Imelikud pikaaegsed paarid

Delfis jäi silma pealkiri “Kümme eriti imelikku asja, mida KÕIK pikalt suhtes olnud inimesed teevad” ja loomulikult pidin ma selle avama, sest tahan ka teada, mida eriti imelikku me siis teeme. Artikkel väga ei eksinudki, aga minu arvates on seal nii leebed punktid, et nende täitmiseks ei pea kindlasti aastaid kood olema. Me oleme ikka veel imelikumaid asju teinud, või on neid asju lihtsalt juhtunud… Igatahes enam madalamale me küll teineteise ees langeda ei saaks. 😀

1. Te käite koos duši all ja ei seksigi seal

Ei kujuta värskelt armununa vist ette, et näete üksteist alasti, aga toimetate mõlemad oma asjadega rahulikult edasi.

*Me käime koos duši all ainult pärast seda seksi asja. Muul ajal toimetame duši all üksi, sest kaksi on liiga kitsas.

2. Te ajate vannitoas koos asju

Üks pissib ja teine peseb hambaid: alguses võimatu, pärast täiesti suva.

*Jep, eile isegi küsisin hambaid pesevalt Härralt, kas on väga imelik, kui ma nüüd kakale hakkan. Ta arvas, et on, kuid seda, et ma samal ajal sidemeid vahetasin, ta imelikuks ei pidanud. Ta ei pannud isegi tähele. 😀 Number kahte ma tegelikult siiski teinud poleks.

3. Sa nuusutad ta riideid

Kui hakkad pesu pesema, siis korjad kokku tema vedelema jäänud särgid-värgid. Kui ei saa aru, kas mingi ese on puhas või ei, siis nuusutad. Totaalselt normaalne!

*Härra minu riideid ei nuusuta, minu PH on nii käest ära, et ta viskab kõik minu vedelevad riided otse pessu. Mina tema riiete kaenlaaluseid olen nuusutanud küll, kuid tema higilõhn mõjub mulle nagu kassile, ma võingi seda sisse tõmbama jääda. Härra higi lihtsalt ei haise, hoopis lõhnab väga mõnusalt. Vähemalt minu jaoks, nurrr. 😀

4. Te laulate oma loomadele

Teil on totrad laulud, millega te näiteks koera sööma kutsute või kassi narrite. Selge see, et kui nii kaua koos olete olnud, siis võib vabalt igasugust iba suust välja ajada või “välja laulda”.

*Meil pole kassi ega koera, aga me laulame teineteisele. 😀

5. Te uurite teineteise imelikke punne ja karvu ja muud kahtlast

Värskelt armununa vast ei küsi, et kuule, kas sulle ei tundu, et see mu tagumiku peal polegi vistrik, vaid hoopis furunkel?

*Me mitte ainult ei uuri, vaid ka pigistame ja seda ikka suhte algusest peale. Tol ajal teismelistena olime ka palju vinnilisemad, nüüd enam ei ole eriti midagi pigistada.

6. Te proovite üksteise riideid selga

Jah, vahetevahel ka aluspükse. Ole rahulik, see on normaalne. Nalja peab saama.

*Mina kannan mõnikord tema riideid, aga mitte aluspükse. Aluspesuga oleme teineteist muidu kiusanud küll, teineteisele aluspükse pähe toppinud või kasutanud teise pesu enda puhastamiseks pärast teatud tegevust. Ei, mitte pärast kakamist.

7. Te viibite samas ruumis ja chatite

Sest pole vaja iga asja peale häält kulutada, eks ole. Vahel piisab, kui visata lihtsalt link, millise pitsa võiks tellida ja jätta ülejäänu kaasa hooleks.

*Jah, linke oleme sedasi saatnud, aga niisama “kuule, kes lapsed lasteaiast ära toob” juttu pole ajanud.

8. Te kõdistate üksteist surnuks

Mingil veidral põhjusel harrastavad kõik paarid aeg-ajalt sellist piinamisviisi.

*Ei ole teinud, sest me mõlemad elame siiani. Kuid hullumiseni oleme teineteist kõdistanud küll, korra on Härra sedasi minu käest isegi peaga vastu hambaid saanud, sest ma lihtsalt pidin end pooleks väänlema.

9. Teil on üksteisele hunnik ülimalt veidraid hüüdnimesid

Neid on palju. Ja kui keegi kolmas mõnda neist kuuleks, hakkaks ta kindlasti teie mõistuses kahtlema.

*Meil päris hüüdnimesid ei ole, kui mitte arvestada seda, et Härra mind füüreriks kutsub, aga mõnikord anname küll teineteisele lõputu rivi labaseid nimesid ja kahtleme ise endi mõistustes. 😀

10. Te räägite oma keelt

Teil on omavahel arenenud välja selline salakeel, et kui te ka avalikus kohas niiviisi räägiksite, siis ei saaks mitte keegi aru, millest üldse jutt käib.

*Salakeelt ei ole, millega kõva häälega räägiksime, aga pilkude- ja kehakeeles saame küll avalikus kohas kogu salajase info teineteisele edastatud.

Digital Camera See on 10 aastat vana pilt. Me oleme algusest peale olnud lapsemeelsed. Me olimegi ju suhte alguses tegelikult lapsed, 15 ja 20. 😀 Nüüd oleme küll palju vanemad, aga endiselt lapsemeelsed, kes teineteist mööda maja taga ajavad, kõdistavad, kiusavad, kes teineteise pükse alla tõmbavad, asju ära peidavad või teineteisele tünga teevad. Ma ükskord näiteks värvisin Härral juuksed punaseks, kuigi tema arvas, et värvin pruuniks. Me oleme teinud muda-, vetika-, värvi- ja ketšupisõda, söötnud kahekesi teistele koerašokolaade ja sibulakomme sisse ning siis ise pihku itsitanud.

Ma tahaksin igatahes loota, et me oleme sama lapsikud ka pensionieas – ma kujutan küll ette, kuidas me lapselastele lemmikloomapoest ostetud šokolaadi pakume, teineteist keppidega togime ja kõbideks norime ning labaseid nalju teeme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *