Naistepäevaks Kivvi kotti

Mulle kirjutas ükspäev Waku Organicsi esindaja küsimusega, kas soovin taas midagi Kivvi Cosmetics valiku hulgast proovida ja kuigi ma tahaksin sealt nii mõndagi katsetada, ei soovinud ma endale praegu ühtegi uut toodet, sest mul on veel vanad lõpuni kasutamata. Kui ökokosmeetika, siis ka ökotarbimine – ei mingit liigset kuhjamist ega millegi raisku laskmist.

Tunnistan, et mul kiusatus siiski oli, mistõttu tootevalikut uurisin ja ühele sarjale silma peale panin, aga endale ma midagi veel ei soovinud, vaid küsisin huvipakkuvad tooted kellelegi teist. Waku Organics pakkus selle peale juba kahte komplekti, et mina saaksin ikka ka proovida, aga jäin endale kindlaks, ma proovin uusi tooteid kevade poole, kui need on tühjaks saanud:Kivvi mustsõstraekstraktigaKivvi Ribes Nigrum tootesari, mille juuli lõpus välja valisin.

Minu praegused näohooldustooted on olnud avatud veidi üle seitsme kuu, mis tähendab, et need on aegumas (pärast avamist on säilivusaeg kuus kuud), aga seda ei ole veel aru saada ei lõhnast, välimusest ega tekstuurist, nii et jõuan need enne päriselt aegumist lõpuni tarbida.

Ma olen selles osas kehv nahahooldustoodete kasutaja, et ma ei tee seda päris regulaarselt, vaid rohkem siis, kui tunnen selleks vajadust – kui nahk ei ole liigselt rasune ega ketendavalt kuiv, siis ma sageli ei kasutagi midagi. Tundub, et miski on vahepeal mu näonahas paika loksunud, sest tänavune talv on esimene, kus ma ei maadle meeletult kuiva suuümbrusega ega üldse kuiva nahaga, nii et igapäevasele nahahooldusele ei ole ma erilist rõhku pannud. Suvel ja sügisel kulusid erinevad Kivvi tooted isegi rohkem ära, aga ma ei saa ka öelda, et viimastel kuudel pole neid üldse vaja läinud.

 1. Vahutav näopesuvedelik (8,40 €) – Ma nimetaksin seda pigem näopesuvahuks, sest pudelist tuleb välja ainult vaht. Seda olen ma kasutanud kõige sagedamini, aga päris otsakorral see veel ei ole, sest seda kulub vähe. Ma kasutan vahtu peaaegu igal õhtul, see ei pese maha ainult päevaga kogunenud mustuse, vaid ka väsimuse ehk annab nahale kohe klaarima ja värskema ilme. Vaht on olnud viimased seitse kuud ka ainus asi, millega olen (veekindlat) ripsmetušši maha pesnud, jään seda kindlasti edasi kasutama.
 2. Näotoonik (5,88 €) – See on põhimõtteliselt otsas, mingi väike tilk on veel põhjas. Suurema osa kasutasin ära juba suvel, sest palaval ajal hakkas mul nägu ruttu läikima ja sellega oli hea mitu korda päevas nahka puhastada ja värskendada. Toonikuga olen ka nii rahul, et jääksin seda kasutama, kui see ei oleks lõpumüügis. Isegi kui peaks tulema uus partii või uue kujundusega sama toode asemele, siis tõenäoliselt proovin järgmine kord mingit muud Kivvi näotoonikut.
 3. Silmaümbruskreem (13,44 €) – Ma ei tea täpselt, kui palju seda veel alles on, sest käes tundub see nii kerge, et võiks olla isegi tühi, aga samas kulub seda iga kord nii imevähe, et ma ei usu, et olen kõik ära kasutanud, vajutades ikka tuleb veel kreemi. Kuna viimastel kuudel olen kasutanud rohkem seerumit, siis see on küll seisma jäänud, aga võtan nüüd eesmärgiks toote lõpuni kasutamise.
 4. – 5.  Päevakreem (12,84€) ja öökreem (12,84 €) – Neid ma enam uuesti samal ajal ei kasutaks, sest mõlemad niisutavad nii intensiivselt, et ma ei näe mingit vajadust kreemitada kaks korda päevas. Mul ei ole muidugi ammu kuiva nahaga probleeme olnud ka, ma ei tunne vajadust isegi igapäevase niisutuse järele, aga selles osas on kreemid head, et vaatamata intensiivsele niisutamisele ei ole need rasked ega rasvased. Rasusele ja probleemsele näonahale ma neid siiski ei soovitaks, sest need võivad ummistada poore. Ma ise seda ei täheldanud, aga mu lemmik koostisosade analüsaator selle eest hoiatab, programmi põhjal sobivad kreemid rohkem kuivale ja tundlikule nahale. Sama lugu on silmaümbruskreemiga, vahutav näopesuvedelik ja toonik sobivad aga igale nahatüübile.

Kokkuvõttes olen endiselt Kivvi mustsõstraekstrakti tootesarjaga igati rahul, lihtsalt tervet sarja ma uuesti juurde ei varuks, ühe niisutava kreemi jätaksin välja ja võib-olla silmaümbruskreemi ka. Ma kindel muidugi ei ole, sest viimased kuud olen kasutanud põhiliselt Kivvi pigmendilaike vähendavat seerumit, mis on ka silmaalused pingule tõmmanud, võib-olla selleta tunneksin silmaümbruskreemist puudust.

Nüüd aga nende toodete juurde, mida tahaksin järgmisena katsetada ja mida saab keegi teist enne mind teha. Kivvi Pyrus CydoniaKolm Kivvi Pyrus Cydonia sarja toodet, mille lugejate vahel välja loosin.

Mulle jäi silma küdooniaekstraktiga sari, seda eelkõige seetõttu, et need on mõeldud igale nahatüübile ja need on sarnaselt mustsõstraekstraktiga sarjale looduskosmeetika kohta taskukohased. Kui lasin SkinCarismal koostisosad üle kontrollida, siis sain igale nahatüübile sobivuse osas kinnitust, nii et enamikele meist peaksid need tooted ainult head tegema.Kivvi Pyrus Cydonia 1Keegi saab endale:

 1. Pyrus Cydonia vahutava näopesuvedeliku (7,26 €) – Ma ei usu, et antud korgiga pudelist tuleb sellist vahtu nagu mustsõstraekstraktiga näopesuvahu pudelist, aga mine tea. Ma pigem arvan, et see on midagi vedelseebi sarnast, mis hakkab vahutama näopesu ajal, kindel ei ole. Toote puhul lubatakse õrna, rahustavat ja niisutavat puhastust, mis kõik kirjeldab ka minu praegust näopesuvahtu, nii et ma täitsa usun nendesse lubadustesse.
 2. Pyrus Cydonia niisutava näotooniku (7,26 €) – Kui mitte arvestada mustsõstraekstraktiga tooniku lõpumüügi hinda, siis on tegu Kivvi soodsaima näotoonikuga, mis puhastab, niisutab, toniseerib ja valmistab naha kreemitamiseks ette. Muide, koostisosade analüsaator annab toonikule plusspunkte väheste koostisosade eest, mis on ka minu silmis pluss.
 3. Pyrus Cydonia 24h intensiivselt niisutava geeli (10,74 €) – Esmalt kõnetas mind see, et tegu on geeliga, mis on midagi uut minu jaoks. Kujutan ette, et see võib olla sarnane seerumiga, vedel ja kerge ning imendub kiiresti. Kivvi kreemide intensiivset niisutust olen saanud tunda ja ma täitsa usun, et see geel võib niisutada nahka terveks ööpäevaks. Koostisosade analüsaatori põhjal ei tasu karta, et toode võiks poore ummistada, mistõttu usun, et geel tõesti sobib igale nahatüübile. Waku Organicsi kodulehel on Pyrus Cydonia sarjast esindatud ka pisut kallim niisutav kreem, aga seda koostisosade analüsaator rasusele nahale ei soovita.

Kivvi Pyrus Cydonia 2Nagu kõik Kivvi looduskosmeetika tooted, on ka Pyrus Cydonia sari keskkonnasõbralik, mis on vaba nii parabeenidest, sulfaatidest, silikoonidest ja paljudest teistest kahjulikest ainetest, samuti loomkatsetest. See kõik on looduskosmeetika puhul üsna iseenesest mõistetav, aga sageli müüakse loodustoodete pähe ka selliseid tooteid, kus on vaid paar looduslikku koostisosa. Viimastest aitab puhtaid ja kvaliteetseid loodustooteid eristada Ecocert (Organic Cosmetics) sertifikaat, mis Kivvi toodetel on olemas.

Minnes lõpuks kõige tähtsama osa juurde, siis kas need on üldse sellised tooted, mida te ise Kivvi tootevalikust välja valiksite? Kui jah (või kui ei, aga samas võiks proovida kah), siis Kivvi küdooniaekstraktiga toodete loosis osalemiseks jäta postituse alla toimiva e-mailiga (mida näen ainult mina) kommentaar ja juba 8. märtsil ehk naistepäeval saab keegi endale Kivvi kotti.

8.märts: Kivvi sai kotti piuron, head naistepäeva! Kellele loosiõnn ei naeratanud, siis terve nädalavahetuse on Waku Organicsis hinnad 25% soodsamad.

Ps! Kivvi Cosmetics valikut uurides keskendusin ainult näohooldustoodetele, kuigi kehamarmelaadid on ka kindlasti väga head ja isuäratavad, kehahooldusega on lihtsalt see teema, et minu süda kuulub juba kellelegi teisele. 

Pps! Postitus on sündinud koostöös Waku Organicsiga, aga praegusel juhul on minu osaks ainult töö, antud postituse eest ei saa ma midagi peale kinkimisrõõmu, sest just seda looside korraldamine mulle annab. Küll olen ma saanud vannituppa mitmeid uusi juuksehooldustooteid, millest kavatsen naistepäeval või pärast seda koostöölikuma koostöö raames kirjutada ja loodetavasti saan siis pakkuda ka sooduskoodi, millega Waku Organicsi veebipoes naha- või juuksehooldustooteid soetada.

51 thoughts on “Naistepäevaks Kivvi kotti

 1. Pole palju kokkupuuteid Kivvi toodetega kuid kahtlemata sooviks proovida. Olen palju kiidusõnu lugenud. Nahk on talvel eriti pirtsakaks läinud, kahtlemata osalen loosis 🙂

 2. Esimese hooga tekkis juba huvi öökreemi ja päevakreemi osas, uurin kindlasti nende kodukalt 😊 Ehk saad oma lugejatele sooduskoodi? Sooviksin võita! 😉

 3. Ma ostan seda, mis parasjagu sooduses on ning pigem rasusele nahatüübile. Neid ökosmöko värkw ei jälgi.
  Aga loomulikult katsetaksin ära kui loosiõnn mulle naeratab 👏👏

  1. Ütlen ausalt, tihti vaatan soodsamaid valikuid. Sooviksin proovida, kuna seoses rasedusega tavakosmeetikat väga ei kannata.

 4. Ma üldiselt ei ole väga selliste toodetega kokku puutunud, aga sooviks katsetada ja ehk endale uued valikud leida.

 5. Sinu postitustest on ka nende juuksehoolduse toodete vastu huvi tekkinud. Aga kogu komplekt loositavast tundub põnev, kuigi eelistaksin näopesuks ka juba kohe välja tulevat vahtu, mitte geeli. Miskipärast on meelepärasem.

 6. Osalen loosis. Ma peaks oma naha eest paremini hoolitsema, on teine talvel eriti kuivaks muutunud.

 7. Minda huvitaks nii juustehooldus kui ka nahahooldus. Eriti kõnevatavad näohooldusvedeleik ja toonik, aga ka kreemid muidugi. Üle kõige tahaks ma aga leida head kätekreemi. Mu näonahk on üsna heas olukorras, aga käenahk nagu 70-aastasel, kohutav! Ma ei tea, kas mul seda kunagi õnnestub noorendada, aga lootma peab.

  1. Kui sa Bon Merite kätekreemi ei ole proovinud, siis soovitan. Mul endal kätega probleeme ei ole, aga Bon Merite kehahooldustooted hoiavad mul psoriaasigi kontrolli all, nii et ma usun, et kätekreem võib ka kätega imet teha. Lastest ühel tegelikult teebki, aga temal ei ole mureks kuivad käed, vaid narmendavad küüneümbrused.

   1. Mul ka narmendavad! Bon Meritet pole proovinud, aitäh hea soovituse eest, proovin kindlasti ära. Sa täitsa tasemel ilublogija juba 😉
    PS Ainus, mida ma jälgin 🙂

 8. Minu armastus Kivvi toodete vastu juba nii suur, et sellisest loosist pole võimalik mööda vaadata. Praegu igapäevases kasutuses mustsõstraga toonik ja vaht, ning üle pika aja ei pea valikut üldse kahetsema.

 9. Mina prooviks kindlasti neid tooteid. Endal nahaga natuke pahad lood… Muidu olen ikka igasuguseid kreeme/maske/toonikuid enda peal proovinud, aga Kivvi Cosmetics tooteid pole veel jõudnud katsetada. Kosmeetik soovitaski alles muretseda endale ühest kindlasti sarjast vajaminevaid tooteid 😉 Kuluks väga marjaks ära

 10. Kui aus olla, siis polnud ma Kivvi toodetest ennem mitte midagi kuulnud. Aga suutsid minus huvi tekitada, sest talvega on nii näonahk kui ka juuksed ja ka peanahk täiesti korrast ära läinud. Mistõttu osalen kindlasti ka loosis 🙂

 11. Pole veel proovinud,aga heameelega prooviksin neid tooteid.
  Vaikselt ûritan kodus kōik šampoonid jne looduslikuma vastu vahetada,kuna peres 3-last.
  Ise proovin alati erinevaid šampoone,kuna juuksed kahused-siiani pole veel sobivat leidnud.
  Äkki need tooted üllatavad;)

 12. Püüan aegamisi oma näohoolduse looduslikumaks viia. Kun on probleemne nahk, siis väga paljud tooted ei sobi ja muudkui proovin uusi lahendusi. Hea meelega osaleks loosis ja prooviks.

 13. Just hakkavad vajalikud näohooldus tooted otsa saama ja olen vägagi uute katsetamiste poolt. Wakust olen juba korra tellinud näole tooteid ja ka juustele Sinu eelmiste kogemuste põhjal ja olen siiani kõigega rahule ka jäänud 🙂 Üldiselt ikkagi eelistangi looduslikke tooteid, parabeeni ja muude lisaainete vabu aga peaks ka kontrollima hakkama 🤔

 14. Hei:)
  Alati võib midagi uut proovida.
  Ja armastan neid loose kus ei pea nt facebookis laikima ja jagama.Mul on sõbralistis eestlasi ja soomlasi pea võrdselt..seetõttu tundub alati kuidagi tobe jagada kõikvõimalikke reklaame.Seetõttu osalengi üliharva.

  1. Mulle ka sellised loosid ei istu, seetõttu ei ole ma Facebookis ühtegi sellist loosi korraldanud, alati olnud ainsaks tingimuseks kommentaari jätmine. 😊

 15. Ma olen suur igasuguste niisutavate toonikute fänn, seega kui sooduskoodi saad ja ma mingil põhjusel😊 ei peaks võitma loosimist, siis soetan endale kindlasti selle küdoonia tooniku. Kas sinu hetkel kasutuses olev toonik ei jäta nahka kleepuma vms? Mul on väikestviisi foobia kleepuvate asjade, sh nahahooldustoodete vastu, seega selle niisutava geeli asemel valiks ma ilmselt samuti kreemi.

  1. Ei, toonik ei jäta nahka kleepuma, geeli puhul ei oska ennustada, aga seerum samuti ei ole kleepuv, vähemalt näonahal seda ei tunne, pärast peale kandmist on käed küll … kiskunud? Kleepumiseks seda ei nimetaks, aga mingi teistsugune tunne on küll, mis paneb käsi pesema. 😀

 16. Ma olen ülikehv enese eest hoolitseja ja seetõttu ei ole mul kodus ka eriti mingeid tooteid. Ainsa kindla asjana peab olema näopesuvaht-meigieemaldi 2in1, sest olen laisk. Muud kreemid ja toonikud on mulle lihtsalt antud nende poolt, kellele pole sobinud. Ökotooted need pole, kuigi hinges tahaks rohkem ökomutt olla 🙂

  Vanusega on asi jõudnud sinna, et tegelikult tunnen puudust heast niisutavast ja silendavast vahendist, olgu see siis geel või kreem. Praegused olemasolevad kreemid mu vajadusi ei rahulda. Sinu blogist hakkas mind see pigmendilaiguvähendaja huvitama sest ka mulle on neid ajaga tekkinud. Sellest konkreetsest komplektist aga rõõmustaksin siiralt näopesuvahendi ja geeli üle, toonik oleks … juures.

 17. See loos on nüüd küll nagu rusikas silmaauku, just panin poenimekirja näopesuvahu, sest on teine juba mitu päeva lootusetult tühjaks pumbatud. Loodan loosiõnnele ja ootan nüüd paar päeva veel :D. Kivvi tooteid – ega üldse ühtegi ökot näohooldustoodet – proovinud ei ole, seni olen kasutanud peamiselt Sebamedi vahtu. Tänu Sinule avastasin ka Bon Merite ja näen/tunnen, kui hästi see nahale mõjub, seega Kivvi katsetan kindlasti ära – nii loosiõnnega kui loosiõnneta :).

 18. Prooviksin geeli. Näonahk on pidevalt kuiv, sest viibin enamuses väljas või sõidukis ja külmast autosse istudes päevas mitmeid kordi teeb näonaha kuivaks ja kiskuvaks.

 19. Hetkel Kivvi tooteid silmitsedes jäid need samad tooted esimesena silma, ilmselt kujunduse pãrast. Teisena jãid keha marmelaadid 😀 Seega prooviks need hea meelega järgi küll 🙂

 20. Hakkavad just enda kreemide ja nöo puhastamise varud lõppema ja olen samuti pigem öko toodete tarbija. Kivvi tooted tunduvad väga põnevad proovimiseks.

 21. Näopesuvahtu vajan täiega! Seda pole proovinud veel. Näotoonik on neil hea, olen kasutanud nii mustsõstraga kui veel ühte teist, ei mäleta hetkel.
  Mingi hea niisutav geel või kreem kuluks ka hetkel ära, näonahk on kehvaks läinud viimasel ajal. Meil on selline vesi, mis kuivatab hoolega.

 22. Olen piiiiikalt piilunud Kivvi kehamarmelaadi. Pidi rasedatele hästi sobima ja niisutama nagu muiste. Aga ei raatsinud osta. Mis ilmselt oli viga, sest peale sünnitust on kõhul venitusarme rohkem kui tervet nahka. 😢
  Nende juustehooldustoodetest olen ka huvitatud. Ootan põnevusega postitust! Imetamisega või talvega või koosmõjul on juuksed nii takuseks ja õudsaks läinud. Isegi olen kaalunud maha lõikamist. Aga järsku siis olen tubli ja selle osas katsetan hoopis tooteid.
  Näohoolduses on üldiselt laisk kasutaja. Kui on meeles/tunnet, siis pesuks on Mukk puhastuspiim. Mõnusa lõhnaga ja teeb head tööd 😊. Kuid miks mitte katsetada mõne põhjalikuma komplektiga.

 23. Kehahoolduses pean väga oluliseks toodete lõhna. Ilma lõhnata toodetes jääb nagu midagi puudu. Samuti sooviks täielikult üle minna loodussõbralikule kosmeetikale.

 24. Mul küdooniaekstraktiga Kivvi näopesuvedelik praegult kasutusel, kohe-kohe saab tühjaks, niiet osalen loosis, ehk õnnestub uus võita.

  Aga see pigem jah vedelseebi moodi, peseb ilusasti näo puhtaks ja eemaldab ka ripsmetušši. Ise kasutan küll tavalisi tušše, mitte veekindlaid, kuid tundub, et veekindlaga jääks see ehk siiski liiga nõrgaks. Enne küdooniat kasutasin mustika sarja oma ja see tundus tugevam puhastusvahend olevat. Kuid sellegipoolest meeldib mulle küdooniaekstraktiga puhastusvahend ka väga ja kasutaks seda heameelega uuesti.

  Looduskosmeetikat olen juba aastaid kasutanud, aga mitte rangelt sertifikaate silmas pidades. Valimisel pean esmalt silmas, et:
  1. Oleks looduslik
  2. Ei sisaldaks sulfaate, parableene jms
  3. Üritan eelistada eestimaist toodangut
  4. Kiitvad arvustused netis
  5. Vaatan sertifikaate, mis on kindlasti boonuseks, aga kui miski huvipakkuv on ilma, siis kätt ette ei pane.

 25. Ma just otsin uusi lahendusi enda keerulise (väga kuiv kuid rasune) näonaha puhastuse ja niisutuse jaoks, sest mu apteegi tootehunnik sai otsa.
  Mõtlesin midagi looduslähedasemat proovida, sest lõpuks apteegilõhnalised asjad meeltmööda ei käi ja ega siis väga meelsasti kasutama ei jääks. Igal juhul tundub, et see läheks prooviks suure ootusega. Ise pole küll varem Kivvist kuulnud ja nüüd läheb suuremaks uurimiseks.

 26. Kevade saabudes vajab ka mu näonahk väikest turgutust, võib-olla sobiksid just need tooted mu nahka ergutama 🙂

 27. Jah hea meelega prooviks just seda sarja. Kuna mul just viimastel aastatel probleem kuiva nahaga.

  Kuna hetkel eesmärk kodu ostmine siis ühtki üleliikset kulutust ei tee ja kapil enam ühtegi näohooldustoodet pole seega kuluks need igati ära ka 🙂

 28. Jah, valiksin need tooted välja küll, sest õrn-rahustav-niisutav sobib väga hästi igapäevaseks hoolduseks. Mul kohe-kohe elu esimesed näohooldustooted lõppemas ja muretsengi, et äkki ei ole hea järsku täielikult lõpetada. Samas siiani kasutasin tugevaid probleemsele nahale mõeldud vahendeid ja vahelduse mõttes pakukski oma nahale just midagi kergemat. Lisaks olen täielikult looduskosmeetika usku 🙂

 29. Proovida tahaksin KIVVI intensiivset silmaümbruskreemi, mis aitab leevendada ka tumedaid silmaümbruseid ja huvi pakub ka mustika kehamarmelaad.

 30. Mul hakkabki näokreem otsa saama. Hetkel kasutan novexperti kreemi. Sain selle eelmise aasta lõpus kingituseks, hea kraam saab ikka ruttu otsa. Minu hinnaklassi see kreem kahjuks ei mahu, seega olengi preagu uue otsingul. Kivvi toodetest valiksin endale KIVVI Pyrus Cydonia 24h moisturizing cream intensiivselt niisutav näokreem küdooniaekstraktiga. See talv on kuidagi eriti kuiv see nahk. Ma veel ei telli 😀 äkki selleks ajaks kui eelmine otsas, oled sa meile juba sooduskoodi ka jaganud.

  Ootan postitust juuksehooldustoodete kohta ka.

 31. Näopuhastusvahend ja päevakreem hakkavadki just lõppema. Hea meelega prooviks neid tooteid, olen viimasel ajal ikka rohkem looduskosmeetika suunas vaadanud. Märkasin, et mu varem pigem rasune nahk on kuivemaks muutunud ja eriti talveajal tahaks hoopis rohkem niisutust.

 32. Katsetan hea meelega erinevaid looduslikke nahahooldustooteid, seega osaleksin loosis! Blogilugeja olen juba ammu, lihtsalt tavaliselt ei kommenteeri. 🙂

 33. Soovin loosist osa võtta. Just neid oleks mul väga väga vaja, kõik asjad on kohe otsas, nii toonik, niisutav geel kui näopuhastusgeel ja raha ka 😀 Vahetan kõik otsa saanud tooted ökode vastu välja, hea võimalus oleks neid proovida.

 34. Need on täpselt need tooted mis saaksin oma elukaaslasele loosivõidu korral kinkida ja usun et ta oleks tõesti õnnelik nende üle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *