Sidrunid Pariisis!

Aega läks, aga asja sai ning esimesed reisimuljed on nüüd üleval Parim Aeg pereblogis. Miks seal? Sest juba augustis, kui ütlesin ära võimalusele hakata nende lehel blogima, lubasin, et jagan seal vähemalt reisimuljeid. Tänu Seesamile me sinna reisile ju üldse saimegi, eks. Võiksin muidugi siia copy-paste teha, aga ma tahaksin, et te korra sinna lehele ka ikka pilgu peale viskate. Seal on hetkel 5 blogijat: Liina, Jesper, Liina, Kahvliahvid ja siis mina, Liivi, oma esimese külalispostitusega. “Lii” algusega nimed on tugevas ülekaalus, mis on täiesti ebaoluline info, aga minu arvates huvitav kokkusattumus. Igatahes postitust saate lugeda siis Parim Aeg lehel, aga videoklippi jagan siin ka, sest see on nagu lühikokkuvõte meie reisist: palju kõndimist, palju ühistransporti, natuke vaatamisväärsusi, sekka veidi nalja, nuttu, mossis nägusid…

12 thoughts on “Sidrunid Pariisis!

 1. Milles see vaene Pariis nüüd süüdi oli, et üks kontrollimatult poegiv emane sinna asjatas?

    1. Esiteks, mille eest ma siin üldse kaitset või kellegi õigustust vajan? Selle rumala kommentaari eest, mis ütleb rohkem sinu enda kohta? Mulle see kommentaar halba ei tee, aga sulle endale küll.

     Teiseks, miks peaks keegi mu nädal aega vanal postitusel silma peal hoidma? See postitus on juba ajalugu ja sellele pole enam üleüldse mingit tormi. 🙂

 2. Eestimaal on vist liiga palju arengupeetusega jopskeid vabakäigul kellel pole muud teha kui siin oma lollust laiali pritsida. Aga mind kui toreda blogi lugejat solvab kui minu blogikülastust risustab selliste värdjate märkus. Liivi ma ei pane Sulle õlga alla sest tõepoolest miks …Sul on oma elu, tore blogi, vahva perekond ja palju palju innukaid ja heasoovlikke lugejaid. Head jätku!

  1. Loodetavasti neid nii palju ka ei ole, mind trollib ainult üks, või siis kaks, aga ühest perest.

   Ära lase end häirida, ma ei lase, küllap nad lõpuks väsivad. 🙂

 3. Ootame kannatamatult järge!

  Muide, sul on minu silmis kõige mõnusama kirjutamisstiiliga blogi. Olen selle otsast lõpuni läbi lugenud, ja kui kõik lõpuks loetud sai, oli hirmus kahju, et otsa sai. Ma ei hakka ütlemagi, mitu(kümmend) korda ma su hea väljenduslaadi peale muianud olen. Kõkutamisest rääkimata. Jätka samas vaimus!

  1. Pika hilinemisega, aga aitäh, rõõm lugeda! 🙂

   Ma ka ootan kannatamatult järge. Päriselt. Ammu tahtsin sellega juba valmis saada, aga pole jõudnud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *