Aita (aidata) päriselt tubli nelja lapse ema!

Iga kord, kui keegi minu tublidust kiidab, siis mul on veidi piinlik, sest ma pole tegelikult üldse silmapaistvalt tubli. Aga Minu ilus elu maal blogija Heli on!

Temal on ühes käes beebi, teisega kirjutab raamatut, mõtted on samal ajal poliitika või järgmise lastelaagri korraldamise juures ning jalaga veeretab oma väiketalu lammastele heinarulli ette. Ühesõnaga on ta oma nelja lapse kõrvalt tegus väga mitmel rindel. Ärge küsige, kuidas ta jaksab – mul pole aimugi, kuid kahtlustan, et ta pole inimene. Ta on päriselt tubli nelja lapse ema, kellele mina imetlusega alt üles vaatan.

Kusjuures nende väiketalu peremees on samuti Soomes tööl ja lastel on sama väikesed vahed nagu meie omadel, vanim on kuuene ja noorim aastane. Neil on samuti kolm poissi ja tüdruk ning ühel poisil on meie Esimesega sama nimi. See oli tegelikult ebaoluline info, kohe liigun olulise juurde.
Ka nemad olid nüüd Soomes pereisa juures, aga nende puhkus ei olnud muretu. Heli on poistega kodus tagasi, aga 3-aastane preili on isaga Oulu haiglas ja ta on seal veel mõnda aega – pisike paraneb veremürgitusest. Kuidas ja mis, see on kõik Heli blogis kirjas.

Kui meie oleksime hetkel samasuguses olukorras, siis isegi 500 euro kanti jääv haiglaarve käiks meile üle jõu. Rääkimata sellest, et ka sissetulek kannatab, kui perepea on nädalaid haiglas lapse juures. Ühesõnaga oleks selline ehmatus meile lisaks emotsionaalsele üleelamisele ka rahaline üleelamine.
Seetõttu mõistan igati, kui antud olukord lööb segi nende eelarve, samuti mõistan, miks Helil on ebamugav muret kurta ja abi küsida. Kui sul on ikka rohkem kui kaks last, siis vaadatakse sageli sellistele muredele hoopis teise pilguga. Ja kui kellelgi peaks tekkima küsimus, kuidas nad rahas ei suple, kui pereema mitmel rindel tegus on, siis selle vastuse saab tema postitusest “Kui palju mulle selle eest makstakse”.

Tegelikult ei peaks ta tunda ebamugavust abi küsimisel, sest ta ei palu kelleltki annetusi, aga aidata saame küll, kui ostame Helilt tema raamatuid:Heli raamatud

  1. Noorteraamat “Tristan” 12 €
  2. Romaan “Homme on ka päev” 5 €
  3. Reaaleluline teos nende pere maaelust “Minu ilus elu maal” 12 €
  4. Noorteraamat “Tähtajaline elu” 12 €

NB! Ostes kõik 4 raamatut on komplekti hinnaks 35 €. (Hinnad sisaldavad postikulu!) Ostusoovi korral kirjuta autorile: helikunnapas@gmail.com

Tee endale või kellelegi kallile Heli raamatu(te) näol kingitus ja/või aita aidata ning jaga seda postitust! Mina broneerisin endale juba kõik neli raamatut, aga kuna ma tavaliselt loetud teoseid teist korda ei loe, siis ma neid endale ei hoia, vaid annan need pärast lugemist edasi neljale jagajale. Seega, kui aitad aidata, siis jäta pärast postituse jagamist kommentaar millist või milliseid raamatuid neljast sa endale soovid. Kui üldse soovid raamatut, mida on minu silmad juba lugenud. 🙂

Raamatud loosin välja 1. septembril, selleks ajaks peaks pisike Maria ka kodus tagasi olema. Et see kindlasti nii oleks ja ta kiiresti paraneks, siis olge head ja saatke preilile Oulu haiglasse häid mõtteid. printsess

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *