Kuidas Anttila tünga tegi

Tegelikult ei teinud ainult Anttila mulle tünga, vaid minu enda aju samuti, seega on see rohkem “loll saab kirikus ka peksa” postitus.

Äkki keegi mäletab, kuidas ma hõiskasin, et sain ainult 5 € eest Brio labürindi. Igatahes, kui ma paki kätte sain, siis olin üllatunud, et karp nii väike on, aga arvasin, et ju siis on tegu mingi miniversiooniga ja mida ma 5 € eest ikka saada tahtsin. Panin asjad peitu, enne Esimese sünnipäeva pakkisin ära ning järgmisel hommikul kinke avades tuli välja, et tegu pole (mini)labürindiga, vaid lisaplaatidega. Ja alles siis ma märkasin, et see kõik on karbi peal ka kirjas.Okei, selle veel annan endale andeks, et ostes ei taibanud lugeda, antud tootepilt seal just nii väike oligi, aga et kodus karpi käes hoides mu aju endiselt säästurežiimil töötas…

Kirjutasin siis Anttilasse, et asjalood on nüüd niimoodi, et mina ostsin nende eksitava tootekirjelduse peale kaks komplekti Brio labürindi lisaplaate ja tahaksin need tagastada.TooteinfoVastu saadeti vale tagastusleht, järgmisele kirjale ei vastatud üldse ning siis tuli uudis, et Anttila paneb Eestis uksed kinni. Ilmselt nad siis tegidki seda kenasti päevapealt, sest kirjadele ja kõnedele enam ei vastata ja ma ei tea, kas enam üldse ongi kuskile neid asju tagastada.

Mis seal ikka, loen need 10 eurot koolirahaks. Mõtlesin isegi, et ostan siis Brio labürindi juurde, aga loobusin mõttest kohe, kui nägin hinda (55 €). Õnneks oli saatus helde ja oma labürindi ma sain, küll mitte Brio oma, aga nimi polegi minu jaoks oluline. labürintSee üheeurone leid leevendas oluliselt minu tüngatunnet. Kuul on küll puudu, aga vast leian pärlite hulgast sobivas suuruses pallikese seda asendama. 🙂

Sellest on siiski kahju, et Anttila uksed kinni paneb. Mul oli just plaanis sealt järelmaksuga korralik kattemadrats tellida, sest olen Soomes pehme voodiga nii ära harjunud, et ei taha kuidagi minna koju “puupingile” magama. Paraku enam sealt tellida ei saa ja ma olen sunnitud ootama paremaid aegu, et saaksin kattemadratsi kuskilt otse välja osta. Või harjuvad mu kondid taas meie kõva voodiga ning polegi seda pehmendust tagumiku alla vaja.

6 thoughts on “Kuidas Anttila tünga tegi

  1. Kui on soov ennast rahasäästmisele veenda, siis võid näiteks mõelda sellele, et kõva madrats on seljale palju parem kui pehme. Nii noori inimesi võib-olla seljahädad veel ei kimbuta, aga no nii pikemas perspektiivis ;).

  2. Loodame, et lastele kingitud labürünt meelepärane oli.
    Teil nii kirev elu, vaevalt sa pärast kolmandat kodus veedetud ööd enam madratsi peale mõtled. Plaanivälised väljaminekud lükkavad madratsi vajaduse natuke jälle edasi.

  3. Tere.
    Kirjutan selle kommentaari seoses ühe Teie varasema teemaga. Nimelt saaga Männiku Autolammutusega. Mind huvitaks kuidas maksite varuosa eest ja üldse kuidas see asi toimus, sest mul omal ka sarnane juhus selle firmaga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *