Midagi meestele: kumminaine on minevik, ohtlik F1 aga olevik

Nägemist!

Ma ei kujuta ette, kas täispuhutavaid nukke on üldse muuks kui naljategemiseks kasutatud, nende väljanägemine midagi tõsiseltvõetavat justkui ei luba… Aga mine tea, pimedas võib-olla toimib.

Mis toimib nii valges kui pimedas, on Lelo F1, olgu see siis Prototype või Developer`s Kit RED. Mul endal muidugi kogemus puudub, sest mul pole selle sisse midagi pista, aga mul on üks usaldusväärne katsealune, kelle muljeid saan jagada.

Katsealusest rääkides, siis idee Lelo F1-e proovimisest teda esialgu ei huvitanud, sest eneserahuldamine on temast algusest peale kuidagi mööda läinud, rääkimata siis selleks mõeldud mänguasjadest. Minul oli aga huvi suur – tegu on ikkagi esimese meeste mänguasjaga, mis töötab samasuguste helilainetega nagu minu asendamatu Lelo Sona – nii et otsisin ingliskeelseid arvustusi (kuna eesti keeles pole ühtegi) ja lugesin neid ka katsealusele ette. Kui ta kuulis, kuidas üks mees kiitis mänguasja kergust (290 g) tänu millele ei lähe käsi krampi, suurenes tema huvipuudus veelgi, sest ta eeldas, et Lelo F1 teeb kogu töö üksi ära, aga et seda peab üles-alla liigutama – ei, see pole ikka tema teema… Kuni ma jõudsin lauseni: ” If you want your whole penis to feel like it’s full of rainbows and sunshine, it’s absolutely killer.” Seda ta tahtis.

Lelo F1 Developer`s Kit RED

Ulakas Kaunitar saatis katsealusele Lelo F1 Developer`s Kit RED pakikese, milles on lisaks naudinguvahendile puhastussprei, kaks libesti testrit, hoiukott ja pudi-padi uksesildi ning kinnaste näol.

Ma ei teagi, mis asi see F1 täpsemalt on, seksitoru? Otsetõlkes inglise keelest oleks see masturbatsiooni varrukas, aga sellist nimetust siin vist ei kasutata. Igatahes on see üsna suur toru (läbimõõt ca 7 cm, pikkus 14,3 cm), mille sees on 11 cm sügav ( pehmest lainelisest silikoonist kanal. Ulakas Kaunitar on saanud tagasisidet, et kanal pole piisavalt sügav, kuid keskmisest (mis Eesti mehel olla 13,74 sentimeerit) pikema ihuliikmega katsealune ei kurda, nii et see võib olla pigem hästi varustatud meeste mure. Võrreldes Korea meestega, kelle jaoks on Lelo F1 liiga sügav, polegi see ehk eriline mure…

Lelo F1 sisemus

Toru sees on ka kaks mootorit, esimene tekitab eespool vibratsiooni, teine stimuleerib lõpus, otse peenise pea all, helilainetega. Koos panevad need aga terve kanali värisema ja lainetama. Vibratsioon on Lelole omaselt pehme, seda koostöös silikooni sametise pehmuse ja siidise õrnusega. Minu jaoks on ainuüksi materjali puudutamine ja töötavate mootorite lainetuse tunnetamine erutav, nii et kui ma oleksin mees, siis ma päris kindlasti teeksin Lelo F1-ga ühe sõidu…

See on tegelikult tabav väljend Lelo F1-e kasutamise kohta, sest mänguasi on tehtud tahtlikult lärmakaks, et see meenutaks võimsat automootorit. Ma ei kujuta ette, miks Lelo seda meeste jaoks erutavaks peab, aga ma pakun, et asi on lihtsalt mängulisemas lähenemises, sest mulle on jäänud mulje, et mehed ei ole seksleludele sama avatud kui naised. Ma vähemalt loodan, et see on nii, mitte pole tegu uue suunaga, kus järgmisena tullakse välja naistele mõeldud mänguasjaga, mis kõlab kui köögikombain või tolmuimeja…

Katsealust Lelo F1-e mootorimürin ei eruta, aga see ei häiri ka, sest sihipärane kasutamine summutab müra, kuid juurde tulevad igasugused muud õhu liikumise ja ohtra libestiga (mida rohkem, seda parem, ilma ei tohi üldse kasutada) kaasnevad helid, nii et kokkuvõttes on sõit ikkagi lärmakas. See on sihtpuntki jõudmise juures aga väike miinus, sest katsealune on oma proovisõitudega nii rahule jäänud, et temast on saanud lisaks WRC-le ka F1-e fänn.

Siinkohal jõuangi selle juurde, miks nimetan mänguasja pealkirjas ohtlikuks. Nimelt tõdes katsealune juba esimese korra järel, et kuigi ta tundis end ebakindlalt ning stimulatsioon mõjus harjumatu ja ebamugavana, oli orgasm pisut võimsam võrreldes vahekorras kogetavaga. Järgmisel korral oli orgasm natuke veel võimsam… Katsealune küll kinnitas, et Lelo F1 ei asenda seksi, kuid naisena tunnetan ma siiski konkurentsi. Mul on armukadeduseks muidugi põhjust, sest mu partneril on madalam libiido kui minul ja kui ma pean teda F1-ga jagama, siis mulle ei jäägi eriti midagi…

Tegelikult on mul hea meel, et katsealune F1-le võimaluse andis, sest nagu eespool ütlesin, on eneserahuldamine temast kauge kaarega mööda läinud, kuid kodust eemal töötamine ei võimalda elada regulaarset seksuaalelu ja see annab tunda läbi kroonilise eesnäärmepõletiku – kuna korrapärane ejakuleerimine on eesnäärme tervise seisukohalt oluline, siis Lelo F1 võiks edaspidi selles osas abiks olla.

Rääkides veel mänguasjast endast, siis see on loomulikult üleni veekindel, selle taaslaetav aku kestab kaua (kuni 2 tundi) ja see on tänapäevaselt nutikas ehk Lelo F1 on telefoniga seotav ja äpi kaudu juhitav. Developer`s Kiti omanikud saavad ligipääsu mänguasja sees peidus olevale kümnele sensorile ja teha nendega asju, mida arendajad teevad. Väidetavalt olla võimalused piiritud, aga minu jaoks on see võõras maailm, nii et ma oskan muljetada vaid olemasolevast äpist.

F1s Demo App

Alustan kohe sellest, et Lelo F1-e ja telefoni ühendamiseks peaks mänguasi olema eelnevalt madalaimale režiimile seatud, teisiti pole mul ühendamine isegi kaheksanda katsega õnnestunud.

Alguses ei pidanud ma äppi oluliseks, katsealune samuti mitte, nii et ta pole seda kasutanud, kuid esimese kasuliku funktsioonina võib välja tuua võimaluse juhtida mootoreid eraldi. Mänguasjal olevad pluss ja miinus nupud juhivad mootoreid korraga, aga äpiga saab lülitada sisse vaid ühe või teise mootori, või mõlemad ja panna need erinevate võimsustega tööle. Lisaks näitab äpp temperatuuri, rõhku kilopaskalites, akumahtu (vist) ja isegi läbisõitu ehk edasi-tagasi liigutusi.

Muide, mänguasja ei pea üles-alla liigutama, väidetavalt teeb see oma töö ära ka paigal püsides. Nii kirjutavad välismaa mehed, katsealune sellist varianti ei proovinud. Välismaa mehed kirjutavad üldse palju, enamasti ülivõrdes kiidusõnu, kuid korduvate miinustena tuuakse välja lärmakust, väikest sügavust, aknariba vale asetust (külje peal, raskendab vaatamist kasutamise ajal) ja isegi silikooni jäikust, kuigi enamust just kiidavad selle pehmust, nii et arvamusi on väga erinevaid. Suurem osa arvustajatest leiavad siiski, et plussid kaaluvad miinuseid üles ehk Lelo F1 pakub midagi enneolematut.

Nendega ühineb minu katsealune, kes ütles, et miinustele vaatamata soovitaks ta seda mänguasja kõigile, kellel on (mitte väga väike ega suur) peenis, aga pole partnerit. Regulaarse voodielu puhul sellist mänguasja ilmselt vaja ei ole, kuid partneri madalama libiido, pikkade komandeeringute või muude põhjustega kaasnevate seksipauside keskel on tegu igati tänuväärse abilisega. Soovitan ka incelitele, kes leiavad, et nad on sunnitud tsölibaadis (mistõttu tekib osadel viha naiste vastu), ja väljanägemiselt pigem chadidele, kes elavad vabatahtlikult tsölibaadis ega kurda selle üle (täitsa olemas sellised, tunnen üht lähedalt).

Kellel tekkis huvi, siis Ulakal Kaunitaril on üks Lelo F1 Developer`s Kit Red ära anda, loosin selle postituse kommenterijate vahel juba 15. märtsil välja, kirjuta vaid, kellele komplekti soovid (endale, oma meremehest kaaslasele, üksikule sõbrale vms).

15. märts: Loosi võitis I, kelle naine saatis ta siia lugema ja osalema. Järjekordne tõestus, et naisi tuleb kuulata. Võtan võitjaga ühendust.

Kui loosiõnn ei naerata, siis koodiga sidrun on Ulakas Kaunitaris täishinnaga tooted 10% soodsamad, mis teeb kõnealuse kompleti hinnaks 134 eurot ja 10 senti. Lelo F1 Prototype on 20 eurot soodsam, kallimast variandist eristab seda vaid tagasihoidlikum vaateaknata disain ning puhastusprei, kinnaste ja uksesildi puudumine. Osade allikate sõnul puudub ka ligipääs SDK-le (software developer’s kit), kuid demo äppi saab kasutada, samamoodi kallima versiooni omanike poolt loodud äppe, mida veel pole (vähemalt ma ei leidnud).

PS! See ei tule ilmselt üllatusena, aga postitus on sündinud koostöös Ulaka Kaunitariga.

83 thoughts on “Midagi meestele: kumminaine on minevik, ohtlik F1 aga olevik

 1. Ütlen ausalt, et oma mehele sooviks. Väikeste laste kõrvalt on selle intiimeluga nagu on..või pigem pole. Usun et selline kink rõõmustaks teda väga 🙂

 2. No, seda oleks küll hea võita, kui mees võõrsil tööl… 😀 Osalen meeleldi loosis ja loodan loosiõnnele 😀

 3. Käisin seda isegi juba piilumas, kuna Lelo mänguasjad on end minu jaoks tõestanud ning nüüd võiks midagi mehele kinkida. Sooviksin loosis osaleda.

  1. Sooviks oma mehele ka. Ootan hetkel meie esimest beebit ja noo… Kiiks on mõlemal peas ja selle seksilooga on hetkel kehvasti. Mees juba 20 nädalat kannatanud ka eks ole teada, et sama palju ja rohkemgi veel ees ootamas :/ Eks ikka proovin silitada ja stimuleerida, aga see pole see. Selline vidin aga eriti veel kiidusõnu arvestades võiks meile abiks olla, seega loodan võita. 🥰

 4. Kingiksin mehele, tal on varsti sünnipäev ka. Mees käib tööl,kust jõuab enamus ajast kell 23.30 koju. Siis ma lapsega magan juba ammu sügavasti. Niiet talle kuluks kindlasti marjaks ära. 😀

 5. Just.
  Kaugsuhte puhul on selline asi mehele hea üllatus.
  Loodan loosiõnne oeale, kui ei vea, siis….poodi….

 6. Oma mehele ikka, kuigi ta oli üliskeptiline, kui seda Õhtu saates näidati. Tõestaks vastupidist talle 😉

 7. Mu mehel on just väga kõrge libiido ja ma tean, et meie suurim mure suhtes on see, et ta on lõpuni nö rahuldamata ja vajab väga palju seksi ning mul on pidevalt tunne, et ma ei ole talle piisav. Äkki see oleks miski, millega saaks talle midagi uut ja teistsugust pakkuda.

 8. kuna meil on juba 3 kuud kaugsuhe ning ilmselt jätkub nii veel 2 aastat, siis võiks teisele poolele kinkida. ma arvan, et ta ei ootaks mu poolt sellist kingitust, nii et tahaks ta nägu näha.

 9. Väidan küll, et mulle üldse su blogi ei meeldi, aga ikka käin lugemas ja erinevate nimede alt kommenteerimas, kuigi sa tead, kes ma olen. Püha jumal küll, miks ma ennast niimoodi alandan????

  1. Ma ei tea, miks sa seda teed, M. M, aga ma aitan sul sellest kombest vabaneda. Mäletad, sa ütlesid kord, et ma võtaksin Mallukast eeskuju ega oleks nii hale? Võtan sind nüüd kuulda ja pööran edaspidi kõik su negatiivsed kommentaarid sinu vastu või muudan need tõelisele fännile omaseks. 🙂

 10. Naine jagas linki, vist oli mingi tagamõte 😂 Igatahes osalen loosis, järsku õnn naeratab.

 11. Kõlab päris põneva mänguasjana! Lugesin mehele ka siit lõike ette – oleks põnev teda ka PÄRISELT sellega tutvustada! Muidu oli selle osas skeptiliselt uudishimulik🤭

 12. Väikeste laste kõrvalt kuluks ausalt öeldes ära küll, ei ole kerge piisavalt aega omavaheliseks läheduseks leida ja ehk oleks hea abiline.

 13. Kallil kaasal täna sünnipäev oleks vägev kink. Lastega raske omal alati vormis olla mehe jaoks 😊

 14. Oh, see oleks küll äge üllatus kaaslasele! Meil on samuti mureks distants – mina käin nädala sees teises linnas koolis ja eks suhted natukene ikka selle all kannatavad (eriti situatsioon on väga uus ja varem koguaeg ninapidi koos oldud :)), aga saame hakkama. Kui sa mõnda aega tagasi Lelo Sonast kirjutasid, siis juba jäin Ulaka kodukal vaatama, et lahe vidin ka meestele.

 15. Hei
  Ikka sooviks proovida,eelkõige tahaks juures olla ja näha kuidas asi töötab ja millist naudingut suudab pakkuda

 16. Khmm, ma juba muretsen oma teise poole pärast, sest väikesed lapsed ja minu madal libiido pole tema jaoks ideaalne olukord. F1 vast aitaks kaasa 🙂

 17. Mina loosis ei osale, sest mul on meest enda vajaduste jaoks tarvis, aga no mida välja ei mõelda 🙂

 18. Ooo ma sooviks oma abikaasale selle kinkida! Kuna ma just sain endale selle Lelo Sona 2’e, mille ostsin üldse, kuna tema ergutad takka, kuna olin aasta vahelduva eduga rääkinud sellest, kui sinu blogis jälle kuskil ette sattud, siis oleks see F1 superhea üllatus talle. Kuigi ma nüüd mõtlen, et pärast kaob sekselu üldse ära siis 😅 aga tegelikult, siis tema libiidoga (igapäevaselt, kui mina jaksan), siis seda mure vist ei tohiks tekkida.

 19. Kingiksin oma mehele, kuna laps tulemas, siis tõenäoliselt jääb seksi vähemaks, ja ta muutub suht tõredaks, kui ilma on. Kodurahu huvides 😀

 20. Sooviksin oma mehele seda. Tänu Sinu soovitusele ja sooduskoodile ostsin eelmine aasta endale Lelo mänguasja ja nii rahul[datud] sellega.

 21. Ooo, seda tahaks küll enda mehele! Endal on Lelo Sona, mees just ükskord rääkis, et miks naistele koguaeg mingeid vidinaid tehakse, et meestel võiks ka midagi olla. 😀

  Et siis annaks pihule puhkust ja laseks tal sellega hullata!

 22. Ma kingiksin selle armsale inimesele, kes töö tõttu vahel kolm-neli kuud teises maailma
  otsas on. Samal ajal kui Sona aitab mind siin võiks ju F1 aidata teda seal. 🙂

 23. Kingiksin peikale, kuna oleme niigi kaugsuhtes (näeme korra kuu/kahe jooksul) ja kuna ta elab riigis, millest osa on juba ohutsooniks kuulutatud, ei või teada, mis edasi saab.
  Lisaks ehk saab siis aru, et võiks mullegi sarnase kingi teha 😏😏

 24. Ma ostsin endale tänu sinu postitusele lelo sona. Mees on mul natuke ebakindel, seega me sonat tihti ei kasuta.. ta kardab, et see hakkab teda asendama. Mees on mul ka kõrgema libiidoga kui mina, seega, ma tõesti sooviksin talle seda F1 mänguasja võita!
  Tal tuleb 21.03 sünnipäev ka, 35-aastaseks saab, ma ei peaks kinki ostma. 😄🤪

 25. Ohhoo, see on küll miski mida mehele hea meelega lausa kinkida tahaks. Kuigi pole välistatud, et sel juhul saaks minagi hiljem armukadedust tunda. 😀

 26. Mina sooviks võita selle oma mehele. Lelo Sona Cruise on mul olemas ja see on imeline! Seega väärib ka mees selliseid vibratsioone kogeda 🙂

 27. Ma ei tea, mida tähendavad mõisted “frigiidne” ja “impotente”, mistõttu kipun neid valesti kasutama. Kuidas seda vältida?

  M. M.

  Liivi, veebilehe omanik: Tegu oli varasemalt negatiivse kommentaariga. Dada ehk M. M. on käinud siin 2017. aasta algusest erinevate (ka oma pereliikmete) nimede alt ainult oma inetut külge näitamas. Kord soovitas ta mul Mallukast eeskuju võtta ja mitte olla nii hale. Võtsin teda nüüd kuulda ja muudan, Malluka eeskujul, edaspidi kõik tema kommentaarid ära.

  1. Seda saab vältida, kui teha endale mõisted selgeks:

   frigiidne (naise kohta) – suguliselt külm, võimetu suguliselt erutuma
   impotente (mehe kohta) – võimetu saavutama ja hoidma sugulist erutust

   Allikas: https://sonaveeb.ee/

 28. Mulle endale võiks meeldida, meenutab nö. fleshlighti aga vähe vägevam varjant sellest😁😉
  Ehk veab ja õnn naeratab

 29. Arvan, et see komplekt võiks meeldida minu elukaaslasele, sest talle on oluline, et voodielus oleks pidevalt midagi huvitavat ning rutiini ta ei armasta. See ulakas mänguasi annaks võimaluse midagi uut proovida, sest meespoolele suunatud mänguasju me veel proovinud ei ole. 🙂

 30. Oi, mina kingiks selle hea meelega oma armsale mehele, kes peab paljudel õhtutel vaid kaisutamisega leppima. Olen riskirase ning seks on täiesti keelatud – kuni JUULIKUUNI! Eks ma üritan teda teisiti rõõmustada, aga kuna iga päev olen valudes siis ei õnnestu nii palju kui tahaks 🙁 Aga mees on mul tubli ja üldse ei jonni 😛
  PS. MEGANALJAKAS see mootorihääl ikka 😀

  1. Ma tahaksin loota, et enamus mehi sellises olukorras ei jonni, ülejäänud on ilmselt niisama ka jobud. 😀

   Pea kenasti juulikuuni vastu!

 31. Ma ei tea kui mitu korda ma olen juba sinna poodi läinud ja hakanud antud asjakest ostukorvi lisama ja siis noo… Rahast ikka veits hakkab kahju ja pärast olen veel “armukade” ka otsa? Aga selle kingiks ikka oma mehele 🙂

 32. Abikaasat üllataks – oleme youtubest flashlighti arvustusi kuulanud ja tal tekkis huvi selliste vahendite vastu, eriti veel, et meil on üks rõõmuvahend mulle, aga tal on vaid tühjad pihud 😉

 33. Oma abikaasale. Ma sinu blogi soovitusel rääkisin talle Lelo Sonast ja selle ta mulle ostis. Olen enam kui rahul 🙂 niiet tore oleks teda ka üllatada! 😉

  1. Minu abikaasa libiido on kõrgem kui mul. Ta kinkis mulle Lelo cruise just Sinu postituse järel ja ma Olen rahul 😍 ta töötab välismaal, niiet talle oleks see suur üllatus ning tänuväärt abiline:) oleme sellest ka rääkinud, ning huvi on tal olemas:)

 34. Kingiksin selle oma mehele, ülikooli tõttu veedan enamuse nädalast teises linnas ja endale olen eraldi veedetud aja tarbeks mõne mänguasja muretsenud aga mees peab aint omadel jõududel hakkama saama. Niiet talle kuluks see üllatus väga ära 🙂

 35. Ohhhh… Kui äge. Muidugi tahaksin seda oma mehele! Väiksed lapsed, pikad tööpäevad, vähe võimalusi – no klassika. Aga mulle teeks tohutult rõõmu, kui tema oleks rõõmus.

  P.S. Hullult nukker, et Sa selle saririsustajaga pead tegelema. Loodan, et tema õelus jookseb Sul mööda külgi maha. Tundud olevat eriti meeldiv ja ettevõtlik inimene. Ja aitäh, et kirjutad ka tabuteemadel. Alati huvitav lugeda.

  1. Aitäh! Kas ma just ettevõtlik olen, aga loodetavasti meeldiv küll. 🙂

   Saririsustaja õelus haiget ei tee, pigem on temast kahju. Tegu on inimesega, kellel on palju probleeme ja kes tundub oma elus väga õnnetu, aga ehk tunneb ta end solvavate kommentaaride kirjutamise järel paremini. Ma aga ei taha talle seda rõõmu enam pakkuda, sest see pole teda vahepeal kuidagi aidanud.

   1. Ja õigesti teed. See kõik tuleb ikkagi otseselt Sinu arvelt. Veendun jälle, et mul poleks avalikuks blogimiseks piisavalt “mune” 😀 Igasuguste hulludega maid ja puid jagada.

 36. Mina kingiks selle oma mehele, meil tuleb aastapäev ka 17.märts, nii et oleks põnev aastapäevakink. 😀 tundub huvitav atribuutika, nägime seda Õhtu saates valentinipäeval, aga siis vaatasime hinda ja jäi natuke krõbedaks teine.

 37. Oma partnerile, oleme kaugsuhtes. Tema on mulle kingitusi sekslelude näol teinud, saaksin mina vastu teha miskit põnevat.

 38. Mina väga sooviksin kinkida, just eesnäärmeprobleemide ja kaugtöö pärast. Jään lootma eale õnnele:)

 39. Huh..kui see mõjub nehele samamoodi kui mulle minu Lelo siis peab ta selle saama
  Vabandust,hetkel pisut eufooriline aga pühapäevahommikune kvaliteetaeg oma mänguasjaga oli lihtsalt niiiii super!

 40. Oma kallile mehele oleks tore vaheldus. Siis olekse ka mul Lelo Sona kohe vaja, oleksime mõlemad siis varustatud 😉

 41. Uuh, ei tea kas jõuab veel osaleda. Aga oma härrale kingiks selle, on teine mul beebi kõrvalt unarusse jäänud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *