Turblissi testi – milles peaaegu osalesin – tulemused

Turblissi klaasist purkKillud toovad õnne uue turbamaski?

Mul kukkus paar nädalat tagasi mu lemmiku näomaski klaasist purk põrandale puruks, täpsemalt purunes purgi suu ja kuna purk oli avatud, siis kukkus turbamaski sisse omajagu peenikest klaasipuru. Päästa ei olnud enam midagi, poolik purk probleemsele nahale mõeldud näomaski läks prügikasti.

Kui nüüd hiljuti blogijatele suunatud küsimustele vastasin, siis koostööpartnerite osas mõtlesin esimeste hulgas Turblissile, sest uus probleemsele nahale mõeldud näomask kuluks ära, eks. Kedagi nimeliselt välja tooma ma muidugi ei hakanud, oleks tundunud … kerjamisena?

Universum aga vist kuulis mind ja ma sain täna Turblissilt kirja. Saate aru, nemad kirjutasid mulle, mitte mina neile, et “pliis andke mu lugejatele sooduskood, sest mulle nii meeldivad Turblissi tooted, et tahan neid teistelegi soovitada ja oleks tore, kui huvilised saaksid Turblissiga vähe soodsamalt tutvuda”. Nali naljaks, ma olen neile sedasi kirjutanud …

Seekord aga kirjutas Turbliss mulle, et kinkida Eesti Vabariigi aastapäeva puhul mu lugejatele sooduskood, mis annab täishinnaga toodetele 25% soodustust. Turblissi näol on tegu ikkagi kodumaise looduskosmeetika tootjaga, kelle toorainegi pärineb rohkem kui 75% ulatuses Eestimaa põuest, nii et neil on põhjust koos Eestiga pidutseda küll. Meil kõigil tegelikult on, ja kui ei ole, siis otsime, sest õige eestlane leiab alati põhjuse tähistamiseks.

Ma ei mäleta, kas ma olen siin kirjutanud, et Turbliss kutsus suvel vabatahtlikke osalema näohooldustoodete testis ja mind valiti ka testijate sekka? Igatahes, nii see oli, aga ma olin esimeste mõõtmiste ajal Soomes, mistõttu pidin sellest võimalusest loobuma. Ma ei oleks olnud võib-olla nii hea toormaterjal ka, sest nagunii kasutasin sel ajal Turblissi tooteid, lihtsalt mitte nii sageli kui testimise ajal oleksin pidanud seda tegema.

Testimisel osales 74 õnnelikku vabatahtlikku, kes kasutasid 30 päeva jooksul erinevaid Turblissi näomaske, esimesel nädalal 3 korda, edasi 2 korda nädalas. Tulemused on järgnevad:

 • Masintestimisel tõusis naha elastsus keskmiselt 6%, 40-60 vanusegrupis 9%
 • Niiskustase tõusis 4%
 • Punetus vähenes 4%
 • 81% testijatest tundis nahaseisundi paranemist
 • 74% sõnul muutus nahk puhtamaks ja värskemaks
 • 66% silmis muutus nahk siledamaks (küpse naha grupis märkas 64% pinguldava näomaski kasutajatest joonekeste ja kortsude vähenemist)
 • 58%-l paranes naha niiskustasakaal
 • 53% tunnetasid naha tekstuuri muutust

Toodet peab toimivaks 97% ning seda ostaks ja kasutaks uuesti 93% testijatest.

Täitsa hea tulemus, või mis? Kui ma oleksin testis osalenud, siis oleksin iga väljatoodud protsendi hulgas – Turblissi kasutajana on mu nahk muutunud paremaks, niiskustasakaal on rohkem paigas (ammu pole olnud üheaegselt laup rasuselt läikiv ja suuümbrus ketendavalt kuiv), nii et ma pean Turblissi toimivaks, mistõttu olen nende tooteid uuesti ja uuesti ostnud.

NB! Testitulemuste kohta leiab täpsema info Turblissi kodulehelt, see on nende loo all.

Võib-olla oleksid tulemused veel paremad olnud, kui 16 vabatahtlikku oleksid igale nahatüübile mõeldud turbamaski asemel kasutanud mõnda teist varianti. Ma olen testitud näomaskidest kasutanud kolme, nende hulgas ka igale nahatüübile mõeldud maski ja minu kogemusel on see võrreldes pinguldava või probleemsele nahale mõeldud maskiga üsna leebe. Sama kuulsin inimese suust, kes pärast eelmist kiitvat postitust ostis endale igale nahatüübile mõeldud maski ja elukaaslasele probleemse naha oma – esimene ei avaldanud talle endale suurt muljet, aga kui ta elukaaslasele valitud maski omal nahal katsetas, siis olid muljed kohe teised.

Ma ei ütle, et Turblissi kõige tavalisem näomask üldse midagi ei tee, kindlasti teeb, aga mulle tundub, et teised teevad palju rohkem. Minu lemmik on probleemsele nahale mõeldud mask, selle puhul tunneb juba lõhnast, et see töötab. Turblissi maskTurbamaskil ei tohi lasta ära kuivada, muidu teeb see hea asemel pigem halba. Loe siit, kuidas Turblissi tooteid õigesti kasutada (lugemiseks keri lehekülje keskpaigani).turblissPärast maskitamist on ka näost näha, et mask töötab ja ergutab nahka, nägu punetab keskmiselt pool tundi ja punetuse piirjooned võivad olla väga teravalt näha. Punetusega ei kaasne kipitust või muud ebamugavustunnet, pigem on tunda sooja värskust.

Ma olen siin Turblissi ennegi pikalt ja põhjalikult kiitnud, mistõttu mul vast ei ole mõtet hakata end kordama, sest mu tunded Turblissi vastu ei ole muutunud. Armastan ja jagan rõõmuga seda armastust. Kahjuks ei saa ma seda Turblissi kingitud sooduskoodist lahkemalt jagada, muidu paneksin turbamaske taevast sadama.

Kui soovid Turblissi tooteid oma nahal testida või kui su armastus on sama suur ja soovid varusid täiendada, siis koodiga sidrun saab seda veebruari lõpuni 25% soodsamalt teha, kasutage võimalust.

Arvake ära, kes seda võimalust juba kasutas? Loomulikult ma ise, sest lisaks kingituseks valitud probleemsele nahale mõeldud näomaskile igatsen ma ka otsa saanud juuksemaski taga. Ma sain viimase purgiga päris pikalt läbi, kuna ma ei katnud sellega tervet peanahka, vaid ainult peopesasuuruse psoriaasilaigu, mida mask väga tõhusalt leevendas, aga paraku ei kesta miski igavesti. Lõppes mask, lõppes leevendus.

Kes veel on minu soovituse peale Turblissiga tutvust teinud? Loeksin meeleldi teie muljeid.

Praegu aga lähen tähistama reedet, lapsed juba ootavad, millal saavad minuga “Imelised 2” multikat vaatama hakata.

Ilusat nädalavahetust!

Ps! Ma ei pea vist täpsustama, et postitus on sündinud koostöös Turblissiga, sest see on ilmselt siililegi selge. Küll ei näe ma mõtet selle rõhutamisel, sest olen turbamaske siin ennegi tasuta kiitnud ja ka praegu ei küsi ma Turblissile kui ühele oma lemmikule kodumaisele looduskosmeetika tootjale kaasaelamise eest raha, ma hoopis toetan neid järjekordse tellimusega.

7 thoughts on “Turblissi testi – milles peaaegu osalesin – tulemused

 1. Hei!

  Kas sa juhuslikult sügavniisutavat maski ei ole kasutanud? Ei suuda valida, kas probleemsele nahale mõeldud mask või siis niisutav, endal pindkuiv nahk aga siiski kohati üsna ebapuhas ja probleemne

  1. Ma sügavniisutavat katsetanud ei ole, aga sellises olukorras vist teeksin seda, partiilõpp on praegu hea hinnaga müügis ka. Kood soodushindadele ei kehti ja paraku ei toimi see ka siis, kui ostukorvis on koos täis- ja soodushinnaga tooted. Muidu soovitaks katsetada probleemsele nahale mõeldud maski koos sügavniisutava õliga. 🙂

 2. Tellisin ka sügavniisutava maski. Ma viimastel aastatel ei ole eriti maskide usku olnud, aga su postitus pani mu meelt muutma 😀 Olen kimpus olnud kuiva nahaga üpris kaua kuigi kasutan niisutavaid kreeme, loodan, et ehk see mask nüüd aitab 😀

  1. Kui sa enne pole turbamaske teinud, siis see võib veidi harjumist vajada. Ma esimest korda maskitades ei mõistnud toote fenomeni, tundus nii mudane ja ebamugav, aga nüüd olen sõltuvuses. 😀 Loodan, et sügavniisutav mask toimib! 🙂

 3. Hei hei, Liivi palun aita!
  Kas peale maski tegemist kasutad juude ka veel midagi, mitselaarvett? Kas oled proovinud ka magical oili? Ja kas sinu sooduskood kehtibka kauplusest ostes? Kas psoriaasi leevendamiseks kehal soovitad ka midagi?

  1. Hei!

   Minu teada Turblissil ei olegi oma kauplust, aga pead ei anna. Kui on, siis ma ei tea, kas kood seal kehtib. Ulakas Kaunitaris kohapeal ma oma koodi kasutada ei saanud. 😀

   Varem ei teinud pärast maskitamist midagi, nüüd olen kasutanud oma Kivvi kreeme või Signe Seebid näovõiet, viimast alati pärast seda, kui olen saunas turbamaski teinud, siis imendub kõik hetkega sisse ja nahk jääb beebipehme. 🙂 Turblissist soovitati kasutada kas või kookosõli, et maski kasulikud ained nahka lukustada vms. Magical oili ei ole proovinud, pole lihtsalt raatsinud osta. 🙂

   Keha niisutan Bon Merite võiete ja kreemidega, niisutamine iseenesest hoiab posiraasi kontrolli all, aga Bon Merite võided sisaldavad palju ka sheavõid ja kookosõli, mis aitavad nahaprobleeme leevendada. Olen varem ka ainult kookosõli kasutanud, toimis küll, aga Bon Merite võided/kreemid imenduvad kiiremini nahka ja lõhnavad paremini. 😀 Lõhna- ja allergeenidevaba on kehavõie “Emale ja lapsele”, seda kasutan mõnikord ainult psoriaasi kolletel ja laste nahaprobleemide korral, aitab hästi.

 4. Juba su eelmisi Turbalissi postitusi lugedes mõtlesin, et peaks ka proovima aga miskipärast sinna on need mõtted jäänud.
  Kuid nüüd tellisin siiski probleemsele nahale mõeldud maski ära.
  Ma loodan, et see aitab mu niiiii valusate nahaaluste punnid vastu
  🙄
  Igatahes aitäh oma kogemusi jagamast!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *