4 thoughts on “7 kuud tagasi…

 1. Võib olla asjakohatu kommentaar aga kas sul on vaja kõigil lastel mütsid-sallid välja vahetada või lihtsalt võrdsuse mõttes vaatasid uusi kõigile?
  Kui kõigile uusi vaja pole siis telli vaid puudu olevad/välja vahetamist vajavad asjad.
  PS! Ise hullasin Bredeni soodukal ka, kutile sai tellitud müts nii kevadeks kui järgmiseks talveks.

  1. Kolmele kuluksid uued mütsid ära ja siis võrdsuse mõttes võiks juba neljandal ka uus olla. Talve alguses ostsin kahele Huppa kootud mütsid ja see oli täiesti ebaõnnestunud ost, sest need tõusevad pea peale koonusesse ning kõrvad jäävad paljaks, lisaks muutusid kiiresti väljaveninud lotudeks, nii et pole neil nägu ega tegu. Üks kannab siiani kevadmütsi, sest talle ei leidnud sobivat mütsi ja kuna õiget talve pole ka veel olnud, siis nii on jäänud. 😀

 2. Aitäh meelde tuletamast, et varsti on õhukese mütsi aeg käes. Jeeeeiiii!! 🙂

  Tegelikult tahtsin ühe teema kohta veel küsida … mõtlesin, et hakkan e-maili saatma, aga kuidagi imelik oleks olnud, et “Tere! Olen Sinu blogi lugeja … räägime vaagnapõhja lihastest” 🙂 Igatahes, Sa proovisid mingit asja eelmisel aastal. Viibrik oli vist? Mulle pole rohkem silma jäänud, et Sa oleks sel teemal veel kirjutanud. Kas sellest Viibrikust oli kasu ka? Kui viitsid, siis kirjuta veidi.
  Ma ise olen ka peale teist rasedust põiega veidi hädas.

  1. Sa pole esimene, kes seda küsib ja ma pea iga päev mõtlen sellele, et nüüd kirjutan, aga lihtsalt nii paljust tahaks kirjutada, aga nii vähe jõuab seda teha ja sedasi on viibrik kogu aeg teisejärguliseks jäänud. Oli kasu, aga kuna ma mehe igapäevase kodusoleku ajal lõpetasind kasutamise (mitte piinlikuse pärast, vaid lihtsalt unustasin ja ei viitsinud jne), siis kasu kadus vaikselt ära. Ma ei ole ise ka lihaseid treeninud, kui oleksin, siis vast oleks tulemus säilinud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *