Uus asi magamistoas: Lelo Sila

Üks õnnelik lugeja pärast Lelo Sila võitmist…

Hoiatus, postitus reklaamib naise seksuaalset rahuldust (ja abivahendeid, mis aitavad selleni jõuda) ehk peamine eesmärk on suurendada rahulolevate naiste arvu, võimalik erootikakaupade suurenenud müük käib lihtsalt asja juurde.

Mallukas kirjutas hiljuti sellest, et tal on öökapis lademes … asju. Asju, milleks on vaja meest või mis just asendavad meest. Mul on ka neid asju nii lademes, et kui esialgu pidasin Naughty & Nice advendikalendris olevat hoiukotti vajalikuks, siis asjade kogusele mõeldes sain aru, et mul oleks vaja hoopis kohvrit…

Nende asjade hulgas on olnud mõnda aega ka uus Lelo Sila, mis Malluka sügavalt ohkama pani: “Ütleme nii, et juba Sona oli nagu wow. Sona Cruise oli veel rohkem wow, sest tal oli veidi rohkem tugevuse valikuid (paljud kurtsid, et Sona kõige nõrgem programm on natukene too much) aga see Sila… oh jeessassss küll, ohkan ma veelkord sügavalt.”

Sila paneb tõesti sügavalt ohkama, või oigama … kes mis häält teeb, eks.

Ma ei ole teinud saladust sellest, et mul on raske orgasmini jõuda, ent mul endal oli see juba ununenud, sest vahepeal on nii Lelo Sona kui Womanizer Premium orgasmi saamise imelihtsaks muutnud. Lelo Sila aga värskendas mu mälu, sest vahekorra ajal see mind lõpuni ei aidanud. Ei esimesel ega kolmandal korral, mis on veider, sest üksinda on see oma töö esimesest kohtumisest alates ära teinud. Mitte küll nii kiiresti kui tema eelkäijad, kuid see eest on tulemus pannud sügavalt… Ma ei hakka ütlema, mis häält ma teen.

Ma tahaksin hakata kohe kolme stimulaatorit omavahel võrdlema, aga tegelikult ei ole need võrreldavad, sest kõigiga on tunne erinev. Päriselt, kui ma oleksin aasta läbi üksik ja EKRE lubaks naistel omada vaid üht mänguasja, siis ma ei oskaks nende kolme vahel valida, sest igal stimulaatoril on vastavalt tsüklile või minu meeleolule oma aeg. Silal on seda aega küll kõige vähem olnud, aga … jesssas küll, milleks see võimeline on!

Keskendudes Lelo Silale, siis minu jaoks oli selle disain alguses pisut veider, ma ei osanud seda kuidagi käes hoida ega pimesi õige koha peale asetada, nii et esmamulje minu jaoks käepärane ei olnud, aga see oli ainult harjumise asi, praeguseks on see käes igati mugav. Kuju poolest sobib Sila hästi vahekorra ajal kasutamiseks (oleneb muidugi poosist), ei jää väga ette, mahub kokkusurutud reite vahele ära ja püsib seal paigal. Ideaalne oleks, kui see seal midagi teeks ka, aga küll me selleni jõuame, terve talv aega harjutada…

Stimulaatori plussiks on pehme suur huulik, mis katab laia ala ja imeb end vaikselt keha külge kinni, mitte ei lurista niisama ega käi nagu kopter. Sila sosinvaikne siiski pole, selle mootor endiselt põriseb, ent stimulatsioon ise on hästi pehme ja see ei koondu sirgelt keskpunkti, vaid pigem lainetab külgedele, mis peaks tundlikule naisele hästi sobima. Mina aga pole tundlik naine, mistõttu pean stimulaatorit omajagu sättima ja sellele palju aega andma… Kuni see jõuab aeglaselt sõudes kaugele, ja sügavale, ja igale poole.

Kellele on Sona liiga intensiivne, sellele on Sila ilmselt paras, kuid ma ei julge lubada, et see minusugused osaliselt orgasmivõimetud hetkega orgasmivõimelisteks muudab, nagu muutis Sona mind. Kui viimane imet ei teinud, siis ei pruugi Sila seda samuti teha.

Erinevaid programme on Lelo Silal 8 ja võimsusastmeid tundub olema sama palju (uuel Sonal on 12 erinevat programmi ja vist 10 võimsusastet). Kui Sona viimased astmed on minu jaoks väljakannatamatud (osade jaoks on seda juba esimene aste), siis Silat saan vabalt maksimumvõimsusel kasutada, ei ole liiga intensiivne. Rääkides veel tehnilistest omadustest, siis Sila on 100% veekindel, selle laadimine võtab aega 2 tundi ja pärast saab seda umbes sama kaua kasutada ka.

Nagu igal pool mujal, on ka Ulakas Kaunitaris täna must reede ja nii nende poes kui kodulehel annab kood must20 20% hinnasoodustust, millega tuleb Lelo Sila hinnaks 135.20 €. Tavalisel päeval tasub kasutada koodi sidrun (kehtib tähtajatult), sellega on kogu täishinnaga kaup 10% soodsam.

Ma alati soovitan käia mänguasju oma käega katsumas, tunnetamas, võrdlemas, aga pean tõdema, et Sona ja Sila stimulatsioonil pole peopesas ega käeseljal erilist vahet, Sila tundub isegi vähe intensiivsem, ent ettenähtud kohas töötavad need täiesti erinevalt, nii et sellisest katsetamisest ei saa mingeid järeldusi teha. Kui ma ei oleks Silat kingituseks saanud, siis ise ma seda tõenäoliselt ostnud ei oleks, sest ma oleksin pidanud seda lihtsalt teistsuguse kujuga Sonaks, aga see ei ole seda.

Nüüd aga kõige magusama osa juurde – keegi teist saab endale ka varaseks jõulukingiks Lelo Sila! 🎁 Räägi postituse all kaasa, milline suhe sul mänguasjadega on ja osaledki loosis. Võitja jääb anonüümseks, ole vaid nii hea ja kasuta toimivat e-maili, et saaksin sinuga ühendust võtta. Kingituse loosin välja 13. detsembril ehk III advendil.

13. detsember: Oh, kuidas mulle meeldiks, kui saaksin igale kommenteerijale Sila saata, aga kahjuks on mul jagada ära vaid üks mänguasi ja selle sai endale järgmise kommentaari autor: “Mul ei ole ühtegi elektroonilist mänguasja… olen mõelnud hankida, eriti nüüd – kaugsuhte ajal, aga pole jõudnud.
Vahekorras ma traditsioonilist orgasmi ei saa, ikka on vaja teisel poolel lisatööd teha
.” Loodetavasti teeb lisatöö nüüd Sona ära, palju õnne!

Postitus on sündinud koostöös Ulaka Kaunitariga, kelle poolt on nii mulle kui ühele lugejale Lelo Sila. Aitäh!

146 thoughts on “Uus asi magamistoas: Lelo Sila

 1. Pole kunagi ühtegi stimulaatorit olnud. Mitte sp et poleks vaja, vaid et ei oska otsida/osta. Nii et oleks väga õnnelik kui saaks proovida 😋

 2. Ma olen nii kaua erinevaid mänguasju ostukorvi tõstnud, et tahaks proovida ja siis mõelnud, et ei raatsi🙈😁 Jõuluvanale plaanin sel aastal kirjutada igatahes vähemalt.

 3. Minul seni pole paraku õnnestunud ühtegi säärast stimulaatorit kasutada. Olen lugenud su blogi ja mõelnud, et ehk võiks… tundub ju huvitav. Oleks ilmselt üksi toredam ja kaaslasega koos kindlasti veel toredam. Vahekorras olles on mul keeruline orgasimini jõuda, selleks peab hirmsasti vaeva nägema, aga see suur vaev iseenesest veidi võtab kirge maha ja tekitab juba vahekorra eel mõtteid “Kuidas siis seekord läheb?”. Need siis justkui ärevuse ja/või pinge mõtted, tahaks neist priiks saada ja koosolemisele keskenduda. 🙂

  1. Aga miks sa üldse mõtled sellele, kuidas seekord läheb? 🙂 Naudi puudutusi, lähedust, intiimsust, mehe keha… Seks on enamat kui orgasm, viimane on ainult boonus, milleta ei kaota kõik eelnev tähendust. Ma tean, et stimulaatori abita ma orgasmi ei saa, aga kui seda pole käepärast, siis ma ei jäta midagi tegemata ja naudin ikka iga hetke. 🙂

 4. Olen alati imetlenud, kui inimesed nendel teemadel nii vabalt räägivad. Ja pigem olen ka ise selle poolt.
  Minul on kodus üks, mis aeg ajal kasutust leiab. Tegu on küll vana isendiga ja teeb liiga palju lärmi, aga täidab oma eesmärki.
  Rahuldatud naine pidi ju õnnelik naine olema!

 5. Ma juba ammu vaatan Lelot. On ka mitu korda olnud ostukorvis, aga ostmiseni pole siiani veel jõudnud. Alati tuleb midagi muud vajalikku vahele. Aga seksielu vûrtsitamiseks tahaks midagi magamistuppa osta. Ehk nüüd loosiõnn naeratab 🤗

 6. Mees kinkis paar aastat tagasi ühe vibraatori. Alguses sai kasutatud ka, aga nüüd on üle aasta kindlasti sahti põhja vedelema jäänud, sest polnud nagu see õige asi. Sinu kirjeldatud Lelo asju tahaksin küll proovida, aga ei julge oma raha nende peale kulutada, sest pole teab mis odavad ja äkki jäävad sama moodi seisma.

 7. Pean ausalt tunnistama, et ei oma mitte ühtegi (jep, nii see tõesti on!) mänguasja. Siiski, siiski ei saa öelda, et ma neist lugedes poleks mõlgutanud mõtteid, et samas võiks ju miskit sellist imeasja omada (eriti vinge, kui sellist, millest naised ülivõrdes räägivad ;))! Aga jah, siiani asi ainult mõtetesse jäänud ongi. Ei oskagi öelda, kas asi on julguses või milleski muus..aga võidu puhul võtaksin selle heameelega vastu ja ehk olekski siis põhjust omale uus (sahtliga!) öökapp osta! 😀

 8. Hirmsasti olen aastaid vedu võtnud, et lõpuks ära osta, aga hind nii krõbe, et ei raatsi.

  Kui loosiõnn naeratab, oleksin ülirõõmus.

 9. Jep, käin aga imetlemas neid imelisi vidinaid, kuid ostmiseks paraku erinevatel põhjustel ei ole läinud. Loosiõnn, naerata ometi!

 10. Sinu varasemad postitused panid mind Lelo Sona peale mõtlema. Päris tükk aega mõtlesin 🙂 ja lõpuks ostsin ära. Oli kallis küll, aga lubasin endale selle kingituse. Jah, on hea, aga mingit super-vaimustust ei tekkinud… Äkki Sila on tekitab?!

 11. Tänase seisuga on mul täpselt üks mänguasi – Lelo Sona. Soetasin selle peale sinu kogemuse lugemist. Nimelt pidasin ka ennast orgasmivõimetuks, aga see ost tõestas vastupidist. Olen sulle selle eest tohutu tänu võlgu, ilmselt omaenda aruga poleks ma ealeski jõudnud selle sammuni, et soetada endale selline mänguasi.
  Lelo Sila kõlab väga-väga intrigeerivalt.

 12. Kahjuks kuulun ka mina nende õnnetute sekka, kellel pole 10aasta jooksul õnnestunud mehega voodis teda enda “saamisega” õnnelikuks teha … olen piilunud ja uurinud voodi lelusi , kuid ostmiseni jõudnud pole .
  Loodan , et mõnel talvisel jõuluõhtul saan võidetud Silaga mehele seda rõõmu pakkuda 🤞🏽

 13. Ma olen Lelot nii kaua ihaldanud, aga tavaline asi, et mõtled, miks endale sellist summat kulutada. Ikka on ju midagi tähtsamat vaja perele või kellelegi teisele kingiks teha. Lelo Sila oleks super kink mulle endale.

 14. Mina ostsin kunagi su postituse peale lelo sona cruise stimulaatori ja tegu oli tõesti elumuutva ostuga 🙂. Aga ka mina olen üks nendest, kelle jaoks see on veidikene liiga intensiivne ja tahaks mõnda teist stimulaatorit ka võrdluseks proovida. Silat olen juba korduvalt epoes vaatamas käinud, aga pole veel raatsinud seda väljminekut teha, pluss paar teist lelo asja ka silmapiiril, mida võiks endale veel hankida. Ehk joppab loosiga 😀.

 15. Lelo Sona on täitsa okei, aga ootasin enamat. Et alguses ei arvanud sellest suurt midagi, nüüd on arvamus veits paranenud, ostmist ei kahetse, aga taevani ka ei kiida. Ehk Sila on see enam 🙂

  1. Eks seda kiidavadki rohkem need, kelle ellu on see orgasmid toonud. 🙂 Kui sul sellega muret ei ole, siis võib-olla polegi mänguasja, mida taevani kiidaksid. 🤷‍♀️

 16. Üks mänguasi hetkel kapis on, aga pikalt olen käinud piilumas Lelo mänguasju, äkki loosiõnn naeratab 🙂

 17. Ma ostsin peale sinu esimest postitust Lelo Sona. Ei kahetse kuigi pean ütlema, et minu jaoks on see nii intensiivne, et natuke rikub mõnu ära. Liiga kiiresti viib lõpuni ja muule stimulatsioonile teeb tundetuks (regulaarsel kasutamisel). Nüüd ca pool aastat tagasi andis see aga otsad :/ Töötab vaid 10 sek ja jääb vait, nii koguaeg.
  Olin väga õnnetu ja ostsin suures kitsikuse hoos soodukaga Satisfyer Pro 2. Lugesin küll igasugu arvustusi ning sinu oma ka, aga rahast oli tol hetkel kahju, samas oli hirmus suur soov uue mänguasja järgi ja nii siis ostsin ühe kõige odavama stimulaatori. Esimene katsetus polnud vilets aga täiesti erinev Sonast. Peale mitmeid katsetusi võin öelda, et tegelikult läheb ikka harjutades paremaks. Ja ses mõttes ei kurda.
  Uut otsides jäi ka Lelo Sila silma ning just mehele ütlesin, et tahaksin seda järgmisena katsetada. Ükskordki võiks nüüd õnn ju mulle naeratada 😉

  1. Sage “sonatamine” tõesti traumeerib veidi kliitorit, puhkepäevad kuluvad taastumiseks ära. 😀 Aga nõme, et Sona nii ruttu otsad andis, mul juhtus esimesega sama. 🙁 Satisfyer on tõesti parem kui mitte midagi, soovitaksin teistel ka sellele mõelda, kui kallimaid variante ei raatsi katsetamiseks osta. 🙂

 18. Isiklikult pole väga midagi proovinud, ja kangesti sooviks, aga hind paneb kukalt kratsima, sest soetada pole võimalik, enne hüppab kümme asja eelisjärjekorras ette mida tarvis.
  Nii, et loodan loosiõnnele✌️

 19. Sona ma endale hankisin, sest tundus intrigeeriv. Kajuks oli temast kasu vaid paaril esimesel korral, edasi tekkis tunne, et see on nii intensiivne, et muudab mind hoopis tundetuks ja ma ei soovinud seda enam kasutada. Rääkimata sellest lurinast, mis kasutamisega kaasnes…. see viis mõtted kohe hoopis muudele radadele ja oli väga häiriv. Kuigi pean tunnistama, et need paar esimest korda olid väga teistmoodi kui muudmoodi saadud O ja oleks soovinud seda veel kogeda.

  Seega Silat sooviksin nüüd väga-väga proovida aga osta ei raatsi isegi selle soodukaga 🙂 Äkki näkkab mulle lõpuks ometi loosiõnn 🙂

  1. See tundetus ei jää kestma. Kui kasutan mitu päeva järjest, siis see tõesti annab tunda, aga kui sagedus on korra või paar nädalas, siis on kõik endine. Kolmeaastase kasutamise järel ütleksin, et tegelikult olen isegi tundlikumaks muutunud. 🙂

   Lurin on teine asi, aga seda võib proovida paksu teki alla peita. 😀

 20. Mul ei ole ühtegi mänguasja, hoopis valehäbi on 🙁 nii selle ees, et ma vahekorras orgasmi ei saa kui igasuguste mänguasjade ostmise ees.
  Samas tundub mulle, et olen 40.ndale eluaastale liginedes, 2 lapse emana siis nii paljust ilma jäänud?!
  Äkki mu maailm avarduks ja valehäbi kaoks kui saaksin seda proovida?

  1. Sul ei ole midagi häbeneda, paljud naised ei jõua kunagi orgasmini, see on täitsa tavaline ja tavaline on ka see, et proovid erinevaid viise selleni jõudmiseks. Seks ei pea olema rutiinne, see võib olla täis põnevust ja avastamisruumi, nii et seadke mehega sammud Ulakasse Kaunitari, valige koos midagi uut ja huvitavat välja ning hakake katsetama. 🙂

 21. Oh god! Parim investeering magamistuppa üldse on olnud Sona. Ja just tänu Sinu postitusele, Liivi, me abikaasaga selle avastasime ja tema selle meile mängimiseks tellis 🔥 Neid orgasme ei jõua lihtsalt kokku lugedagi enam, 5-6-7x ühel mänguajal pole mingi probleem 😜 Meie suhe on muutunud veel lähedasemaks, avameelsemaks, kirglikumaks. Aitäh, et kirjutad, aitäh, et jagad!

 22. Mul ei ole ühtegi elektroonilist mänguasja… olen mõelnud hankida, eriti nüüd – kaugsuhte ajal, aga pole jõudnud.
  Vahekorras ma traditsioonilist orgasmi ei saa, ikka on vaja teisel poolel lisatööd teha 🙂

 23. Olles lihtsalt pikalt vallaline olnud, olen ma mõelnud küll mänguasjade peale. Ühe tellisin Hiinast, a see häälitseb tõesti nagu helikopter. 😃 Ja ei taha hästi uskuda, et hiinast odavalt saadud kraam annab selle tulemuse, mis Lelo’dki, kindlasti mitte.
  Olen käinud Ulaka Kaunitari lehel mitmeid kordi nillimas, aga ostmiseni pole kunagi asi jõudnud, sest ei ole raatsinud. 🤭

 24. Oh kuidas mul seda vaja oleks. Mul on kahjuks väga raske tavalise vahekorraga orgasmi saada ning olin 6 aastat suhtes, mille lõpus mõtlesin, et mul on midagi viga. Mänguasju ei julenud ka osta, sest kartsin, et toonane elukaaslane saab ehk valesti aru, ega eriti uskunud ka nendesse. Arvasin, et olengi … “friik”. Elu viis meid lahku ning nüüd on mul uus elukaaslane, kes kinkis aasta tagasi esimese kliitorstimulaatori. VAU, mis emotsioonid-tunded.. lihtsalt pisarateni õnnelik.. kuniks paar nädalat tagasi kadus müstilisel kombel seda puhastades see pehme silikoonist otsik ära ja.. ma olen kohutavalt õnnetu. Olen juba pikalt plaaninud uueks sõbraks LELO osta, aga see ei ole kõige odavam… see oleks parim kink ever!

  1. Kas otsikuid eraldi ei saa osta? Ma ei tea, millisest stimulaatorist sa räägid, aga näiteks Satisfyeriga on see võimalus olemas – ma enda masina andsin sedasi ära, et uus omanik ostis tutikad otsikud ja sai seda edasi kasutada. 😉

   1. Ma uurisin igalt poolt ja ei saa. Mul oli just see Satisfyer, millel ei olnud varuotsikuid. Aga peale siia kommentaari tegemist võtsin end kätte ja tellisin uue kliitorstimulaatori. Must reede oli ja vaatasin huvi pärast hindu. 🙈 ja unustasin piinlikkustunde ning tellisin ära… aga Lelo Sona loosis tahaks ikkagi osaleda…

 25. Mina sooviksin väga seda võita.
  Ühtlasi on mul üks küllaltki imelik küsimus. Ostsin ka sinu soovituse peale lelo aasta alguses, aga pole siiani suutnud välja mõelda, mismoodi seda vahekorra ajal kasutada? Oskad ehk nippe anda?

  1. Mhmm, ma üritasin mõelda, et mis takistaks seda vahekorra ajal kasutada… Äkki väga väike kliitori ja tupeava vahe, mehe suur kõht või mõlemad teevad selle tõesti raskeks. Aga asenditest näiteks naine peal/süles seljaga mehe poole? Või 90-kraadise nurga all asendid (naine selili voodil/laual ja mees püstises asendis)? Mees selili ja naine risti tema vastas, jalg üle mehe, midagi sellist: https://miro.medium.com/max/1788/0*1ARfCm7mnTSbkm5V.jpg ?

   Kui kuidagi ei saa, siis on väga hea lahendus ka stimulaator + mehe sõrmed. 😉

 26. Selle sõbrakese võimekuse ja mõju kirjeldus ajas mind juba ärevaks 🙂
  Mänguasjadega kokkupuude on päris tihe, vahest periooditi lausa igapäevane, mis sest, et olen toimivas ja heas suhtes, kus kõike on piisavalt. Lihtsalt meeldib iseendaga ka vallatleda ja aega veeta 😍

 27. Aus olles siis ainult üks siiani. Lelol olen koguaeg silma peal hoidnud. Väga tahaks aga siiani pole ise seda ostu veel teinud.

 28. Ostsin tänu Sinu blogile pärast pika suhte lõppemist lohutuseks Lelo Sona. Enne seda oli mul kogemus vaid mingi odava vibraatoriga ja nende vaheline kontrast on ikka üüratu!!! Nüüd on suur uudishimu ka teisi Lelo asju proovida 🙂

 29. Lelo Sona Cruise ka ostetud peale sinu postituse lugemist. Väga hea investeering enda jaoks! Ja koos kaaslasega kasutamiseks. Aga oleksin ka uuest variandist huvitatud.

 30. Olen pikalt vallaline olnud ning tegelikult võik üks mänguasi olla. Olen blogi lugenud ja ka Ulaka Kaunitari kodulehel vaatamas käinud, aga ei ole raatsinud enda peale kulutada. Alati on kümme tähtsamat asja vaja soetada lastel või koju.

 31. Ahh, Liivi- Sa inspireerid mind mu puritaanlikku külge hülgama…
  Tellisin just oma esimese mänguasja ja kõik tänu Su sellele ja ka eelnevatele samasisulistele postitustele!
  Loosiõnne naeratades teaksin täpselt, kelle jõulupakki see ideaalselt sobiks! 😉

 32. Pole kunagi proovinud aga äkki oleks nüüd aeg 🙂
  Peale sünnitust on eriti raske see õige asi tulema, ehk aitab Lelo kaasa!

 33. Meil oli kõige lihtlabasem vibraator, mis hiljuti otsad andis. Vahel kasutasime koos mehega magamistoas. Olen su eelmise samateemalise postituse peale juba mõlenud, et peaks miskit soetama, kuid ostuni pole jõudnud. Peale teise lapse sündi on keha veisi teistsugune ja orgasmid ei ole nii kerged tulema kui varem. Seega üks korralik mänguasi kuluks magamistuppa väga ära! 🙂

 34. Mul ei ole mitte ühtegi mänguasja.. Elus üldse on ainult üks ainus täitsa tavaline vibraator olnud😅 Ammu juba mõtlen Sona ostmise peale, aga pole ikka veel raatsinud.. Aga väga tahaks😁 Sila prooviks ka väga hea meelega ära😁

 35. Ma olen alati olnud seksmänguasjade suhtes väga avatud, läbi aegade on mul neid olnud mitmeid ja miskit on praegugi, aga praeguse kaaslasega on need jäänud sahtlisse tolmu koguma, sest niisamagi oli hea. Nüüd pealesunnitud tsölibaadis, mis kestab kevadeni, olen neist jälle palju rohkem mõtlema hakanud 😀 Just natuke aega tagasi arutasin chatis Liisiga, et mu arust võiks olla traditsioon: nt aastapäeva puhul võiks kas koos midagi välja valida või siis kordamööda üllatusena teisele poolele – ja siis, kui võimalik, ideaalis minna ka selleks ööks kuskile spasse, hotelli vms, et siis üheskoos uut mänguasja katsetada 😛 Ma pean kaaslasele seda ideed tutvustama mingi hetk – vaatame, mis tema arvab, hehe.

  Aga jah, praegu ma olen pikalt mõelnud, et peaks endale midagi juurde tellima… Sona mul on, aga selle juhe kadus kolimisega ja nüüd on aku tühi 😀 Pluss see ON väga intensiivne – kas keegi muidu saab seda nii ka kasutada, et hiljem ei ole voodi märg? Ma ei saa täpselt üldse aru, mis toimub seal 😀 Vibreerivad vidinad mulle tegelikult eriti ei meeldi, nii et ma olen mõelnud, soetaks lihtsalt ühe dildo… Aga pole suutnud välja valida, ei raatsi raha kulutada jne, et siiani vaid mõtteks jäänud. Lainetena, mm, see kõlab igatahes väga mõnusalt, nii et ma tahaks Silat proovida. Osta ei raatsi 😀

  Eks ma saan niisama ka hakkama, aus käsitöö, aga ise tehes mul pole seda kannatust aeglaselt võtta ja kuna ma täpselt tean, mis “nuppe vajutada”, siis ei lähe minutit ka… Aga nullist minutiga midagi väga intensiivset just välja ei võlu. Selles mõttes mulle meeldib kordi rohkem kaaslasega koos… Siis on ikka eelmäng, läheb kauem aega ja lõpuks on orgasmid kordi nauditavamad. Endal väsib käsi ära 😀 Eriti arvestades, et ma saan probleemideta väikese vahega mitmeid orgasme ja enam ei kujutakski ette, et ühega peaks piirduma – sel juhul jääb täitsa tühi tunne 😀

  Ma leidsin mõni aeg tagasi juhuslikult FB reklaami kaudu omgyes lehe – ja subscribe’isin. Seal on väga põnevat sisu naise seksuaalsuse kohta, mul endalgi veel enamik avastamata. Tudeerin siis, kui tuju on.

  Oeh. Tahan meest tagasi. Kuna senini on veel päris mitu kuud, pean kardetavasti siiski oma mänguasjade arsenali täiendama. Mu blogi pole kahjuks vist piisavalt loetav, et kuskilt koostöö välja kaupleks 😀

  1. Uus laadimisjuhe: https://www.ulakas-kaunitar.ee/pood/toote-grupp/lelo-laadija/ Ma enda varujuhtme andsin juba ära, muidu oleks seda pakkunud. Pea need viimased kuud veel vastu – kui mehe lõpuks tagasi saad, küll siis teete kaotatud aja tasa. 😀

   Ma olen pärast ühte orgasmi nii… Ma ei tea, rahuldatud, lõõgastunud, väsinud, kerge… Et jätkamisele üldse ei mõtle. 😀 Olen pigem mõelnud, et kas neil, kes saavad mitu orgasmi järjest, ei kesta siis orgasm minuti ringis, et nad veel jaksavad. 🤷‍♀️

   1. Vot just, minu orgasmid ei kesta minuti ringis, vaid on lühemad (ja nagu öeldud, kaaslasega palju intensiivsemad kui üksi tegutsedes). Kuidas ma seda kirjeldan? Selline… Lainetamine? Need ei ole pika aja peale jaotatud, vaid kui ma juba ühe korra saan ja siis mingi lühikese hetke vahet pidada ja edasi tegeleda, siis tuleb jälle… Ja nii õige mitu korda 😀 Aga ühel korralikult minutipikkusel orgasmil on kindlasti omad eelised. Peamine, ma ütlen, on ikkagi lihtsalt korralikult saada 😀 Üks eriti pikk või mitu lühemat, pole vahet 😀 Ja ka minu omad koos kaaslasega on erineva intensiivsusega, sõltub igasugu asjadest.

    Kusjuures mul polnudki veel Sona aku tühi, vajutasin vale nuppu 😀 Aga ma olen seda lõppkokkuvõttes suht vähe kasutanud, sest mõned kuud pärast soetamist tekkis mulle kaaslane ja siis järgmine… Kellega olen siiani… Ja mul endal küll on suhte alguses nii, et mänguasjad ununevad täielikult. Need tulevad jälle meelde alles siis, kui juba pikemalt koos oldud või pealesunnitud tsölibaadis 🙂

    Mida teha vähekasutatud seksmänguasjadega, mida endal vaja ei lähe? Ma suur teise ringi austaja, aga no kuidagi imelik edasi pakkuda 😀 Eile katsetasin veel Sonat, aga ma tahaks ikkagi miskit vähem intensiivsemat ja sellist, millega iga kord pärast voodi ei ujuks. Mis üleüldse on squirting eesti keeles, ah? No ma ei ole suur fänn, liiga messy 😀 Ja Sonaga on raudne laks, et nii läheb 😀

 36. Minul on olemas üks vibraator. Juba kaua olen vaadanud ja tahtnud katsetada sonat, pole aga raatsinud osta. Olen lugenud nii palju kiidusõnu selle kohta, kuid samas ka negatiivseid arvamusi, sellest on jäänud mõte, et äkki ikka minu peal ei tööta ja seetõttu pole raatsinud osta. Aga hoian pöidlaid pihus ja loodan, et saan varsti ära proovida. 🙂

 37. Minu esimene kogemus leluga oli siis, kui olin värskelt ülikooli läinud. Võõras linn, uued näod ja veri oi kuidas vemmeldas. Kodust värskelt välja saanud ja iseenda avastamine oli täies hoos. Julgust ja tegelikult palju tahtmist polnud ka suvaliste tüüpidega sahmerdada aga õnneks sõbranna ema jõuludeks kinkis pisikese kliitori-stimulaatori. Alguses oli jah punastamist seal kuuse ees kui palju ja “äh” ja “puh”, aga hiljem omaette masinat avastades sai sellest peamiselt “oh oh ohhhh”.

  Villased sokid on möödanik! Emad ostke oma tütardele jõuludeks ka pisikesed vibraatorid, et saaksid oma seksuaalsust varakult avastada ja ei peaks leppima vaid poolkõvade lahendustega auto tagapingil tüüpidega, kelle nimi on Ken-Kevin või midagi sellist ja mis toob kaasa kõike muud kui seda suurt “oh-i”.

  Ja kui eelnev orgasmi-poliitika kõrvale jätta, siis tunnen, et väikese beebi kõrvalt oleks see vidin ideaalne lõõgastus oma vabadel üürikestel hetkedel. Sorry not sorry!

 38. Sona on olemas ja küll väga meeldib, aga minu tundlikkuse juures eelistaksin vähem intensiivsust, seetõttu kirjelduse järgi tahaks väga Silat katsetada küll!

 39. Mul on üks mänguasi – Lelo Sona, mille ostsin peale Sinu üht eelnevat blogipostituse lugemist.
  Prooviksin Sila ka järgi, kui loosiõnn naeratab. 😊

 40. Kaasaga oleme koos olnud üle 10 aasta ja selle aja jooksul on nii mõnigi asi kasutust leidnud kuid ei ühtegi sellist, mis jääks.
  Lelo kohta olen nii palju head kuulnud, et ehk ongi see õige.
  Mõnigi kord tunnen mõnest mänguasjast puudust. Pean ennast üsna tundlikuks kuid orgasmi nimel tuleb sageli masendavalt kaua pingutada ja mitte alati pole see tulemuslik.
  Jõuluvana too loosiõnn ja üks rahulolev naine on tagasi🎄

 41. Pole siiani ühtegi mänguasja voodisse tarinud. Samas oleme 13,5 aastat koos olnud (kaks last hiljem) ja ma võin öelda, et äkki ma olen orgasmi saanud. Ja no nii palju kui olen kuulnud ja lugenud, siis ÄKKI olen saanud ja olen saanud ei käi käsi käes 🤷. Ehk et ma ilmselt pole siis…… Mänguasi voodis tunduks huvitav ja värskendav kogemus. ☺️

  1. 24 aastasena ja 5 aastat elukaaslasega koos oldud ja mitte kordagi elus pole orgasmi saanud, ei üksi proovides, ega ka mitte kahekesi. Üks mänguasi on meil olnud, kuid see seisis pigem kapis. Kogu vibra muutis alumise korruse pigem tuimaks 🙄 varasemalt lelo Sona Cruise’i olen ka ise vaadanud, isegi ostukorvi lisanud, kuid siiski on kõrge hinna tõttu on see alati ostmata jäänud. Lelo Sinat katsetaksin küll hea meelega 🙂

  2. Els, äkki olen saanud ja olen saanud on tõesti erinevad asjad, aga võin öelda, et ma olen enne vahekorras kogenud midagi, mida ma ei saa praeguste orgasmidega võrrelda. See oli õrn lainetus, mis läbis terve keha ja mille ajal kadus reaalsustaju… Võib-olla hakkasin minestama, aga võib-olla oli see midagi muud. 😀

 42. Olen katsetanud klassikalisemate vahenditega. Lelo Sonade tutvustus siin on kõlanud väga intrigeerivalt, nagu ka Sila tutvustus. Paneb kohe tahtma, aga pole siiani seda väljaminekut teinud. Ehk nüüd loosiõnn naeratab ja teeb seda minu eest 🙂

 43. Tahaks kangesti proovida, pole kunagi ühtegi stimulaatorit proovinud. Muid mänguasju on mitu ja vahete-vahel leiavad kasutust ka ☺️

 44. Pole siiani eriti mánguasju kasutanud. Aga neid Lelo tooteid olen küll igatsenud.
  Orgasmiga on nii ja naa. Pigem harva. Tundub töesti super toode olevat. Tahaks ka olla nn seitsmendas taevas 😉

 45. Mul on Sona Cruise. Kasutan seda maksimaalselt teisel astmel, vahel on ka esimene liiga tundlik, vahel on OK. Sila pakub küll huvi. Oleks ka arvanud, et ju see uus Sona on, aga kui sa ütled, et ei ja hoopis erinev, siis kohe väga pakub huvi. Sona plärin ja lurin mind ei sega enam, aga vahel ajab naerma ja no nii ei saa ju rallit sõita 😀

 46. Minul pole veel seni mänguasju olnud, kuid kuna mul ka raske orgasmi saada, siis oleksin huvitatud proovimisest 😁

 47. Ei ole ühtegi mänguasja olnud, pole sellist raha olnud, et osta. Orgasmidega samuti raske, pole kunagi kogenud vahekorra ajal. Oleksin väga õnnelik võidu üle, kindlasti viiks see paarisuhte ka uuele tasemele 😉

 48. Mina sain ligi kaks aastat tagasi kingiks Lelo suna
  Olen siiani väga rahul
  Kunagi mõtlesin et ehk see vähendab võimet vahekorras orgasmi saada kui liialt sageli kasutada
  Aga eksisin
  Hoiab just hästi vormis kui seksida pole võimalust:)

 49. Ei oma kahjuks mitte ühtegi mänguasja, alles avastasime ja katsetame erinevaid geele ja kreeme. Oleksin vägagi huvitatud võidust

 50. Praegu ei ole kodus veel ühtegi mänguasja, aga Lelosid olen juba ammu piilunud :)) nii et prooviksin hea meelega!

 51. Sona olen proovinud ja kuigi see on tore, ei aidanud see mind orgasmini. Võtsin end kätte ja läksin oma orgasmipuuduses seksuaalterapeudi juurde (Tartus on selline spetsialist täitsa olemas, soovitan kõigile!) ja sellest olen selgeks saanud, et asi on vist rohkem mu peas, kui kehas. Kuid olen selle puntraga tegelema hakanud ja ehk saan sellest ka ühel hetkel jagu.

  Mänguasjadest rääkides on kasutuses ka vibreeriv peeniserõngas, mis on ka täitsa tore vidin. Silat tahaks proovida küll, vaataks, mis tundeid see tekitab.

 52. Mõned toredad mänguasjad on juba olemas. Abikaasalt sain suve hakul kingituseks Lelo Sina Cruise, mis on tõsti imeline vidin! Kuna Lelo lelud on üliägedad, siis poleks üldse paha ka teisi stimulaatoreid proovida 🙂

 53. Ostsime mehega mõni aasta tagasi Lelo paarivibraatori, aga ei saanud selle kasutamist kuidagi “käppa”. Pole hullu, olen seda mõnikord üksi kasutanud ja toimib küll 🙂

  1. Minul ei ole veel mänguasja. Meest ka ei ole. Teist osa küll üleöö ei muuda, aga esimese lause tõmbaks meeleldi maha.

 54. Üks nukker roosa vibraator kogub sahtli põhjas tolmu ja ongi kogu mänguasjapark. Lapsed on väikesed ja omavahel aega niigi vähe, kasutame seda vähest ilma lisadeta. Kuigi mõni vidin võiks ju olla küll.

 55. Mul pole üldse aimu, millest te kõik räägite, sest pole kunagi ühtegi mänguasja olnud. Huvi on küll, aga alati on midagi olulisemat vaja osta. Kujutan ette kui keegi selle mulle kunagi kinkima peaks, siis mõtleksin, et kuidas ma varem ilma selle vidinata küll elada sain, aga kuni ei tea, siis üritan puudust mitte tunda 😀

 56. Ma alles üks päev sättisin asju oma magamistoa sahtlis ja kirjutasin sõbrannale: “Tead, kui ma täna peaksin surema, siis ole hea – tule ja tee see sahtel tühjaks enne, kui mu ema näeb. Muidu mind ei maetagi suurest šokist maha.” Seal sahtlis on reaalselt kõike: pesu, piitsad, käerauad, libestid, mänguasjad – suuremad ja väiksemad, mootoriga ja ilma.

  Kuna mul elukaaslast pole ja suva juhuseksi ei harrasta, siis ongi mul abimeesteks see arsenal, mis sahtlis peidus. Kasutan neid vastavalt tujule. Lelo Sila’t olen piilunud ja lugedes tagasisidet mõelnud, et vauuu! Hind jääb paraku aga krõbedaks. Enda kallimad mänguasjad kusjuures olengi võitnud või suures osas kinkekaartide eest soetada. Jep, mul normaalsed sõbrad – kingivad sekspoe kaarte vahel. 😅 Kuigi ma jõuluvana ei usu ja loosiõnne pole, ma ikkagi proovin! 🙂

 57. Loosiõnn mulle küll tavaliselt ei naerata aga kasutan sellegipoolest võimalust, et oma mõtteid lelude kohta jagada.

  Minu arsenali on erinevaid mänguasju viimase 2-3 aasta jooksul üksjagu kogunenud.

  Paar kuud tagasi soetasin endale We Vibe Melt’i mis töötab samal printsiibil mis Lelo Sila. Orgasmid (just nimelt mitmuses!!!) milleni We Vibe Melt mind viib on tõeliselt võimsad ning intensiivsed. See tunne mida õhkstimulaator tekitab on ikkagi hoopis midagi muud kui harilikud vibreerivad lelud!
  Ent kui aus olla, siis tihtipeale igatseks natukene rahulikumat ja aeglasemat stimulatsiooni kui We Vibe Melt’i kõige madalam võimsus võimaldab. Alati ei ole maksimaalne efektiivsus, see mida kõige rohkem tarvis on…

  Mänguasjad on minu intiimelu muutnud uskumatult palju vabamaks, mängulisemaks ja loomingulisemaks, seda nii üksinda kui ka partneriga. Soovitan soojalt kõigile esmasest häbelikusest üle saada ja esimene lelu ära osta – edasipidi on juba lihtsam leida asju mis huvi pakuvad.

  PS Alati ei pea mänguasi üldse vibreerima! Proovisin esimest korda elus klaasist g-punkti dildot ja need sensatsioonid mida jahe, jäik ja täpselt õigesti kumer objekt tekitas olid uskumatult võimsad ; ) Ma oskan ainult ette kujutada kui lahe oleks seda koos Lelo Silaga kasutada…!

  1. On vist suht vähe lootust, et selle kommentaari kirjutanu minu küsimust tähele paneks, aga no ma igaks juhuks ikka kirjutan.

   Nagu ma oma varasemas kommentaaris eespool mainisin, siis tunnen praegu puudust uuest mänguasjast ja kuna vibratsioon mulle ei istu, mõtlesin vahelduseks lihtsalt ühe dildo soetada. Mu lemmiksait mänguasjadega tutvumiseks on lovehoney.eu (sekslelude Amazon, nagu ma seda iseloomustan :D) ja mu lemmikud on klaasist mänguasjad, kuna need on esiteks NII ILUSAD, teiseks kõige mugavamad puhastada, kolmandaks head libedad võrreldes silikooniga, neljandaks ei võta mingeid aroome külge (see küll butt plugi teema, vaginaalsete puhul vast ei juhtu). Nii ma siis lugesin igasugu klaasist vidinate arvustusi ja see, mille välja valisin, tundub olevat sama, mida siin kommentaaris kirjeldatakse. Puhtalt huvi pärast tahtsin küsida, kas on sama asi või midagi muud?

   https://www.lovehoney.eu/product.cfm?p=30946

   Ja kui midagi muud, siis mis täpselt, kas saaks lingi? Eesti poodides vaatasin ka ringi, aga mulle just see mummuline ja kaarjas kuju meeldib, ei leidnud midagi päris sarnast. Üks Icicles küll tegelikult oli, aga see oli jällegi lühem, kui ma eelistaks – äkki oligi see?

   Eriti tobe on see, et kui ma nädala alguses vaatasin, oli mu väljavalitul soodushind ca 20€ kandis ja jäi tellimata, sest tahtsin veel valida. Pluss postikulu on seal alla 50€ tellimuste puhul 10€. Ja nüüd, kus ma otsustasin, et jah, just seda tahan, on jälle täishinnaga. Nii et ma nüüd ootan järgmist soodukat 😀 Aga tsölibaat on seni vaevaline 😀

 58. Tere.

  Olen 30 aastane naine. Oma elu jooksul olen kasutanud vibraatorit, kuigi siht ruttu sain aru, et see väga ei mõju mulle.
  Läksin üle kliitori vibraatori peale, sellise kõige odavama sekspoe toodangu peale. Oi kus ma pean vaeva nägema, et orgasmini jõuda.
  Tavalises vahekorras ma orgasmi ei saa, kui mees suuga seal alla piisavalt kaua võimleb nii pool tundi, siis isegi lõpuks õnnestub midagi. Üldse saan väga raskelt orgasme.
  Mõtlesin juba eelmine aasta, et soetan lelo kliitori stimulaatori, aga ütlen ausalt, et kolme lapse ja vana talumaja remondi kõrvalt lihtsalt ei raatsi enda peale kulutada. Mõtlen, et ah ajab see odavam stimulaatori ka asja ära, aga sisimas tahaks ikka Lelot proovida. 😋

 59. Minul ei ole ühtegi mänguasjad olnud magamistoas. Kui on olnud mõte midagi vaadata, siis mõtteks see on jäänudki. Oleks tore üks selline stimulaator võita 😊😊

 60. Ostsin Sona sinu reklaami põhjal ja on väga hea asi 😀 Küll aga tõesti – partneriga koos seda kasutada on keeruline, kuidagi jääb ette alati või ei saa õige nurga alla vms. See Silo tundub siis täitsa hea mõte koos kasutamiseks, nii et palun mulle 🙂

 61. Olen kohe 40 saab naine. Mänguasju on kapis üksjagu (kohvriga veel vedama ei pea 😉)
  Erinevad asjad erinevate tujude ja pooside jaoks.
  Elasin 10a koos mehega kellega tundus, et oli hea sex.. 😱
  Peale lahku minemist avastasin alles mis on hea sex. Selleni viisid erinevad kogemused ja mitmed mänguasjad.
  Praeguse suhte alguses sai kohe kokku lepitud katsetame kõike mis tundub põnev…
  Lelo tooted on jäänud veel proovimata…
  Aga tunduvad vajalikud kui järjest enam naisi võtab nende toetuseks sõna…

  Kui võidan Lelo Sila, siis teen avaliku postituse tagasisidest.
  Tundub, et seda on paljudel naistel vaja aga puudu jääb julgusest …

 62. Oh, oh, läksime just hiljuti mehega lahku, pikk kooselu sai läbi. On aeg endale vist sõpru juurde otsida. 🙂

 63. Olen vägagi mänguasja usku, proovitud on erinevaid. Mõned on jäänud kasti ja kasutatud ehk uuena paar korda, teised on voodi kõrval ajalehe korvis, ehk iganädal kasutuses. Viimasest uuest on pea poolaastat möödas, meeleldi katsetaks 🙂

 64. Nagu ka teised kaasvõitlejad siin, olen minagi üks nendest, kes orgasmi, kui sellist päris õiget tähendust (loe: kogemust) pole veel tundma saanud. Lelo, aga, on juba pikemat aega silmapiiril olnud. Ikka käin ja uudistan, aga ostuni pole endalegi teadmata põhjustel jõudnud. Härra on ka oma igapäeva töö tõttu pigem välismaal, kui kodus. Oleks ju tore, kui üksi veedetud ajal ka veidi rõõmu tunda saaks.

 65. Meil on igasugu mänguasju olnud, aga enamus neist olid üsna mõttetud ja läksid lõpuks prügikasti. Ma ostsin lõpuks sinu soovituste peale Sona 2’e, ta ei ole minu jaoks küll ülivõimas, kuna mul vist mingi blokk, aga ikkagi asja ajab ära ja korra olen ka täitsa võimsa kogemuse saanud. Seksi ajal ei saa aru kuidas kasutada saavad teised, mul isegi tagantpoosist, siis ta ei ole õiges kohas, liiga kõrgel on ja õiges kohas on äärega nagu khm midagi ees. Mis nõme, siis sain 2k kasutada, jäin rasedaks ja ei julgenud sel ajal, kahjuks rasedus katkes 3 kuul. Sona oli 4k kasutatuna seisnud, kuid vaid 6k vana ja ta ei tööta enam korralikult. Teeb mingit traktori häält ja ei stimuleeri ilusti, nii peale igat laadimist ja mõna aega ning üldse väga valju nüüd. Ja nende kindlustus on sellessuhtes üsna mõttetu, et selleks et neile see saata oleksin pidanud maksma pea 30 eurot ja ei ole ju garantiid, et nad ütlevad, et viga nende poolne ja sulle uue sona annavad, seega ei näinud mina mingit mõtet seda saata, videodest neile ei piisanud, ütlesidki et pean enda kuludega saatma, et nad siis otsustaksid kelle poolne viga nn. Silat prooviks küll hea meelega, aga ise osta küll LELO asju enam ei raatsi peale seda kogemust.

  1. Esmalt tunnen kaasa, et rasedus katkes, see on väga kurb kogemus. 🙁

   Garantiiteema tuleb mulle halva uudisena. Kas ostsid Sona otse Lelo kodulehelt? Või seda ei saagi saata garantiisse läbi Eesti poe, kust toode ostetud? Igatahes on antud olukord väga tobe. Minu esimene Lelo andis otsad pärast garantiiaja lõppu, läks jäätmejaama ja pärast avastasin, et Lelol on ka 10-aastane kvaliteedigarantii, et kui selle aja jooksul annab mänguasi otsad, siis saab uue poole odavamalt. Ilmselt poleks see siis ka nii lihtsalt käinud…

   1. Ostsin ulakast kaunitarist aga garantii käib ikka Lelo kodulehe kaudu, minul nii vähemalt oli. Seal kus mänguasja registreerid kui ostad, on hiljem see võimalus valida garantiivärke, kuhu põhjus lisada, pildid/videod jne.

 66. Üks tavaline odav no-name plastvibraator vms on kunagi sõbrannalt kingiks saadud, aga seda pole isegi viitsinud käima panna.. Lelo Sona ostsin ka Sinu blogi mahitusel ning proovitud omajagu, kuigi kahekesi ei tööta, siis mees pigem segab :S Parim variant oleks kaaslasega mõnus eelmäng ja siis tema voodist välja löömine ja üksi suristamine, aga see vist mehe egole veidi valus 😀
  Orgasmini pole kunagi jõudnud, aga Sonaga on siiski päääris hea ja olenevalt tujust – vahel ka voodi tõesti ujub, squirting toimib selle mänguasjaga küll hästi, varem pole juhtunud.. Igatahes tahaks ka Sila ära proovida küll :))

   1. Nii ja naa, oleme proovinud küll, aga pmst saan sama tulemuse ka üksinda ja ikkagi kergem siis keskenduda, kuigi asi läheb nagunii ainult teatud punktini mõlemal juhul..

 67. Mina pole kasutanud midagi aga oleme proovinud seda (vist Durexi) vibratsiooniga rõngast mis mehele külge pannakse. Ütleme nii, et mingit mõju see küll ei avaldanud kummalegi. Rohkem pole proovinud midagi aga ise ka ei oska vastata, miks.

  1. See durexi rõngas on vana aja mänguasi … Nüüd uhkemad ja vingemad asjad 😎😏😉 Tasub katsetada 😏

 68. Ohooo, sellist toodet tahaks küll proovida! Seni kogemus üsna tavalise suriseva vibraatoriga, tahaks mõjusamat. Aitäh uue võimaluse tutvustamise eest

 69. Pole kunagi ühtegi mänguasja olnud. Mehega sobime väga hästi, kuid oleks põnev midagi sellist proovida. 🙂
  Loen selleteemalisi kirjutisi alati huviga.

 70. Nojah…milline suhe mul mänguasjadega on. Üldiselt selline tagasihoidlik on olnud. Proovinud vaid ühte vibraatorit (siiamaani kodus olemas ja töötab, aga mitte kõige mugavam, seega väga palju kasutust pole leidnud). Kasutanud kunagi ka mingeid vastavast poest ostetud karvaseid käeraudu jms, aga need rohkem nagu nalja pärast 🙂
  Mitmel korral olen vaadanud nii poes kui ka veebipoes, aga ikkagi kõhklema jäänud. Esiteks see eestlase tagasihoidlikkus. Teiseks need korralikumad on suhteliselt kallid ja siis takerdun ikka sinna mõtte taha, et aga mis siis kui ei sobi?
  Noh, praegu oleks eriti vaja midagi, millega ise katsetama hakata. Peale sünnitust on vahekord juba mitmed kuud pehmelt öeldes väga ebamugav ja ehk enda avastamine abivahenditega koos aitaks jälle asjad normaalselt toimima saada….

 71. Kodus on olemas tavaline vibraator, mida peale ostmist ka usinalt kasutasime aga nüüd on seisma jäänud. Olen vaadanud ka igasugu muid mänguasju, kuid pole kunagi kindlat suutnud välja valida. Praegu seda kirjutades mõtlen, et ehk peaks tõesti erinevaid mänguasju poodi katsuma minema ja äkki siis läheb valik ka lihtsamalt.

 72. Mina olen alati kauge kaarega mööda vaadanud nendest “asjadest”. Nüüd mitu korda juba olen avastanud ennast uurimas erinevaid kodulehti, ka Ulakas Kaunitar on huvi pakkunud. Aga see Sila.. kui loen erinevaid arvustusi selle kohta siis tunnen suurt kihku seda proovida ning arvan, et kui loosiõnn ei naerata siis tuleb hakata raha säästma ja endale väike kingitus soetada 🙂

 73. See oleks väga hea asi, millega veidikene särtsu jõuluaega tuua! Siiani on leludega olnud pigem kesised kogemused.

 74. Olen üks nendest kellel on raske jõuda orgasmini. Ei tea miks 🤷‍♀️ Tellisin omale Womanizeri (pakki avades lõi ninna lõhn, mis mind hulluks ajas. Ahmisin ninna seda parfüümi. Loog feromoonidega ju 🤪-kindlasti ostan selle lähiajal ulakast kaunitarist) aga njah…. Jääb kuidagi lahjaks. Piilun aasta aega juba ulakas kaunitari lehte ja hiilin päris mitut adja sealt. Oleks vaid seda vaba raha siis saaks isuga shopata. Kes ostab kalleid kleite kokku ja kes seks vidinaid.. Eksole 😅
  Mul oma karp oma vidinatega ja seal pole just väga palju asju. Hiljuti panin ma puusse, kui tellisin omale hongkong vibra… Sry.. See ei mahu mulle sisse 😂 mis siis et 4 last sünnitanud 😅 ehmusin täitsa ära kui selle karbi kodus avasin 😅.
  Mehega koos elatud 10a ja on vaja ikka vürtsi lisada vahel 😎

 75. Olen alati mōelnud, et meie voodielule lisaksid vürtsi mõned mänguasjad. Soetamiseni kahjuks jõunud ei olegi.. alati tuleb miskit tähtsamat ette kui mõne sekslelu soetamine (loe: seks pole meie jaoks nr1 suhtes)
  Alati ei olegi aega voodis mürada.. ja kui tahaks, siis kas ei ole kedagi kodus või olen ise või on teine pool juba nii väsinud päevast.
  Aastaid tagasi võitsin kusagilt võltsdildo või kuidas iganes seda nimetatakse.. (siis olin üksik ka), see oli NIII SUUR, et jäi seisma.. ja kui kaaslane tekkis, viskasin üldse minema.. mõtlesin, et milleks enam vaja kui mees juba olemas, eksole..
  Kùll aga hea meelega prooviksin ise uusi asju, kasvõi üksinda.
  Eneserahuldamine ei ole ju häbiasi. 🤷🏽‍♀️

  Küll aga soovin kõigile mõnusat intiimelu ja loosiõnne!

 76. Vaginaalselt ma orgasmini ei jõua, naudin seksi, aga lõpuni ei jõua.. sahtlis pesitseb vaid üks, sest igast asju kokku ei osta- loen kirjeldusi, arvustusi ja mõtlen hoolikalt läbi. Nüüd Silat reklaamitakse päris palju, on ennastki mõtlema pannud, et võiks ju proovida?! Peale selle, et teda kirjeldatakse jumalikult on ka ta välimus silmale hea vaadata.

  1. Mul on mänguasjadega suhe väga hea, ütleme siis nii, et isegi hädavajalik, kuna mees töötab välismaal ja on tavaliselt korraga 5-6 nädalat ära..
   Siiani on mind treeninud truu pisike vibraator, kuid kuna see lõpuks andis paar kuud tagasi otsad, siis olen pidanud ise hakkama saada ja see on niii tüütu 😁 niiet see mänguasi oleks üks väga tarvilik jõulukink mulle igatahes 🙂

 77. Mul on olnud OhMibod Esca 2, aga kahjuks ei olnud tema eluiga kuigi pikk.. ei saanudki aru, kas mu semu oli juba algusest peale vigane või oli asi minus (liiga intensiivne kasutamine)😁. Ammu unistan mõnest Lelost ja see Sila kuluks kindlasti marjaks ära.🙈

 78. Mul oleks hädasti seda võitu vaja. Orgasmi saamine on väga pikaldane protsess. Niisama on tõesti imeline seksida ja mõnus on ka, aga kui mees lõpetab täpselt minu orgasmi piiril, siis jääb väga ebamugav/kihelev tunne.
  Ehk aitaks Sila mind sellest välja.

 79. Vist tundun erand siin lehel, et mees ja veel kirjutab ka.. . Eile sõbrannalt küsisin, et milline oleks kihvt mänguasi minu ja naise magamistoas.. Jõudsime läbi sona arvustuse selleni siin.. See tundub kuidagi õige. See tunne. Sõbranna sai ka indu uus mänguasi sahtlisse muretseda. Ma ei jõua juba ära oodata 😉

 80. Minu senine suhe mänguasjadega on kaunis olenematu st puudub sootuks, aga tõele au andes ma just piilusin neid ja mõlgutasin mõtteid ning siis nägin seda postitust siin. Sinu eelnevad ja mõnusalt ladusad postitused sel teemal on pannud mind samu mõtteid mõtlema, aga soetamiseni pole siiski jõudnud. Alati on olnud (ja ilmselt on ka edaspidi) tähtsamaid väljaminekuid (see dilemma on vist paljudel?) – pole nagu raatsinud. Seega täiega loodan loosiõnnele!

 81. Oi, ma saaksin hea meelega uue mänguasjaga tuttavaks 😊 Seda enam, et olen kohe lahutuse lävel ja “lohutussuhe” oleks praegu hädavajalik 🙄

 82. No ma sinu postituse peale kunagi ostsin Sona (ja muide, su postitus oli mu sõbrannade seas VÄGA populaarne!). Nüüd prooviks heameelega ka Silat 🙂

 83. Mul on Bijoux Indiscret kliitorivibraator. Ilus asjake, aga lärmakas – kui vahekorra ajal kasutada, siis paneks nagu automootori tööle 😀
  15 aastat pikk suhe ja kaks sünnitust on mu orgasmivõimega midagi teinud. Tore oleks proovida stimulaatorit ühe abilisena särtsu otsimisel/tagasitoomisel.

  Jätkuvalt arvan, et Su blogi on äge ja vabastav nii paljude teemade osas. Aitäh!

 84. Ma olen alati sinu postituste peale mõelnud, et tahaks ka ikka proovida. Mul ka ei tule orgasm just väga lihtsasti ja sinu jutu põhjal tundub, et see mänguasjakene aitaks mind väga 😏

 85. Esimesena proovisin Lelo paaridele mõeldud vibraatorit, mis meile ei sobinud. Oli kuidagi häiriv ja mingit lisaefekti ei andnud. Nüüd ongi see aastateks kapi põhja seisma jäänud.
  Järgmisena ostsin sinu postituse peale Sona Cruise. Ja oh my god! Armumine esimesest korrast😀 ütleme nii et see on rohkelt kasutust leidnud – nii üksinda kui ka koos ja ei usuks et sellest midagi paremat on.
  Eelmine aasta ostsin ka Soraya, mis on ka igati tore asjake, aga Sonat ikka üle ei trumpa. Üleüldse olen tàiesti Lelo usku ja kuidagi ei kipu isegi teiste firmade asjade poole vaatama miskipärast😀 nii et suurima heameelega prooviks ka selle Sila ära.

 86. Tere! Minu 2 seni ainsat mänguasja on eelmisel sajandil soetatud vibraatorid, millega toonane peigmees mind üllatas. Praeguseks on alles neist veel üks, mis kohe-kohe on minemas pensionile ja seetõttu kaalun uue lelu soetamist. Miks mitte sellist tüüpi nagu siin tutvustasid… ehk jõuan veel Jõuluvanale kirjutada…

 87. Meil kodus palju mänguasju, aga seda veel pole. Sellele mõeldes, tundub nagu oleks tegemist väärt asjaga, millega saaks kõik ebavajalikud seismajäänud asjad sahtli põhjast eemaldada. Nagu üks tore multitool.

 88. Just tänu sinu avameelsetele postitustele sai kunagi hakatud mõtlema, et äkki tasuks ikka endale ka selline mänguasi osta. Varasemalt sai mitmeid kordi Sonat ostukorvi pandud ning sealt seda kalli hinna tõttu ka eemaldatud, kuni lõpuks ikkagi ostsingi ära. Muidu väga meeldib, aga olen üks nendest, kes suudab ainult neid kõige madalamaid võimsuse astmeid taluda, nii et seetõttu Sila tunduks hea lisandusena. Aitäh, et kirjutad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *