Orgasmigarantii

Kirjutasin eelmisel aastal, kuidas Lelo Sona Cruise tõi minu ellu orgasmid ja andsin sellega lootust paljudele naistele, kes sarnaselt minuga ei jõua vahekorra ajal haripunkti. Tookord osteti Ulakas Kaunitar korduvalt Sonadest tühjaks, kuid leidus ka neid, kes vaatamata huvile jätsid kliitoristimulaatori ostmata – pole ju garantiid, et see kallis mänguasi aitab orgasmini jõuda. Lood on nüüd aga sedasi, et Womanizer ja Ulakas Kaunitar selle garantii annavad: “Kui Womanizer Premium Sind ei rahulda, siis maksame raha tagasi!”

Kellel jäi orgasmigarantii puudumise tõttu Lelo kliitoristimulaator ostmata, siis soovitan haarata praegusest võimalusest ja kinnitan, et Womanizer Premium ei jää Lelo Sonale sugugi alla – tänu Ulakale Kaunitarile on mul mõlemad olemas ja mõlemaga on haripunkt garanteeritud. Stimuleerijad ise on siiski üsna erinevad ning mõlemal on oma head ja vead.

Intensiivsus

Lelo Sona töötab helilainetega, Womanizer Premium aga õhulainetega ja see erinevus on tunda. Sona helilained on palju intensiivsemad, stimulaatori madalaim võimsus on võrreldav Womanizeri keskmise võimsusega (esimesel on 8 võimsusastet, teisel 12). Sona intensiivsus võib olla nii pluss kui ka miinus, see on teravamalt ja sügavamalt tajutav, mis mulle iseenesest meeldib, kuid olen tagasisidena lugenud, kuidas ka madalaim võimsus on liiga tugev. Womanizer töötab oluliselt pehmemalt ja selle 12 võimsusastme hulgast leiab kindlasti igaüks sobiva.

Heli

Lelo Sona on lärmakas, seda ka kõige madalama võimsuse juures. Womanizer Premium on oma kõige madalama võimsuse juures peaaegu hääletu. Kui stimulaatoreid käes hoida ja nende võimsused põhja keerata, siis on Womanizer lärmakam, kuid see muutub, kui mänguasjad vastu keha panna – Womanizer jääb sel hetkel palju vaiksemaks, Lelo Sona hakkab aga kaks korda kõvemini põrisema. Igal juhul on Womanizer oluliselt vaiksem mänguasi, sest see jätab end kehast eemale tõstes automaatselt seisma (umbes sentimeetri kaugusel kehast veel töötab, sealt edasi mitte), Sona vaigistamiseks tuleb väljalülitamisnuppu sekund kuni kaks all hoida.

Programmid

Womanizeril on ainult kaks võimalust – soovitud võimsuse juures ühtlaselt surisemine või autopiloot, kus intensiivsus varieerub õrna, keskmise ja tugeva vahel. Kui sel oleks vaid autopiloot, siis ma saaksin raha tagasi… Autopiloot loob küll mõnusalt lainetava intensiivsuse, kuid minu jaoks jääb see alguses lahjaks ja lõppu pole ma jaksanud ära oodata. Enda valitud võimsusega ühtlane surin teeb oma töö minuti või kahega ära.

Sonal on 8 programmi, ühtlasest surinast Weekendini välja. Ma kasutan peamiselt ainult lainetavat programmi, kuid kellelegi teisele võib peale minna just Weekend, nii et see valikuvõimalus on ikkagi plussiks.

Mugavus

Mugavus on ilmselt harjumise asi, sest Womanizer tundus esimest korda kätte võttes suur ja ebamugav, aga enam ma ei märka vahet. Mänguasjad on küll erineva kuju ja suurusega, kuid mõlemad on igati käepärased. orgasmigarantiiLelo Sona Cruise ja Womanizer Premium

Nuppude asetuse osas on Womanizer mugavam, nupud ei lähe kunagi sassi – eraldi on/off nupp on kõige all, keset mänguasja on autopiloodi nupp ja tipus lisab suurem nupp intensiivsust juurde, väiksem aga vähendab. Nii lihtne, et kõik on ka pimedas selge. 

Sonal on 3 nuppu ühes rivis – pluss, millest läheb tööle, režiimid ja miinus, millest jääb ka seisma. Võimsuse lisamise või vähendamisega olen kogemata vajutanud keskmist nuppu, mille järel olen pidanud veel 7 nupuvajutust tegema, et õige režiimi juurde tagasi jõuda. Ma ajan siiani ka plussi ja miinuse segamini, sest pimedas tundub alati loogilisem, et pluss on kõrgemal, aga tegelikult on seal hoopis miinus ja ma olen seetõttu võimsuse lisamise asemel mänguasja välja lülitanud. Olukordades, kus on aga tekkinud vajadus mänguasi kiiresti vaigistada (kodus on ikkagi lapsed), olen hoopis võimsust juurde lisanud.

Hind

Nii Lelo Sona Cruise kui ka Womanizer Premium maksavad tavahinnaga 189 eurot, Lelo Sona (millel ei rakendu vastu keha surudes lisavõimsust) 149 eurot. Hetkel on Sonad aga soodushinnaga 129 ja 99 eurot, nii et siin läheb plusspunkt nendele, kuigi ka Womanizeri hinnast saab 10% alla, kui kasutada koodi sidrun.

Kokkuvõte

Lelo Sona on lärmakam, selle võimsus varieerub tugeva ja väga tugeva vahel, kuid helilained stimuleerivad sügavamalt ja režiimide valikus on ühtlasele põrisemisele erinevaid alternatiive. Womanizer Premium on vaiksem, nuppude asetus ja automaatne seiskamine muudavad selle kasutamise mugavamaks ning õhulained hellitavad pehmemalt. Viimane on pigem pluss, sest Sona on tõesti teravalt intensiivne ega pruugi kõigile sobida.

Kui küsida, kumb mulle rohkem meeldib, siis ma ei oska üht teisele eelistada, sest vaatamata erinevale stimulatsioonile on haripunkt mõlemaga samasugune. Kui küsida, kumba ma soovitan, siis mugavuse ja vaikse töötamise tõttu pigem Womanizerit, praeguse soodushinna poolest aga tavalist Lelo Sonat (ma ei rakenda Cruise funktsiooni pea kunagi). Paraku on ka 99 eurot katsetamiseks suur raha ja seda tagasi ei saa, kui Sona haripunkti ei vii.

Womanizer on Premiumi suutlikkuses aga nii kindel, et nad maksavad raha tagasi, kui stimulaator rahuldust ei paku. Mina olen selle suutlikkuses samuti veendunud, sest see suudab mind haripunktini viia ja see on miski, millega teised mänguasjad (v.a Lelo Sona) või meie ise endiselt hakkama ei saa. Mitte et me oleksime nii saamatud, mul on lihtsalt tšakrad kinni.

Kellel on samuti tšakrad kinni, siis soovitan osta praeguse orgasmigarantii ajal Womanizer Premiumi ja palun, et te ei tagastaks seda kohe, kui mänguasi esimese korraga kuskile ei vii. Ärge katsetage ainult korra või kaks, tehke seda vähemalt 10 korda – seda jõuab 7 päeva jooksul teha küll – ja ma usun, et pärast seda te ei tahagi enam raha tagasi…

NB! Orgasmigarantii kampaania kehtib 10. maini ja pärast ostu saab toote tagastada 7 päeva jooksul, tšekk tuleb alles hoida. Veebipoest ostmisel ärge unustage kasutada sooduskoodi sidrun!

Kellel on üks või teine mänguasi kodus olemas, siis jagage oma kogemusi, need on alati hinnas, kui keegi enne ostu tegemist eeltööd teeb. Kui kellelgi on küsimusi ühe või teise mänguasja (kasutamise) kohta, siis vastan meeleldi.

10 thoughts on “Orgasmigarantii

 1. Minu lugu orgasmidega on väga sarnane Sinu omale, ainult vahe on selles, et peale Su “kapist” välja tulemist tellisin endalegi õhinaga Sona ja etteruttavalt ütlen ära, et tulemusi polnud. Minu jaoks oli see liiga tugev ja intensiivne – kõik režiimid. Hakkas väga ebameeldiv. Ma ei tea, kuidas teistel naistel olukord seal all on, aga mulle tundub, et minu kliitor on väga tundlik, igasugune pikem surve sinna tekitab ebameeldivust ja isegi mingit laadi valu. Orgasmide osas olen juba püssi põõsasse visanud, et ju on siis nii, et mulle pole neid ettenähtud. Nüüd jälle tekkis huvi, eriti selle raha tagasi garantiiga, et äkki ikka prooviks Womanizerit, eriti kui seda pole vaja keha vastugi panna. Ja kui tõesti ei toimi, saab rahagi tagasi.

  1. Ega sa piirdunud 2-3 proovimisega? 🙂 Kliitori tundlikkus muutub tsükli jooksul, ka minul on mõnikord kerge end üle stimuleerida (ja siis ongi ebamugav), teinekord tuleb aga vunki juurde lisada, et üldse stimuleeriks. Katseta erinevates tsükli faasides, katseta läbi pükste, katseta kliitori ümbruses või pooltühja akuga… Alustuseks tee seda kindlasti üksi, enne ei tasu mänguasja vahekorda kaasata, kui asi selge. 🙂

   Womanizeri huulik käib ikka ka vastu keha, aga suruma seda ei pea (Sonat samuti ei pea) ja selle stimulatsioon on pehmem võrreldes Sonaga, nii et tasub proovida, kuid ma usun, et järjepideva katsetamise peale teeb töö ära ka Sona. Aega on katsetada, viimane päev orgasmigarantiiga Womanizeri soetamiseks on alles 10. mail. 🙂

 2. Ma olen ikka aastate jooksul erinevaid stimuleerijaid omanud, aga eelmine aasta tahtsin endale Lelo Sona kinkida ja reisil olles, tuli meelde ja olin just kuulnud ühe väga hea poe kohta, nii siis läksin kindla plaaniga poodi, kus aga peale lahedalt põhjalikku arutelu, otsustasin Womanizeri kasuks. Eheee, see on olnud nüüd nabin alla aasta mu väga hea sõber! And oh boy am I grateful for that! Minulgi muutub kliitor pigem tundlikuks kui üle stimuleerida ja sõltub aastaajast, tujust, stressitasemest jne. Vahel nagu ei saagi kaua tegeleda ja orgasmini jõuda, sest kõik on justkui liiga intensiivne. Vahel tahan rohkem, vahel vähem. Olen siiski leidnud mingid balansid, mis mulle sobivad. Womanizeriga samuti. Womanizerit kasutan tihti ka kliitorist üleval/all asuva piirkonna peal või üldse mitte kontakti luues, orgasm on sama tugev või tugevamgi. Selle tõttu, kui ka random feature tõttu, sai Womanizer valitud. Nagu müüjad kohapeal ise kirjeldasid: Sona võib kaotada oma üllatusefekti, ta sobib kindla rütmi/tugevuse jne eelistajatele. Kas see nii on, ei oska ma kommenteerida, sest läksin teist teed.. Samas olen just siin mõelnud, et tahaks üht teist Lelo toodet osta lähiajal…;)

  Mina olen aga väga muutlik sel teemal – rütm, intensiivsus jne. Nii saigi Womanizer mu valikuks. Esimesel korral tundus see kõik waaaay liiga tugev jne, aga hakkasin katsetama juba samal õhtul ja okei, ma ei taha labane tunduda, aga olin reisil ka just ja üürgasin ikka sellist kaihvi, et vist ka ülakorruse naabrid kuulsid, sest peagi hakkasid nad oma hõikeid vastu pakkuma – tundub, et sai neidki erutatud. Päris piinlik? Not! Ma olin päris õnnelik too õhtu. Aga hilisemate nädalate jooksul avastasin nii ja naapidi, vahepeal tahtsin palju lihtsamat lähenemist jne, aga pean ütlema, et Womanizer on jah pea aasta hiljem ikka endiselt väga tihedalt kasutuses, oleme üksteist usinalt õppinud tundma;) Ja meeldib ka partnerile mu peal kasutada aeg-ajalt- he doesn’t mind (mina ja vaginaalne orgasm on hard to catch).

  Kasutan Womanizeri puhul autopilooti soojenduseks ja siis kombineerin autopiloodi ja levelite vahel, minu jaoks ideaalne ja pikendab orgasmieelset naudingut pikemaks ja saan pikalt mõnuleda ja ära olla – kui on aega ja täpselt see, mida vajan. Teised korrad panen tugevama reziimi peale ja võin jõuda orgasmini ääretult kiiresti. Selles mõttes jah, nuppude asetus on hea. Ja ka see, et otsik tuleb kahes suuruses. Arvasin, et mulle sobib suurem, aga võta näpust, sobib väiksem! Aga nt kliitori ümbrust stimuleerides kasutan suuremat jne.

  Laadimine usb juhtmega, mugav, lihtne.

  Aga jah.. nüüd tuli tõesti tuju vaadata, mis põnevaid mänguasju vahepeal välja tulnud. Ma olen huvi tundnud, kas Womanizer 2g0 võiks hea “käekoti”kaaslane olla (eriti neile, kes reisivad) ja et kas Lelo Ora2 on jama või ei? Foorumites nagu Ora2 üleliia ei kiideta, aga tundub põnev. Aga noh, see nüüd juba vist teine teema.. Huvitav oleks teada though!;) Ora2 on piisavalt kallis ka (200!) et katse-eksituse mõttes osta… Miu.

  1. Oh, kui tore on lugeda nii pikka ja põhjalikku kommentaari, aitäh sellise kogemuse jagamise eest! 🙂

   Ma ei ole teist huulikut isegi vaadanud, nii et ma ei teagi, milline suurus mul kasutuses on. Järgmine kord võrdlen. 😀

   Womanizer 2g0 on iseenesest ka päris suur, käekotis eriti vähem ruumi ei võtaks, kuid vähe delikaatsem näeb see välja küll. Ora2 kõlbaks muidu ka hästi käekotti, nii et pigem tasuks järgmisena (hea sooduka) ajal vast seda katsetada. 🙂

 3. Oh Liivi! Ma tahaks sellest ükskord sulle isegi pikemalt kirjutada, aga sinu eelmise suve postitus Lelo Sona teemal muutis minu elu. Eellugu sarnane sinu omaga – vahekorras orgasmi ei saa, aga minu puhul ka ise ennast stimuleerides on see raske ja tõsiselt aeganõudev. Tookord spontaanselt ostsin selle Lelo ja alles nüüd hiljuti jõudsin katsetamiseni, mul on olnud pigem tõrge igasuguste taoliste mänguasjade suhtes, paari olin enne proovinud ja no nii mõttetud. Proovisin esimesel õhtul kahel korral, esimene kord meeldis, aga lõpuni ei jõudnud, ja siis teisel korral… uuuuuhhh!!!! See oli ilus, see oli võimas, ja see tuli minutitega, mis juba iseenesest tundus mulle minu puhul võimatu kontseptsioon. Ma alguses kartsin, et äkki mingi õnnelik juhus, aga ei – selle õnnestumise protsent on ikka väga suur. Aga millest ma aru ei saa on see, kui mingi masin suudab seda nii kiiresti, miks see siis loomulikul teel nii raske on?? Ma arvan seda uut aparaati ma ei proovi, sest olen Leloga küll igati rahul.

  1. Rõõm lugeda!

   Ma olen samale küsimusele mõelnud ja olen guugeldanud hoolega kliitorite kohta, vaadanud ka hulga pilte… 😀

   Enamus naisi ei saa pelgalt vahekorrast orgasmi, vaid vajavad selleks kliitori stimuleerimist. Kui kliitori tipp on suurem ja see on tupeavale lähemal, siis teeb osades poosides kogu töö ära ainuüksi mehe keha, ei ole vaja sõrmi ega mänguasju, teoreetiliselt annab selline kombo eelise kogeda orgasme. Kui kliitor on tupeavast pigem kaugel ja on veel suuruselt olematu, siis teoreetiliselt ongi keerulisem jõuda haripunkti. See ei ole ainult teooria, leiab ka uuringute tulemusi, mis seda kinnitavad, aga nendega on nii nagu g-punkti uuringutega – kord see on olemas, kord ei ole. 😀 Minu jaoks tundub see teooria igatahes loogiline ja minu puhul ka klapib… Kui pole suurt midagi, mida pinnapealselt stimuleerida, siis ongi raske… Sonaga on aga lihtne, sest selle stimulatsioon mõjub sügavale.

   Kui Leloga koostöö sujub, siis muidugi ei tasu teist sarnast kõrvale osta, vähemalt mitte siis, kui raha puu otsas ei kasva. 🙂

 4. Ei pea kallist Ulakat kaunitari ostmiseks kasutama, soodsamaid epoode eestis palju. Womanizeri tooted on head.

  1. Premium vist kõikjal sama hinnaga, odavamat ei leidnud, ja orgasmigarantii peaks kehtima ainult Ulakas Kaunitaris, teistes poodides seda kampaaniat ei näinud. 🙂

 5. Olen ka üks nendest, kes ostis Lelo Sona peale Sinu postitust, kuna loosiõnn ei naeratanud, siis naeratas vähemalt rahakott.
  Olin tol ajal koos oma eelmise elukaaslasega, kes tundis end lausa solvatuna, kui teemaks oli küsimus, kas kasutada Lelot või ei. Kasutasin siis üksi, sest investeering oli tehtud ja nõnda suure summa eest soetatud masinat ei tahtnud niisama sahtlisse seisma ka jätta. Kõik katsetused olid tulemuseta, kord rohkem, siis vähem, kord lainetega, siis ilma – ikka mitte midagi. Tasub mainida, et tolleaegsele elukaaslasele piisas vaid ühest korrast seksist kahe nädala jooksul. Minule aga üldse mitte, tahtsin alati rohkem. Tundus nagu surnud ring ja Sona võinuks olla ainus pääsetee, aga ei olnud. Mõtlesin küll, et olen ikka täita totu, et nii kalli asja ostsin.

  Nüüd aga olen leidnud enda kõrvale kellegi, kes on täpselt sama suure “sooviga” kui mina ja oli kohe nõus ka Lelo meie tegemistesse kaasama. Esimene kord oli tulemuseta, kuid teine katsetus oli super. Absoluutselt võrratu! Möödas on juba mõni aeg ja Sona teeb oma tööd imeliselt. Küll aga ma iga päev (mitu päeva järjest) seda ei talu, kohati on liiga intensiivne, aga siis jääbki üle päeva rohkem võimalusi erinevaid uusi asju proovida.

  Seega minu jaoks ei toimi kui Sonat üksi kasutada, aga mees+Sona on minu jaoks ideaalne valem.

  Aitäh, Liivi!

 6. Ma ei teagi, kas öelda, et mul on kahju või mul on hea meel, et nii läks. 🙂 Ilmselt olid seal suuremad põhjused, miks eelmise elukaaslasega teed lahku läksid, nii et kokkuvõttes vist ikka tore, et nii läks ja selle üle on mul kindlasti hea meel, et Sona magamistuppa midagi juurde tõi.

  Aga tundub, et peaksin muutma soovitust õppida Sonat esmalt üksi tundma, kui sinu puhul see toimib just vahekorra ajal. 😀 Tegelikult minu endagi puhul Sona+mees nii palju kordi parem variant, et üksi eriti ei viitsigi, aga mõnikord lihtsalt pole muud varianti. 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *