Pealaest jalatallani!

Kui ma ülemist pilti vaatan, siis ma ei näe seal ennast, vaid Meritit oma neljanda beebi, Bon Meritéga. Viimane pole tegelikult enam mingi beebi, saab maikuus ikkagi neljaseks, aga ma usun, et ta hoiab endiselt Meritit nii töökohustuste kui ka inspiratsioonipuhangutega öösiti üleval. Kui tema ei hoia, siis lihast ja luust lapsed ikka, nii et Merit teab väga hästi, mis tähendab olla aastaid magamata. Mina tean samuti ja seetõttu imetlen teda pealaest jalatallani, sest ta jõuab kolme väikese lapse kõrvalt ka Bon Meritét kasvatada.

Hoian käes ahjusooja kehakoorijat ja ootan saunapäeva, et seda esimest korda kasutada.

Ma ei ole liialdanud, kui olen öelnud, et olen Bon Merité suurim fänn – peale selle, et mul on peaaegu kogu tootevalik kodus olemas, elan ma Meritile ja tema brändile siiralt kaasa! Mul oli nii hea meel, kui pärast Eesti blogiauhindade jagamist avastasid mitmed blogijad enda jaoks Bon Merité looduskosmeetika, loodetavasti leidsid tänu neile ka lugejad endale uue lemmiku.

Mulle meeldivad kõik Bon Merité tooted, aga suurimateks lemmikuteks on algusest peale olnud kehakoorijad – ma ei ole viimased kolm aastat osanud enam ilma saunas käia. Kui nüüd nägin, et tootevalikusse on ilmunud uus koorija, jahvatatud vaarikatega, siis tegin kohe samal päeval tellimuse, kuigi alles nädal varem uuendasin varusid sügavpuhastava kehakoorija näol. Elevus oli lihtsalt nii suur, sest Bon Merité kehakoorijate valikusse pole ammu midagi uut tulnud. Olen kindel, et järjekorras neljas koorija on sama suurepärane kui esimesed kolm. Selle lõhn on juba purgis kutsuv, aga kogemused on näidanud, et tõeline aroom pääseb valla alles nahale hõõrudes – tuleks see saunapäev vaid kiiremini! Maitse on sel igatahes hea, selle proovisin ära…

Ma ei taha määrida nahale midagi, mis keele vastas on kibe, nii et looduskosmeetikast vähemat ma ei kasuta alates sellest ajast, kui Merit mulle esimesed enda loodud tooted saatis, see oli kolm ja pool aastat tagasi. Ta on mulle vahepeal veel uusi tooteid saatnud, eriti viimase aasta jooksul, sellepärast mul ongi korraga peaaegu kogu Bon Merité tootevalik olemas.

Ise soetan tooteid nii, et alati oleksid olemas:

 • Sügavpuhastav kehakoorija – See on Bon Merité tootevalikust minu top 1, saunas asendamatu, koorib maha nädalaga kogunenud surnud naharakud ja negatiivsed emotsioonid. Ma kasutan seda kui koorivat massaažiõli, sest just selliseks asjaks see laval sulab. Oma leilivõtu lõpetangi alati kooriva massaažiga, mudin alt üles liikudes terve keha läbi ja naudin aroomiteraapiat. Koorija on küll kallis, aga tänu sellele on kokkuhoid massööri ja psühholoogi pealt märkimisväärne…
 • Emme ja beebi kehapalsam – Endiselt meie pere SOS-võie, mis läheb käiku peamiselt siis, kui lastel lööb atoopiline dermatiit välja. Kuna ma niisutan oma keha nii paljude muude võiete ja kreemidega, siis on mul psoriaas enamasti kontrolli all, aga on perioode, kus haigus ägeneb ja kolded vajavad spetsiaalselt määrimist, sellisel juhul läheb ka SOS-võie käiku.
 • Üks näokreemidest – Need on konsistentsi poolest hästi kerged, imenduvad kiiresti, niisutavad hästi ja annavad näole rasuse läike asemel värske sära. Lemmikut on raske välja tuua, sest mulle meeldivad kõik. Tõenäoliselt sobiks mulle enim tasakaalustav päevakreem, mis on mõeldud veidi akne poole kalduvale nahale, aga mulle meeldib mulle jume, mille annab porgandiga kreem. Viimane sai just tühjaks ja ma ei suutnud valida uut asemele, nii et soetasin testrite näol kõik viis.
 • Astelpaju kätekreem – Mul endal ei lähe kunagi kätekreemi vaja, ilmselt seetõttu, et kätega hõõrun kehakreeme nahka ehk need saavad möödaminnes pidevalt hooldatud, aga lastel, eriti kahel neist, kipuvad küüneümbrused narmendama… Nüüd ei ole seda küll väga pikalt juhtunud, sest lapsed kasutavad iga väikese asja pärast oma kätekreemi, järelikult aitab. Topsiku unustasin pildile lisada, sest see seisab lastetoas, ikkagi nende oma.
 • Piparmündi jalakreem – Kui ma selle kingituseks sain, siis mõtlesin selle koos teiste toodetega lugejate vahel välja loosida, sest olen erinevaid jalakreeme proovinud ja need pole mind kõnetanud. Mu jalatallad on enamasti ikkagi sellised, et kreemi asemel läheb vaja kannariivi, aga seda ma ka ei kasuta, sest paljajalu kõndimiseks on mul mu nahapaksendeid vaja. Mingil hetkel muutusid mu kannad aga nii koledaks, et häbi oli lahtiseid jalanõusid kanda, mistõttu avasin ise jalakreemi ega suutnud ära imestada, kuidas see jalatalla koheselt kümme korda ilusamaks muutis. Teisega tegin isegi enne ja pärast pildi, et seda ilmaimet jagada, aga jätsin selle vahele, sest enne pilt oli liiga karm….

Ma võiksin iga toote kohta eraldi pika teksti kirjutada, aga kardan, et keegi ei loeks seda, nii et võtan lühidalt kokku, et kogu Bon Merité looduskosmeetika on mõnusa konsistentsi ja imelise lõhnaga. Õli kasutamiseks on mul harva tuju, aga olen avastanud kehavõiete võlu märjal nahal ja soovitan seda samuti kohe pärast pesu märjale nahale hõõruda. Muul ajal eelistan kehakreemi, sain just kaks uut katsetamiseks ka ja pean ütlema, et Bon Merité suutis mind taas üllatada. Nende tooniv BB-kehakreem annab koheselt ilusa päevitunud jume:

Päriselt oli efekt isegi suurem. Kui Silver tuppa astus, siis ta märkas kohe, et üks mu jalg on pruun ja imestas, kuidas kreem midagi sellist teha sai.

Tooniva kreemi pealekandmine ei pruugi olla kõige lihtsam, sest mul see kohe ei ideaalselt ei õnnestunud, aga asi oli ilmselt selles, et võtsin korraga liiga palju kreemi, kõik ei imendunud nahka ja seetõttu tekkisid triibud, mis hakkasid hõõrudes hoopis kooruma, mitte ei läinud laiali. Hõõrusin need triibud maha ja jume jäi endiset ühtlane (pildil nähtavad laigud on psoriaasi omad), nii et tulemusega jäin ikkagi rahule.

Hüaluroonhappega kehakreemist saab ilmselt minu uus lemmik, see on mõnusat siidise tekstuuriga, niisutab eriti intensiivselt ja lõhnab suurepäraselt (sees on apelsini ja vaniljet). Tegelikult saab sedasi kõiki Bon Merité kehakreeme iseloomustada, ent selles on midagi, mida ma ei oska kirjeldada, aga mis seda teistest eristab.

Koos viimase kehakoorijaga tellisin ka portsu testreid, sest tahtsin sidrunheinaga kehapalsami lõhna tunda… Nagu ma ei teaks, et Bon Merité pakub oma toodetega tõelist aroomiteraapiat! Loomulikult lõhnab kehavõie ideaalselt sidrunheina järele ja see lõhn püsib nahal päris pikalt, praegugi käib see mul üle pea.

Bon Merité pakub kahte erinevat testrite komplekti, ühes on kõik viis näokreemi, teises viis vabalt valitud kehakreemi või -palsamit (valida saab ka jala- ja kätekreemide hulgast). Kui hinnad tunduvad testrite kohta kallid, siis tegelikult on topsid päris suured ehk neist jagub üsna mitmeks korraks, nii et julgen neid soovitada. Soetasin alles isegi kaks uut kompekti, kehatoodete oma küll vaid sidrunheina kehapalsami pärast, aga valisin juurde ka mõned enda lemmikud, et need loosipakki lisada.

Ma tegelikult tahtsin selle loosi juba pool aastat tagasi ära teha, aga ei tulnud kirjutamistuhinat peale ja tänaseks on kreemid juba uutes pakendites, nii et ma loosin siin nüüd veidi ajalugu välja…

Kuna mulle Bon Merité nii väga meeldib, siis jagan kingituseks saadud tooteid rõõmuga ühega teist. Loosin juba 24. veebruaril välja komplekti, kus on:

Loosis osalevad kõik postituse kommenteerijad – jaga oma lemmikuid Bon Merité tooteid, kiida mu kunstiannet (esimene pilt) või kirjuta lihtsalt, et soovid osaleda ja tee seda kindlasti toimiva e-mailiga, muidu ei saa ma sind võidust teavitada.

24. veebruar: Komplekti võitis Kairit, palju õnne!

NB! Kuna osade Bon Merité kreemide pakendid uuenevad, siis leiab kodulehelt eelmistes pakendites jala-, käte- ja kehakreeme soodsama hinnaga, lisaks veidi väiksema soodustusega kampaaniapakkumisi ja mis on täishinnaga, siis nendelt saab (nüüd ja edaspidi) 20% allahindlust, kui kasutada koodi sidrun20!

Postitus on sündinud Kuue Sidruni ja Bon Merité sõprusest – olid ajad, mil Merit leidis minu blogist tuge ja lohutust, mistõttu peab ta mind tootevaliku laienedes alati meeles. Igasuguse kohustuseta pean mina teda samuti meeles, nii et ma ei nimeta seda koostööks, vaid sõpruseks.

104 thoughts on “Pealaest jalatallani!

 1. Kõik Bon Merite tooted, mida proovinud olen, on väga meeldinud. Palju neid pole katsetanud , sest minu kodulinnas pm olematu valik, aga midagi siiski. Ja mulle meeldib teha väikest vaheldust Hoia toodetele 🙂

   1. Kuressaares:) siin väga väike valik Rimis. Rääkisin Kuressaare kaubamajas ka teist, aga seni pole veel tootevalikus 🙁

 2. Olen proovinud just seda sügavpuhastavat kehakoorijat. Väga meeldis! Hea meelega prooviks ka kõike, mida loosipakis pakutakse.

 3. Minu suur lemmik, suisa asendamatu, on seesama astelpaju kätekreem. Tõesti super!
  Osalen loosis! Ja kasutan kindlasti ka sooduskoodi 🙂

 4. Väga hea meelega prooviks neid! Olen just uute kreemide ja muu kosmeetika otsingul ning tõenäoliselt soetan need tooted igal juhul. Korralik aroomiteraapia kõlab kolme väikese lapse kõrvalt hinge tõmbamiseks taevalikult. 🙂

 5. Ma ikkagi tahaksin su kandadest “enne ja pärast pilti” näha🦶
  Mul on tunne, et mu kannad jäävad igavesti sellisteks, mis lasevad mul silmad peast häbeneda🤦‍♀️
  Ma osaleks hes meelega ka loosis, võidupakk tundub väga ahvatlev 🙂

  1. Kahjuks ei saa enam jagada, sest olen vaid “pärast” pildid alles jätnud. 😀 Praegu uusi ka teha ei saa, sest olukord on kontrolli all, pean suveni ootama, siis läheb asi jälle käest. 🙂

 6. Soovin loosis osaleda, kuna mulle väga meeldivad Bon Merite tooted ning käte- ja jalakreemi ei olegi veel proovinud.

 7. Pole seni proovinud, aga huvi tekkis küll, niiet võib juhtuda, et sooduskood leiab kasutust:) Soovin ka loosis osaleda 🙂

 8. Ahvatlev postitus, tekitas vastupandamatu soovi end pealaest jalatallani millegi heaga sisse määrida. Mõnuleda lõhnapilves ja olla nii pehme ja üleni niisutatud. Soovin osaleda loosimises!

 9. Minu kõige suurem lemmik on astelpajuga kätekreem. Ja imesid teeb alati ka ylangiga kehakoorija. Ülimõnus! Vahustatud kehavõie mandariiniga on nii hea, et mul oli esimese hooga tunne, et tahaks selle peale määrimise asemel hoopis ära süüa 😀

 10. Olen kasutanud ainult astelpaju kätekreemi, mis on tõesti super hea! Osalen, sest ehk leian uusi lemmikuid.

 11. Minul kodus on spgavniisutav särakreem mandariini ja mango oma ja see lõhnab niii hästi ja sädeleb veel paremini🤩🤩
  Sellega oli kaasas ka näo keremi tester mis oli ka üllatavalt hea😊
  kuid seda taastavat kehapalsamit Emme ja Beebi oma tahaks ja no üldiselt kõike tahan sealt proovida 😊

 12. Mina ei ole kunagi ühtegi Bon Merite toodet proovinud, aga sa kirjutad nendest iga kord nii kutsuvalt, et alati tekib tahtmine osta (aga ununeb jälle ära). Äkki nüüd võidan? Või siis ostan…

 13. Üks hetk oli mul suur Eesti looduskosmeetika maania, see oli siis, kui Joik alles oli tootmist alustamas. Nüüd on see tuhin juba mõni aasta maha rahunenud, mistõttu pole ettevõtte tooteid proovinud, kuigi Sinu ja Marimelli blogist olen selle kohta ainult kiiduavaldusi lugenud. Niisiis osalen!

  1. Ma sain jõuludeks oma esimesed Joiki tooted, kehakoorija ja lõhnaküünla, viimane oli väga hea, aga esimene muljet ei avaldanud, Bon Merité on parem. 😀

 14. See on nii armas hingega postitus. Ja minul – ilutoodetesse leigelt suhtujal – tekkis kohe brändi vastu päris huvi! Tubli, Liivi!

 15. Astelpajuga kätekreemi läheb juba kolmas purk. 🙂 Näokreemide testrikomplekt ja veel paar kreemi tellisin posti teel, just täna sain kätte 🙂 Loosis osaleksin ja võidu korral kingiksin kreemid edasi oma emale.

 16. Soovin osaleda! Bon Merité loomingut pole varem kasutanud, kui loosiga ei vea, siis tellin ise. Vannitoas valitseb hingele toodete sektsioonis tühjus hetkel, kõik otsas, käin salaja üheksase tütre varude kallal, kes samuti hindab healõhnalisi koduseid spaprotseduure kõrgelt (ja hoiab oma toodetel kiivalt silma peal)!

 17. Osalen, kuna olen väga suur looduskosmeetika (eriti Eesti oma!) fänn, nii et huvi on suur. Ja kiidan kunstiannet! 🙂

 18. Ei ole veel katsetanud, aga näokreemid kõlasid huvitavalt ja samuti jumet andev kehakreem, seega osalen loosimises 🙂

 19. Minu lemmik on greibi-pipra koorija. Tekitab nii värske tunde. Eriti hea see on saunas, kus saab seda mõnda aega ka maskina peal hoida.

 20. Mina jumaldan sügavpuhastavat koorijat. Lihtsalt see piprane lõhn on selline, et tahaks kohe niiviisi lõhnatagi. Ja minagi kasutan seda saunas, no lihtsalt niiiiiiii mõnus!

 21. Kuulnud olen palju head, aga katsetamiseni pole veel jõudnud. Peab selle kodulehe ikka lahti tegema. 🙂

 22. Mina ei ole kahjuks ühtegi toodet veel proovida saanud aga need kehakoorijad tunduvad küll ülipõnevad, sest ma olen suur kehakoorijate fänn. Osalen hea meelega loosis! 😍

 23. Soovin osaleda! Minust sai Bon Merite fänn just tänu Sinu blogile. Viimane tellimus oli mõlemad testrite komplektid ja ema-lapse kehavõie. Näokreemidest on mu absoluutne lemmik jõhvika öökreem – esiteks jätab see nii mõnusa niisutatud, aga värske tunde ja teiseks mul lihtsalt ei ole kunagi hommikuti meeles nägu kreemitada :D. Teine lemmik ongi seesama SOS võie, millega olen ravinud paberkuivi käsi, lõhenenud huuli ja narmendavaid kandu. Lõhna poolest on absoluutne lemmik särakreem, aga minu jaoks sädeleb see liiga palju, seega seda enam juurde tellinud ei ole.

  1. Seda on nii tore lugeda! 🙂 Kuidas saab särakreem liiga palju sädeleda? 😀 Mind see sädelus pole seganud, paistaks nagu ainult lähedalt, aga tõesti, mingi sära jääb isegi teise pesu järel kuskile nahapooridesse alles.

   1. Äkki ma panen seda kreemi liiga palju? 🤔 Sädelen pärast nagu jõulumuna :D. Aga no selle lõhn…täpselt minu eelistus, ma võtaks sellise parfüümi palun, aitäh :).

 24. Minu lemmik on kehakoorija greibi ja musta pipraga. Ostsin selle millalgi Sinu soovituse peale ja teist nii head toodet pole veel suutnud kehakoorijate seast leida. Hiljuti soetasin omale Nurme ja Hiiu ihuhoolduse kehakoorijad, aga jäävad kôvasti Bon Merite omale alla.
  Nûûd olen näokreemi otsingul ja ilmselt soetan omale testrite komplekti, et omale see kõige parem välja valida. Tänud sooduskoodi eest 😊

 25. Meie pere naised (jaa, ka 1,5 aastane tütar) on väga vaimustunud kõigist hästilõhnavatest (ja ema jälgib sealjuures, et oleks looduslikud) hooldustoodetest.
  Seega oleksime väga huvitatud loosimises osalemisest.

  Ja SOS kreemi pean ilmselt soetama nagunii.

 26. Disclamer loo lõpus on väga armas ja aus. Ma pole veel suutnud tema toodetesse armuda, aga annaks sellele võimaluse.

 27. Pole jõudnud veel ühtegi proovida, lihtsalt on meelest läinud ja olen mõne muu toote haaranud. Aga kui nüüd ei võida, siis ostan suveks kindlasti hüaluroonhappega kreemi ja mõne koorija.

 28. Hey 🙂

  Olen antud brändist teadlik, kuid minu iluarsenali need tooted seni veel jõudnud pole.
  Kuid lugedes sinu postitust siis tekkis väga suur huvi neid proovida, eriti just seda toonivat BB-kreemi. Hea on saada jume peale looduslikumalt kui päevitades.
  Niiet siinkohal panen ennast loosikasti kirja 🙂

 29. Mulle meeldib niisama dushiall käimiseks ka kehakoorijat kasutada, praegugi vannitoas (juhuslikult) Bon Merite sügavpuhastav totsiku lõpp. Pean selle sooduskoodi üles kirjutama sest tahaks ka teisi tema koorijaid proovida ja vb isegi mõnda vahustatud kehavõiet v kätekreemi testida 🙂
  Loosis osaleks muidugi ka! 😅

 30. Soovin loosis osaleda. Ma väga tahaks mingeid kreeme, aga see valik on nii kirju, et enamasti ma lihtsalt ei viitsi valida ja jääbki ostmata.

 31. Ma muudkui kuulen kiitust ja olen ammu mõelnud, et ostaks ka mõne toote. Rimis on mõnikord soodukad olnud, siis olen nuusutanud ja mõelnud ja käes hoidnud ja korvi pannud ja siis jälle tagasi, sest et “vanad asjad tuleb enne ära kasutada” ja “täna ei osta, äkki homme” jne. Ja nii ongi ostamata jäänud. Kui aga komplekti võidaksin, oleksin sigaõnnelik 🙂 Tore, et Sa niimoodi reklaami teed ja välja loosid.

 32. Kasutan ka ise kogu aeg järjest rohkem koorijaid ja niisutajaid.Olen suur Hoia toodete nautleja.Aga teen ka siit testrite tellimuse:)

 33. Soovin väga osaleda, mulle ämm kingib alati neid tooteid ja siiamaani olen kõigega väga rahule jäänud. Eriti meeldivad mulle kehakoorijad.

 34. Ma ei saa öelda, milline kõige rohkem meeldib aga ma ma saan öelda, et ma kõige parema meelega sooviks proovida porgandikreemi. Seega läheb loosi 🙂

 35. Kiidan samuti kunstiannet! Ilma naljata 😄! Väga lahe – hoiaksid justkui küll beebikest!

  Loosis osalen ka hea meelega! Seni polegi Bon Merite tooteid koju veel muretsenud. Proovin küll erinevaid Eesti looduskosmeetika firmade toodangut kasutada (tänu su soovitustele armusin ka Turblissi), aga ma olen nii halb kreemide-värkide kasutaja, et mul lihtsalt ei kulu väga palju. 😯

 36. Tead, iga kord, kui sa nendest toodetest kirjutad, siis ma lähen neid kodulehe uudistama. Miks ma siiani tellinud pole.. ma ei teagi.

  Toitev öökreem ja need väikesed testrid, et teaks, mida siis ise tellida, läheks küll kohe kasutusse.

  Ja veel, kui sa neid kirjeldad ja kirjutad, siis on kohe lugedes aru saada, et see tuleb südamest! 🙂

  Ole vahva edasi!

 37. No see on lõpuks mu võimalus… olen koguaeg tahtnud Bon Meritet proovida.. Aga pole nagu julgenud veel nii suurt raha välja käia.
  Ja no seda, et keegi suudab sellist asja teha 3 väikese lapse kõrvalt.. waaaat wonderwoman!

 38. Läksin postituse lugemise ajal Bon Merite lehele uudistama ja tellisin testrite komplektid. Aga loosis osaleks ikka.

 39. Mina kiidan hoopis kirjutamisannet. Ma arvan, et sina küll töötuksjäämise pärast ei pea muretsema, kui kunagi tööleminek päevakorda tõuseb. Turundajad ja sisuloojad hakkavad tormi jooksma, ja põhjusega.
  Mina pole seda brändi kasutanud, aga peale sinu kirjeldusi tahaks kohe peaaegu kõike. Eriti astelpajukreemi kätele ja sos-kreemi ja porgandikeerimi ja..,ja… kõike! Kui loosiga ei õnnestu, siis tellin kohe kindlasti. Lõhnavat veebruari ja vahvat koolivaheaega teie perele!

  1. Aitäh ja aitäh!

   Lapsed ongi juba kõik kodus ja koolivaheaja meeleolus, tulevad vahvad 9 päeva. 🙂 Turundajate tormijooks jääb ilmselt ära… Praegu jookseb enamus hoopis minema, kui ma julgen postituse eest raha küsida. 😀

 40. Tere, Liivi!

  Alati kui Sa Bon Meritest kirjutad, mõtlen et peaks ka proovima. Aga ainult mõtteks on see siiani jäänud, isegi ei tea miks. Hea meelega osalen loosis, tore kui veab.

  Aga tegelikult tahtsin öelda, et Sa kirjutad nii hästi ja ladusalt, kahjuks häbiväärselt vähe. Ma käin väga tihti siin kontrollimas, et äkki ma olen mõne postituse maha maganud!

  Kõike head ja toredat Sulle 🙂

  1. Mul on kahju, et oled pidanud palju kordi pettuma, sest ma tõesti kirjutan liiga harva… Tahaksin rohkem, aga kuidagi ei jõua, pole kas aega, energiat või mõttelendu. Aga täna õhtul peaks ilmuma uus postitus ja homme järgmine… Pärast seda ilmselt puhkan jälle nädala. 😀

   Sulle ka kõike head ja toredat! 🙂

 41. Ma pole veel neist midagi kasutanud.
  Aga sinu kirjutiste tõttu on huvi tekkinud suur. Valgenahalisele ju meeldiks eriti tooniv kreem 😀
  Aga esimene pilt on tõesti lahe 🙂

 42. Sain hiljuti ühte Bon Merite toodet proovida ja see oli nagu topsi pakendatud paradiis 💜😊 Soovin kindlasti osaleda, see võit oleks tõeline jackpot 🤩

 43. Minu lemmikud on Bon Merité kätekreemid aga ka teised tooted on suurepärased ja lisaks sellele olen ka Raplamaalt pärit, seega ostan nende tooteid veelgi parema meelega 🙂

 44. Iga kord kui siia blogisse satun, tuleb meelde, et jaa jaa olen ju tahtnud Bon Merité asju proovida, aga kuidagi on läinud nii, et poes pole otseselt millegi vajaduse korral näppu jäänud ja e-poodidest pole olnud meeles otsida. Kuna hetkel on kreemiriiulil suur ikaldus, siis selline loosivõit oleks küll täiesti kümnesse. Kui aga loosiõnn kedagi teist soosib, siis teen tellimuse siinsete soovituste põhjal.

  Ma pole kommenteerija, rohkem vaikselt jälgija. Ent Kuus Sidrunit on üks mu lemmikblogidest. Sinu võime oma kirjutistega avardada inimeste empaatiat on imetlusväärne. Ütlen seda täiesti siiralt, kuigi kreemi tahaks ka. 🙂

 45. Mulle meeldib täiega kehakreem porgand ja siid, sest see teeb ka mõnusalt jumekaks ja on meeldiva lõhnaga. Ja sooviks väga ka loosis osaleda ja proovida kõiki neid huvitavaid ja häid tooteid.

 46. Osalen loosis, pole Bon Merite tooteid veel seni kasutanud, kuid Sinu kirjelduste järgi tunduvad väärt proovimist!

 47. Mina ka olen üks nendest vähestest, kes pole Bon Merite tooteid kasutanud, kuid sooviks seda väga teha. Vanemate juures saaks saunapühapäevad kohe uue tähenduse 😍

 48. Mina ei ole veel nende tooteid proovinud. Peale Sinu postituse lugemist tekkis küll huvi,et peaks proovima. Tunnen,et selline enese poputamine oleks praegu vajalik. Kuna mul on tavaliselt null loosiõnne siis on tore,et on sooduskood! 🙂

 49. Mina tahan ka!! Pole sellest firmast enne midagi kuulnud, nüüd kodulehte uurides tahtsin seal KÕIKE tellida 😂😂

 50. Ma soovin ka osaleda. Olen pidanud kõik oma kehahooldustooted üle vaatama, sest mul on dermatiit ja nii kui kasutan midagi vale, siis on kohe seda näha ja tunda. Kuna teie perele atoopilise ja psoriaasile kalduva nahaga need tooted sobivad, siis tahaks loota, et sobivad ka minule.

 51. Olen kasutanud vaid kingituseks saadud astelpaju kätekreemi, mis oli super, seega on väga tore, et ka see toode loosikomplektis esindatud on!

 52. Köik asjad tunduvad üliahvatlevad. Kui ma mingil põhjusel vöitma ei peaks, siis kindlasti tellin ise midagi 🙂

 53. Ma pole kahjuks mitte ühtegi toodet proovinud, aga väga sooviksin ja ehk leian samuti omale lemmikud 🙂

 54. Minu lemmik on niisutav koorija, parim ihuhooldustoode ever. Ega muud suurt polegi proovinud aga tahaks väga.

 55. Olen nüüd rasedana kasutanud ema ja lapse kehavõiet, aga nende kodulehel ma seda enam ei leia…
  Väga meeldivad kehakoorijad ja käekreem, nende lõhn on mõnusalt tagasihoidlik.
  Nüüd prooviks hea meelega ka kõiki teisi tooteid.

 56. Soovin ka osaleda, sest olen lugenud su postitustes nende toodete kohta, aga pole olnud veel mahti tellida, aga silma jäi eriti ema ja lapse kreem, mis aitab atoopilise dermatiidi vastu, et seda peaks küll tellima.

 57. Tahan osaleda! Alati loen, aga pole seni veel tellimiseni ega nende toodete testimiseni jõudnud. Olen läinud vist juba peaaegu iga tootega, mida enda kehal-juustel kasutan, looduskosmeetika teed. Sama ka lastega.

 58. Armastan väga looduskosmeetikat, aga Bon Meritét veel proovinud ei olegi. Väga mõnus postitus, tunneks nagu päriselt neid kirjeldatud aroome…mmm!

 59. Ma olen hull lausa nende toodete järgi, seega minu top3 toodet nende valikust:
  Vahustatud kehavõie sheapähkli ja mandariiniga. Mu lemmikutest on, sest ta tõesti on väga-väga niisutav ja siidpehme. Mul kuivavad jalad kiirelt, sest käin ujulas ujumas tihti ning see on õudne, kui kuivad mu jalad muidu olekd.
  Suvel kindel asi, mida vajan on jumet parandav kehakreem porgandi ja siidiga. Peale rannas olemist või kui oled päikest saanud vms, on nii mõnus, niisutav.
  Kehakoorijatest valiksin enda lemmikuks sügavpuhastava kehakoorija greibiga. Pärast koorija kasutamist on keha nii pehme ja mõnusalt niisutatud, et muud polegi tarvis.
  Suurepärased tooted kindlasti, mida proovida :).

 60. Oi kindlasti soovin osaleda loosis 🙂 Mind ennast huvitavad väga looduslikud kosmeetikatooted ja isegi kui ei võida, siis plaanin osta ja proovida 😀

 61. Esmalt kiidan seda pilti- tõesti ilus ja omapärane! Esimese hooga vaatasin, et see on ju see uskumatult kihvt liivakunst, mida youtubest vaadata saab!:) Aga kuidas sa selle tegelikult tegid? Bon Meritest kuulsin aastake tagasi tänu sinule ja ostsin endale ylangi kehakoorija, mis meeldis väga -nii lõhn kui ka see beebipehme tunne pärast dushi olid suurepärased! 2. tootena kasutan praegu lastel emme ja beebi kehavõiet eelkõige näol ja kätel, mis tõesti leevendab hästi nende külmast/ tuulest tingitud atoopilist dermatiiti ja lõhnab vaevutuntavalt, aga mõnusalt kookose järele:)

  1. Aitäh! Pilt on Picasa programmi neon filtri tulemus. 🙂

   Nii tore lugeda, kuidas mitmed on tänu minule Bon Meriténi jõudnud. Loodan, et kõik on sama rahule ka jäänud.

 62. Olen suur Eesti looduskosmeetika fänn, kuid kuna selles osas valik ka üpris suur, siis Bon Merite tooteid proovinud pole nii, et loosis osalemine kuluks igati ära 😉

 63. Nii hea ülevaade! 🙂
  Uurisin esimest korda nende kodulehte ja plaanis on testrite komplekt tellida.
  Osalen loosis!

 64. Kahetsusväärselt pole seni ühtegi Bon Merité toodet proovinud, kuid selle postituse peale tahaks kohe kõike katsetada. Osaleksin ka suurima hea meelega loosis.

 65. Ma pole kunagi ühtegi Bon Meritè toodet kasutanud, kuigi olen neid palju vaadanud ja mõelnud osta.. Ka sinu blogist on nad mulle korduvalt silma jäänud. Aga ei teagi miks siis ikka pole julgenud osta..
  Aga loosis osaleksin küll ja katsetaksin tooted ära 😉

 66. Hei!
  Minu jaoks on see nüüd küll uus avastus, sinu tutvustus tekitas küll huvi soetada midagi sellest valikust – eriti tore oli lugeda, et sa ka maitsesid järgi 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *