Vähemalt ei ole igav

Ma ei ole kunagi olnud EKRE pooldaja, aga praegu on mul hea meel, et erakond on koalitsioonis, sest poliitika polnud isegi Edgar Savisaare ajal nii koomiline. Ma ei ole järge pidanud, nii et ma ei tea, mitmes tasuta etendus praegu käib, aga see on üks parimaid!

Viimati oligi mul sama naljakas, kui Ruuben Kaalep õpetas ekrelastele vahva käemärgi, mida nad rõõmsalt kasutama hakkasid. Samal ajal avastas meie 7aastane Kolmas, et ta vennad lähevad päris närvi, kui neile öelda “sa oled vunn” nii vaikselt ja venitades, et see meenutab midagi muud. Kui vennad kisama pistsid, siis tema sai ainult käsi laiutada, sest ta ütles kõigest vunn. Nagu ekrelasedki väljendasid käemärgiga vaid oma head tuju…

Mart Helme tänane käitumine oli sama lapsik – tema nii ei öelnud või vähemalt nii ei mõelnud ja vabandas vastumeelselt (ajakirjanike vale rõhuasetuse eest) ainult seetõttu, et “issi” käskis seda teha. Lõpetuseks ütles Jüri Ratas, et peame siseministri sõnavõtu selja taha jätma, mis on õnneks lihtne, sest varsti varjutab selle järgmine. Pealegi pole Mart Helme mingi Kaja Kallas, et tema verbaalseid õnnetusi peaks pikalt meeles pidama.

Ootan huviga homset umbusaldamist, sest mul pole aimugi, mis tulemus olla võiks.

3 thoughts on “Vähemalt ei ole igav

  1. Minul on igasugune lootus juba kadunud, et täna midagi muutub. Šokeeriv, et meie ümber on nii palju inimesi, kes ekrekaid normaalseks peavad. Näha on, millisesse inimgruppi enamus nendest kuuluvad ja nendele juba midagi selgeks enam ei tee. Täpselt nagu hitler pani lolle endid järgima.
    Minuarust peaksid nö suunamudijad selle probleemiga rohkem tegelema ja noori madalalaubalisi natuke harima, aga keegi ei julge, ja täitsa arusaadav. See pasarahe, mis vastu tuleb on hirmuäratav 🙁

  2. Iga kord, kui ma mõtlen et äkki Sa tõesti pole nii loll, kui Sa tegelikult oled, saan ma Sinu blogist info, et Sa oled kordades-kordades lollim. Mine palun kõigepealt kooli, unusta nonston poegimine ja hakka normaalseks inimeseks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *