Natuke kiire ja natuke palju teha ka!

Luban endale hetke laisklemist, sest panen Neljandat magama, aga kohe, kui ta on kindlasti uinunud, lähen poistega õue tagasi. Nemad laisklevad praegu Kidzone`i ees.

Ülehomme samal ajal oleme juba Härra juures (kui ma just vahepeal ära ei eksi) ja enne ärasõitu on veel palju asju vaja kodus lõpetada. Tänasega katsun aia korda saada, väga palju enam teha ei ole, ainult mingi 13 rohelist põõsaalust on vaja mustaks maaks sonkida, maasikad kasta, suvelilled mulda panna, kõik seinaääred rohida, jänesemaja puhtaks teha ja midagi leian kindlasti veel. Vaarikatel lasen orasheina sisse mattuda, loobki veidi rohkem privaatsust.

Eile niitsin pool aeda ära, täna hommikul tõime esimese asjana bensiini ja niitsin ka teise poole. See eilne pool, mis õhtul oli veel ilus roheline plats, on täna ilus kollane võilillepõld. Kui vaikselt istuda, siis on lausa näha, kuidas võililled kerkivad, ja kui ühel kollane pea maha võtta, siis kasvab kohe kaks asemele. Ma parem ei torgi neid.

Igatahes, kui aias on kõik tehtud, siis tuleb maja korda teha, auto seest tolmuimejaga üle tõmmata, poest Eesti toidukraami kaas varuda, tee peale võileibu kaasa teha, terve elamine kaasa pakkida, enne seda tuleb muidugi pesu pesta. Ahjud tahaksin tuhast puhtaks rookida, et Härra vennatütar (kes veel üldse ei teagi, et ma ta siia kutsun) seda ise tegema ei peaks, kui tekib vajadus veidi kütta.

Ahjaa, lapsed tuleb vannitada, maniküürid-pediküürid teha. Enda pean ka korda tegema, ega ma ei saa karvasena Härra juurde minna! Ühesõnaga teha on küll ja aega on vaid poolteist päeva.

Seega blogimine ja blogide lugemine on hetkel teisejärguline, millest on isegi veidi kahju, sest avastasin just huvitava uue blogi ja vana taasavatud blogi ning nüüd tahaksin ka enda lemmikud külje peale ritta seada, kuid ma veel täpselt ei tea, kuidas see käib. Ma ei tea isegi, mis see RSS on, mida eelmise postituse all mainiti. 😀

Kuna lobisemise ajal aed ise korda ei saa, siis lõpetan ja lähen tegutsema!

One thought on “Natuke kiire ja natuke palju teha ka!

  1. Feedly ja Bloglovin on kõige populaarsemad RSS lugejad vist hetkel, ise kasutan Feedlyt. Point siis selles, et paned sinna kõigi nende blogide lingid, mida loed ja see siis näitab kõiki uusi postitusi ja saad neid järjest lugeda, mitte ei pea blogilehti läbi klõpsima ja vaatama, kas keegi on midagi uut kirjutanud. Ma jälgin üle 100 blogi, millest pooled küll vist praeguseks suht mitteaktiivsed, teisest poolest osad uuenevad ehk kord nädalas… Tohutu ajavõit ühesõnaga, käsitsi igapäevaselt läbi klõpsida ma neid ei jõuaks. Paljud kasutavad mu blogrolli RSS lugejana, sest see on mul sorditud värskuse järgi… Aga seda peent funktsiooni wordpress.com lõpuga blogid kasutada ei saa, see on oma Boggeri või WordPressiga oma serveris blogimisel ainult võimalik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *