III koht

Ma küll juba Fabebookis hõiskasin…

Panin lapsi magama ehk istusin nende juures, et nad jääksid magama, mitte ei möllaks, mängiks, itsitaks, sosistaks ja nii edasi. Olin juba päris pikalt istunud, kui neljast kaks hakkasid lõpuks unne suikuma ja siis pidin kiljatama… Vaatasin nimelt Blogiauhindade otseülekannet, vaikselt läbi kõrvaklappide, ja siis tuli elublogide kategooria III koht – Kuus Sidrunit!

…aga hõiskan siin veidi pikemalt.

Kui kuulsin, et kolmanda koha sai Kuus Sidrunit, siis ma hetkeks ei uskunud oma kõrvu ja kui see kohale jõudis, siis oli nii imelik olla, sest ma ei saanud oma auhinda vastu võtma minna. Vaene Uku pidi lihtsalt seisma ja ootama ja ma ei saanud öelda ka, et sorri, aga ma olen mitusada kilomeetrit eemal ja üritan lapsi magama saada. Ma ei saanud midagi teha. Tekkis tunne, et olen enda poolt hääletajaid alt vedanud. Palun vabandust!

Kui olin kindel, et kõige pisem on unenägudemaal, siis tõttasin Härra ette tasakesi kilkama ja hüppama. Seda ma sain teha.

Aitäh kõigile, kes mu blogi loevad – statistika all on minu jaoks muljetavaldavad numbrid, mis samal ajal innustavad kirjutama, sest ma näen, et on neid, kes loevad huviga.

Aitäh kõigile, kes on jätnud mulle blogipostituste alla või Facebooki postkasti headest sõnadest pakatavat tagasisidet – ma olen end sageli kiidusõnade peale kohmetult tundnud, sest ma ise ei oska neid jagada ja ilmselt seetõttu ei oska hästi ka vastu võtta, aga need kõik on mille hinge läinud ja kinnitanud, et ma teen õiget asja ning motiveerinud edasi kirjutama!

Aitäh kõigile, kes minu poolt hääletasid – ma ei oodanud auhinnalist kohta ega ajanud seda ka taga, aga ütlen ausalt, et see andis ka praegu sellise motivatsioonilaengu, et võiksin kas või pea peal seistes kirjutada!

PB220029.JPG

26 thoughts on “III koht

 1. Sa oled väärt ka kõrgemat kohta kuid hea siiski, et auhinnalise koha välja teenisid! Jaksu jätkamisel 😀

 2. Minu hääl läks ka Sulle!
  Avastasin selle blogi u pool aastata tagasi ja ma olen vaimustuses.
  Tõesti hästi kirjutad, asualt ja ehedalt.

 3. Jah, ma ei ole erilise huviga seda ürituse kulgu jälginud, aga kui juttu on eluliset blogist, siis võiksid vabalt ka esikoha saada. Ilma ilustamata, isegi kohati süngetes toonides (aga realistlik elu ongi tegelt), ekstreemsetes tingimustes nelja pisikesega – täiesti lugemistväärt kraam. Sul on palju kaasaelajaid! Kui ma väga paljude blogisid lähen lugema migit kripeldusega, et mis s*t*a seal seekord toodetakse (lähen ikkagi, sest inimesi tõmbab lollus), siis sinu uue postituse avan alati teadmisega, et sealt tuleb viisakas, ENT tsenseerimata jutt, mis pärast mind siit maailmast lahkuma ei sunni. Õnne!

 4. Palju õnne. Ka mina hääletasin sinu poolt! Tubli oled ja sinu blogi on vahetu, siiras ja aus ning just see mulle meeldibki. Lisaks puuduvad reklaampostitused, mis on ka äärmiselt positiivne.

  1. Aitäh!

   Reklaampostitusi on olnud küll, näiteks kupumassaažist (mille tarvikud sain tasuta) või Placent Activist (mille ostsin oma raha eest) ja kohe varsti tuleb mütsidest (mille sain blogis kirjutamise eest poole hinnaga). Nii et päris 0 seis ei ole nende reklaampostitustega, aga loodan, et need väga ei häiri. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *