Tuli küll aastase hilinemisega, aga ikka kuidagi liiga ruttu.

Eile oli Esimese viimane lasteaiapäev. Kuigi talle lasteaias väga meeldis, siis kurbust ta lahkumise pärast ei tundnud. Erinevalt minust, kes ma eile olin väga härdas meeleolus ja täna võitlesin lõpupeol pisaratega. Minu tunded tulid ilmselt sellest, et see kõik käis liiga kiiresti – alles kolm kuud tagasi ta sündis, või mitte?

Lõpupidu ise oli väga ilus, kui välja arvata mingid kolm kasvatamatut last, kes minu ja Härra vahel nihelesid, itsitasid, kaklesid, pissile küsisid, juua tahtsid ja eesistujaga mängisid. Aga arusaadav, et neil oli igav vaadata kolmveerand tundi mitut seljarida, ega ma isegi suurt rohkemat näinud. Kui me juba afterpartyle jõudsime, siis läks lastel ka huvitavamaks ja kokkuvõttes oli kõigil tore õhtu.

IMG_8789

Kodus mõtlesin, et võiks olla veel miski (saapapaelad, püksirihm või traksid), mis sobiks lipsu värviga, aga mida ei olnud, seda ei olnud. Aktusel selgus, et lips sobib ideaalselt taustaga kokku, muud detailid oleksid juba liigseks osutunud.

IMG_8796

IMG_8811

Palusin lasteaia direktoril meist paar perepilti teha ja tema sai oma tööga täitsa hästi hakkama, kuigi hoidis peegelkaamerat vist esimest korda käes, kuid meie ei suutnud jääda ühele ja samale pildile normaalsete nägudega. Tavaline asi.

IMG_8838

“1.klass, siit ma tulen!”

10 thoughts on “Tuli küll aastase hilinemisega, aga ikka kuidagi liiga ruttu.

 1. Palju õnne teile! Ja kiidan pluusi ja lipsu värvivalikut 🙂 Väga hästi sobivad kokku ja ei ole tüüpiline must-valge. Perepilt on ka vahvasti välja kukkunud, Sa vaatad nii armastavalt oma suurt koolijütsi 🙂

  1. Aitäh!

   Kusjuures outfit sai paika pandud loetud tunnid enne lõpetamist. Hommikul ärkasime teadmisega, et lõpetab tüüpilises must-valges, aga kingad osutusid jalas naljakalt suureks ja üldse tundus kõik nii ilmetu, üldse mitte meie romantilisele unistajale omasena, nii et võtsime koha suuna Lindexisse. 🙂

 2. Nii armas outfit (eriti lips) poiskal. Õnnitlused lasteaia lõpu puhul ja palju edu kooliteel! 🙂

  1. Aitäh!

   Ma olen ka lipsuvalikuga rahul ja ilmselt läheb see ka esimesse klassi minnes ette, kuid muu outfit saab väikese muutuse. 🙂

 3. Palju õnne poisile lasteaia lõpetamise puhul (ja vanematele ikka ka!)!
  Perepilt on väga armas – jääb just paremini meelde! 🙂

 4. Olen Sinuga samas paadis. Ka minu preili alustab sel aastal kooliteed ja kuigi ta tegelikult läheb kooli oma vanuse kohta õigel ajal (saab oktoobris 8), siis enamus temavanuseid läks kooli aasta varem. Mina mõtlesin. et aega on selle kiire asjaga ja ei hakanud kiirustama. Seda enam, et ega ta ise eelmisel aastal ka eriti seda koolijuttu ajanud. Sel aastal aga ootab juba õhinal.
  Väga ägedad näete välja igatahes! 🙂

  1. Esimene ootab ka kooli minekut, räägib sellest iga päev ja ma väga loodan, et koolipikendus annab talle eduelamuse, mis tema elevuse säilitab.

   Paraku on meil ka selline tegelane kodus, kes kolme aastaga pole lasteais käimisega ära harjunud ja koolist ei taha kuuldagi, aga temal on see tee ees järgmisel aastal…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *