astudes, so 3 aastat tagasi. Olin tegelikult üsnagi häbelik kuna olukord oli minu jaoks uus – mul polnud kunagi varem peikat olnud. Võib lausa öelda, et ma olin end tegelikult algusest peale hoidnud just sellele ühele ja ainsale inimesele – esimesele tõelisele armastusele. See inimene on siiani minu kõrval ja ma olen tema eest meeletult tänulik, sest tänu temale on minu elus nii palju muutunud ja minu kõrval on imeline inimene, minu parim sõber. Ma olin alati eeldanud, et seks on midagi erilist ja seda tuleb jagada selle õige inimesega. Tegelikkus oli ja on aga midagi muud: ebamugav solgutamine ja tagatipuks ei mingit orgasmi. Niipalju siis sellest erilisest asjast.. :/ . Kõrvalt ma ka näen, kuidas mu kallis elukaaslane püüab kõigest väest, et seks oleks nauditav ka minu jaoks ning tahes tahtmata tunneb ennast olukorra tõttu halvasti. Kui see imemasin meie voodielu päästaks, siis ma ei suudaks Sind selle postituse eest ära tänada. See muudaks nii paljut…

 117. Osaleksin ka loosis. Äkki õnnestuks ka kogeda orgasmi. Vähemalt oli su postitus lohutuseks, et kõik on võimalik 😀

 118. Aitäh selle lugemise eest! ? mina osaleksin ka loosis, aga vot selle pärast et pole mitte mitte kunagi ühtegi mänguasja isegi käes hoidnud rääkimata khmmm selle kasutamisest, kuigi huvi on oii kui suur. Lelo mänguasjad näevad juba iseenesest nii soliidsed ja kaunid välja, mitte nagu need hiiglaslikud plastik peenised mis no kuidagi ei kutsu proovima haha ?. Palun ära mu meili avalikusta, jään lootma, ehk võidan ja saan proovida selle lelu ära

 119. Väga suutsin suhestuda ja märkan, et paljudki meist naistest, kahjuks.

  Olen ka oma aktiivse seksuaalelu jooksul saanud vaid sekundi kestvaid, teravaid ja ei mingit sügavat lõdvstust pakkuvaid orgasmilaadseid tooteid, ise nimetan neid “meesteorgasmideks” 😀 Vaid kaks korda olen suurt lõdvestust tundnud, kord oli teismelisena ise tehes pea alaspidi voodiäärel :,D ja teine peale esimest joogatundi, kui kogesin, et orgasm algas alaseljast ja voolas üle keha. Võimas! Edaspidi pole ka joogatamine aidanud, muidu ei halaks siin, eks.

  Seda enam, et on kogetud, on igatsus selle tunde järele niiiii suuuur, et hale hakkab endast 🙁 No ei tule orgasmi pääle – kui mugandada klassikuid ja asjasse huumoriga suhtuda.

 120. Sama!Samaaa!!! Kõik on alati väga hea olnud.Kuid pole kunagi grand finaalilini jõudnud, äkki nüüd on minu võimalus ;).

 121. Kliitori kaudu on lihtne, aga vaginaalsega on küll raskusi- arvan samamoodi, et tegu on müüdiga. Mänguasi kuluks ära küll!!

 122. Ei suuda ilma orgasmideta elada. Kahjuks ilma vibraatorita on raske saada neid. Aga vibraatoriga saan 6-7 järjest. Hea meelega soetaks uue sõbra.

 123. Peale 3 lapse sündi on seksiga jokk. Orgasm on nagu valge laev, mida ootad ja kohale ei jõua.
  Võimle kuidas tahad.

 124. Ilmast nii palju, et hetkel tuulevaikne ja päike paistab, kuigi päris jahe 🙂

  Aga teema ülihuvitav ja andis mõneti lootust tagasi 😉
  Aitäh Sulle!

 125. Minul samagi mure, kaaslane üritab igat moodi et saaksin aga ei midagi . Teeb ennast kurvaks , et ei ole seda kätte saanud ja tahaks väga seda saada .
  Minul orgasmi saamine väga raske , saaks vahendi kuidas kergemini saada oleks mõlemil palju parem olla .

 126. Ka minul pole olnud siiani võimalik saada vahekorra ajal orgasme. Kogu minu seksuaalelu algas tagant järgi mõeldes valesti just seetõttu et seks on tabuteema ning mul polnud sellest kellegiga rääkida ega julgenudki. olin esimest korda 17 ning olin sama parnteriga koos veel aastaid kuid ei saanud selle aja jooksul ühtegi orgasmi, ka seetõttu et kaaslasel endal oli sellest ükskõik ning tema ainus eesmärk oli ise kiiresti lõpetada. Seega jäi seks minu jaoks aastateks nagu kuidagi tuimaks tegevuseks ning ei saanud üldse aru mis see orgasm on või miks kõik seksi nii ülistavad.
  Praeguseks olen 30 ning olen õnneks óppinud mis mulle meeldib ning hetke elukaaslane näeb ka väga vaeva et ka mul hea oleks, kuid vahekorra ajal see ei õnnestu kuidagi kahjuks. Olen samuti kamminud erinevad veebipoode kuid just samal põhjusel ostu sooritamata jätnud kuna ei taha niivõrd suurt summat asjata raisata et siis pettuda.
  See postitus tekitas huvi küll ning läksin kohe uudistama, kuid jään siiski veel veidi skeptiliseks. Samas tekitas väikese lootuse, et ehk siiski…..

 127. Väga põnev lugemine! Nii kurb kui see ka ei ole, on hea lugeda et ma pole ainus. Kahjuks mina kuulun ka nende naiste sekka, kes ei saa lihtsalt orgasmi. Kui ise peal võimlen, siis on õnnestumise protsent 50. Enamus ajast ei soovi ma seksiga tegeleda, kuna ma tean et mul ei õnnestu tippu jõuda ja see tekitab ausalt öeldes suuri komplekse, sest ma näen ju kuidas mu mees pingutab ja hoiab mind. Seks on hetkel nagu kohustus mu jaoks. Väga kahju on oma armsast mehest. Loodan tõesti võita, sest siis saab põnevust juurde ja ehk saan ma lõpuks ka mõnes teises asendis orgasmi. Lisaks arvan, et mehel oleks endal ka põnev nokitseda sellega mu kallal 🙂

 128. Sooviks ka loosis osaleda, sest mul on ka nende orgasmidega nii kuidas on. Peab ikka kõvasti vaeva nägema, et selleni jõuda.

 129. Suurepärane et sellest lõpuks rääkima on hakatud ja saame tuge kasvõi sellest et teised meiesarnased on ka olemas. Olen ka erinevaid vibraatoreid proovinud aga see konkreetne veel proovimata 🙂

 130. Väga hea lugemine!
  Minu esimene vahekord oli siis kui olin hiljuti 17a saanud. Vahekord tundus super ja mida kirjeldamatud aga nagu ikka, meespoolel tuli liiga ruttu ja nii ma pole siiani teada saanud, mis see orgasim siis on? Oma laste isaga olen 11a kaas olnud. Pole kunagi jõudnud orgasimini ja samuti teeb pigem “tavaline” vibraator alt tuimaks, kui kõike muud.
  Oleme ka meie palju erinevaid asju proovinud aga no ei jõua kuidagi tippu.
  Lootust ei kaota, kirg on meil siiani olemas ja proovime aga edasi. Kuid rahaliselt pole hetkel võimalik seda soetada, nii siis võtaks ka loosist osa. Kaotada pole midagit.

 131. Mul oleks tarvis seda mänguasja!
  Saan täiega samastuda sinuga!
  Tahaks ka teada mis tunne on võimast orgasmi kogeda 😀

 132. Ma olen ka seksuaalelu elanud juba üsna varasest east (15), aga vaginaalset orgasmi polegi vist kogenud. Mingit poolkõva varianti vist ükskord sain, aga ei olnud see ka päris seeeee… Kliitori stimuleerimisega jõuan orgasmini, ka vahekorras, aga .. peale seda kaob alati igasugune isu ja nõrk on ta ka. Igatahes olen oma abikaasaga juba koos olnud 7aastat ja meie viimaste aastate seksuaalelu on väga suur null. Mul on tunne, et mingil eluhetkel tekkis tema jaoks eesmärgiks, et ma vahekorra ajal KINDLASTI saaksin ja kui ei saanud, siis pettus. Ja ma tunnengi, et me oleme seetõttu kaugenenud.. seksime vaid korra kuus. Ma olen nii-nii kurb. Ma olen temaga sel teemal suhelnud, aga ta justkui ei saa aru, et orgasm ei pea olema lõpplahendus, et naudin kogu protsessi. Igatahes on ta õnneks avatud igasugustele mänguasjadele, isegi neid mulle kinkinud, aga huvi raugeb alati peale paari kasutuskorda, sest need ei aita mul jõuda õige asjani. Loodan ka heale loosiõnnele, harva ma nendes osalen, aga see tõesti kõnetab! Aitäh 🙂

 133. Osaleks ka loosis. Endalgi probleeme orgasmiga. Nii kahju partnerist, kuna mõjutab tema enesehinnangut. Lisaks tahaks ise seda tunda. Olen paar korda tundnud võimast tunnet, aga see ka kõik. Vahel mõtlen samuti, et ehk partner vale ja me ei sobi voodis, aga samas seks on väga hea. Lihtsalt mina ei jõua kuskile. Väga tahaks seda lelu proovida ja ehk loosiõnn naerataks.

 134. Niikaua kui leidsin endale selle õige partneri on see seks muutunud palju paremaks. Oleme proovinud erinevaid asju kuid tunnen et just sellisest vidinast ongi meil puudu. Soovin osaleda!

 135. Ma olen oma elus 1x orgasmi saanud oma mehega. Ûksi tegutsedes töötan nagu kellavärk. Pole isegi ûhtegi mãnguasja mehega proovinud, sest olen mõelnud, et ju ma olen siis selline… katkine eksemplar.

 136. Vau! Mul on seda vigurit tarvis! Ma kuulun ka selle väikese protsendi naiste hulka, kes ei ole ku-na-gi orgasmi saanud, vaatamata enda ja mehe pingutustele ja abivahenditele. Ja samamoodi nagu Sinul, mul ei ole midagi ilma orgasmita seksi vastu, aga oleks vägev midagi võimast ka kogeda 🙂 Ja kui ma ei võida, siis ostan selle kindlasti ise

 137. Vâga tore lugemine, aitäh!
  Paraku pole vahet minu partneritel, tulemus ikka ûks- ei mingit vaginaset orgasmi. Ma üldse vaevu tunnen midagi. Kuid samuti olen suur pornosaitide külastaja, lausa mitu x päevas, kui võimalik. Kuid meestega koos olles oleks libiido nagu null. No mitte midagi.
  Oma laste isa ja praeguse elukaaslasega vahekorras olles pean elu eest kaasa aitana ja otseses mõttes end hõõruma, et üldse midagi tunda. Enamikel kordadel ajab vahekord mind närvi ja palun mehel kiirelt ära lõpetada, et temagi mingit kasu saaks, ennast ajab see solgutamine närvi. Kõiki ajaks, kui midagi ei tunne ju?!
  Olen suht leppinud, et ma sellline “ebard” olen ja ega midagi toredat sellest oodata ei ole, olen ûsna veendunud, et kui suhtes kaob kirg ja seksuaalset tõmmet ei ole ning kasvõi 1 osapool enam teisest ei huvitu, on suhe sisuliselt läbi.
  Ja nii me elame, 3 last ja ise magame eraldi tubades, heal juhul kord 3 kuu jooksul annan nö järgi, kuna mees ikkagi soovib oma vajadusi rahuldada ja ma siis olen see masin, kes seda tal teha võimaldab, olgu öeldud, et oleme alles 29a.
  Seega jah, ma ûtleks, et seksuaalsus on tegelikult päris valus teema, tegelikult neid naisi on niiii palju, välja paistavad kui jumalannad aga on madala libiidoga ja selllest tuleneb kõik ülejäänud jama.
  Olen antud lelu juba tegelikult vaadanud ka, kui välja tuli aga samuti ei uskunud sellesse ja ei hakanudki kaaluma sellise väljamineku peale. Seega ma väga loodan, et ehk naeratab õnn ja kes teab, muutub ehk midagi väga olulist minu elus.

 138. Ka mulle kuluks see väga ära.. Pole samamoodi elus kogenud ühtegi vaginaalset orgasmi, kuid nüüd peale Sinu postituse lugemist on huvi kohe nii-nii suur et ei teagi mida kõik annaks, et see vidin omale skoorida. Pöidlad on igatahes pihus! 🙂

 139. Palun minu meili ka mitte avaldada ?

  Aga loen Su blogi esimest korda. Kutsus lugema just see avameelsus.
  Aga üks mis kindel, olen leidnud uue blogija kelle tegemistel hakkan silma peal hoidma ja kaasa elama ?

  Aga seks on ka mingil põhjusel minu jaoks väga tabu teema olnud.
  Mina olen oma partneriga koos olnud peaaegu 7 aastat, alates 16 aastasest saadik ja olnud ainus kellega olen ka vahekorda astunud.
  Esimene koos oldud aasta oli seksi mõttes väga hea. Ei puudunud peaaegu ükski kord kus orgasmi ei saaks. Isegi kui teinekord sai seksitud ka 5 korda päevas. Olime noored (mitte, et me seda veel poleks) ja sõnaotseses mõttes kiimas ?
  Aga siis kui kool läbi sai ja tuli hakata elama täiskasvanu elu- töö ja arved, siis kadus ka see särts suhtest ära.
  Tekkis niiöelda rutiin.
  Nüüdseks on seks muutunud ka rohkem kohustuseks, et partneri tuju üleval hoida. Korra paari kuu tagant alustan mina ja siis saan ka orgasmi aga muulajal on null.
  Oleme kasutanud ka peeniserõngast aga see oli tõesti abiks ainult paaril korral.
  Ma ei saa öelda, et ma ei armastaks oma meest. Armastan väga! Ja tõesti ei kujutaks oma elu ilma temata ette ja kellegi teisega ma ammugi ei suudaks koos olla.
  Oleme vaadanud samuti lelusid mis vürtsitaks meie intiimelu aga kuna tagasiside on väike siis pole katsetamiseni jõudnud.
  Aga seda vidinat prooviks küll ?

  Isegi kui loosiõnn ei naerata, siis selle soetaks. Ehk lööb suhe taas lõkkele ja vürtsitab ka voodielu ♥️

 140. Vau! Julge naine! Suurepärane, et keegi julgeb ja tahab sellest rääkida! Loosis osaleks ka 🙂

 141. Väga põnev lugemine ja meeldis, et nii avameelne..
  , olen ka proovinud erinevaid vibraatoreid kuid kõik on kuidagi lahjad, teeb oma töö ära aga ei midagi erilist.
  Väga põnev oleks seda katsetada aga jamh hind on veidi krõbeda võitu..

 142. Olen alles noor ja juba kurb, et ei tea, mis tunne on saada seda kuuldat orgasmi, millest kōik räägivad.
  Kunagi enne beebipillidega alustamist ma tundsin midagi, mis võis olla ehk orgasmi algus (?), kuid beebipillid tapsid sellega ja nüüd kui olen nende võtmise jälle lõpetanud, pole peale kolme kuud veel vanugi tundeid tagasi tulnud. Tundetu tükk. Eks intiimolukord on ikka tore, aga pigem naudin ilmselt seda lähedust oma teise poolega, kui tegevust ise. Pidevalt mõlgub meelel, et mis mul viga on, miks ma ei funktsioneeri normaalselt.
  Väga loodan, et loosiõnn mulle naeratab ja isegi kui ei naerata, siis usun, et üritan hoida avatud meelt ja selle ise soetada.

 143. Mul on täpselt selline tunne nagu loeksin iseenda elust.
  Kuidagi rahustav oli see teadmine, et selline elu ei olegi igavene , vaid saab seda üsna lihtsasti muuta.

  Siiani olen kõigis vibraatorites pettunud olnud.. oleksin rõõmus, kui saaksin katsetada, mis tõeliselt ka toimiks 😉

 144. Väga sarnased tunded ja mõtted! Armastan oma meest kirglikult..aga 10a kooselu ja sellist orgasmi nagu kirjeldasid, ei olegi vist kordagi kogenud 🙁
  Ei aita kaasa ka tavalised vibraatorid ega erinevad geelid. Senimaani lohutanud end sellega, et vähemalt mehel on hea..aga tahaks ju salamisi ja mitte nii väga salamisi siiski ise ka!

 145. Käin seda sama rada, mida Sina enne mänguasja… Lootus kadunud, kuid nüüd miski tunne sees, et ei olegi veel kõik… Oleme mehega üsna vabad asjadest rääkima ja proovima. Tasuks ära.

 146. Vabastav lugemine. Selliseid avameelseid eneseavaldusi võiks rohkemgi olla. Tabuteemasid on palju ja isiklik kogemus on alati see, mis kuidagi rohkem kõnetab ja on nn usutavam.

 147. Kui nyyd loosiõnn naerataks oleks tore. Mehele eile mainisin sinu blogiposti ja läks teine kohe päris elevile, et võiksime ikka proovida 🙂

 148. Ma loeks nagu iseendast.

  Tundub liiga uskumatu, et tõsi olla, loodan, et loosiõnn naeratab.

 149. Sellist asja tahaks küll endale koju. Olen isegi mõelnud hüptnotisööri juurde minemist, sest minu puhul pole väga midagi aidanud.

 150. Väga kurb teema on see ka minu jaoks. Olen olnud kaaslasega juba pea 3 aastat koos, selle aja jooksul olen ehk saanud 1-2 orgasmi vist, ma ei tea täpselt, aga tunded vuhasid üle ja hiljem olin nuttes kaasa kaisus. See oleks suurepärane võimalus voodielus kõik korda saada, tean, et mehe ego minu mitteorgasmi saamine väga mõjutab. Ometigi pole ju tema milleski süüdi. Ma väga loodan, et õnn naeratab ka mulle!?

 151. Mul mees ei luband osta mänguasju, sest ta arvas, et selliseljuhul ma temast enam ei huvitugi aga nüüd kus ta on läinud..oleks vaja küll ?

 152. Imelk oli seda lugu lugeda, kuna tekkis tunne juskui oleks see minu enda elust kirjutatud ?

 153. Mina pole ka kunagi elus orgasmi kogenud. Mehe ego pihta see suur laks, aga mis ma teha saan.. Selle tõttu ei taha ka nii palju seksi nagu mees, sest üldjuhul seks ongi minu jaoks tühipaljas nühkimine 🙁 jah, kirg on olemas ja mees on õige aga lihtsalt ei ole saanud seda silmi-pahupidi-panevat-naudingut kogeda. Seega üks selline mänguasi kuluks ära küll.

 154. Mina olen samasugune… selles mõttes, et vahekorra ajal orgasimi ei saa, küll on viimase paari aasta jooksul (millele eelnes 20a seksuaalelu teise mehega) tekkinud lained ja kiire erutumine jne aga mida ikka pole, on orgasm. Ma saan ise end stimuleerides või mees saab näppudega teha aga just see, et vahekorra ajal saaks orgasmi – see on suur-suur müstika ja tahaks ka 40-aastasena lõpuks kogeda.
  Imetlen Su avameelsust ja julgust. Ma ei suuda pooltest asjadesest (tunnetest jne) niimoodi rääkida, ammugi siis seksist.

 155. Olen kuulnud, et on naisi, kes saavad orgasimi seksides ilma abita, kuidas te teete seda? Ise ma pole kunagi saanud niisama, alati on vaja mänguasja. Hetkel on pisike vibra aga patareid peab vahetama pea iga päev, väga tüütu. Mis tõttu oleks see akuga Lelo Sona ideaalne! Ja uued kogemused magamistoas on alati tere tulnud! ?

  1. Mõtlen ka, et loodan, et tellivad juurde lattu, sest muidu on soodusest vähe kasu, kui tellida ei saa. :/

 156. Aitäh Sulle selle postituse eest! Arvasin alati, et mina nendest vähestest, kellel see mure on.Mul on oma mehest kahju olnud, kui iga kord peale üritamist mitte midagi. See viib endal ka tuju ikka täiega alla. Lelusid pole varem kordagi katsetanud, olen küll varem sellele mõelnud aga nüüd peale seda postitust enam ei kõhkle.

 157. Oooo :O

  Mina tahan ka sellist!!!

  Olen vaid paar korda mingit “tippu” kogenud ja siis ka on olnud poolik tunne kuidagi, nagu midagi on siiski puudu maksimaalsest orgasmist.

  Juba pikemat aega olengi mõelnud mõne lelu soetamisele, aga erinevatel põhjustel pole selleni veel jõudnud.

  Kui siuke vidin aitab tõesti kaasa mäetippude vallutamisele (mitte, et see minulgi kinnisidee oleks vms, vaid pigem rahustan samuti kaasat, et asi pole temas ning et hea on mul temaga ikka), siis tahaks proovida küll! 😛

 158. Saan väga hästi aru, millest räägid. Ma pole samuti kunagi vahekorra ajal orgasmi saanud. Ise endaga tegeledes saan üldiselt hakkama, aga tunne on poolik ja pinge jääb õhku, täpselt nagu sa kirjeldasid. Soovin väga loosis osaleda.

 159. Aitäh avameelse lugemise eest, naised peaksid rohkem julgema sellistel teemadel rääkida, kasu saaksime kõik!
  Mina ei ole 9 aasta jooksul oma partneriga samuti kunagi orgasmi saanud. Midagi veidi vabastavat tunnen küll kui ise endaga tegelen, kuid orgasm see ei ole. Olgugi, et olen katsetanud erinevaid vibraatoreid, tehnikaid jne.
  Seks on partneriga ikkagi nauditav, libiido kõrge ning ihaldan oma partnerit igati, kuid sinna jõudnud ei ole kordagi. Tunnen end ka nagu katkine naine. Ka tunnen, et vajaksin aeg-ajalt orgasme selleks, et igapäevaselt oleks vaimselt kergem olla.
  Vahel tundub, et võib-olla kestavad vahekorrad lühikest aega, et kuskile jõuda saaksin. Teinekord jälle kui kestavad pikemalt, siis tüdinen lõpuks ära. Ei teagi, mis mul viga on :p
  Usun, et oleks aeg ka minul õigeks naiseks hakata ja midagi nii võimsat kogeda!
  Loodan loosiõnnele ja sulle soovin rõõmsat päeva!

 160. Wow, mis lugemine! Olen vapustatud, seda positiivses suunas.
  Olen 39 ja pole ealeski korralikku orgasmi kogenud. Olen loobunud juba ammu. Aga kui nüüd kirjutad, et ehk on ka minusugusel veel mingi variant seda kogeda, siis jah, loomulikult sooviksin ma seda võimalust kasutada ja loosimisel osaleda.
  Aitäh, et oma lugu jagasid!

 161. Tundsin iseennast täitsa ära. Pole varem sellepeale mõelnud, kuid praegu tundub väga hea abimehena.?

 162. Kahjuks mul täpselt sama olukord.. kurb aga tõsi. Lelo Sona võiks suureks abiks olla 🙂

 163. Hah, see postitus tuli eriti õigel ajal. Mul on viimasel ajal haige mase olnud, et pole kunagi vahekorras orgasmi saanud. Nüüd sai kõrini ja enam ei taha isegi üritada mitte. Et miks ma peaksin vaeva nägema, kui ma (põhimõtteliselt) tean juba ette, et midagi ei juhtu.

 164. Tead seda juttu oli väga äratuntav lugeda. Aga siiski väikeste eranditega. Ma kaotasin ka süütuse 16 aastaselt. Olin siis juba ammu unistanud ,et ei tea mis tunne on seks. Ma olin juba siht noorena kursis, mis too on ,sest vanemad lapsed hoovist olid rääkinud. Aga just see tunne oli see, mis mind huvitas. Nii,et pole teab mis ime ,et ühe kutiga kellega olin juba veidi aega kurameerinud see tegu ka teoks tehti. Appi ,mis pettumus! Tahtsin kohe uuesti proovida, seat no ei saa ju nii päriselt olla? Hakkasin siis selle kutiga käima.. No läks ajaga paremaks küll, aga aru nagu ei saanud ,et kas see ongi orgasm? Sa kirjutasid, et pole vōimalik ,et seda ära ei tunne , aga ma arvan ,et on ikka küll. Elu viis mind välismaale elama ja kuna seks mulle nii väga meeldis ja olin otsustanud ,et ainult ühe ja ainsa inimesega ma seksida ei taha ,siis läksime me kähku. Olime koos peaaegu 4 aastat! Täitus mu soov proovida seksi uue partneriga – ehk on teistmoodi ? Koguaeg justkui ootasin MIDAGI. Ja ootasingi kokku 7 erineva partneriga. Tead ei häbene isegi seda, et neid nii palju on olnud. Olen tervevelu ringi reisinud ja pole olnud pikemalt kohas kui kuu – kolm nii,et midagi püsivat polekski saanud sellel ajal luua. Iga uus partner õpetas mulle ka midagi uut minu enda kui ka meeste kohta nii ,et justkui valmistusin oma selleks õogeks. Ja siis see juhtuski. Tulin Eestisse külla ja kuigi olin Eesti mehed enda jaoks maha kandnud ,sest nad olid nii napid oma tunnete väljendamises ,siis läks muidugi nii ,et armusin ühte eestlasest vanderselli. Kõik on kaunis ja oleme varsti koos olnud kolm aastat. Kuid on üks aga ja selleks on SEKS. Ma ei tea mis mul viga on!!! Ausalt ei tea.. Ma ei saa orgasmi. Ja ta on just selline mees ,kes nii üritab ja tahab. Süüdistab ennast ,et ta ei oska ja ma ei oska ja ma ei taha ja mis kõik veel. Seksist on saanud selline asi mida me mõlemad nii väga tahame aga pogem on see nii pingeline ,et me lihtsalt väldime seda. Ma arvan ,et ta lausa vahel ootab, et ma kodust ära läheks ,et ta saaks oma asja ära teha ja ei peaks seda minuga koos tegema. Nii kurb on ,sest me armastame tõesti üksteist nii väga aga iga päevaga viib meid see orgasm aina kaugemale üksteisest. Oleme ka proovinud igasuguseid asju aga ikka mees jälle pettub ja nii nad kas tee prügikasti või kapi otsa leiavad. No tõesti see vibra ja edasi tagasi nühkimine ei tee mulle midagi. Kas ma üldse olen varem orgasmi saanud? äkki see lõõgastus tunne on olnud lihtsalt sellest ,et enamus partnereid on ju olnud no strings attached .. lihtsalt sellised lõbutsemised ja hea tuju. Ma enam ei tea . Küll aga tean ,et arvan juba ,et olen mingi frigiidne naine ,mes ei oska oma mehele orgasmi saamisega rõõmu teha. Kohutav on ju kui seks tülli ajab ? Ma enam ei taha. Aga oma meest tahan küll nii väga. Tahaks oma suhte ja voodielu päästa. Ehk saab just sellest Roosast-Rõõmust meie uus sõber?

 165. Liivi, pead rohkem avameelselt seksist rääkima – kõnetab paljusdki 😉 No ok, kommenteerima innustab rohkem loosimine aga siiski. Olen kindel, et antud postitus kogub klikke veel kaua aega. Ja täiesti põhjendatult!

  Vihjeks osta soovijatele – Hotlipsi e-poes praeguse seisuga veel musta Lelo Sona Cruise laos on, hästi natukene kallima hinnaga kui Ulakast Kaunitarist saaks soodukaga.

  Ma kuidagi ei suuda otsustada kas osta või mitte… Loosiõnnele eriti ei looda… Voodielu ei ole minu poolsete orgasmideta kuigi vaginaalset orgasmi kogenud vist ei ole. Mänguasju on ka üht-teist aga sellist ei oleks isegi vaadanud mitte 😀 Tavalised vibraatorid jätavad üldiselt külmaks. Oi seda kaalude elu 😛 😛

 166. See on minu jaoks lausa uskumatu, et tegelikult on nii palju inimesi, kes tunnevad end samamoodi.
  Ma pole tundnud 9 aasta jooksul kordagi vaginaalset orgasmi. See on minu jaoks üks kauge unistus, milleni tee tundub nii pikk. Oma eelmise elukaaslasega ikka teesklesin küll, et midagi toimub, sest vahepeal ma lihtsalt enam ei jaksanud tegutseda, kui tulemust polnud. Oli kordi, kus ma olin nii lähedal sellele, et päriselt ka jõuangi tippu, aga siis mis iganes ka ei üritand, et see ei lõppeks enne kui mina lõpetan, sai mees oma kätte ja oligi pidu läbi….
  Aga uue mehega alustasin kõike täiesti nullist. Tema oli oma esimeste kordade etteastetest niivõrd pettunud, et me rääkisime tunde sellelel teemal. Ta on endas korduvalt pettunud olnud, et ta ei suuda mind tippu viia. Ma olen talle öelnud, et see ongi minu eripära ning sinna ei saa midagi teha ja küll kuidagi ikka saab. Suuseks – 90% ajast lõppeb orgasmiga. Oleme proovinud erinevaid geele, saab lähedale. Aga me sobime muidu nii hästi, ta on fantastiline. Meil on sarnased fantaasiad, lemmikpoosid. Ainuüksi mõte sellest, et see talle kurnavalt mõjub, ajab tuju ära…

 167. Päike tuli välja 🙂
  Põnev lugemine. Tekitas huvi, kas tõesti ühe vidinaga on O saamine nii lihtne

 168. Oi kui tuttav tunne. Ma ei taha teadagi, kui palju oleme raha kulutanud erinevate vibraatorite peale kulutanud. Kõik kiidavad aga minus teevad need kliitori hellaks. Olen saanud 14 a jooksul ühe korra orgasmi ja see oli sünnituse ajal. Olen sünnitanud mitu last ja orgasmi olen saanud 14a jooksul ühe korra ja seda sünnitades. Mul on mehega mõnus ja mees tunneb end kehvemini, kui mina, kuna iga mees peaks suutma enda naisele orgasmi teha. Enne, kui ise sain sünnitusel orgasmi, ei uskunud ma seda juttu, et naistel on võimalik saada orgasmi. Sünnitus ju nii valus kogemus. Osalen loosis ja vaatab, kas õnnestub võita.

 169. Mulle väga meeldis see avameelsus ja absoluutne maitsekus millega see postitus kirjutatud on. Ei tule orgasmid ka mulle kergelt ja kahjuks olen puutunud kokku meestega, kes võtavad seda isiklikult ja nagu omamoodi solvuvad. Ise ei ole aru saanud miks peaksin teesklema selleks, et kellegi ego tõsta. Asi ei ole ju siinkohal üldse seksuaalses soorituses. Väga lahe oleks sellist high tech mänguasja katsetada 🙂

 170. seda oleks küll hädasti vaja?
  mees välismaal tööl ja seda järjest 5 nädalat ??‍♀️?

 171. Kes ilma jäi võib nt Hot lips poest otsida yles toote Satisfyer, mis on minu jaoks teinud kõike seda sama mida siin kirjeldatud on ja natuke rohkemgi 🙂

 172. Mulle tundub nagu sa räägiksid minust. Kuigi jah mul on mehest alati nii kahju, sest ta no tõesti üritab ja me katsetame palju uusi asju, aga mida ei tule, see on orgasm. Eks ta ise süüdistab ennast ja on kurb, et ei vii mind haripunkti. Aga tegelt ei ole see kellegi nn “viga”.
  Oleks põnev proovida igatahes 🙂

 173. Väga tuttav teema. Olen ise suhtes olnud tänaseks veidi üle 7a. Selle aja jooksul olen vast 2 orgasmi saanud vaginaalsel teel. Oraalsel teel olen ikka saanud orgasme. Kuid kaaslasega rääkides, on see tema jaoks suur mure ja löök ego pihta.
  Lelo Sona aitaks kindlasti meil edaspidi seda kõike veel rohkem nautida ?

 174. Uskumatu kui paljudel meist on sama mure ?
  Mina ei ole mitte kunagi (vist) orgasmi, vahel on tunne,et kas see võis olla aga samas ma oleks enam kui kindel, et ma ei kahtleks enam kui oleks tõesti orgasmiga tegu olla.
  Ma olen 30a ja lükkan sellega tegelemist aina edasi. Häbenen oma mehegagi kodus sel teemal rääkimist kuigi mõistus ütleb, et sel ei ole üldse pointi ja valehäbi. Ikka ei saa suud lahti tehtud. Kadestan Sind, et kui avameelselt ja loomulikult Sina seda teha saad. Ei teagi miks/kust minul see tulnud on. Sinu postitus tõi selle teema minu jaoks jälle päevakorda ja tegelikult meie majas oleme seksi üldse unarusse jätnud. Mehest kahju, endast kahju. Midagi peab muutuma,aitäh Sulle selle postituse eest!

  Kati

 175. Tekitas suurt huvi.
  Minu jaoks just see, et pole enda seksuaalelu jooksul suutnud kogeda üle ühe orgasmi korra jooksul. Kas mu keha oleks selleks võimeline üldse?! Äkki selle tootega küll 🙂

 176. Mul on täpselt samamoodi. Paistab, et päris paljudel naistel on selline probleem kahjuks. ? Hea meelega osalen loosis ja loodan et õnn naeratab lōpuks ka mulle. ?

 177. Olen sinuga üsna samas paadis. Orgasmi saamine ei ole kõige kergemate killast ja enamjaolt mul pole olnudki võimalust seda saada. Seega aitaks see lelu kindlasti väga palju kaasa 🙂

 178. Väga-väga mõnus lugemine!

  Mänguasju meil on ja mulle täitsa meeldib neid proovida. Nii et võtan loosist osa ja loodan seda imevigurit võita ?

 179. Su juttu lugeda oli väga kergendav. Ka mul on sarnane olukord. Vahekorra ajal on orgasmi pea võimatu saada. Mänguasjake tundub väga põnev ning kui hind mind ei heidutaks, ostaks kasvōi kohe ära.

 180. Soovin ka loosist osa võtta.
  Olen nõus sellega 100%, et kui lugeda foorumeid ja neid naisi, kes on kurtnud selle mure üle, siis normaalseid arutelusid ei ole vaid võtavad sõna need, kellel kõik ikka ideaalses korras on. Seega olen ka ise eemaldunud neist foorumitest ja “meritäht” edasi olnud.
  See postitus oli väga abiks! Aitäh, et julgesid avada end.

 181. Väga huvitav ja põnev lugemine!

  Kindlasti sooviks osaleda loosis- olen samas olukorras, kus sa enne Lelo Sonat olid..
  Uusi asju voodis proovida meeldib ja eriti põnev oleks midagi sellist tõesti toimivat proovida! ?

 182. Mina ütleks et pole siiani kogenud seda õiget orgasmi ja voodielu on kuidagi tavaliseks muutunud, naudin oma partneriga küll seksi aga tahaks ikka seda õiget tunnet teada. Oleme mõelnud võtta mõnda mänguasja appi aga pole selleni veel jõudnud. Selleks võiks ju lelot proovida.

 183. See on uskumatu kui hästi ja lihtsalt sa suudad nii delikaatsest asjast kirjutada. Ja nagu tagasisiside näitab on tõesti palju neid kes selle loetuga samastusid.

 184. Aitäh avameelse teksti eest!
  Kuna laste kõrvalt on seksuaalsus nii väga tagaplaanile jäänud, siis katsetaks hea meelega ja annaks fortuunale võimaluse.

 185. Lugedes teiste lugusid antud murega, siis on tore tõdeda, et tõesti ei ole ainus.
  Loodan siiralt võidule ja ehk aitaks see ka minul end naisena tunda.

 186. Kindlasti vajaksin sellist vahvat abimeest ka enda koju. Katsetaksin rõõmuga nii üksi kui ka partneriga :p

 187. Minul õnnestub orgasme saada ainult siis kui ise peal olen. Vahest on mehel murelik olek, kuna muud moodi ei õnnestu. Isegi ilma haripunktita naudin seksi väga.
  Olen mõelnud juba pikka aega, et võiks proovida midagi veel, kuid pole selle õige otsingutega veel tegelema hakanud.

 188. Sama seis siin, oma 10 aastase “karjääri” 😀 jooksul, on seda õnne olnud 1-2 korda, ja ka siis ainult patareidega sõbra abil. Katsetaks seda väga hea meelega! Ja aitäh selle postituse ees, hea on teada, et asi ei ole ainult minus.

 189. Tõesti väga vajalik asi ellu, oleksin ilmselt äragi ostnud kui otsas poleks praegu. Seega – vaja osaleda loosis 😀
  Üksi saan kenasti endaga hakkama ja sellega pole kunagi probleemi olnud, aga mehega koos.. Hea on küll, aga not quite the same :/

 190. Omg, ma polegi üksi!!! Nii hea oli lugeda kellegi avameelset kogemust ja kommentaaridest saada kinnitust, et ma pole “katkine”

 191. Soovin ka osaleda. Tahaks ka seda proovida, ehk on lootust sellega enesekindlus tagasi tuua ja enda jaoks naiselikum tunduda, sest kindlasti on orgasmitus palju mõjutanud neid valdkondi

 192. Kokkuvõtvalt olen samas pundis, alati raskendatud see big O teema olnud. Seega võtan osa loosist!
  Huvitav kas Cruise on laost otsas, nüüd tänu Sinu reklaamile 😀 Väga mugav sooduskood firmale kui pole kaupa, mille peal seda rakendada 😉

 193. oh my god, see tundub nagu maailma kõige mõnusam asi! ma olen samas paadis, et seks on niisama ka hea, ilma orgasmita, aga kuna ma suudan ise endale orgasmi tekitada, aga partneriga on see raske, ent näen, et tema jaoks oleks minu lõppu jõudmine oluline, siis ülihea meelega prooviks seda!

 194. Ülipõnev lugemine, nii postitus ise, aga veelgi enam teiste naiste kommentaarid 😛 Sellistest asjadest ei julge (või ei taheta) keskmine eesti naine eriti kirjutada ega rääkida, seega on väga teretulnud, et Sina sellega hakkama said! Usun, et ärtundmisrõõm on niii niii paljudel naistel.
  Käin päevale peale juba mitmendat korda lugemas 😀 Selline põnev vidin võiks küll kodus olla.

 195. Täiesti tuttav tunne. Mul läks aastaid aega enne kui sain esimest korda orgasmi tunda. Praegu on see täpselt vastavalt meeleolule ja ilmselt hormoonidele aga mees on mul visa selle koha pealt ? Aga selline mänguasi kuluks meile väga ära. Osalen loosis ?

 196. Mina sooviksin ka osaleda! 🙂 olen vallaline ja muidugi tahaks vahepeal naudingut tunda, aga ainult sellise eesmärgiga ma nagu mehi taga ei aja ka ?
  Igatahes loodan siis parimat!

 197. Tuuline on, väga tuuline… Seal allpool ka lõõtsub vaid tuul juba 24a kahjuks..
  Osalen ?

 198. Sattusin seda postitust lugema tänu naisele, kes on sinu blogi tihe jälgija vist nagu olen aru saanud. Igatahes on tegu väga huvitava teemaga ning ma hea meelega loosiõnne puhul kingiks selle mänguasja oma kaasale. Oleme juba aastaid koos elanud ja meil on ka laps. Voodielu pole kunagi olnud üksluine ning mõlemad soovime just teineteisele pakkuda enamat kui lihtsalt rahuldust. Küll aga on naine pikema käimasaamis ajaga kui vist teised, nii ta vähemasti ennast kirjeldab ja on tihtipeale kurb, sest minule mõjub iga tema puudutus ja olen kergesti plahvatav. Eks kindlasti muserdab see mind ka, sest kuigi ma tean, et asi pole ainuüksi minus, siis üritan sellegipoolest mõelda erinevaid variante, et teda kulminatsiooni aidata.

  1. Väga tore, et mõni meesterahvas ka kommenteerib. Te kumbki ei pea ennast süüdistama ega pettunud olema, nagu kommentaaride suurest arvust näete, siis see on väga levinud mure.

 199. Aitäh vahva lugemise eest! Kommentaarid lugesin ka kõik läbi ja avastasin, et inimesi, kellega samastuda, on nii palju 🙂

  Minu 15 aasta seksuaalelu (kui seda nii saab nimetada) jooksul pole ma kogenud ühtegi orgasmi ja viimased 3 aastat pole üldse selliste vahvate tegevustega tegelenud. Täna just naersin oma Facebooki uudisvoogu potsatanud pildikest, millel seisis:
  I don´t even remember the last time I had Sex. Mu pussy probably thinks I Passed away 😀

  Isegi kui loosiõnn ei naerata, siis juba mõnda aega olen ka ise seda maailma avastanud, et midagi enda jaoks välja valida.

 200. Julge ja põnev postitus 🙂 Ma pole kunagi voodilelusid katsetanud. Ei teagi miks, pole ilmselt midagi huvipakkuvat leidnud ja nii põhjalikult pole otsinudki 😀 Sinu postitus tekitas aga huvi ning soovi kogeda midagi uut.

 201. Wow, uskumatult palju naisi kogeb sama probleemi. Poleks iial uskunud, et meid nii palju võib olla. Soovin kindlasti osaleda loosis!

 202. Mina pole mitte kunagi saanud, oleme proovinud vibraatoreid, nokurõngast, libesteid, neti abiga jne.
  Mehel ka halb, et ta ei suuda mulle tekitada mõnu. Igakord üritab ja mina üritan endast anda kõik aga ei toimi.
  Kui vaid võidaks, oeh.

 203. Ka minul on Sinuga sama probleem olnud. Aga mingil määral on lelud küll aidanud.
  Väga sooviks sellise huvitava asja endale saada. 🙂

 204. Põnev teema tõesti 🙂 Mulle endale meeldib ka seksist rääkida, aga samas on tunne, et kui räägin, siis suruksin nagu midagi peale. Samas loogiliselt võttes mõistusega saan aru, et see on pigem nende probleem, mitte minu. Pole ju kohustust lugeda/kuulata, kui ei meeldi. Face to face arutades saab alati öelda või siis saan juba pilgust ise aru, kui jutt on läinud liiga intiimseks. Proovin mitte süüd tunda ja arutan rohkem inimestega, kes samamoodi huvituvad ja kelle jaoks pole see tabu 😀
  Aga Lelo tahaks proovida küll. Elukaaslasega polegi mingeid erilisi vidinaid olnud v.a peeniserõngas, mis oligi rohkem katsetamiseks, aga ei meeldinud meile ning vibraatorid jms on hetkel vaid mõtteks jäänud. Leian ka, et mingit odavat asja pole mõtet osta, see ei tasu ära 🙂

 205. Vaginaalset orgasmi pole saanud ja üldjuhul ka stimuleerimine ei aita. Partnerit teeb see ka kurvaks, hoolimata rääkimisest, et “asi pole sinus”. Ise vahekorras ilma jäädes jääb ka selline.. poolik tunne, et ..nojah, ongi kõik, jälle. Paljutõotav vidin, tahaks proovida.

 206. Tahaks proovida!

  Olen sinuga samas paadis, kuigi praeguse partneriga suuseksi ajal on võimalik orgasm, siis kindlasti pole see see, mis vaginaalne orgasm seksi ajal.

 207. Hea lugeda sellist ausat juttu ja ausalt, tahaks ära proovida – enda stimuleerimisega saan hakkama mingites oludes, aga paaris on teised lood – nulliring :/ Kuidagi oleks vaja uut hingamist ja motivatsiooni peale lapse saamist soiku jäänud voodielule, särtsu ja mürtsu.

 208. Sama tähelend nagu Epp Kärsini seminaridel! Sest teema, mis meid kõiki puudutab! Seda näitab meeletu kommentaaride arv. Väga põnev lugemine, jälle super sooritus. Osalen.

 209. Tead, kui hea on lugeda, et keegi tunneb sama.
  Ma olen oma mehega juba varsti 10 aastat koos, mingeid probleeme algul polnud, aga vot peale lapsi ei suuda mina vabalt orgasme saada enam. Oleme proovinud erinevaid poose, mänguasju jne, aga vot ei tule nii, nagu enne.
  Sellest on meil mõlemil jälle süümepiinad, temal, et tema saab ja mina ei saa ja minul, et ta annab kõik ja mina jälle ei tule 🙁 Tänu sellelegi ongi nö seks meil arvemaks jäänud, samas koosolemine on suurenenud, magame rohkem kaisus ja oleme lihtsalt koos.
  Loosis sooviks kindlasti osaleda, sest kes ei proovi, see ka ei võida 😉

 210. Väga põnev teema ja sooviksin loosis osaleda. Postitust lugedes tekkis lootus, et ehk on tõesti midagi mis aitab, aga veebipoes need vahvad vidinad igatahes otsas 🙁

 211. Kui kurb, et laost toode otsas on! Proovin siis loosis õnne, kuigi seda mul tavaliselt pole 😀
  Postituse sisuga samastun väga.. nagu oleks kohati endast lugenud. Tekkis nii suur soov osta, loodan et tuleb enne sooduskoodi lõppu lattu tagasi 🙂

 212. Enne praegust elukaaslast olin vahekoras orgasmi kogenud vaid üksikud korrad. Ka praegusega ei juhtu seda väga tihti, aga märkimisväärselt rohkem, kui varem. Oleme ka ühe õnnetu vibraatori kunagi muretsenud, aga noh.. pigem segab.

 213. Ja ma olen kogu aja arvanud,et ma olen mingisugune vigane. Ei suuda mehele pakkuda seda mida filmis nii suurelt reklaamitakse ja mida 50 halli varjundit film reklaamis ” ta orgasm tuli minust läbi ,see läbistas mind igast kehaosast” pole kunagi sellist asja tundnud , pärast selle raamatu lugemist varises päris suur osa minus kokku. Ma ei tahtnud hellitusi ja voodisse ammugi minna, sest ma ise tundsin,et ma ei suuda mehele pakkuda seda “täiuslikust”.
  On olnud hetki kus voodis ei saa asja päria mitu head kuud.
  Äkki päästaks mänguasi natukenegi päeva ja saaks tavarütmi juurde tagasi ,kus mees näeks voodis oma naist rohkem kui 3 kuu jooksul korra.

 214. Oeh..samastun sinu kirjutatuga täielikult. Ma olen terve elu arvanud, et ma olen ainuke imelik, kuid lugedes sinu postitust sain kinnitust, et sarnase probleemiga on nii palju naisi. See on nii lootusetu tunne ja samuti valmistab pettumust ka kaaslasele. Oleme kaaslasega proovinud erinevaid tehnikaid ja mänguasju, kuid tulutult. Tahaksin väga sinu soovitatud lelu proovida, kuid ostmiseks oleks see hetkel liiga kallis, seega jään ootama loosiõnnele. Fingers crossed. 🙂

 215. Mehena julgen öelda, et ka minu 6 aastases suhtes on sarnane probleem kogu aeg olnud ja lahendust otsides on koguni arstide poole pöördutud. Äkki see väike lelu suudab mulle anda selle andmisrõõmu, millest olen ilma jäänud ja mu neiule kõik rõõmud, mis selline abivahend pakkuda suudab.

 216. Ooo, see on ka minul nüüd must have!
  Täpselt samamoodi on mul endal. Üksi porno vaatamisega saan orgasmi, aga partneriga olles ei saa. Kliitor läheb tuimaks siis millegi pärast ja vaginaalselt orgasmi ei saa ma kunagi. Sooviks seda väga oma partneriga proovida!

 217. Sattusin puhtjuhuslikult praegu seda postitust ja kommentaare lugema ja tundub lausa uskumatu, et nii paljudel naistel on sama mure. Minulgi pole olukord kiita. Olen 5 aastat olnud sama partneriga, kellega kinkisin ka süütuse. Seega puudub nagu võrdlusmoment, aga minu jaoks on partner ideaalne ja väga hoolitsev.
  Mõned korrad on tundunud, et nüüd oleks nagu lähedal, aga ei ole ikka seda päris orgasmi olnud. Ega ma väga ei kurvasta selle pärast, hea on ikka, aga tean, et pean proovima oma loosiõnne, sest hetkel väga vaba raha pole sellise investeeringu tegemiseks, seega võita oleks ju imeline 🙂

 218. Hea lugemine tõesti. Annab kindlustunnet, et asi pole minus, vaid see on paljude naiste mure. Naudin seksi ilma orgasmita, kuid lugedes, mis emotsioone üks või lausa mitu orgasmi tekitab, tuleb jube tahtmine seda rõõmu isegi tunda 😀

  Üldiselt olen väga skeptiline selliste “imeasjade” suhtes, aga eks enne ei saagi teada kas toimib, kui on järele proovitud.

 219. Oh jah, selline abimees oleks tõeline kink iseendale. Esimene orgasm oli erakordne kuid ega need kergelt tule ja seda lõõgastust, mida see kaasa toob… Lausa igatsen

 220. Äge, tõesti hea on lugeda teiste “kaaskannatajate” kogemusi, aitäh jagamast ja soovitamast! Mina kadestan isegi neid, kes ise või oraalselt saavad, pole ka niiviisi lähedalegi jõudnud. Samas on kind of suva ka, ei teagi ju, millest täpselt ilma jään.. Olen 34, partnereid on 10 ringis olnud ja suurt armumist-iha ka, aga ei miskit. Pole üksinda väga palju endaga tegelenud ka, oraalseks on mulle pigem ebamugav, naine peal asendis ei tunne ka suurt midagi.. Meeldib mehe raskus ja surve peal ja kiire tempo, vahel on ikka päris hea ka, aga samas ruttu läheb ka tuimaks ja pikema panemise peale tüdinen/väsin ära, oe. Olen muidugi ka algusest peale antibeebipille tarvitanud, eks need tõmbavad ka ilmset tundlikkust mõnuga maha.
  Ma ei ole kunagi orgasmi teeselnud ja viimastes suhetes olen kohe enne või pärast esimest vahekorda ära rääkinud, et ma ei saa ja ei tasu selle pärast põdeda. Tavaliselt on kaaslased väga mõistlikult suhtunud, aga muidugi arvatakse stiilis, et “ah, ju siis eelmised on kehvad mehed olnud, küll mina nüüd proovin ja ära teen lõpuks”, aga tutkit 😀 Otseselt lahku läinud ma selle probleemi pärast ei ole, aga vahel on tunne küll, et kuna ma ei saa, siis äkki ma tüdinen ja tahan ise jälle mõne aasta pärast kedagi uut proovida..
  Varem lootsin, et äkki tõesti pärast laste saamist hakkavad ka orgasmid kergemini tulema, aga lapsi mul veel ei ole, sest teisalt jälle olen mõelnud, et abiellun ja loon pere alles selle mehega, kellega ka lõpuni jõuan – keeruline paradoks 😀 ja siit kommentaaridest selgus, et vahel ikka pärast laste saamist kaob tundlikkus pigem ära.
  Igal juhul tundub, et lootust veel ilmas on siiski.. ilmselt raatsin selle väljamineku teha, loosiõnnega on siin keeruline, tundub, et huvilisi on massiliselt :))

 221. Samastun ka sinuga. Ei ole terve oma seksuaal elu jooksul orgasmi kogenud, ei tea milline see peaks olema aga tean, et selle peaks iga üks ära tundma. Vahepeal isegi paar aastat reaalselt ei olnud mitte mingit seksi isu praeguse abikaasaga on seks meil vägagi tähtsal kohal suhtes, oleme ka mõelnud lelude peale aga pole veel sobivat leidnud. Loodaks hetkel siis loosiõnnele.

 222. Mina olen 20 aastat vana, aga voodielu hakkasin elama 15-aastaselt. Ei ole mina samuti orgasmi kogenud ja samastasin end sinuga seda teksti lugedes 110%. Mul on olnud 3 erinevat vibraatorit, aga ka need ei ole aidanud, teevad alumise korruse ainult tuimaks ja muud midagi. Minu partner on mures ja soovitsb pöörduda arstile, kuna tal eelnevalt ei ole selles küsimuses probleeme olnud. See ei mõjuta ainult mind, aga ka teda. On näha, et ta on kurb, et ei suuda pakkuda mulle parimat, kuid tean, et asi ei ole temas. Minu jaoks tundub olukord võimatu ja seetõttu ei julge nii suure summaga riskida, küll aga võidu puhul prooviksin Sols kindlasti ära!

 223. Soovin ka osaleda loosimises. Kadestan tohutult naisi, kes suudavad ilma mingite pingutusteta seksi nautida 🙁

 224. Olen üsna noor, kuid väga avatud magamistoas ja kõigele kuidas ennast paremini tundma õppida. Olen ka ise orgasmide kohta väga palju uurinud. Oma esimese orgasmi sain suhteliselt noorelt, seda täiesti kogematta, kuna partner mudis mu nibusid samal ajal kui ise olin peal. Hiljem uurides saingi aru, et polegi väga muud võimalust, seksi ajal istugu mees ainult tiss peos ja mina tema otsas.?Asendite osas oleme praeguse partneriga väga palju katsetama hakanud, eks muidugi on palju asendeid mis on nauditavad nii mulle kui talle, kuid kahjuks ei ulatu ta neis asendites mu nibudeni, ja usun, et nendes olukordades oleks lelost meile väga palju abi ?. Oma uurimise tulemusena olengi teada saanud, et naistel pidi väidetavalt 8 erinevat orgasmi viisi olema, minul siis läbi nibude. Olen mõneti ka arvamusel, et väga paljudel naistel puudub julgus ennast tundma õppida, ja arvan, et seal ka põhjus miks mõned naised ei saa orgasmi, nagu see oleks tabu. Olen ka kuulnud suhtes olevatelt inimestelt, et milleks endaga tegeleda kui sul on partner, kuid olen arvamusel, et kasvõi korra kuus peaks leidma aega ise endale, me ei tohiks ennast unustada. ?

 225. Osalen loosis, uus mänguasi kulub ära.

  * Ja nii julge pole, et emaili avaldamist sooviks ?

 226. Ma ei saa aru, kas nad tõstsid peale Su postitust hinda? Lelo sona cruise maksab neil hetkel 179€

  1. Ei tõstnud, 99 € oli tutvumishind, mis oli Lelo enda poolt paika pandud ja Lelo ise selle tutvumishinna perioodi maikuus ka ära lõpetas. 🙂

 227. Oh god…. mul on seda vajaaaaaa ?? mul on nende orgasmidega väga halvasti ja kuidagi ei õnnestu 🙁

  Küsiks veel, et e-poes hind 180 ? Sina rääkisid 99 € ?

 228. Mul oli paar päeva tagasi tähtpäev, nimelt alustasin 4 aastat tagasi oma seksuaaleluga. Aastake sellest olin veendunud, et seks on valus, mitte mõnus. Asi läks nii hulluks, et olenemata sellest, et anaalseksi ei harrasta, ei olnud käimine ja istumine pärast vahekordi talutav ja nii mitu päeva jutti. Valulikkuse ja tuimusega on mul päris korralik mure ja arvasin, et mul ei ole kunagi võimalus orgasmi saada. Aga ma jäin rasedaks ja raseduse ajal olid mul erootilised unenäod, mis paraku täieliku orgasmiga ei tipnenud, sest mu kontrollifriigist enesekontroll ajas mind üles ja sinna see jäi. Aga siis sain aru, et lootust ju nagu oleks. Kui loosiga ei vea, siis vähemalt tean, et on olemas midagi, mida ma katsetanud pole ja, millest on teistel päriselt ka abi olnud.

  Aitäh, et jagasid!

 229. Mul on sarnane olukord, sest seks ise on nauditav ja hea aga haripunkti justkui ei jõua, alati jääb pisut puudu ja ei tea, mis see täpselt olla võiks või kuidas olukorda nö parandada 😀 Täpselt kahel korral (kahe koosoldud aasta jooksul) olen saanud peal olles orgasmi, mida kahjuks enam taasesitada ei õnnestu. Ma tormasin kohe e-poodi ostma aga lelo sona cruise on igalpool laost otsas, ehk naeratab siis loosiõnn.

 230. Uskumatu kui palju kommentaare ja kõik samas paadis. Ka mina.
  Naudin seksi oma mehega väga, oleme koos olnud kuus aastat. Katsetame erinevaid poose ja asukohti, oleme ka mänguasju proovinud, kuid mina saan orgasmi vaid dušši all seksides, harva on juhtunud üllatusi ka mujal 😀 sinu kirjeldus vidinast tekitab elevust 😀 sooviksin ka loosis osaleda.

 231. Kui juba Lelodest räägiti siis mina julgen rahuliku südamega Lelo Sorayat soovitada https://www.ulakas-kaunitar.ee/pood/toote-grupp/lelo-soraya-vibraator/
  Kallis küll aga igat senti väärt ja hea õnne korral võib ka mujalt poodidest soodukaga leida.

  Soraya on kuidagi anatoomiliselt nii hästi ehitatud, et puudutab sees punkti, mida ma varem kunagi tundnud polnudki. Siis mehega. Osad küll väidavad, et Soraya võib liiga pikk olla. Ega muudmoodi teada ei saa, kui ise ei proovi 🙂 Samuti on Sorayal ülimõnusad vibratsioonivalikud.

 232. Väga huvitav lugemine.Ka kommentaarium.Meesterehvana annan aru,et naistel on raskem (see tundub kuidagi vale sõna,ehk siis aeganõudvam oleks õigem) orgasmini jõuda.Kindlasti vajavad naised pikemat eelmängu.Tuju peab olema vastav.Kahe lapse isana tean ka,kui vajalik on täielik rahu ja võimalus segamatult teineteist nautida.Olen 20 aastat oma naise ja laste emaga koos elanud.On meilgi olnud rohkem ja vähem aktiivseid perioode,kuid mitte kordagi pole mul peast läbi vilksatanud mõttepoegagi,et oma vajadusi kusagil mujal rahuldada.Kindlasti mängib naise seksuaalelus suurt rolli laste sünd.Ma ei saa küll öelda,et ma oleksin kuidagi tahaplaanile jäetud hoolivuse ja armastuse koha pealt,seda aga küll,et seksime harvemini,kui algusaastatel.Mis puudutab nüüd orgasme,siis 20-ne aastaga olen oma naist ikka tundma õppinud ja samas tundub,et palju oleks veel õppida.Orgasmi teeselnud ta küll kunagi pole,aga orgasmini jõudmine on (enamjaolt) siiski pikk kulgemine ja pigem siiski jääb see täiuslik lõpp tulemata.Vaginaalset orgasmi on minu teada mu naine kogenud vaid korra.Suuseks ja kätega hellitamine viivad kindlamalt sihile.Tean ka seda,et peale vahekorda pessu minnes viib naine dušši all alustatu lõpuni.Mingi aeg tundsin end selle tõttu ehk isegi õnnetuna ja süüdistasin ennast,et ei suuda oma naist lõpuni rahuldada.Oleme selle ammu selgeks rääkinud ja eneserahuldamises ma midagi halba ei näe.Ühtegi mänguasja me (veel) ostnud pole.Jutuks on isegi olnud.Valik on ka meeletu ja kuna kummalgi kogemus puudub,siis esimest valikut tundub kuidagi keeruline teha olevat.Mulle väga meeldib näha,kui mu kaaslane iga ihurakuga seksi naudib ja nüüd seda postitust lugedes tundub see Lelo vibraator küll üks imemasin olevat.Kindlasti pole seks ja orgasm elus kõige olulisem,aga õnneliku paarisuhte üks talasid siiski.Selline mänguasi võiks vabalt olla see “KOLMAS” kaaslane voodis,kelle pärast ei tekiks küll kunagi armukadedust või hirmu oma partnerist ilma jääda.Meie voodielu vajaks küll sellist vürtsi ja ma isegi elavalt suudan praegu ette kujutada seda situtasiooni,kui oma kallist naist sellise asjaga esimest korda üllataksin. Usun,et iga oma naisest hooliv mees seab naise vajadused (voodis) esikohala ja soovib talle pakkuda parimat.Siinses blogipostituses kirjutatu koos kommentaariumiga võiks olla iga endast ja oma naisest lugupidava mehe lugeda.Lugupidamisega! Tiit

 233. Seda et… Osaleks ka loosis. Vabastav oli lugeda, et ma pole ainus n-ö vigane, muidugi kurb, et see probleem nii paljusid vaevab. Mina alguses lihtsalt nutsin pärast seksi, hiljem olen püüdnud endale sisendada, et nii peabki ja niisama on ka hea. Muidu ilm võiks ilusam olla.

 234. 11 aastat ja äkki 3-5 korda. See otseselt ei mõjuta just kuidagi orgasmi, aga ainus, mida proovinud olen on yoni egg. Kuna mul aga otseselt lõtvunud lihaste probleemi pole, siis mingit märgatavat tulemust ei andnud ka selle katsetamine. Ometi usun, et yoni egg on neile küll suurepäraseks kaaslaseks, kes sooviksid just lihaste toonust tõsta ning seeläbi seksuaalelu parandada. Ja toredalt salapärane on ta ka ja seejuures mitte mingi plastik vidin. Aeg proovida midagi uut.

 235. On minulgi orgasmi saamisega pikalt probleeme olnud. Vahepeal oli mitmeid kuid vahet, kui mina ei saanud kordagi. Olin iga kord pettunud ja kurb, sest need harvad orgasmid olid alati supermõnusad. Oleme mehega mõelnud, et võiks ehk mingit mänguasja huvi pärast proovida, aga siiani on kõik hinna taha pidama jäänud. Selle vidina tahaks isegi ära proovida, ehk aitaks see mindki. Muidugi e-maili ma avalikustada ei tahaks, olen liiga introvert selle jaoks..

 236. Mina olen aastatega täpselt sama tundnud, millest sina räägid. Jah, arvan sama, et seks on ka selleta nauditav kuid pigem on see häirinud minu kaaslast kui mind ennast, et ma jõua sinna .. ma ei vea tihti selle punktini. Ma ei pea end samuti kumminukuks kuid usun, et sellest oleks meile palju abi!

 237. Aitäh postitamast! Otsin just omale kaaslast voodisse (ning miks mitte mujalegi see viia…)!

 238. Ahaa! Osalen selles loosimises,et loosiõnne korral teha kingitus oma kallile sõbrannale.Pole asja ega teemasid,millest me rääkida ei saaks.Veiniklaasi taga tulevad ka kõige isiklikumad asjad päevavalgele ja vot sellepärast siin nüüd kommenteeringi.Usun,et minu sõbranna mees elab õndsas teadmises,et tema voodielu on igati 5+.Minu sõbranje on kõige hoolivam ja armastavam naine,ema ja sõber,keda tean.Kohe kindlasti ei julge ta oma kaasale tunnistada,et enamus orgasme on teeseldud.Ma küll isiklikult ei kujuta ette,kuidas seda võimalik teeselda on,aga ju siis ikkagi on.Mul endal on Lelo vibraator ja kohe kindlasti julgen väita,et eneserahuldamine aitab oma keha paremini tundma õppida ning aitab hiljem kaasa vahekorra ajal orgasmini jõudmisel.Minu sõbranna ei lubaks endale sellist väljaminekut,sest ta on oma invaliidist ema hooldaja ja kahe väikese lapse ema.Sellist ostu peaks ta luksuseks,mida endale lubada ei saa.

 239. No tõesti, RESPECT. Sa oled tohutult julge naine, postitamaks avalikult sellist teemat. Hea meel on tõdeda, et ma pole ainus sama murega. Suurimad tänud sellise maailmaavardava kogemuse jagamise eest. ?

 240. Selles jutus palju tuttavat. Väga tahaks proovida ..telliks kasvõi kohe kui asi raha taha ei jääks.

 241. Ma pole ühtegi võitu nii väga soovinud kui seda. Kui teaksin 100%, et see lahendab mu mure, siis ostaksin. Paraku on see aga üpris kallis ja ei julge riskida..Nimelt olen ma 29-aastane ja pole mitte kunagi orgasmi saanud. Olen käinud isegi seksoloogi juures selle murega… Jään loosiõnnele lootma ?

 242. 3 last ja 11 aastat kooselu, 8 aastat abielu. Kolme alla 10 aastase lapse kõrvalt on tegelikult juba raske seda aega meile leida. See abivahed annaks kindlasti suhtele vürtsi juurde ja olen kindel, et aitaks ka rutiini murda. Tahaks hirmsasti tunda, mis tasemele on võimalik selle vahendiga jõuda. ?

 243. Aitäh sulle. Olen kolme lapse ema ja olen kogenud orgasmi tõeliselt ainult ühel korral. Mul ei ole enamasti mingit isu seksi järele. Harva tunnen kehaga igatsust läheduse järele. Praegu on mul beebi ja magamata ööde väsimus, tahaks lihtsalt segamata magada. Mees on tuntavalt sellest häiritud, et kui tema soovib, siis mind ei huvita. Tahan, et ta oleks õnnelik, nii et lähedusehetki aeg-ajalt siiski on. Ma tahaksin ka midagi tunda.

 244. Olen elu jooksul 2 vibraatorit ostnud ja need seisavad karbis kapi otsas. Ei ole soovitud tulemust andnud. Osalen loosis ja loodan, et saan lelu, mis ka väärt kasutamist ?

 245. Soovin väga loosis osaleda. Mina olen samuti üks nendest, kellel pole 6-aastase suhte jooksul olnud ühtegi orgasmi ja see teeb tohutult kurvaks nii minu kui ka mehe. Kahjuks on mul ka madal libiido ja see kombo tekitab suhtesse palju probleeme, sest pole eriti tuju seksida. Samuti pole tahtmist olnud eriti ennast puudutada, kuigi ühe tavalise vibraatoriga olen proovinud, aga ei midagi. Võimalik, et madal libiido on seotud ka beebipillidega (vahekordi on harva, aga ebaregulaarse tsükli puhul on see mulle hetkel parim rasestumisvastane vahend). Kuigi muidu on mehega vaimne klapp hea ja ta on ka püüdlik ning mõistev olnud, siis vahel on küll tunda, et nüüd varsti võib tal selline olukord üle visata, sest temal on ju ikkagi vajadused…
  Olen külastanud ka arste, kõik uuringud on korras, aga nüüd suunati psühholoogi vastuvõtule. Kuigi ei kujuta ette, kuidas see mind aidata saab, sest teadaolevalt pole mingeid traumasid seotud seksiga ning pole kunagi peres ka mingi tabuteema olnud. Kindlasti panen ikkagi vastuvõtule aja kirja ja annan võimaluse. Aga Lelo Sona tundub ühe õlekõrrena, mida tõesti südamest sooviksin proovida. Kui saaksin selle hea orgasmi tunde kätte, siis kindlasti suureneks ka libiido ning meie suhe paraneks tunduvalt. Seega jään lootma imele!

  Tuhat tänu sellise inspireeriva postituse eest ning lohutav oli ka kommentaaridest lugeda, et pole oma murega üksi. Soovin edu ja mure lahenemist kõikidele saatusekaaslastele!

 246. Ei ole kunagi uskunud erinevatesse vidinatesse, nii mõnigi on ära katsetatud ja kahjuks tulemusteta. Aga praegu seda infot lugedes, tuli isu nii seksi kui antud vidina proovimise peale:).

 247. asjalik postitus, soovin loosis osaleda, panin küll mänguasja juba korvi, mõttega, et nkn ei võida ja praegu raha on, et tahaks ka midagi tunda, aga savi, proovime loosiõnne:)

 248. Sattusin Su blogi ikka väga juhuslikult lugema. Ja see lugu meeldis mulle, nii palju mind.

 249. Vägev! Meeleldi prooviks sellise asja ära kuna olen sinuga nö samas paadis.
  Ei ole orgasme kogenud…kuigi see ei tähenda, et seks pole nauditav, on ja kuidas veel!

 250. Täiega äge asi. Ma olen hämmingu ja kirjelduse järgi tundub see täpselt see mida vajan. Aitäh, et kirjuasite nii hea arvustuse.

 251. See oleks küll asi mida proovida sooviks. Teema on vägagi tuttav kahjuks. Äkki aitaks selline mänguasi mindki. 🙂

 252. Tundsin ennast selles jutus mitmeti ära. See mänguasi oleks kindlasti ka mulle abiks. 🙂

 253. Ma olen ka selles suhtes pessimist, et ei usu et minul kunagi see juhtub, et saan orgasmi, kuigi kõik mehega väga ok. Aga ei ole kunagi õnnestunud :/ sinu juttu lugedes aga mõtlesin, et see jutt võiks täpselt sobida, kui saaksin ka seda proovida 😀 samamoodi vaid unes. Ebareaalne :/ seega kiusatus osta, aga ootan veidi, ehk olen võidumeeees 🙂

 254. Sama päeva õhtul kui postitus ülesse läks, lugesin ja samastusin väga kõigega, millest juttu oli. Mees lubas järgmisel päeval mulle Lelo tellida, kui aga töölt tuli, avastasime, et kõik Lelod otsa saanud ja ei saagi tellida. Maru kurvaks tegi. Enne magama jäämist, kuskil poole ühe ajal öösel mõtlesin, et vaatan veel igaksjuhuks Ulaka Kaunitari lehele, et ehk on mingi ime läbi veel neid müüki tulnud ja oh üllatust, igat värvi oligi. Tellisin musta kohe ära ja peale seda näitas jälle, et alles on veel vaid üks tumeroosa. Väga suur vedamine oli. Täna sain pakiautomaadist paki kätte, mmm kui hästi pakk lõhnas. Igaljuhul on nüüdseks toode proovitud ja võin kindlalt väita, et Lelo Sona Cruise on igat oma eurot väärt!!! Vapustav asi.

  1. Väga meeldiv lugeda. 🙂

   Kopeerin kommentaari ka järgmise postituse alla, siin äkki kaob teiste kommentaaride vahele ära. 🙂

 255. Esimesed 7 aastat arvasin sama, et mina ei saa ega hakkagi saama seda tundma seda ülimat tunnet. Kuid juba 5 aastat tagasi leidsin õige investori ja no ma küsisin sama, et kus tema varem oli?!? Minu investor on väga innovaatiline ja on mindki sellega nakatanud 🙂

 256. Tjah, meie magamistoas on väga palju pisaraid sel teemal valatud. Ma ei ole kunagi arvanud, et mul otseselt midagi viga on, sest kliitori orgasme olen nii ise kui partneri abiga algusest peale saanud (küll aega ja kannatust varudest, sest mõtted vahel segavad). Seksi käigus mitte, aga oma pead ma sellega liialt ei vaevanud, sest nautisin seksis pigem lähedust.

  Praeguses suhtes on partner ennast väga puudutatuna tundnud sellest, et ma orgasme ei saa, sest temal sellist kogemust pole varem olnud ja ta tunneb, et ta ei tee justkui piisavalt. Ja et mina jään millestki imelisest ilma ja see on lõpuks korraliku pleki meie voodielule jätnud. Selline tunne, et minu kehale on seatud mingid ootused, mida ta ei suuda täita ja nii on mu seksiisu taandunud üsna väikseks. Oleme arutanud ka vibraatori katsetamist – siiani pole selleni jõudnud, aga see tundub justkui viimane õlekõrs, et äkkkki ma ikka olen kuidagi suuteline vaginaalseid orgasme saama. Ja nüüd ma ahmin siin selle postituse peale lootuses, et loosiratas mingi ime läbi selle võimalikuks teeks!

 257. Loosis soovin osaleda.
  Mind aitab alkohol(paar klaasi veini nt), see teeb mu kuidagi vabamaks ja ma tunnen end oma kehas paremini ja see aitab voodis kaasa. Kui mul on mõte mujal, ei tule mitte midagi välja. Ja alati see muidugi ei toimi

 258. Hea ja vajalik teema. Mind on igasugused “mänguasjad” palju aidanud aga kahjuks on need mu elukaaslase arvates siiski kuidagi kahtlased. Niiet prooviks hea meelega ka midagi uut, sest ilma tehnoabita olen suht lootusetu juhtum.

 259. appi, yes please!!!11 ma naudin seksi, aga olen ise kõik see aeg mõelnud, et ma justkui ei naudiks piisavalt. hea on, aga orgasmist jääb asi kaugele. see tundub kindlasti miski, mida tahaks kogeda ja too riistapuu tundub vägagi kutsuv.

 260. Appi kui palju kommentaare, aga proovida ju võib! ? Oleks väga abiks, sest kahjuks olen samas paadis + tänu “tulemusteta” vahekordadele on ka libiido megamadalaks muutunud…

 261. Olen arvanud, et “olen katki” ja täitsa aseksuaalne…
  Õnneks on mõned asjad paranenud … aga usun, et palju tordat võib veel ees oodata.

 262. Aitäh sulle sellisel teemal kirjutamast, mis puudutab väga paljusid naisi, aga millest üldiselt ei räägita! Endal ka siiani elu olnud vaginaalorgasmideta, pidevalt on tunne nagu oleks millestki suurest ilma jäänud. Katsetaksin lelu suurima hea meelega. 🙂

 263. Nii lahe idee! Tahaks ka proovida, olen siiani suht konservatiivne olnud selliste asjade osas, aga juba sinu juttu lugedes hakkas pool kere värisema ?

 264. Tahaks väga proovida seda mänguasja. Meeldiks väga vürtsi lisada oma voodielule. Kahjuks pole kunagi kogenud vaginaalset orgasmi. Soovitan kindlasti uurida kõigil ka Amare Luna koolituste kohta. Väga avardav oli osaleda koolitusel. Ilmselt nii mõnelgi naisel ttuleb enesekindlus ja kaob ära see “katkine” tunne, mis tekib kui pole orgasmi saanud.

 265. Postitust lugesin koos elukaaslasega ja tundsin nii end ära kogu jutus. Otsustasime koos, et kindlasti peame selle endale saama! Kui loosis ei vea, siis on plaanis säästukontot veidi tühjendada ja endale siiski soetada!

 266. Elasin ka aastaid olukorras, kus ei kogenud orgasme. Uues suhtes on seda ikka juhtunud aga mitte nii palju kui sooviksin. Olen ka palju üksi, sest mees töötab välismaal ja seetõttu on abivahendid hädavajalikud 🙂

 267. Tahaks seda võita ja sellega hoopis oma meest üllatada. Ta alati tahab mänguasju magamistuppa tuua,aga ma pole seni eriti vedu võtnud – Oleks aeg! Mul on nt hoopis sedasi ,et saan orgasmi pigem harva ja ka porno vaatamine pigem paneb mind süümekaid tundma peale seda. Aga olen enda jaoks avastamud erootika raamatud. Nüüd olekski vaja ühte vägevat masinat ,mis nende lugemise veel paremaks muudaks ihihih

 268. Soovin osaleda☺️. Lelost olen palju head kuulnud, tahaks isegi katsetada, kas see on tõesti selline imeasi ja aitab ☺️

 269. Aitähh väga hea lugemise eest. Samastun ka selle kirjutisega. Loosiõnne pole , ja hetkel ei ole ka selliseid ressursse, et endale kingitus teha , ehk saad poega kaubale ja nad pikendavad sooduskupongi aega , sest tundub, et sinu reklaam on neile vägagi kasuks tulnud.

 270. Olen ka üks neist paljudest, kes pole kunagi orgasmi saanud(vähemalt ise arvan nii, aga nagu sa ka ise ütlesid kui arvad et pole saanud siis pole ka saanud). Mehele käib ka ego pihta, et ta ei suuda mind tippu viia, kuid asi pole mehes, vaid minus ja nii tahaks miskit muuta. Kui loosiõnn ei naerata, siis isegi mõtlen et võiks selle ise osta.

 271. Minul on põhimõtteliselt sama olukord, mida kirjeldasid. Saan kliirotrorgasmi visuaalse abivahendi kaasabil. Korra olen orgasmi saanud ka unes ja selle peale ärganud.
  Väga sooviks partneriga koos orgasmini jõuda, sest ta tunneb end, vaatamata sellele, et mina naudin ka orgasmita seksi, halvasti, et mina orgasmi ei saa. Sooviks proovida, kas see mänguasi ka meie puhul niiviisi toimib!

 272. Vau, tõsiselt äge oli nii ausat postitust lugeda. Nooremana mõtlesin samuti (ja olgem ausad, eks see ole meisse, st suuremalt osalt just naistesse, süstitud), et see on justkui loogiline: naine ei pea orgasmi saama või et orgasm üleüldiselt tähendab meeste orgasmi. Õnneks on elu toonud kohtumisi mõne mehega, kes nii ei arva ja tänu kellele julgesin üldse iseenda seksuaalsust rohkem avastama hakata. See on mind viinud lähemale iseenda tundmiseni: mis meeldib, mis mitte, aga olen katsunud end mitte ka piirata, sest võib-olla miski uus ja tundmatu võib üllatada. Samuti olen praeguseks üle saanud valehäbist, et “korralik” naine sellistest asjadest ei räägi (mis muidugi ei tähenda, et sellest igal pool ja alalõpmata rääkima peaks). Igatahes, aitäh Sulle, et oma elu seda jagasid 🙂

 273. Wow.. Imetlen sinu julgust (sest endal seda jääb väheks.. ka oma mehega rääkides. Ei mõista, kust selline valehäbi seksiteemadel tuleb? See ju nii igapäevane ja loomulik?!)!

  Olen üks neist, kellel on orgasm vahekorra ajal .. või nohh millest me räägime. Ühesõnaga su postitus pani korralikult mõtlema. Alles hiljuti.. võibolla paar kuud tagasi julgesin mehega tõsiselt sel teemal rääkida. Nooremana (ja enne lapse sündi) oli olukord parem, aga no ei ole see orgasm üldse mitte sõber tulema. Nagu paljudel kirjutajatel siin – mees on nii õige kui õige olla saab, eelmäng ja vahekord ise on imeline ning peaks olema (kas peaks? loodan) võimalik orgasm saada. Aga kõik on õige – meeleolu, tunnen isegi, et mees on õiges kohas – aga mitte midagi. Ja siis tulebki see “hälbega” naise tunne… Seda on päris julgustav lugeda, et pole katki ja sellele on ehk lahendus.

  Loosiõnn oleks ju vägev, aga vahest tasub tõesti kindlapeale välja minna! Suur tänu sooduskoodi eest! See on väga muljetavaldav!

 274. Ojaa, nagu minu lugu…3 last, mehega üle 10 a koos ja unenäos kõige elavamad orgasmid…üksikud korrad olen ka vahekorra ajal peaaegu sinnani jõudnud. Selline lelu kuluks ära küll!

 275. Tjah. Kõlab nagu miskit muinasjutulist.
  Ise kaotasin süütuse tublid 10 aastat tagasi aga siiani ei tea mis imeloom see orgasm on.
  Kasutatud ka kõikvõimalikke geele ja värke. No ei midagi. Erinevad mänguasjad? Ikka ei midagi. Isegi puhtalt enda käe ja sõrmede abil on midagi nagu puudu jäänud.
  Ja duši suhtes olen ka nõus, et niimoodi saab ju vaid puhtaks..

  Hea meelega katsetaks selle mänguasja ära aga praegu tuleb küll oodata natukene soodsamat hinda..

 276. Sellist IMEVIDINAT sooviks minagi endale! Suureks boonuseks pean ebavibraatorlikku kuju, keegi ei saa aru millega tegu! 😉

 277. Soovin osaleda!
  Mul on kõige parem elukaaslane aga voodis ei suuda ma jõuda orgasmini kuigi samuti, kõik eeldused selleks nagu on olemas.
  See lelu oleks kindlasti magamistoas meile suureks abiks.

 278. Kui loosiõnn ei naerata, siis olen ilmselt 15. juuni hommikul veebipoe ukse taga seda abilist endale ise ostmas. Ükskõik mille või kelle arvelt. Seekord on nii selgelt selline tunne, et tahan iseennast esimeseks seada. Tundub, et mapeansellesaamamuidusuren.

  Väga inspireeriv ja vajalik postitus, aitäh! Siiralt aitäh!

 279. Mulle meeldis end hõõruda juba lapsena ja õpetasin seda naabrilastelegi. Seksist ma loomulikult ei teadnud siis midagi. Mõnus oli seda teha käsivartega kägaras või siis ukse äärega lingi küljes rippudes. (Väga piinlik sellest rääkida.) Esimese orgasmi sain aga alles 25-aastaselt. Ostsin reisil olles ühe kliitoristimulaatoriga Lelo ja proovisin hostelis. Haripunkt saabus kähku ja oli väga üllatav. Siis lugesin internetist, et veejuga aitab. Kui kraanist (mitte dušist) otse alla kliitori kōrvale pahiseb, siis aitab tõesti. Aga mehega kahjuks ei oska endiselt.. kui ta kliitorit katsub, siis see pigem ärritab ja segab. Enda puudutused vahekorra ajal on samuti mōttetud. Kui kohtusime, siis teesklesin lõputuid orgasme ja nüüd 5 aastat hiljem..no enam ei teeskle, aga ma ei tea, kas ta mõtleb, et miks ma nüüd järsku palju vähem mõnu tunnen… Ta on alati minu mõnust palju hoolinud. 🙁

 280. Arvan, et ma pole kunagi kogenud päris orgasmi ja seega tahaksin seda kogeda.
  Võtan loosist osa!

 281. See jutt on nagu minu elust. Uudishimu on väga suur ja arvan, et kui loosiõnn ei naerata, siis ostan ise, sest soov oma orgasmid ja seks viia uuele tasemele on nii suur. Loodan, et mõju mulle sarnane.

 282. Mees ja naine vaidlevad, kummal voodis parem on. Mees ütleb, et temal ja naine jällegi, et temal. Vaidlevad ja vaidlevad, kuni naisel saab hing täis ja ta ütleb:
  “Mõtle, kui sul kõrv sügeleb.Sa pistad sõrme oma kõrva ja sügad. Kummal siis parem on: kas sõrmel või kõrval?”
  ****************
  Nii! Kust siis alustada? Ehk lõpust on lihtsam.Siin ma olen.Minu (põhi)mõõdud on 44/19/2. Vanus/mehega koos elatud aastaid/lapsi. Njah! “Meie ajal” seksist ei räägitud.Nagu ka paljudest muudest olulistest asjadest,vähemt mitte kõva häälega.Kui oma mehega tutvusin,sain peale mõningast kooselu aru,et vean endaga kaasas komplekse,mis pärit lapsepõlvest.Paljutki on meie peas kinni.Ma tahtsin oma mehega väga seksida,aga seks oli mulle valulik.See on ehk pikem teema,aga siinkohal suur kummardus minu mehele,kes mind on hoidnud,armastanud ja aidanud. Nende peaaegu 20 aasta jooksul on aga nii mõndagi juhtunud.Nimelt on mul lõigatud emakakaela ja kas see just võiks olla põhjus,miks orgasmi nii raske on saada või 2 loomulikku sünnitust,mis lihased on välja venitanud,võta siis kinni(olen soetanud tupekuulid ja isegi mäletan,et antud blogi autor on sellel teemal kirjutanud,aga see moodus just emakakaela riskiga naistele kahjuks ei sobi). Fakt see on,et kuigi ma naudin seksi oma mehega ja kõik on nagu paigas:pikk eelmäng,tema soov mind rahuldada,siis enamus kordadest jään ma ikka kuhugi “rippu”.Lugesin siinsete naiste pihtimusi ja sedan’t nüüd küll,et orgasmi ma olen kogenud.Seda vaid oraalseksiga ja ka eelmängu ajal.Tunda tahaks sellist orgasmi,mis kiljuma paneks ja mitut orgasmi järjest saada – ma ei teadnudki,et see üldse võimalik on! Võtsin kõik need päevad hoogu,mil see postitus siin olnud on,et kommenteerida.Hämmastav tõesti,kui suur hulk naisi siin sõna on sekka öelnud ja sellest on vaid hea meel.Oma kogemuste jagamine ja teiste omadest õppimine viib sihile.Lelo lelu – ma ootan sind!

 283. Olen sinuga samas “paadis”, orgasmita seks viimased 13 aastat 🙂 kui enne sünnitust oli vähemalt võimalik muul moel orgasmini jõuda, siis nüüd viimased 3 aastat pole isegi lähedale jõudnud. Loodan ka ainult imele, et äkki veel kunagi õnnestub…!

 284. Me partneriga juba ammu mõtleme, et oleks vist aeg mängu tuua mõni “lelu”, kuid mõtteks on see ka jäänud.
  Mul vahel lausa kahju temast, sest saan ainult kliitorit stimuleerides orgasmi ja see võtab vahel nii kaua aega, et me loobume.

 285. Väga äge postitus! Jaaa-jaaa, muidugi tahan ma seda lelu katsetada. Fortuuna naerata palun mulle 🙂

 286. Minu lugu on lihtne: ei ole pärast eksist lahku minemist (2 aastat tagasi) kellegagi seksuaalvahekorras olnud ja üheöösuhted või friendswithbenefits-suhted mulle pinget ei paku. OEH, kui hea oleks vahelduseks enda puudutamisele lisaks midagi muud ka tunda… 🙂

 287. Väga põnev ja vajalik teema. Suur tänu selle tõstatamise eest. Sooviks ka väga antud lelu katsetada

 288. Nagu keegi eespool kommenteeris, siis olen minagi (üllatavalt) paljudega ühes paadis ning väga tahaks sealt paadist välja! Hoolimata kaaslase püüdlustest jm proovimistest. Aitäh teema tõstatamise eest!
  (Jõudsin tänu sellele teemale üldse Sinu blogini. Topelt-tänud 😉 )

 289. Tore, et julgesid sellest rääkida, olen nõus, et egas nendest foorumitest mingit erilist infot ei saa. Ja postitus on kindlasti abiks paljudele.

 290. Mina ei usu enam millessegi. Et miski aitab. Ei ole aidanud yoni-massaaž ei miski muu. Kõike oleme proovinud. Tunnen end tõeliselt puudulikuna ja see kurvastab ka mu abikaasat. Ma naudin küll seksi ja case on selles mõttes sinuga sarnane. Aga mis orgasm? Keegi on selle minu kiusamiseks lihtsalt välja mõelnud…

 291. Väga äge postitus! Ma olen 40 aastane naine ja peale 20 aastast kooselu-abielu lõppu ning uue ja ilusa suhte alguses pean ütlema, et olin ka mina siiani orgasmitu… millest on kohutavalt kahju … ja ka tundub raisatud ajana. Uus partner on mind viinud TAEVASSE!!! Meil on kaugsuhe ja kohtume harva, teeme ka nö telefoniseks… ja ka sellega jõuan ma taevasse. Usun, et see väike mänuasi teeks seksi veel paremaks 😉 Osalen loosis ja kui ma ka ei osutu väljavalituks, teen ilmselgelt investeeringu omaenda mõnutundesse 🙂

 292. Minu abikaasa on minu esimene ja loodetavasti ka viimane sekspartner.
  Kümme aastat pingutusi on päädinud aga sellega, et orgasmilaadsed kogemused võib vaid kahe käe sõrmedel üles lugeda ja seda ka AINULT SIIS kui mina peal olen ja ise nn õigeid liigutusi teen.
  Enamasti lõpeb see proovimine pisaratega (sest väsin ära või lapsed ärkavad või mees ei jaksa enam tagasi hoida) ja seetõttu ronin ma sinna ikka väga harva. Kartus järjekordse pettumuse ees on lihtsalt suurem kui soov õnnestuda.
  Ma armastan oma meest ja unistan päevast kus soov seksist 100% saada pole vaid unistus.
  Ja kui see päev ka ei tule, siis mis seal ikka. Tuleb välja et ma pole ainus omasugune ja see on päris lohutav 🙂
  Hästi palju päikest teile naised 😀

 293. Väga hästi kirjutatud postitus! Tundsin päris paljus siin ka ennast ära. Mehega ligi 17 aastat koos olnud ja seksist vabalt rääkinud ja katsetanud, aga orgasmini pole siiski jõudnud. Mitmel korralt on tunne olnud, et nüüd see kohe-kohe tulebki, aga lõpuks ikkagi jääb midagi nagu puudu. Seks iseenesest on mõnus ja nauditav ka ilma selleta 🙂 Ise endaga tegeledes ikka jõuan orgasmini, aga tihtipeale on pärast tunne, et mingi pinge jäi ikka sisse, et nagu poolikuks jäi asi. Igaljuhul sinu kirjeldatud kogemuse põhjal tundub Lelo küll asjana, mida väga proovida tahaks 🙂

 294. Osalen ka loosis, sest endalgi vahekorra ajal keeruline orgasmini jõuda ja tundub, et lelu suudaks imesid teha! 🙂

 295. Minul on ka orgasmi saamine väga raske. Oleme mehega igasuguseid asju proovinud aga äkki on Lelo Sona Cruise see mis meid lõpuks aidata suudab 🙂

 296. Halloo, naised, kes nüüd on endale selle Lelo sona mõnumasina soetanud, jagage palun oma kogemust – kas see 100€ on väärt investeering või kaob selle võlu kiiresti?

  1. Lelo on siiani iga oma eurot väärt, vähemalt minu jaoks pole küll võlu kuskile kadunud 🙂

  2. Heh, ma mõtlesin, et pole väga lootust, et keegi nii vana postituse alla veel oma kogemusi tuleb jagama, aga võta näpust, esimene vastus juba olemas. 😀

   Minul on Sona olnud poolteist aastat ja võlu pole kuskile kadunud. Ilma selle või Womanizer Premiumita ma orgasmi ei saa…

   Ma saan siiani kirju, kus tänatakse soovituse eest või küsitakse rohkem infot. Viimati soovis naine, kellel orgasmidega probleeme ei ole, lihtsalt midagi uut ja huvitavat proovida ning küsis, kumba rohkem soovitan, Sonat või Womanizer Premiumi. Loetlesin mõlema plussid üles ja peale jäi Sona, eelkõige parema hinna tõttu. Kui ta Lelo Sona kätte sai, siis kirjutas, et ta ei osanud midagi sellist oodata, aga sellega olevat orgasm igavesti kestnud. 🙂 Saan sama öelda. 🙂

 297. Leidsin täiesti kogemata teie blogi ja nagu oigel ajal oiges kohas olles on lelo enda kodukal see kallim versioon hetkel 99 EURi ja otse loomulikult sai ka tellitud kohe. Orgasmi saan, aga harva, ja tahaks midagi, millega tulemus iga kord oleks garanteeritud. Samuti pikalt suhtes olnud ja kohati kisub tüütuks, et vahelduse mõttes üllatus meile mõlemile, loodan, et saab olema. Kuuma geeli oleme ka proovinud, aga see alguses vajab harjumist, sõltub tundlikkuse astmest, kuid veidikese aja pärast töötab küll. Ootan väga uut mänguasja ja lugedes ülaltoodut on ootused kõrged! Aitah toreda blogi eest, mis kõiki teemasid nii hästi kirjeldab, mis meil kõigil elus on! Väga asjalik, tore ja siiras lugemine! Minu kummardus! 🙂

 298. Mina sain nüüd lõpuks oma kauaoodatud Lelo Sona kätte. Pean tunnistama, et esimese kasutuskorra järel ma nüüd väga õnnelik ei ole ja tundub, et tegemist on päris kalli “kooli” rahaga.

  Valisin proovimiseks hetke, mil meest kodus ei olnud. Tahtsin kõigepealt sotti saada, mida see masin teeb. Kuna olin dušši alla minemas, võtsin ta endaga kaasa. Ütleme nii, et asi kestis 2 minutit koos pesuga 😁. Jube veider oli. Siis otsustasin uue tegelasega voodisse minna. Panin muusika käima ja puha. Ning siis… Meenub ühe inimese Sona kasutamise kommentaar – hakkasin lihtsalt naerma. Ja no mitte mõnust. Lihtsalt veider masin. Alustuseks on seda pimedas üsna tüütu õigesse kohta sättida, kui asi paigas, siis kipub käsi ära nihkuma ja siis…ja siis hakkas mul jalgevahel kui helikopteri tiivikud plädisema. Nagu päriselt! Ma ei saa aru, kas mu häbemokad on selle aparaadi jaoks liiga suured ja lodevad (naise “rõõmud” pärast 2 lapse sünnitamist), Aga igatahes hakkasid need kaasa vibreerides päris humoorikat häält tegema. Ma ei kujuta küll hästi ette, kuidas ma mehega seda esimest korda kasutan. Ilmselt ei tule vanainimeste asja ajamisest midagi välja, sest oleme selle asemel naerust kõverad 😂😂😂.

  Tahaks loota, et aparaat mõtleb nüüd kapis elu üle järele ja üllatab mind järgmisel korral siiski positiivselt.

  1. Vastan jälle pika hilinemisega…

   Loodan, et oled vahepeal uuesti katsetanud ja koostöö on paremini sujunud. 😀 Sona on tõesti lärmakas, tuleb katsetada ja leida asendeid, kuidas asja natukese vaiksemana hoida, kuid kokkuvõttes tuleb häälekusega harjuda. Ma olen kuhjanud keha keskosale teki peale, mehega kahekesi olles samamoodi, see veidi summutab, ei pea kartma, et lapsed ja naabrid üles ärkavad. 😀 Ise oleme heliga nii harjunud, et naljakas ei ole ja kui aparaadi seisma jätan, siis on naljakalt vaikne edasi tegutseda, midagi oleks nagu puudu.

 299. mul on täpselt sama teema. 25 aastat pole ma kordagi seksiga orgasmi saanud. saan unes, dushijoaga voi õhkstimulaatoriga. arvan, et olen ülikorras naine, lihtsalt kliitor on ülipisike, minu sees peidus. midagi pinnale pmst ei ulatu. voibolla on loodus mind sellega hoidnud- kui orgasmid tuleks ludinal, oleksin seksisõltlane.

  mul on paar aastat vana womanizer pro 550 vms. muud vibraatorid ei toimi, keelekas ei mõju , iseenda näppimine on kui iseenda kõdistamine- mõttetu. kui on vaja, saan orgasmi rutem kui mees õuest tuppa jõuab. vahel kulub tund. aga ilma ei jää kunagi. pida pikem paus , seda rutem saan. praeguseks tundub, et mänguasi on mu jaoks igavaks muutund. kasutan vaid paar korda kuus. vajan vaheldust:)
  plaanin soetada lelo sona2, aga motlen, kas ta mitte womanizeriga liiga sarnane pole?
  eriti hea orgasm on mul siis, kui lisaks kliitori-imurile kasutan sees midagi lisaks, ntks g-punkti masseerijat.
  oleks vaja sellist mänguasja, mida saaks seksiga samal ajal kasutada. minu womanizer- aga ka lelo sona kuju- on selline paks. käsi ei mahu vahekorra ajal mehe ja minu vahele lelust kinni hoidma. isegi kui muudes poosides saaks, on teda ebamugav hoida, põrkab mehe rütmi saatel:)
  oleks vaja madalamat või pika varrega või handsfree “imurit”.
  seetõttu vajaksin nõu, millise lelu võiks minusugune osta, võibolla on see juba olemas. voibolla on see toesti lelo sona. voibolla midagi muud analoogset.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *