Kui elu hind on 350 000 eurot

Kas on veel keegi, kes pole kuulnud Marjast, kellel on lümfoom ja kelle ravi ehk elu prognoositav maksumus on 350 000 eurot? Kui ei ole kuulnud, siis vaata siia: http://www.aitamekoos.ee/

Leheküljelt leiab ka Marja blogi, mida ta vaatamata negatiivsele teemale peab täitsa positiivsete nootidega. Väike lõik ühest postitusest:

“Just loeti ette, mis kõrvalmõjud võivad olla – vana hea okseralli, maokahjustus millest saab aru siis kui hakkad vett kakama:), suu limaskestade ja neelu kahjustus, mis võib räigelt valus olla ja süüa ei saa. Nii et kõik palvetama ja pöidlad pihku, et ma selle üle elaksin ja et mu keha vastu peaks, sest olen suht kokku kuivanud siin, tänane kaal 52,75 kg. Aga kuulge – I CAN DO THIS SHIT!!!! Ma olen juba nii palju jura üle elanud, et küll saan sellegagi hakkama!:)”

Sellise suhtumise juures ma üldse ei kahtle, et ta hakkama saab, ainult selle hakkama saamise hind – 350 000 eurot…

Mind ei üllata, et Marja perel sellist raha madratsi all peidus pole ja mul on väga kahju, et niigi raskel ajal seisavad nad silmitsi väljakutsega koguda rohkem annetusi kui igaaastane heategevusprogramm “Jõulutunnel”. Ja seda ajal, mil jõulud ehk üksmeelne andmise aeg on möödas.

Ma siiski loodan imele ja aitasin selle sündimisele kaasa. Aidake teie ka – http://www.aitamekoos.ee/#anneta Annetada saab ka läbi Hooandja, kus raha jõuab Marjani igal juhul, isegi kui eesmärgiks seatud 350 000 € kokku ei tule. Eilse õhtu seisuga on kogutud juba 106 600 €, või siis on kogutud alles 106 600 €, sest rohkem kui kaks korda sama palju läheb veel vaja – aga see on teostatav, eks!

Palvetame ja hoiame pöidlaid pihus, et see jura oleks Marja ja tema pere jaoks peagi kauge minevik! Minu head mõtted on nende poole teel.

inspiring-cancer-quote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *