Vastused blogijana

(Mallukas küsis)

Kui sa peaksid loobuma enda bloginimest/domeenist, millega sa selle asendaksid?

Antud küsimusele vastamine võtaks aega paar päeva, sest just nii kaua ma sellises olukorras uut nime välja mõtleksin. Vabatahtlikult ei asendaks ma seda millegagi … Kui just ei teki vajadust muuta nimi Seitsmeks Sidruniks.

Keda tahaksid enda blogi sponsoriks/koostööpartneriks, kes veel seda ei ole?

Kes veel seda ei ole …

tenor

Nimeta mõni teine blogija, kes sind inspireerib? Kuidas?

Ma ei oska kedagi konkreetset välja tuua, aga kindlasti on teised blogijad mind inspireerinud, motiveerinud, frustreerinud. Üks teeb häid pilte, teine kirjutab huvitava ilukirjandusliku stiiliga, kolmas teeb mõlemat, neljas on tubli kaalulangetaja, viies võimekas harrastussportlane, kuues suur matkaja, seitsmes loeb palju, kaheksas teab palju, üheksandal on sama palju magistrikraade kui mul lapsi, kümnes on oma sorava sõnaosavusega kaamera ette sündinud, üheteistkümnes tuletab meelde, et me elame ainult korra ja nii edasi.

Mis on kõige naljakam blogipostitus, mida sa viimasel ajal lugenud oled?

Ma naersin viimati blogipostituse peale siis, kui ma enda oma kirjutasin. Ma olen tegelikult üsna tuim lugeja, väga harva muigan loetu peale, veel harvem kõkutan hetkeks häälega ja mitte kunagi ei jäta meelde, mis minu jaoks naljakas oli.

Kui küsida, kes on kõige naljakam blogija, siis minu jaoks on Malluka kirjutised mõnusa huumoriga vürtsitatud, aga ma ei ole ei tema ega kellegi teise postituse peale kajakat maha pannud, peaaegu või päriselt püksi teinud, pisaraid pritsinud, mune märjaks naernud, toolilt alla kukkunud, naeruga lapsi üles ajanud ega muud sellist, mis lõbusate postitustega kaasas käib.

Kelle blogi kujundus sulle kõige rohkem meeldib? Kas üldse jälgid teiste kujundusi, või on suva?

Ma ei ole enam ammu teiste blogisid sellise pilguga jälginud, kuid algusaastatel inspireerisid mind Käopesa ja Briti blogi kujundused. Praegusel ajal torkab silma pigem see, kui keegi kasutab tumedal taustal heledat kirja – see ikka torkab väga silma, mõlemasse …

Kui sa peaksid valima ühe blogija, kellega saaksid päevaks kohad vahetada, siis kellega ja miks?

Mõtlesin ja mõtlesin, aga välja ei mõelnud … Kui Mallukas tõesti väga peale käib, siis võin temaga üheks päevaks kohad vahetada, aga ma ise ei oskaks selle päevaga midagi peale hakata.

Millise blogija mees tundub sulle kõige seksikam?

Ma ei ole ühegi blogija mehe puhul mõelnud, kas ta on seksikas või mitte, sellisteks mõteteks vajan üleüldse välisest kestast enamat, aga meeldejääva välimuse osas tuleb esimesena silme ette Alleebra mees.

Kas oled ka mõne blogijaga, keda loed, kohtunud? Kellega sooviksid kohtuda? 

Ma olen kohtunud kahe blogijaga enne, kui nad hakkasid blogima, ainult et Tõruke väga ei blogi enam ja Liina vist ka mitte. Kellega tahaksin kohtuda? Ma olen nii kehv kohtuja, et ma ei hakka kedagi nimetama, pärast võtavad sõnasabast kinni …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *