Viis nädalat Placent Activ toodetega – olen vaimustuses!

Ma olen nüüd viis nädalat kasutanud Placent Activ ampulle ja neli nädalat šampooni + palsamit ning ma jäin nendest kohe alguses sõltuvusse, sest minu juustega teevad need imet. Ma šampooni ja palsami osas veidi kõhklesin, sest nende kohta leiab päris palju negatiivset tagasisidet, aga otsustasin need ikkagi oma juuste peal järele proovida, mis osutus õigeks otsuseks. Esimesest pesukorrast alates püsivad juuksed kauem puhtad ja ma ei pea enam iga päev pead pesema, et kasitud välja näha.

Kui ma varem pesin pead esmaspäeva hommikul, siis teisipäeva hommikul vaatepilt peeglis juba karjus uue pesu järele. Kui pesin esmaspäeva õhtul, siis nägin terve teisipäeva talutav välja, aga kolmapäeva hommikul oli viimane aeg uuesti pead pesta. Nüüd püsivad juuksed veidi kauem puhtad, mis paljude jaoks on ikkagi liiga sage pesemine, aga minu jaoks on see suur asi, kui esmaspäeva hommikul pestud pea näeb veel kolmapäeva hommikul talutav välja ning veel neljapäevalgi kannatab üle pea kammitud hobusesabaga peeglisse vaadata.

Vahepeal olen käinud ka sedasi saunas, et pole pesemisasju kaasa võtnud ja olen juukseid vaid veega loputanud ning need pole rasvaseks jäänud. Varem nii lihtsalt need asjad ei käinud ja ainult veega loputamise järel tulin saunast välja rasvasemate juustega, kui sinna minnes.

Šampooni ja palsami juures ongi minu jaoks suurim pluss see, et mu juuksed püsivad kauem puhtana, aga lisaks on need siidisemad ja läikivamad, nii et minu loomulikele keskmisest rasusematele juustele sobivad need väga hästi. Kuskil jäi silma, et kellelgi piisas palsamist ainult kuueks korraks. Võib-olla olid tal maani juuksed, sest ma olen kasutanud šampooni ja palsamit kuu aega ning üle poole on veel alles, seega peaksin saama nendega hakkama vähemalt kaks kuud ja natuke peale.

Ampullidega olen ka väga rahul, need teevad juuksed eriti siidiseks. Minul annab vahe hästi tunda, sest mul on tegelikult kahused juuksed, aga Placent Activiga on kahusus kontrolli all.

Kui nüüd rääkida sellest, kas juuksed viie nädalaga silmnähtavalt kasvanud on, siis mina näen, et on, aga viie nädalaga kasvavad juuksed nii või naa vähemalt sentimeetrigi. Ma pakun, et mul on kasvanud vähemalt kolm, aga siiski pole see sensatsiooniline juuksekasv. Beebijuukseid märkasin paar nädalat tagasi ja siis olid need mitu sentimeetrit pikad, nii et pigem olid need hakanud kasvama enne Placent Activ`i või siis viimane pani beebijuuksed kiiresti kasvama.

Kuna mul on juuksepiir hõre, siis ampulli sisu määrisin esmalt mõlemale poole juukselahku juuksepiirile ning edasi liikusin kõrvadeni ja saigi vedelik otsa. Seda märkasin küll, et need kaks salku, mis alati esimesena (ja kõige rohkem) vedelikku said, kasvasid kiiremini, seetõttu hakkasin paar nädalat tagasi ainult juuksepiiri turgutamise asemel juuksevedelikku ühtlasemalt üle pea kasutama.

juuksed 1

juuksed 2

Ühesõnaga pikkuses ja paksuses suuri muutusi ei ole, aga juuste väljanägemises küll ja seetõttu kasutan Placent Activ`i kindlasti edasi, aga mitte igavesti, sest see mind veidi häirib, et tegu pole päris loodusliku asjaga. Praeguse seisuga on Placent Activ`i tooted siiski parimad, mida kunagi kasutanud olen ja seetõttu ei kibele neid millegi uue vastu vahetama.

Varem oli Aravoni kodulehel šampooni, palsami ja ampullide komplekt 24 eurot millegagi, nüüd on 36 eurot, nii et sealset komplekti ma enam soovitada ei saa, aga silma jäi, et neil on hetkel ripsmeseerum poole soodsam ja selle hinna eest saab veel kaks ripsmeseerumit! Ei saa öelda, et mind see pakkumine praegu ei kõneta, sest ripsmed on mul ka hõredad. Pikkuse üle ei saa kurta, kui, siis ainult selle üle, et värvituna käivad need vastu silmalaugusid ja määrivad. Nii et mul on pikad ja hõredad ripsmed, mis näevad värvituna välja nagu pikalt hooldamata kunstripsmed, millest on järel ainult üksikud karvad.

Aga minnes tagasi juustele mõeldud toodete juurde, siis ühe hea pakkumise ma komplektile leidsin. Kes tahab Placent Activ`i šampooni, palsami ja ampullid enda peale ära katsetada, siis Ilukutse e-poes maksavad need kokku 24.90 €.  Kes tervet komplekti ei taha proovida, siis kahupeadele julgen küll ampulle väga kiita ja soovitada ning need on ka Ilukutses hetkel soodushinnaga (8.90 €).

Igaks juhuks mainin, et kingituseks ei saanud ma midagi ja selle postituse eest palka ka mitte, nii et kogu tekst on 100 % kallutamata.

3 thoughts on “Viis nädalat Placent Activ toodetega – olen vaimustuses!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *