Härra esimene selfie ja tema tagurpidi loogika

Kuna mul ei olnud täna mere ääres kaamerat kaasas, siis palusin Härral telefoniga mõned pildid teha ja tema kasutas võimalust ning tegi endast ühe selfie:

IMG_20160714_203108

Ei näe midagi? Sel lihtsal põhjusel, et ta kasutas esikülje kaamerat, aga pildi tegemise ajal suunas enda peale tagakülje kaamera. Kohe näha, et ei ole suurem asi selfie-mees. Meil oli jälle nalja kui palju, sest see pole üldse mitte esimene kord, kus tema loogika töötab tagurpidi, aga kahjuks ei tulnud ma varem selle peale, et tema restardid kirja panna, sest meeles need enam ei ole. Tean, et üks juhtus alles hiljuti ja see oli maru naljakas, aga mis teema oli, seda enam ei mäleta.

Aga üks ja ainus unustamatu ja meeletult armas tagurpidi loogika ootas mind ees, kui pärast Esimese sündi koju jõudsime. Oma koju, kus me polnud varem ühtegi ööd maganud ja kus oli ainult üks tuba valmis. Selle toa saimegi ema, venna ja õega valmis eelmisel päeval, see oli üllatus Härrale, järgmisel päeval sain ise üllatuse, õigemini me mõlemad saime, sest Esimene otsustas oodatust pisut varem (36+3) maailma uudistama hakata. Kuna meil oli remont pooleli, siis lapse asjad olid kõik sättimata ning voodi oli alles karbi sees. Härra käis siis kodus voodit kokku panemas ja veidi mööbeldamas, et saaksime lapsega ikka oma koju minna.

Kui ma Esimese tuppa (ainus valmis tuba) sisse astusin, siis hakkasin südamest naerma, ikka sedasi, et isegi pisarad olid silmas. Värske isa oli voodipehmendused sättinud ümber voodi, mitte voodi sisse, sest tema arvas, et see on voodikaunistus. See oli minu jaoks hästi armas ja me naerame seda väikest apsu siiani.

Härra räägib Esimesega meeste jutte, olles ümbritsetud kurikuulsa voodikaunistuse poolt.

Pesamuna riietega on ka see tagurpidi loogika endast mõned korrad märku andnud, aga ma saan aru ka, et mehe silm ei erista alati, kas nööbid käivad ees või taga. Kui juba korra on sassi läinud, siis edaspidi tunduvad kõik nööpidega kleidid ja särgid kahtlased, sest mehe loogika ütleb, et nööbid käivad alati ees, aga kui ühel kleidil käisid taga, siis miks järgmisel ees käivad ja kui kleidil olid nööbid taga, siis loogiline, et tüdrukute särkidel on need samuti taga, või ei ole? Ühesõnaga kole keeruline ikka!

Aga tagasi tänase juurde, siis olime poole kümneni mere ääres akusid laadimas ning leidsime mõlemad, et sellises kohas tahaks elada. Aga mitte praegu, mitte väikeste lastega, vaid kunagi tulevikus, kui lapsed on pesast välja lennanud ja oleme vaid meie kaks. Liivarand meid ei võlu, selle lähedale ei igatse, meid võluvad kivid, lained, merekohin, soolane õhk, vanad paadid…

Tegime mere ääres väikese pikniku ja jalutasime taas muulil, aitasime lapsed ka muuli tipus olnud kivimürakatele ning nautisime kuuekesi vaadet. Et asi päris idüllilisena ei kõlaks, siis ütlen, et üks nautis seda vaadet pissiste pükstega ja see ei olnud pesamuna, mina ega Härra ka mitte. Edaspidi hakkame autos hoidma kõigile varuriideid, seda siis lisaks üleriietele, niisketele lappidele, veepudelitele ja taskurättidele. Ma räägin, et meil peab olema ruumikas auto ja Grand Voyagerile pole ruumikuse osas konkurenti, vähemalt mitte peale teiste “ameeriklaste”.IMG_20160702_205809

See ei ole tegelikult tänane pilt, haarasin lihtsalt selle ka Härra telefonist kaasa. Need on tänased:

IMG_20160714_203020 IMG_20160714_203049Ma seisin pikalt kaldavees ja lasin liivaterasid täis lainetel oma jalgu koorida, kõndisin jämedas liivas või siis peenikeses kiviklibus ning mu jalatallad on nagu uued. Täiesti tasuta, igasuguste patareidel töötavate kannariivide, jalakreemide ja spaahoolitsuste abita!

See tühi kott oli lahkudes kividest punnis ja mitte seetõttu, et me lastega oleksime taas hoogu sattunud, vaid Härra võttis kahe käega suvalisi pisikesi kive ja valas need mulle kotti: “Need on nii ilusad kivid, ma tahan need kaasa võtta, on ju erilised, vaata ise, kui ilusad kivid need on, ma ei saa neid siia jätta!” Mul pole aimugi, keda ta parodeeris, aga igatahes ajas ta sedasi sassi meie ilusad ja erilised kivid oma suvalise kiviklibuga, nii et pidin kõik kaasa võtma, sest polnud enam aega hakata kive sorteerima.

2 thoughts on “Härra esimene selfie ja tema tagurpidi loogika

  1. Liivi, sul on ilus kehakuju! Ei, ma pole mingi imelik stalker 🙂 Lihtsalt, juba ühes varasemas postituses (kus ostetud riideid näitasid) vaatasin, et ilus oled- sale piht laiemad puusad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *