Kingitus Härrale ja kingiloos teiste(le) härradele.

Otsides magneesiumiõli, sattusin mingi nipiga Signe Seebid kodulehele, kus jäi silma kategooria “Härradele” ja kui miski ikka silma jääb, siis see tuleb avada, olgugi, et ma otsisin hoopis midagi muud. Kuna mul on siin blogis (kodus on rohkem Kallis) Härra, siis tundusid tooted härradele nii lahedad ja kui ma veel avastasin, et need sisaldavad sidrunit (või sidrunheina), olin ma müüdud. Saate aru? Mul on siin SIDRUNITE blogi, kus üheks sidruniks on HÄRRA – need tooted on ju talle loodud!

Võtsin Signe Seepidega ühendust ja pakkusin välja, et tutvustan blogis ka neid lahedaid Härrade tooteid ning vastutasuks soovisin soodushinda ja kingitust ühele lugejale. Vastust ootasin mitu päeva ja hakkasin juba kartma, et ma ei saagi vastust, sest Facebooki lehel kiideti kiiret tegutsemist, kus tellitud pakid olid juba järgmisel päeval kohal, kuid mina ootasin vaid kirja, mitte pakki. Õnneks vastus siiski tuli – vabandav (kiire aeg jõululaatade tõttu), igati soe, rõõmus, koostööaldis ning lahke vastus! Samasugusena saabus ka pakk. Kusjuures ma jäin õhtul arvet ootama, aga arve tuli koos pakiga järgmisel hommikul – nii usaldavad ja tõesti kiired!

Karp, mille sisse tooted olid pakitud, oli nii ilus, et tegi avamise omaette elamuseks, lisaks hakkas karbi avamisel levima väga meeldiv lõhn, mis tekitas küsimuse, kas sisu oli veidi lõhnastatud või tooted ise lõhnasid sedasi…väljapoole. Mul tekkis hetkeks isegi kahtlus, et kuna ma lubasin toodetest kirjutada, siis nähti paki saatmisega tavapärasest rohkem vaeva ja küsisin üle, kas neil nii asjad käivadki või olin ma lihtsalt erand. Mul on hea meel kirjutada, et nii neil asjad käivadki! Ka teistele saadetakse jõulukuul tellimused ilusates karpides (vaadake ise) ja hea lõhn tulebki toodetest endist. img_6598Kas pole ilus karp?! Selle avamine oli puhas rõõm!

Ühesõnaga tundsin end alguses peale oodatud, hoitud ja väärtustatud kliendina. Ma ei liialda, kui ütlen, et see on kõige meeldivam koostöö (mitte et neid oleks palju olnud) ja ost, mille olen kunagi teinud. Kliendisõbralikkuse ja väärtustamise eest 10 punkti neile! img_6615Lisaks soovitud toodetele pandi kingituseks kaasa kolm toodet, millest üks on juba pooltühi.

Jalavannisool, millest ma juba kirjutasin, on leidnud neli korda kasutust ja pean tõdema, et minu neljapäeval tekkinud nohu oli juba eilseks kadunud. Kuna ma ei kasutanud raviks midagi muud, kui paar korda kolme erinevat looduslikku ninaspreid, mille toimet ma ei tundnud, ja seda vannisoola, siis kahtlustan, et suur osa nii kiirel paranemisel on sellel vannisoolal. Seda ma tõesti soovitan osta endale ja kinkida teistele! Kui mul ei oleks jõulukingid juba ostetud (mis on samuti head nii vaimule kui tervisele), siis varuksin kotitäie neid.

Jõulukingitustega seoses, siis Härrade vannisoola ja kehakoorija plaanisin oma Härrale kuuse alla jätta, aga kuna ta oli paki avamise juures, siis jagasin leidusid temaga ja kehakoorija katsetasime saunas juba ära ka. img_6722Kehakoorija on üleni mehelik – välimus, värvus, tekstuur, lõhn. Omaette küsimus on see, kas kehakoorija ise on mehelik, minu Härra arvas varem, et see on rohkem naiste teema, aga kui ma oma naiste kehakoorijaga tema selga ja kõiki muid kehaosi (välja arvatud seda kõige õrnemat) koorisin, siis see talle küll meeldis, samamoodi sile ja pehme nahk, mis tal pärast protseduuri oli. Veel rohkem meeldis talle nüüd sama tegevus Härrade kehakoorijaga, sest sellel oli mehelikum lõhn, minu kehakoorija naiselik lõhn talle oma naha peal väga ei istunud. Ise ta ilmselt ei viitsiks seda kasutada, aga mina koorin teda hea meelega (kahemõtteline naer), nii et kokkuvõttes talle väga meeldib Härrade kehakoorija.

Sama toote küsisin kingituseks ka, sest mis oleks veel parem jõulukingitus oma mehele, kui Härrade kehakoorija koos teenusega? Ma loosin muidugi välja vaid kehakoorija, teenust peate ise osutama!

Oma Härrale ostsin lisaks Härrade vannisoola, et ta saaks seda pulma-aastapäeval kasutada. Sellised asjad talle meeldivad küll, pole juttugi olnud, et see pole mehelik, vastupidi, majas elades mõnules rahulolevalt vannisoolast roosaks muutunud vees. Nüüd saab siis veidi mehelikumalt vanni võtta!14477946118 Ja mina saan teha seda endiselt naiselikult oma roosiõie vannipiimaga! Ma alguses soovisin tegelikult roosiõie vannisoola, aga selle asemel soovitati hoopis vannipiima, mis saadeti mulle luksuslikus purgis. Kodulehel on samasuguses purgis saadaval vaid vannisoolad, aga olen kindel, et vannipiimasid saab samuti luksuslikumas versioonis osta. Kusjuures tootes on päris roosiõied, pisikesed kuivatatud, ilmselt sealt ka see nimi, sest lõhnanootideks on tegelikult sidrunhein ja ylang-ylang. Viimase pärast ma selle (küll soola kujul) toote valisingi, ikkagi iidne armastuse lõhn! 13826427387Aga minnes tagasi Härrade toodete juurde, siis valikus on veel Härrade seep, mida saab kasutada raseerimisel, selle lisan oma järgmisse tellimusse koos seebikarbiga. Kui Härra kasutaks raseerimispintslit, siis ostaksin talle seebi sellisel kujul:147928650710Ma esmalt katsun meelitada teda keemilise geeli asemel looduslikku seepi proovima, kui hakkama saan ja talle meeldima hakkab, siis ehk leiab ka selline raseerimiskausike koos pintsliga koha meie vannitoas. Muide, Härrade seep on saanud kaks tiitlit: Cosmopolitani parim ilutoode meestele 2015 ja Anne & Stiil ilulemmik meestele 2015.

Cosmopolitani parim ilutoode meestele 2015 tiitli on saanud ka Härrade näovõie, mille Signe Seebid kingituseks saatis ja kuigi see lõhnab mehiselt hästi (nuusutasime koos) ning teeb nahale palju head, siis otsustasime, et me loosime selle ka välja. Tegelikult kaalusime selle ja kaitsva kätevõide vahel, aga leidsime, et viimast läheks pooltel meie perest vaja ning üks vähe naiselikum komplekt Nurme tooteid on mul samuti välja loosida, nii et las seekord saab kogu kasu meesterahvas.

Lisaks neile kahele tootele on kodulehel veel 9 toodet, mis on saanud üks või kaks tiitlit:

Okei, viimane pole väga kõnekas, aga ülejäänud tiitlid tekitasid küll küsimuse, kuidas mina siiani esimest korda Signe Seepidest kuulen? Kas teie olete kasutanud Signe Seebid tooteid või vähemalt nendest kuulnud?

Ahjaa, kätevõie, selle kohta tahtsin ka kirjutada. Purgis lõhnab see väga hästi, kätesse hõõrudes muutub lõhn veidi vähem magusaks ja kerge lõhn jääb pikaks ajaks käte külge. Võie ise on tahke ja rasvane (imendub kiiresti nahka), mistõttu sobib see hästi väga kuivadele kätele ja meil on siin paar kätekuivikut, kellel seda talveperioodil vaja läheb, nii et väärt kingitus Signe Seepide poolt. 13828110347(Viimased neli pilti on võetud Signe Seebid kodulehelt, sest neil on seal palju ilusamad pildid, kui mina oleksin suuteline kodus tegema.)

Ma usun, et väärt kingitus on ka komplekt, mille ühele lugejale välja loosin. Keegi saab endale või oma härrale Härrade kehakoorija ja näovõide:img_6755Osalemiseks ei pea midagi jagama, aga kui leiate, et Signe Seebid tooted võiksid leida koha jõulukuuse all, siis muidugi jagage vihjet teistega ka! Osalemiseks ei pea ka midagi laikima, aga kui soovite edaspidi Signe Seebid käekäiguga kursis olla, siis muidugi laikige Signe Seebid Facebooki lehte!

Osalemiseks tuleb vaid seda postitust kommenteerida toimiva e-maili aadressiga (mida teised ei näe) ja kirjutada, kas teie arvates on Härrade sari sama lahe kui minu arvates, välja arvatud juhul, kui vastus on eitav, siis piisab ka sõnast “osalen”. Või kirjutage, kui altid on teie mehed erinevaid kehahooldustooteid (peale dušigeeli) kasutama. Kui juhtumisi oled ise mees (mis on siin blogis päris haruldane, aga on ette tulnud), siis kuidas on lood näiteks kehakoorija kasutamisega?

Võitja loosin välja juba 20. detsemberil, siis peaks kingitus veel enne jõule kohale jõudma.

Kellel ei ole veel ideid, mida teistele jõuludeks kingida, siis vaadake Signe Seebid kodulehel ringi, ma olen kindel, et leiate midagi (soovitan endiselt jalavannisoola) endale, oma härrale ja kõigile teistele jõulupakki!

20.12.2016: Palju õnne, kommenteerija M, random name picker valis välja Sinu nime! Võtan Sinuga ühendust!

75 thoughts on “Kingitus Härrale ja kingiloos teiste(le) härradele.

 1. Mu härra arvab raudselt, et kehakoorija on naiste asi, ma hea meelega muudaks ta meelt?kuuse alt selline kingitus leida oleks päris meeldiv?
  Muidu on väga lahe, et meestele ka selline sari välja on mõeldud

 2. Osalen. Härrade (ega ka muid) Signe Seepide tooteid pole meie pere seni paraku proovima juhtunud. Muidu mees ikka teinekord katsetab näohooldustooteid jm.

 3. Pean tunnistama, et ma polnud ka varem Signe Seepidest kuulnud, aga nüüd tekkis väga suur huvi. Minu härra väga hooldusvahendite ja iluprotseduuride fänn pole, aga eks jõulude ajal vajab iga mees poputamist ja võidu korral pakun hea meelega oma teenuseid kehakoorijana. Aastalõpp on lähenemas ja ma hea meelega kooriks ja küüriks ta uueks aastaks puhtaks 😉

 4. Minu kõigest tervislikust ja looduslikust lugupidavast Härrat rõõmustaks selline kink väga. Seda enam, et ma ise polnud suutnud siiamaani välja mõelda, mida talle kinkida :(.
  Ise ka sattusin seda lugu lugedes lihtsalt vaimustusse. Olin Signe Seepidest varem kuulnud, kuid kasutamiseni mitte veel jõudnud. Nüüd tunnen, et on aeg see koletu viga parandada kiiremas korras.

  1. Rõõm kuulda. 🙂 Ma sattusin nende kodulehel vaimustusse ja see vaimustus kasvas, kui sain tunda nende kliendisõbralikkust! Ei pea silmas saadud kingitusi, vaid just nendepoolset vahetut ja sõbralikku suhtlemisviisi, tähelepanelikkust ja hoolivust. 🙂

 5. Ma usun, et nii saunas kui duši all kuluks ka minu Härrale põhjalikum küürimine ära. Vähemalt kõlavad need tooted põnevalt.

 6. Minu härra proovib küll uusi tooteid, kui need talle “koju kätte” toon. Näovõie kuluks küll ära, kuna alles kinkisin uue kalli näokreemi, mille ta suutis kahjuks esimesel kasutamiskorral ära lõhkuda-klaas purk kukkus lihtsalt vannitoa põrandale katki, uut pole ostnud veel.

 7. Minu arvates on meeste sari väga lahe ja isegi mu mees ütles et kehakoorijat tahaks kindlasti proovida ja kindlasti osalen 🙂

 8. Minu teinepool naudib samuti, kui mina teda kreemitan ja saunas meega määrin. Paraku on meilgi sama lugu – mees peab leppima, v.a mee puhul, minu magusate võietega. Samas, mis seal salata, eks nende härra-toodetega ulatan ma ka meeleldi abikäe 🙂

 9. Ma olen iseenda peale nii kuri.. ostsid esimest korda mehele sedas jõulukingi, et ei konsulteerind temaga ja mõtlesin üllatuseks jätta, sest nii äge on ju avada pakki mille sisust Sul ole õrna aimugi.. kahjuks aga väga minulikul kombel ma oma suu avasin ja välja lobisesin, mis teda seal pakis siiski ootab. Väga väga lahe aga oleks lisada sinna midagi, mida ta oodata ei oskaks ning mis saaks tõesti olla parem, kui ekstra härradele mõeldud tooted. Õnneks on ka loosimine sellisel kuupäeval et ehk suudaksin siiski oma suu pidada ja need salaja pakki lisada. Jään väga jõuluimele ja loosiõnnele lootma!

  Samuti ilusaid tulevaid jõulupühi Teie armsale perele! 🙂

  1. Ilmselgelt laps süles kommentaari kirjutada pole mu tugevaim külg, aga loodan, et kirjavigadest ja puuduvatest/segamini tähtedest on mu mõte arusaadav 🙂

 10. No kes siis Signe Seepe ei tea 🙂 Hea küll, hea küll, võib-olla need, kes ei tööta ökopoes. Aga see soe ja rõõmus vastus kõlab kahtlaselt Kristeni moodi, temaga ma seal kogu aeg tööalaselt suhtlen ja täpselt selline ta ongi 🙂

  (Ma muidugi pead ei anna, äkki oli keegi teine)

  Ja väärt kraam on, kinnitan! Müüme seda kohe suurima heameelega.

  1. Kohe näha, et inimene on õige ameti peal (ja lisaks võiks hakata klientidega suhtlemise koolitusi andma, kui ta neid veel ei anna), sest just Kristeniga ma kirjavahetuses olingi! 🙂

   1. PS. Loosis ma ei osale, sest ma olen saanud nende tooteid proovida igasuguseid ja las jääda see võimalus nüüd kellelegi teisele 🙂

    Ja selle lihtsalt pean ka veel ära mainima, et nende kätevõie on jumaliku lõhnaga – apelsin ja ylang-ylang on üks mu lemmikkooslusi. Sobib suurepäraselt kasutamiseks ka huulepalsamina.

    1. Loed mu mõtteid või? 😀 Ma just mõtlesin, et huvitav, kas sa osaled ka loosis, et pärast õnn naeratab ja jääb mulje, et mingi kokkumäng 😀 😀

 11. Mina ostasin oma mehele ka raseerimisseebi ja üritan teda ikka proovima saada, aga need teised tooted kuluksid praegu talve ajal ära 🙂

 12. Härrade sari tundub väga lahe. Teades, et mu mees naudib ka igasuguseid hoolitsusi (muidugi pean mina talle neid tegema, sest ta ise ei viitsiks), siis osalen loosis 🙂

 13. Appi, jaa! Ma olen üldse igasuguste selliste asjade järele hull 😀 oleks nüüd hea, kui mehele sama “haiguse” külge suudaks kinkida 😀

 14. Ka osalen. Mul on mees viimase aasta jooksul rohkem kreeme jms kasutama hakanud. Nimelt ykskord kinkisin talle näopuhastuspiima ja see talle väga meeldis. Kui juhtume koos pessu, nt peale sauna, siis oleme ka koorijat kasutanud. Ei teagi kas ta ise kodus kasutaks.. vb kui selline mehelikum purk ehk siis. Muidu selle firma tooteid olen kasutanud, mulle meeldib katsetada

 15. Oo, isale kuluks selline komplekt ära. Kui talle ise midagi säärast kasutada anda, siis ta kasutab rõõmuga, ise ei kipu ostma. Olen saanud kätevõiet proovida ja oli äärmiselt mõnus, kui praegune saab otsa, plaaningi osta.

 16. Ma kahtlustan, et mu härra on vannitoas olevat koorijat rohkem kasutanud kui mina. Ma küll otseselt temale mõeldes tooteid ei osta, aga lõpuks on meil ikkagi vannitoakraam kahasse. Signe Seebid on tuttavad, nende apelsinikoorija on üks mu lemmikutest. Härrade sarja proovinud ei ole.

 17. Ma olen Signe Seepide kehakoorijaid juba mitu aastat kasutanud aga ausaltöeldes ma ei ole kunagi selle peale tulnudki, et mehele sealt midagi vaadata võiks. Kasutab minu kehakoorijat “salaja” – ma ju saan aru, et koorjia muudkui väheneb ja vahel ta unustab kaane ka peale panna 😀

 18. Ooo super! Sain mehele ja emale kingiideed ja homme läheb tellimiseks. Ennast ei unusta ka ära:) Kunagi kingiti kätevõie ja see on imeline.Ma ei saa aru,kuidas ma selle toote unustada võisin.
  Mees sai sünnipäevaks härrade seebi,mille ma juhuslikult poest leidsin.Ei teadnudki,et samast sarjast veel tooteid.Kingi mure vähemalt lahendatud.
  Ja kui loosiõnn naeratab,siis saab isa ka rõõmsaks.

 19. Olen enne kuulnud küll Härrade sarjast, kuid pole olnud au reaalselt tutvust teha 🙂 Igatahes väga põnev ja ilmsel minu Härra oleks väga rahul sellise kingituse üle 🙂

 20. Ooo, väga tahaks proovida neid tooteid oma mehe peal! Igasugused mudimised-kreemitamised on meie lemmik viis kvaliteetaega veeta!
  Minu teisel poolel pole ka naiselike lõhnade vastu midagi, kui sellega kaasneb korralik teenus. Ise ta endale minu kreeme peale ei laabi :D.

 21. Peale duššigeeli. 😀 Minu härra ei tunnista sedagi. Vaid seep ja šampoon. Aga koorimine meeldib küll, soolaga, kuigi ise ei viitsi.

 22. Sooviks loosis osaleda. Minu härra soovis jõuluvanalt reisi kosmeetikakotti uut.Siis olekski hea sinna midagi toredat ka sisse panna.

 23. Signe seepide kohvi-greibi koorijat olen kasutanud, väga mõnus ?. Ja meestele on muidugi koorimis- ja muu hoolitsus samuti omal kohal, nagu naistele. Kunagi veensin ühte keskealist “eesti meest” kreemi kasutama sõnadega “viimati, kui ma kontrollisin, oli meestel ka nahk, nagu naistelgi”. Nii ongi! ?

 24. Ma ei ole kahjuks ühtegi Signe Seepide toodet proovinud. Aga mehele võiks neid küll proovida peale määrida. Kuna meie peamiseks pesuruumiks ongi saun, siis minu jaoks on see hea võimalus igasuguste kreemide-koorijatega mässata, tema aga nuusutab ukse vahel seda lõhna ja ootab, kuni ma purgi riiulisse ära panen. Vaeseke kardab mu vaarika kehakoorijat, sest ma üritan seda talle alati peale määrida. Niiet, kui loosiõnn naeratab, siis ehk julgeb ta edaspidi minuga koos sauna tulla 😀

 25. Minu härrale kuluks selline komplekt küll ära. Muidu ta on meil igasuguste ptsikute põlgur, aga kui mina talle midagi peale määrin, siis on rahul.

 26. tunduvad huvitavad asjad ja osaleks loosis 🙂 Mees neid asju ikka kasutab mis talle kokku ostan aga ise ei osta ta väga igasugust kraami miskipärast 😀

 27. Ohoh, selle postituse peale lähen ostan küll jalavannisoola ja härrade seebi. Sobivad hästi kingipakki. Oma härrat olen ka saunas üritanud koorida ja maskitada, siiamaani pole vastupanu osutanud, nii et need tooted kuluksid marjaks ära.

 28. Minu härra väga midagi kasutada ei viitsi 😀 Kui pinda käin või kingin, siis ikka kasutab ära, kuniks otsa saab.

  Ja osalen kindlasti, kuna oma Kallimale kingiks hea meelega need asjad 🙂

 29. Kihvt, et meestele ka selliseid asju tehakse ? Minu kaasa kasutaks neid asju rõõmuga! Loodan loosiõnnele!

 30. Mina osaleks ka loosis 🙂 Päris tüütu on, kui härra pidevalt minu potsikutes istub. Ausalt, ta räägib juba neli aastat vähemalt, et peaks uue näokreemi ostma ja lõpuks küsib ikka, et kus need kreemikesed mul on 😀 Üldiselt ta väga eriline kasutaja ei ole, aga ma arvan, et see on lihtsalt selle pärast nii, et ta ei ole proovinud ja seetõttu ka ei tea, millest on ilma jäänud 😀

 31. Osalen ka. Kuigi ma pean kohe kindlasti siis koorimisteenust ise juurde pakkuma, sest minu kallis kaasa ei oleks oskaks/tahaks sellega ise midagi peale hakata. Aga pärast nagunii mõmiseks ja kiidaks 🙂

 32. Signe Seepidest olen kuulnud ja kunagi vist kodukal ka käinud, aga ei mäleta, kas ka ostnud midagi. Härradele mõeldud osa on üllatuseks ja hea meelega katsetaks oma mehe peal. Oleks vähe põnevam, kui tavapärane saunas selja nuustikuga nühkimine. Seega osalen loosis.

 33. Osalen, olen kindel, et härrade sari on lahe. Võidulootuses tellisin hetkel ära vaid jalavannisoolad ja näomaski 🙂 .

 34. Minu mees on selline sala-kreemitaja ja sala-koorija. Ma näen küll, et asjad vähenevad vannitoas kiiremini, kui peaksid 😀 Tasa ja targu ostan talle siis meestele mõeldud tooteid ja kasutab usinalt, aga suure saladuskatte all 😀 Osaleks loosis, sest Härrale meeldiks igatahes, isegi kui ei tunnista.

 35. Signe Seebid tooted on tõesti mõnusad, eriti julgen kiita sedasama roosiõie vannisoola. Ikka üsna mitmes purk käsil, seda armastavad nii lapsed, mees kui mina (kass külitab ka alati vannitoavaibal, kui keegi roosiõite vannis mõnuleb). See lõhn on taevalik! Järgmisel korral ostan siis piima.
  Aga minu Herr Abikaasa proovib küll meelsasti naturaalseid ja kodumaiseid tooteid. See oleks talle väga tore üllatus. Osalen loosis!

 36. Osalen. Mulle väga meeldib su kirjutamisstiil ja kuigi ma liiga tihti kommenteerima ei kipu, siis ootan uusi postitusi väga !

 37. Mul on väga hea meel, et meeste toodetele on hakatud rohkem tähelepanu pöörama. Arvan, et enda härra oleks nüüd juba nõus nt koorijat katsetama ka. Alles hiljuti tegin väikse üllatuskülastuse talle Lumberjack’i ja ta oli pärast pea 1,5-tunnist juukselõikust koos ülimõnusa habemeajamiskogemusega olukorraga väga rahul. Loodan, et nüüd tuleb vaikselt julgus ka endale soetatud habemenoaga katsetama hakata, ostsin just ka ühe habemeõli – teeb habeme maru siidiseks ja kenaks.

 38. Osalen! 🙂

  Aga lisaks mainin ära, et minu Härrale meeldib vahel, kui ma talle näomaski teen või kehakoorijaga selja pehmemaks muudan. Vaevalt et ta seda kuskil avalikult tunnistaks, sest ta pole üldse selline ilu-eedi tüüpi, pigem tavaline maapoiss, aga kahekesi kodus on ta uusi asju nõus proovima küll! 🙂

 39. Osalen loosis hea meelega! Elukaaslane sooviks ka ennast poputada raudselt, isegi kui ta seda ei tunnista, sest talle meeldib ikka, kui kätekreemi ja näokreemi talle panen 😛

 40. Minu mees väga ei kreemita ennast, aga samas vannivahtu meeldi küll kasutada 😀 Ja viimasel ajal on seoses uue soenguga ka juuksevaha hakanud kasutama. Nii et aeg-ajalt ikka proovib uusi asju ka 🙂

 41. Tundub väga-väga lahe, seega osalen. Mees siiani väga neid protseduure pole harrastanud, kunagi on ikka esimene kord 😉

 42. Elukaaslase lemmik kehahooldustoode on lasteseep, vahepeal laseb endale näokreemi ka panna vabatahtlikult-sunniviisiliselt, muud väga ei tunnista. Seda enam oleks tore, kui ta saaks Härrade sarjaga tutvust teha. 🙂

 43. Mina ka osalen 🙂 Esimest korda kuulsin Signe Seepidest tänu Sinu blogile ja eile nende kodukat vaadates tundus, et ma pean kõik asjad sealt tellima,sest järsku oli mul kõiki neid vaja. Minu peika on ka väga suur näomaskide ja kehakoorijate fänn ja üleüldse hoolitseb enda naha eest. Ja pean vist talle jõulukotti tellima selle habemeajamis seebi kaa sest see lihtsalt näeb ülituus välja seal karbi sees 🙂 Igaljuhul hoian pöidlaid ja varbaid,et loosiõnn naerataks 🙂

 44. Minu mehel on hästi kehv nahk(kuiv ja talviti veritseb küünarnukkidelt ja jalgadelt). Ta ei viitsi osta vahendei ka ja äkki see komplekt paneks teda naha eest hoolitsema. On väärt katsetamist 🙂

 45. Minu mehele kindlasti meeldiks sellised uhked tooted ja kuna mul talle veel jòulukingitust pole, siis see oleks ideaalne võit.

 46. Väga põnev :). Ma ausalt ei kujuta ette, et kas ta kasutaks neid tooteid, kuid tahaks proovida küll talle neid kasutada sokutada :P. Ilmselt kehakoorimist sooviks ta samuti teenusena :P.

 47. Olen suur Signe Seepide fänn ning juba aastaid pole dushigeeli ega raseerimisvahtu kasutanud, kuna Signe Seebid sobivad hästi ka raseerimiseks. Härrade sarjast kuulen aga esimest korda. Väga vahva mõte ning minu härra oleks kindlasti vaimustatud nendest! Kuigi jah, kehakoorijaga ilmselt on sama teema, et ega ta vast ise ei viitsiks sellega jännata.

 48. Proovin õnne, sest minu kehakoorijad tühjenevad alati topeltkiirusega , seega kuluks eraldi härrade oma igati ära 🙂

 49. Tänu Sinu postitusele avastasin ka Signe Seebid 🙂 tellisin ikka päris hulga vb isegi rohkem kui oleks pidanud. Mehele väga meeldivad erinevad ilu tooted. Üks mõnus kehakooria kulub alati ära 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *