Määrin pulbreid pähe

Olen siin nüüd mõned korrad Gyada spirulina juuksemaski kasutanud ja pean taaskord tõdema, et taolised kreemised variandid ei ole minu jaoks. Selliste maskide järel on mu juuksed küll siidiselt siledad, AGA hoiavad peadligi ja muutuvad poole päevaga rasuseks, seda ka siis, kui pesen maski šampooniga maha. Ma ei teagi, miks ma neid aeg-ajalt katsetan, võib-olla veendumaks, et olen taimepulbritest segatud maskide näol need õiged leidnud – nende järel on juuksed ikkagi mõnusalt pehmed ja kohevad (mitte kahused) ning püsivad kauem puhtad.

Kuna Waku Organics kingib mai lõpuni iga ostetud Radico toote kohta ühe Hair Treatment Powderi 30-grammise pakikese, siis on paras aeg jagada muljeid Radico taimsetest juuksehoolduspulbritest, mida olen kasutanud nüüdseks üle aasta.

Ma ilmselt ei pea rõhutama, et pulbrid on 100% looduslikud ja vegan, sest sõna “taimsed” ütleb seda juba ise, aga lisan juurde, et tooted on ka julmusevabad ehk neid pole testitud loomade peal. Mitte et lemmikute pesemine Reetha ehk Jaapani seebipuu pulbriga oleks kuidagi julmem kui millegi muuga pesemine, seda täitsa tehakse. Lihtsalt enne testiti selle ohutust inimeste peal, he-he.

Reetha/Ritha ongi kuue erineva hulgast mu lemmik, see on tõeline peanahaprobleemide kiirabi, aga selle avastasin alles hiljuti. Ma soetasin Reetha tegelikult lastele, sest välismaa lehtedel kiideti selle tõhusust seborrilise dermatiidi (beebikõõma) eemaldamisel ja kuna seborröa kontrolli all hoidmiseks tuleb juuksemaski regulaarselt teha, siis ma hoidsin pulbrit ainult laste jaoks ega mõelnudki sellele, et võiksin samuti seda kasutada. Selline mõte tuli alles siis pähe, kui mul tekkis kõõmakatastroof, mida ei likvideerinud ka spetsiaalsed šampoonid, nii et proovisin seebipuu pulbri ära ja üllatusin – see tegi peanaha juba esimese korraga puhtaks.

Reetha/Ritha

Täpsustan, et regulaarne maskitamine seborröa kontrolli all hoidmiseks tähendab meie pere laste puhul seda, et iga protseduuri järel on pikenenud vajadus uue järele, ma isegi ei mäleta, millal oli poistel viimati Reetha peas, igatahes mitte selle aastanumbri sees… Neljas on pidanud tihedamini maski tegema, aga tema stardipunkt oli kõige hullem ka, tal oli terve pea laike täis (poistel tekkisid need ainult konkreetsetesse piirkondadesse, kellele täpselt lagipähe, kellel kõrvade taha jne), kuid iga maski järel on aina vähem laike tagasi tulnud ja aina aeglasemalt.

Kodulehel on kirjas, et segu tuleks hoida peas 5-10 minutit, aga pakil on kirjas tund ja ise oleme seda kauemgi peas hoidnud, pole karvu lahti võtnud. Reethat on üsna lihtne juustest välja pesta (seda kasutataksegi ka šampooni asemel), segu vahutab hästi ning kuivanud osa tuleb naha küljest ilusti maha.

PS! Reethat kasutatakse ka täide eemaldamiseks, aga selles osas mul kogemus puudub. Kui juhtub, et mu lapsed toovad esimest korda need elukad koju, siis katsetan kindlasti järele, seni aga loodan, et ma ei pea seda kunagi tegema.

Shikakai ja Amla

Ups, ma just praegu avastasin, et ma pole kordagi hooldanud juukseid ainult Shikakai pulbriga, see on alati olnud lihtsalt üheks taimesegu koostisosaks, nii et ma ei teagi, milline oleks tulemus ainult sellega. Aga ma tean, et kui selle osakaal on olnud segus üsna suur, siis on jäänud juustele veidi tumedam varjund. See pole otseselt juukseid tooninud, aga on andnud sügavama tooni või teistsuguse läike, mis on minu kartulikoorekarva juuste puhul ainult plussiks olnud.

Ka Shikakai pulbrit kasutatakse puhastava toime tõttu šampooni asemel, samuti taastab see peanaha tervist, kuid ma olen kasutanud seda nii pikkade vahedega, et ma ei saa öelda, et see oleks vähendanud mul juuste väljalangemist või muud sellist. Sihkakai ja Amla segu tulemus mulle aga meeldis küll, juuksed jäid puhtad, kohevad, samas mitte kahused.

NB! Vältige Shikakai silma sattumist! Mul ükskord saunalaval sattus ja ma ei saanud pool tundi silmi avada, selline tunne oli, nagu mul oleks seebised liivaterad silmas olnud. Ikka väga seebised, ükski šampoon pole kunagi sellist valu teinud. Kuna mul oli mitu asja peas, siis ma ei teadnud kohe, et see oli Shikakai, aga guugeldades tuli sellega sarnaseid kogemusi, kus silmades kraapis veel 12 tundi. Minul olid ka terve õhtu silmad punased ja kraapivad, see oli väga karm kogemus.

Kui Reetha ja Shikakai on kui šampoonid, siis Amla on pigem palsam, see niisutab ja silub juukseid. Ka seda kasutan enamasti segu sees, aga mõned korrad olen ka ainult sellega maski teinud, viimati täna hommikul…

Jep, need on maski poolt silutud juuksed, muidu on need kuivad kui õled ja väga kahused, kuigi need pole kahjustatud ja kamm läheb juustest alati kergelt läbi.

Ma ei ütleks, et Amla annab rohkem läiget kui teised pulbrid ja see ei silu ka nii hästi kui värvitu henna seda teeb, aga see muudab juuksed pehmeks ja kergesti kammitavaks, täpselt nagu palsam, ainult et selles pole silikoone ega muid ebavajalikke aineid. Juustest on seda kerge välja pesta, olen seda ka vannitoas kraanikausis teinud, mida iga maskida teha ei saa.

Igatahes, ma kirjutasin põhjusega esimesena just nendest kolmest, nimelt on need kingituseks antava Hair Treatment Powderi koostisosad ja kuigi ma antud toodet pole eraldi ostnud, olen saanud tunda selle headust, kui olen Amla, Reetha ja Shikakai omavahel kokku seganud (nii on kokkuvõttes odavam). See kombo sügavpuhastab, silub, annab läiget ja vähendab peanahaprobleeme ning kingitusena annab see võimaluse proovida tasuta kolme taimepulbrit korraga. Kingipakike on küll väike, aga kolme Radico toote ostuga, saaks juba peaaegu täissuuruses paki kokku ( 3 korda 30 grammi, täissuuruses pakk on 100 grammi).

Radico toodeteks on ainult värvivad ja/või hooldavad pulbrid (+ juukseõli) ehk valikut palju pole, kui just juukseid värvida ei taha (mitut värvi inimene neidki värvib), aga mul on siiski raske mitte osta korraga kolme juuksehoolduspulbrit. Vaid Brjngrjghnging pulber on selline, mida on kerge jätta ostmata, sest seda on kõige ebamugavam kasutada.

Nimeks on tegelikult Bhringraj pulber, aga see on nii keeruline sõna, et ei püsi mul meeles. Seda olen kasutanud ühe paki ja rohkem pole tahtnud, sest see ei muutu pastaks nagu teised, vaid jääb kuiv, teraline ja pudenev. Purgis on see ehk veel muda moodi, aga pähe määrides muutub peeneteraliseks märjaks liivaks, mis on lihtsalt musta värvi. Maha pole seda samuti kerge pesta – kui teised pulbrid muutuvad voolava vee all pigem libedaks, siis see jääb ikkagi kuidagi kuivaks ja muudab juuksed raskeks.

Ma ei ütle, et kellelgi seda proovida ei tasu, mina lihtsalt tunnen, et saan teiste pulbritega sama tulemuse kergemini, nii et pole seda juurde igatsenud. Võib-olla kohupiimaga kokku segades oleks maski pealekandmine ja mahapesemine mugavam olnud, aga ma ei taibanud proovida.

Bhringraji

Bhringraj mask annab samuti juustele tumedama varjundi ja vaatamata hoolduse ebamugavusele on tulemuseks pehmed, siledad ja niisutatud juuksed. Regulaarsel kasutamisel soodustab see juuksekasvu, vähendab juuste väljalangemist ning aitab enneaegse hallinemise puhul.

Värvitu henna (tegelikult senna) annab juustele aga kuldse varjundi ja see on Reetha kõrval mu teine suur lemmik. Värvitu henna muutub veega segades mõnusaks pastaks, mida on kerge peale kanda ja veel kergem maha pesta, sest vesi muudab selle libedaks. Seda juhul, kui mask pole naha külge kuivanud, aga kui pärast pealekandmist kilemüts pähe panna, siis seda ei juhtu. Mul on mütsita pildid tehtud ainult näitamise jaoks, tegelikult kasutan iga maskiga kilemütsi (või väikest kilekotti, mida korduvkasutan) ja selle peale tõmban veel tavalise mütsi ning siis keeran rätiku ümber pea, et juuksed oleksid soojas niiskuses.

Lühidalt kirjeldades on värvitu henna kasutamine minu arvates kõige mugavam ja see jätab juuksed kuidagi eriti pehmeks ja ilusaks. Sellel on ka hoopis meeldejäävam lõhn kui teistel, umbes taoline nagu värskel silol või kasevihal saunalaval. Värke silo lõhn ei kõla ehk väga meeldivalt, aga minu jaoks see on meeldiv, Silveri jaoks samuti, ta alati naudib maski lõhna, kui ma sellega tema läheduses olen. Värske kaseviht saunalaval kõlab ilmselt paremini, minu jaoks kõlab see praegu eriti hästi, sest ma pole 5 nädalat sauna saanud ja näen igatsusest juba unes, kuidas ma sauna kütan, kuid kunagi lavale ei jõua…

Värvitu henna

Mainin ära, et värvitu henna mõtte pani mulle pähe tegelikult üks lugeja, tänu kellele ma üldse avastasin, et Waku tootevalikus on sellised asjad nagu taimsed juuksehoolduspulbrid. Ma tahtsin korraga kõik ära proovida, aga kuna see oleks olnud kallis lõbu, siis alustasin hinnaklassi madalama poole pealt ja jõudsin hennani pisut hiljem, kuid nüüd on see üks kahest, mida ma olen kõige enam juurde varunud.

Reetha (punane) ja värvitu henna (roheline)

Viimast ja kõige kallimat, Brahmi pulbrit (taaselustav ja tugevdav ning see aitab samuti erinevate peanahaprobleemide korral), olen enda arvates korra kasutanud, aga ma ei mäleta selle kohta midagi. Võimalik, et pakk seisab kodus endiselt kinniselt, sest ma pole raatsinud seda pähe määrida. Kui koju tagasi jõuan, siis esimese asjana lähen sauna ja teen sellega juuksemaski…

Nonii, kas määrisin kellelegi mõne pulbri pähe? Enda lemmiku leidmiseks tuleks ilmselt kõik variandid oma nahal ära poovida, aga kui peaksin kuuest pulbrist soovitama üht, mis on kindla peale minek, siis soovitaksin värvitut hennat.

Kellel hakkas pea sügelema, siis tänasest pühapäevani (kaasa arvatud) on Waku Organicsis emadepäeva puhul kogu kaup 20% soodsam (soodushind rakendub ostukorvis lõppsummas), nii et praegu on eriti hea aeg katsetada Radico juuksevärvi või juuksehooldupulbrit, sest hind on parem ja iga toote kohta saab kingituseks väikese pakikese Hair Treatment Powderit (seda mai lõpuni), lisaks jagatakse ostukorvis Gyada šampooni testreid (eriti õrn on väga hea, lastel läheb juba päris mitmes pudel).

Muide, kes teeb Waku Organicsi veebipoest tellimuse ja annab hiljem ostetud tootele tagasisidet, saab järgmiselt ostukorvilt 15% alla (see kehtib kogu aeg, mitte ainult praegu)

Kes soovib tulevikus midagi osta, aga ühtegi soodustust pole kasutada, siis kood sidrun annab püsivalt 10% hinnaalandust.

PS! Ma tean, et see tuleb üllatusena, aga postitus on sündinud koostöös Waku Organicsiga, kellelt olen taimepulbreid korduvalt kingituseks saanud (ise olen neid ikka ka ostnud).

23 thoughts on “Määrin pulbreid pähe

 1. Olen ka pulbrite peale üle läinud ja tavalist shampooni enam ei kasuta. Viimane kord tegin maski Shikakai + Brahmi pulbriga ja pärast viit päeva on juuksed ikka mõnusad ja puhtad. Eelistangi teha kord nädalas ühe pikema juuksehooldusrituaali, kus segan pulbereid ja katsetan erinevaid segusid…

  1. Ma šampooni ei ole veel pulbritega asendanud, aga olen mõelnud sellele. 🙂

   Mul juuksed nii kaua puhtad ei püsi, pärast maski on kaks päeva okei, tavaliselt peaksin teisel päeval juba patsi kandma, sest juuksed on rasused.

 2. Käesolev soodukas pani küll tellimust tegema 🙂
  Loodan, et mees lubab enda juusteska kasutada, rohkem tema peanahaprobleemi tõttu tellisingi 🙂 Endal nii palju juukseid ja nii paksud juuksed.. etei tea, kas raatsin 😀

  1. Kui sul on pikad ja paksud juuksed, siis polegi vaja juuksekasvu soodustavaid ja juuksejuuri tugevdavaid maske. 😀 Tegelikult saab väikese kogusega üsna edukalt kogu pea kaetud, aja segu laiali sõrmedega läbi juuste peanahale ja anum, milles möksi kokku segad, puhasta ära nii, et ajad juuksed sinna sisse ja keerutad anumat, kuni viimne tilk on juuste küljes. 🙂

 3. Tellisin ka ritha pulbri, sest 4a plikal beebikõõma taoline asi juustes. Hoidsime 5min ja toimis päris hästi aga minu arvates oli üsna raske juustest välja pesta ning suhteliselt ebameeldiv lõhn jäi pärast juustesse…
  Kui paksu segu sa tavaliselt teed? 🙂

  1. Eks see pesemise kergus või raskus oleneb sellest, millega võrrelda. Ma võrdlesin teiste taimesegudega ja maskidega (näiteks turbamask), aga kui võrrelda šampooniga, siis jah, palju raskem. Ega sa ei lasknud maskil kuivada? Siis on ka raskem maha pesta. (Kui Reetha hulgas on veidi Amlat või värvitut hennat, siis läheb mahapesemine libedamalt.)

   Ma olen taimsete lõhnadega nii harjunud, et ma ei pane tähele, et Reetha üldse lõhnaks, aga eeterliku õli tilgaga saaks sellele kindlasti parema lõhna anda. 🙂

   Ma teen pigem vedela segu. Kui on jäänud väga vedel, olen veidi juurde valanud ja segu on muutunud õhulisemaks, nagu suflee vms. Pähe ei ole ka väga paksult pannud ja olen püüdnud seda veidi vahtu ajada ning siis kilemütsi alla seisma jätnud.

 4. Senna ei ole “värvitu henna”. Henna on täiesti iseseisev hoopis teine taim, mis ei ole mitte kunagi värvitu.

  1. Jah, sellepärast kirjutasingi, et tegelikult senna, aga kui toote nimi on Colorless Henna (ainsaks koostisosaks siiski cassia), siis ma ei tahtnud kasutada muud nime. 🙂

 5. Ei tea, kas Reetha ja värvitu henna jäävad ka värvitud (keskmiselt blondidel) juustel täitsa värvitud? Mul on peanahal seborroiline dermatiit ja prooviks täitsa huviga neid tooteid, aga kardan, et jätavad mingi võõra varjundi. Loodetavasti kardan ilmaasjata? 🙂

  1. Mul endal on värvimata juuksed, ma ei oska öelda, kas värvitud juustel mõjuvad need kuidagi teisiti. Laps on päris blond, aga tema juustele Reetha mingit varjundit ei jäta. Värvitud juuste puhul võib teisiti olla, internetist leidsin, et pikaajalisel kasutusel on muutunud juuksed tumedamaks, aga seda ajutiselt. Minul on ka erinevad varjundid vaid järgmise pesuni kestnud.

   Värvitu henna toob väidetavalt juuste enda kuldse tooni esile, võib-olla mu kartulikoore sees on lihtsalt veidi ka meeblondi. Aga ka see varjund on vaid pärast maskitamist olemas, püsima pole jäänud. 🙂

  2. Mul täpselt samad mõtted ja mured. Juba varasemalt olen siit selle Reetha pulbri kohta lugenud ja on tundunud justkui lootuskiirena, mis ehk leevendaks permanentsemalt seda seborroilisuse probleemi, kuid blondeeritud juuste tõttu kardan samuti seda juuksetooni muutumist.. Kui keegi julge ära prooviks või juba on proovinud ja annaks teada tulemustest, tihkaks ka lõpuks selle pulbri ära tellida.

 6. Kui palju seda Reethat peaks panema muidu? Mul suht sama pikad juuksed kui sul. Eile tegin maski, hoidsin umbes tunni, aga ärkasin ikka sügelevad peanahaga. Mul nagu ei tahtnud see segu peas laiali ka minna üldse, nagu märga mulda oleks laiali hõõruda üritanud. 😀 Ja kas kammid ka mingil hetkel, kas siis pulber peas või pärast pesu märgi juukseid vms?
  Ise mõtlengi nüüd, et kas sai liiga vähe segu, ei ajanud korralikult laiali ja vahutama (on see tõesti võimalik? 😀 ) või ei kamminud õigel ajal kõõma peanaha küljest lahti.. Igastahes, peab uuesti katsetama!

  1. Tundub, et asi on partiis. 🙁 Tellisin samuti Reethat juurde ja uus pakk ei vahuta üldse nii nagu vana, pulber ise on tumedamat värvi ka. Tegin just katse pärast pool segu vanaga, raputasin seda purgis ja pinnale tekkis paks vahukiht, lisasin uut segu juurde ja raputasin uuesti ning vaht kadus…

   Muidu eile tegin lapele uue pakiga ainult Reetha maski, segu jätsin nii vedela, et ma kallasin seda talle pähe ja hõõrudeks läks see vahuseks küll. Mitte küll nii nagu šampoon, aga mask läks juustes õhulisemaks ja peale tekkis kreemine vaht. Juuksed oli pool tundi kilemütsi all, kui selle ära võtsin, siis oli mask võtnud seebisema välimuse, läks hõõrudes veidi rohkem vahtu ja kui lasin juustesse natuke vett juurde, siis vahutas juba täitsa hästi. Ei vahutanud nagu šampoon, aga polnud ka nagu märg muld.

   Ma sageli teengi pigem vedela segu, sest siis kulub pulbrit vähem, aga samas saab kogu pea sellega kaetud. Segu teen 200 ml purki, põhja katan pulbriga ja vett lasen nii palju peale, et pool purki on valmissegu täis. Kui mask on peas, siis kammi ei kasuta, seda vist ei saagi siis teha. Pärast pesu käin küll juuksed kammiga üle ja kui on palju lahtist psoriaasi kõõma, siis kammin selle piikammiga välja. Muud midagi lahti/välja kammida ei ole.

   Kui pärast maski on juuksed tundunud kuivad ja imelikud, siis olen pea õrna šampooniga üle pesnud ja/või palsamit kasutanud. Mõne seguga pole seda olnud vaja teha, aga nüüd palja Reetha järel pesi ka laps pea šampooniga üle ja kasutas palsamit. Tulemus jäi ikka sama hea, peanahk jäi puhas ja juuksed tavapärasest kohevamad.

   Ma olen teinud harva ainult ühe pulbriga maski, olen katsetanud erinevaid segusid ja lemmikuks on kujunenud Reetha ja Colorless Henna segu, see tuleb alati kohev, õhuline ja libe. Seda on kõige kergem pähe määrida, lihtne hõõruda ja tuleb pestes maha nagu palsam ehk juuksed jäävad siledad ja libedad. Selle kombo järel ei ole ma šampooni ega palsamit kasutanud.

   Soovitan proovida vedelama seguga (tee sellisesse anumasse valmis, et saad selle ühtlaseks raputada) ja kanna 5-6 erinevasse piirkonda, siis ei ole vaja seda üle pea laiali hõõruda, aga samas saab kogu pea kaetud. (Ma kummardan dušialuse või kraanikausi kohal, kui segu pähe kannan, püsti seistes voolaks palju mööda mind alla.) Hõõru maski väiksemate ringidega kui šampooni ja kui see läheb juustes õhulisemaks, siis pane kilemüts/kilekott pähe. (Mul on juuksed mütsi all nii märjad, et pean rätikut kaelas hoidma, sest vett voolab ka siis mütsi alt välja, kui mul on pael ümber pea pingule tõmmatud. Rätik on mul vana ja narmendav, sest plekid ei pruugi pärast välja tulla.) Kui hakkad maski maha pesema, siis lase ka enne juustesse natukese vett juurde, siis läheb rohkem vahtu. Kui mask on juustes kuivama hakanud, siis on seda peanahalt raskem maha pesta (äkki sellepärast jäigi sügelema), sellisel juhul võiks pea šampooniga üle pesta, see ei nulli maski mõju.

   Loodan, et järgmine katse tuleb paremini välja. 🙂

   1. Oi, aitäh nii põhjaliku vastuse eest!
    Mul oli kilekott peas küll, selles asi polnud. Täna hommikul proovisin selle kingiks saadud pulbriga ja mõjus palju-palju paremini, see läks esiteks juba palju paremini laiali, jätsin muidugi segu vedelama ka. Kammisin peale pesu niisked juuksed ja peanaha ära ka kohe (lisasin otstesse natuke riitsinusõli, sest juuksed on peale neid maske kuidagi kahused ja oleks raske kammida) ja kõõma pole praegu üldse tekkinud.
    Igastahes, väga põnev katsetada ja samas megahea oleks, kui looduslike vahenditega kõõmale leevendust saaks, seega suured tänud soovitamast!

 7. Proovisin Reetha pulbri ära. Ei viitsinud too päev segu tund aega peas hoida, vaid kasutasin nö šampoonina (hoidsin mõned minutid peas). Tahaks küsida, et kuidas see võimalik on, et see vahutab 😀 See oli minu jaoks TÄPSELT nagu poriga pea pesemine (mitte et ma seda teinud oleks). Juuksed krudisesid, neid ei olnud võimalik sõrmedegagi liigutada, sest pori. Võib-olla kauem hoides läheb tekstuur pehmemaks ja hakkab vahutama? Loputades tuli siiski kenasti välja, aga juuksed olid väga veidrad, tundusid mustad. Panin natuke palsamit ka. Kusjuures pärast olid juuksed igati normaalsed ja puhtad! Mul on hetkel väga kartulikooreks välja kasvanud keskmiselt blondid ja ei täheldanud blondimal osal mingit värvimuutust ka – äkki koguni läikisid natuke rohkem kui enne? Ühesõnaga tundub huvitav ja katsetan kindlasti edasi. Lähipäevil värvin juuksuris pead ja siis vb kohe päris värske värvi peale ei julge proovida, aga mingi aeg hiljem küll 🙂

 8. Eelmine kommenteerija ütles sama, et mask oli nagu märg muld. Vastasin talle pikemalt, kõike kordama ei hakka, aga tundub, et partiidel on vahe sees ja olen samuti seetõttu veidi pettunud. Seistes läheb küll tekstuur pehmemaks. Ma ise olen teinud pigem vedela segu ja see on seistes läinud… Kohevamaks. 🙂

  Praegune Reetha partii tõesti ei vahuta hästi (nagu ühel pildil on lapse vahused juuksed püsti aetud, seda praeguse pulbriga teha ei saa), aga mõju peanahale on olnud samasugune, nii et ma usun, et kvaliteet ja toime on ikka sama, vahutamise erinevus tuleb ehk lihtsalt jahvatatud vilja küpsusastmest vms.

 9. Määrisid!

  Tellisin Wakust amla ja reetha, olin millegipärast kindel et saan neilt oma henna varusid ka täiendada, aga võta näpust – ei!
  Ehk siis olin sunnitud Hennaseraist tellima henna, juurde võtsin shikakai, brahmi, ja senna pulbrid ning taimse pulberšampooni.

  Hennaserai pakk tuli varem kohale ning läks kohe kasutusse – enne šampoon ja siis henna pähe. Ehk siis ma ei tea öelda, mis pikemaajalisem mõju oleks juustepesust sellega jäänud, aga nende hennapulber oli lihtsalt super omadustega – peen ja sõelutud BAQ, meeldiv segada, pähe kanda ja väga lihtsalt väljapestav. Šampoon jättis põgusalt hea mulje.

  Värvisin 13-ndal, täna kasutasin shikakaid pesemiseks, pulbriga olin kitsi ja segasin vedelamapoolse segu, peas hoidsin tund või natuke enam kilekoti ja värvimise kapuutsiga, rätik ka turjal, aga ei tilkunud midagi (panin kuivadele juustele). Pesuvesi oli paras tumepruun nagu mu enda juuksevärvgi, nüüd lambivalgel hennapunast tooni juustelt väga ei leiagi, eks hommik näita. Olin valmis õunaäädikat loputuseks kasutama, aga tundus siiski et ei ole vajalik. Rätikukuivad juuksed on hetkel väga mõnusad.
  Kuna on tugev loomulik lokk, siis oleks ikka niisutust vaja ning ei taha tihemini pesta kui kord nädalas.

  Jaanuaris tellisin (ikka Sinu blogist inspireerituna!) Wakust ühe Aubrey ning ühe Gyada (lokkidele) šampooni, alguses niiväga ei vaimustunud, aga viimasel korral oli väga ilus tulemus – no mina vaatan rohkem visuaalsest küljest, õnneks ei jää meelde ka mitme päeva pärast juuksed takkus on 😀

  Ja no muidugi, mingi elukas on ka mu pähe kolinud, esimest korda 3 aasta eest ja nüüd sel talvel püsivamalt – isa ütles, et psoriaas (nagu tal jala peal) aga kahjuks perearsti visiidile (muu vaevuse tõttu) eelnenud päeval värvisin hennaga pead niiet arstile vaatlemiseks ei jäänud mitte midagi. Aga ta uskus mind/mu isa, ning kirjutas mulle välja Alpicort (pea)nahalahuse. Elukaaslane määris seda mulle pähe kuuridena ja tema arvates ei aidanud midagi…
  Turbamaski olen ka tellinud, aga ootab veel oma aega.

  Väga tore blogi, jõudsin siia kunagi Fusion Mineral värvi kaudu, siis lugesin läbi kõik remondiga seonduvad postitused, ja siis lugesin terve blogi algusest lõpuni läbi.

  Jõudu!

 10. Tellisin neilt selle postituse peale, tundusid ägedad asjad ja nädalavahetusel reis, kus juuksed võiksid pehmed ja säravad olla. Sooduskood ei töötanud, neid tasuta pulbreid ostukorvis ei lisatud (korra lisati, aga nii kui uue toote lisasin, jälle kadusid ära). Kinnitusmeili ei tulnud, kuigi raha on arvelt maha läinud ja nagu sellest vähe oleks – peale tellimuse tegemist on neil koduleht ka maas olnud ja FB lehel olen neile kolme päeva jooksul kolm sõnumit jätnud, mida keegi pole isegi läbi lugenud, kuigi online nad on ja uusi asju postitavada ka 😀 Nii “tasemel” klienditeenindust pole ammu kohanud. Edaspidi tellin otse Indiast neid tooteid.

  1. See on tõesti väga kehv kogemus. Olen saanud samuti tunda, et nende koduleht jamab ning tean, et mõni pole saanud tellimust teha, sest maksmise osa pole toiminud, aga sinu kogemus on omaette tase.

   Ehk oli koduleht seetõttu pikalt maas, et tegid selle lõpuks korda, tehnilisi rikkeid on neil viimasel ajal liiga palju olnud… See muidugi ei vabanda kuidagi välja seda, et nad sulle midagi vastanud ei ole.

   Edastasin su kommentaari neile meilile ja loodan, et nad leiavad mingi lahenduse, kuidas antud olukorda veidigi pehmendada.

 11. Hei! Tulin just siia kirjutama, et kõik sai korda ja nad vastasid lõpuks fb ka. Neil olidki süsteemid maas jälle. Ei jõua ära oodata katsetamist nüüd!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *