Sea Life poole hinnaga

Olemegi tagasi Soomes!

Kuna tulime varase laevaga, siis mõtlesime lastega midagi toredat ette võtta, näiteks loomaaeda minna, kuid jätsime reedel Eestisse minnes kergkäru maha ja preili meil kuskil puuvankris väga ei istu, seega matsime selle idee maha. Täna hommikul nägin Tallinki FB lehel, et Sea Life on poole hinnaga, kui öelda kassas parool “Sea Life Eesti”.

Me oleme seal 7 aastat tagasi käinud, aga tahtsime juba mõnda aega tagasi laste pärast uuesti minna. Kui ma hinnakirja nägin, siis pidin pikali kukkuma ja välistasin selle, aga täna mõtlesin, et poole hinnaga võib küll ära käia. Meie perele läks see siis täna vist 35.50 € maksma, sest ostsime piletid kohapeal. Sea Life`i netipoes oleksid piletid 4 € soodsamad olnud, seal on täiskasvanu 7.50 € ja laps 5.50 €. Alla 3-aastane on tasuta. See kampaania kestab 16. augustini, seega jõuab veel kalu vaatama minna küll. 🙂

Muide, kes aegaajalt laevaga reisib, siis enne piletite broneerimist tasub korra kiigata erinevate laevafirmade FB lehtedele, sest nii mõnigi kord leiab sealt sooduskoode, mida kodulehtedel väga ei reklaamita.

Tagasi Sea Life`i juurde. Kuigi meile endale tundus, et isegi 35 € on selle meremaailma eest liiga palju makstud, siis jäime käiguga rahule, sest lapsed olid väga elevil. Ise me küll ühtegi infosilti lugeda ei saanud ja kalu ka eriti ei näinud, sest sisustasime aega rohkem laste järel jooksmisega ja “ära pane käsi vastu klaasi, ära pane kätt akvaariumisse, sealt uksest ei tohi sisse minna” korrutamisega, kuid lastele meeldis ja see on peamine.Sea Life 2Sea Life 3Sea Life 4Sea Life 1Sea Life 5Sea Life 6Sea Life 7Sea Life 8See tegelane oli nii lahe, aga kahjuks oli ruumis väga-väga hämar ja lapsed varjasid viimasegi valguse, kuid välguga ei tohtinud pildistada ja nii ma siis tegin ISO 3200-ga sellise olematu kvaliteediga pildi. Selle pildi peal on tüübi nägu morn, aga muidu oli ta pigem rõõmsa näoga, kohati tundus, et naeratab. 😀Sea Life 10Sea Life 9Meie käisime meremaailma läbi 35 minutiga, sest pisemaid lapsi ei huvitanud ühegi kala hingeelu, aga kui iga akvaariumi ees natuke end harida ka, siis läheb aega ilmselt 3-4 korda kauem.

Kui meremaailmast minna edasi Linnanmäki lõbustusparki, siis on terve päev sisustatud. Me vaatasime ainult veidi, kuidas teised lõbutsesid, sest rahvast oli nii palju ning meil ei olnud kergkäru, et oleksime saanud vähemalt ühe tuulepea kadumisvõimaluse välistada. Kuna me reedel kaotasime veerand tunniks ühe lapse ära, siis oleme veel veidi hellad – ei ole kerge jälgida nelja last keset suurt sagimist.

Sea Life oli pooltühi, ilmselt ei ole see nii suur tõmbenumber nagu lõbustupark. Viimase pärast olid parklad ja teeääred autosid täis, me parkisime üldse üle kõnnitee haljasalale, sest teised meie eest talitasid samamoodi. Osad autod pargiti üldse kinni, sest mõni sõitis kõrgele künka peale ja teine tuli parkis end künka alla.

7 aastat tagasi olime juba enne avamisaega kohal ja tookord polnud parkimiskoha leidmisega probleeme, kuid tunde hiljem auto juurde tagasi minnes oli tänasega sarnane seis, kus parkla sissepääs oli torbikutega suletud, kollaste vestidega mehikesed reguleerisid liiklust ning läheduses olnud parklad ja teeservad olid autodest pungil. Seega, kui plaanite minna, siis soovitan pigem varem kohal olla. 🙂

2 thoughts on “Sea Life poole hinnaga

  1. Sea Life küll väga hea möte! Järgmine kord vötab vist küll plaani.
    Linnanmäkil käisime eelmine aasta, kui L veel kahene polnud. Aga seal on mingi 6 atraktsiooni köigile tasuta ja see oligi köik, mis tarvis. 🙂 Talle need karussellid üldse siis huvi ei pakkunud. Meeldis hoopis see vaatetorn, millega üles sai söita. Kui alla tulime, hakkas nutma, et tema tahab veel minna.

    1. Vaatan ka nüüd kodulehelt, et osad asjad on tasuta ja neid on lausa 11. Aga no me eile poleks ikkagi ka nende peale läinud, sest rahvast oli tõesti palju ning sellises segasummasuvilas ei tahtnud lastega ringi käia. Oleks neil jalutusrihmad küljes olnud, siis veel. 😀

      See vaatetorn tundub ka mulle kõige huvitavam asi. 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *