Üllatus Ulakalt Kaunitarilt ehk loosi VÕITJAD!

Nagu pealkirjast järeldada võite, siis Lelo Sona võitjaid ei ole ainult üks, isegi mitte kaks ega kolm … Kuna huvi Sona vastu osutus kordades suuremaks ning nii minul kui ka Ulakal Kaunitaril on tõesti suur usk sellesse mänguasja, siis on võitjad lausa viis! Ma olen Ulakale Kaunitarile sellise ägeda üllatuse eest väga tänulik ja ma loodan, et need viis mänguasja üllatavad teid:

 1. Miiamariia (Väga hästi kirjutatud postitus! Tundsin päris paljus siin ka ennast ära. Mehega ligi 17 aastat koos olnud ja seksist vabalt rääkinud ja katsetanud, aga orgasmini pole siiski jõudnud. Mitmel korralt on tunne olnud, et nüüd see kohe-kohe tulebki, aga lõpuks ikkagi jääb midagi nagu puudu. Seks iseenesest on mõnus ja nauditav ka ilma selleta  Ise endaga tegeledes ikka jõuan orgasmini, aga tihtipeale on pärast tunne, et mingi pinge jäi ikka sisse, et nagu poolikuks jäi asi. Igaljuhul sinu kirjeldatud kogemuse põhjal tundub Lelo küll asjana, mida väga proovida tahaks ) Lelo Sona Cruise
 2. (Tuuline on, väga tuuline… Seal allpool ka lõõtsub vaid tuul juba 24a kahjuks.. Osalen )  Lelo Sona
 3. K (Ma pole ühtegi võitu nii väga soovinud kui seda. Kui teaksin 100%, et see lahendab mu mure, siis ostaksin. Paraku on see aga üpris kallis ja ei julge riskida..Nimelt olen ma 29-aastane ja pole mitte kunagi orgasmi saanud. Olen käinud isegi seksoloogi juures selle murega… Jään loosiõnnele lootma ?)  Lelo Sona
 4. Käts (Ma olen selline veidrik, et mul õnnestub ainult ise ennast lõpuni viia ja kliitoriaalset orgasmi kogeda aga pole kunagi vaginaalset orgasmi kogenud. Vaese tudengina ei hakka seda kallist lelo ostma sest garantiid ju pole, et see töötab aga oleks tore ka seksi ajal kogeda kunagi orgasmi.)  Lelo Sona
 5. Mari P. (No tõesti, RESPECT. Sa oled tohutult julge naine, postitamaks avalikult sellist teemat. Hea meel on tõdeda, et ma pole ainus sama murega. Suurimad tänud sellise maailmaavardava kogemuse jagamise eest. ) Lelo Sona 

Palju õnne ja palju ulakaid hetki iseenda või kaaslasega! Võtan teiega ühendust ja annan teada, kuidas kingituse kätte saate.

LELO_Volonte_EN_171010Pilt Lelo kodulehe blogist

Kellele loosiõnn ei naeratanud, siis 24. juunini või kuni laoseisu lõpuni on mõlemad stimulaatorid sooduskupongiga sidrun poole odavamad. Ma ei julge lubada, et laoseis antud kuupäevani vastu peab ja halb uudis on see, et järgmisele kogusele ei saa Ulakas Kaunitar enam nii suurt soodustust pakkuda, sest Lelo poolt on tutvumishindade kampaania läbi, mis tähendab, et ka edasimüüjatele kehtivad teised hinnad. Hea uudis on aga see, et kupong sidrun jääb tähtajatult kehtima ja annab edaspidi tervele ostukorvile 10% suuruse soodustuse.

19. juuni: LELO tuli korra veel vastu ja Ulakas Kaunitar saab edasi soodushinda pakkuda ehk Sonad on taas saadaval, kuid tarneaeg on umbes 10 päeva. Loodetavasti rohkem ladu tühjaks ei saa ning keegi soodushinnast ilma ei jää.

Kuna esimesel korral sai ladu juba vähem kui 24 tunniga tühjaks, aga tagasisidet on tulnud vähe, siis ma eeldan, et enamus jäid Lelo Sonaga rahule. On nii? Sest ma kujutan ette, et paljud tuleksid oma pettumust väljendama, kui kallis mänguasi ei vasta ootustele? Ei?

Siiani on vaid üks inimene enda pettumust väljendanud: Jah, liiga kõrgele ei maksa vist lootuseid tõesti ajada. ? Esimene katse lõppes pisarates. Kahjuks ei olnud need ei rõõmu- ega kergenduse pisarad. Lihtsalt lootusetuse pisarad.

Mina olen siiski lootusrikas ja ütlen kõigile, kelle esimene kord ei vasta ootustele, et katseta 100 korda veel, aga ära tee seda kordagi mõttega, et see nagunii ei toimi. Samuti ära tee seda vaid lõpptulemuse pärast, naudi protsessi, ära ole enda kehas pettunud, vaid armasta ja hellita end. Kui miski pakub mõnuaistingut, siis lase end lõdvaks ja naudigi seda mõnutunnet, see ei peagi kohe kuskile viima, aga sedasi jõuad iseendale lähemale.

Minul kulus endale lähemale jõudmiseks 4 aastat. Selle aja jooksul ei katsetanud ma kindlasti mitte iga päev ega isegi mitte iga kuu, aga vahelduva eduga ma proovisin aina uuesti ja uuesti. Samal ajal ja sealt edasi oleme ka kahekesi proovinud pidevalt midagi uut, kuni lõpuks leidsin endale selle õige lisastimulatsiooni, aga see ei tähenda absoluutselt, et ma üksi või me koos rohkem midagi uut ei proovi. Alles eile sain Satisfyer Pro 2 stimulaatori kätte, mille katsetasin kohe ka ära. Kuigi selle tööpõhimõte peaks olema sama, mis Lelo Sonal, siis tööd teevad need kaks ikka täiesti erinevalt. Või siis peaksin ütlema, et Lelo teeb tööd, aga Satisfyer ei tee midagi, vähemalt ma ei tunne, et teeks. Ja ka see ei tähenda, et ma rohkem sarnaseid asju ei proovi. Mul on juba järgmine asi välja valitud …

Aga ma ei tahtnud siin praegu jälle enda kogemusi jagada, vaid ikka teiste omi:

Ma ei hakanud kuskil avalikult postitama – aga ma väga tänan sind Lelo teemalise postituse eest. Lugesin mitu korda, tundsin end täitsa ära (hea, et ma pole oma mures üksi) ja tellisin endale ka Lelo Sona Cruise’i. Olen neid ka varem vaadanud, kuid ei uskunud, et see oma töö ära teeb. Täna sain paki kätte ja kohe proovisin ära. Oh issand ma ütlen ? an orgasm a day keeps bad mood away ?

Sama päeva õhtul kui postitus ülesse läks, lugesin ja samastusin väga kõigega, millest juttu oli. Mees lubas järgmisel päeval mulle Lelo tellida, kui aga töölt tuli, avastasime, et kõik Lelod otsa saanud ja ei saagi tellida. Maru kurvaks tegi. Enne magama jäämist, kuskil poole ühe ajal öösel mõtlesin, et vaatan veel igaksjuhuks Ulaka Kaunitari lehele, et ehk on mingi ime läbi veel neid müüki tulnud ja oh üllatust, igat värvi oligi. Tellisin musta kohe ära ja peale seda näitas jälle, et alles on veel vaid üks tumeroosa. Väga suur vedamine oli. Täna sain pakiautomaadist paki kätte, mmm kui hästi pakk lõhnas. Igaljuhul on nüüdseks toode proovitud ja võin kindlalt väita, et Lelo Sona Cruise on igat oma eurot väärt!!! Vapustav asi.

Sattusin su postitust lugema neljapäeval ja see kõnetas mind kohe. Olen vahepeal masturbeerimist juba peaaegu et vihkama hakanud, sest rahuldus sellest on nii poolik, uuele ringile minek kohe pärast lõpetamist aga võimatu. Saatsin Lelo (kõlab nagu lelu, hehe) lingi kohe oma mehele ja tema arvas samuti, et võiks proovida. Parim otsus. Sest üleeile, eile ja täna olen ma tundnud esimest korda elus, mis tähendab tunda täielikku rahuldust pärast orgasmi. Seda tunnet, kuidas varbaotstes kõditab, on hea ja soe. Esimest korda elus saan aru, miks jäädakse pärast (orgasmiga) vahekorda voodisse, tihti ka veel uinutakse (või vähemalt filmides) – sest see on korralikult rammestav, et tõesti lihtsalt ei tahagi kohe püsti tulla ja igapäevaga edasi minna. Wow. Seega suur-suur tänu sulle, et sa oma kogemusest kirjutasid!

Mulle kahjuks Cruise Control’i ei jätkunud ja võtsin tavalise Sona.. ja nagu ausalt, vau, what the actual f*ck? Ma vihkan peal olemist ja eile ma ei tahtnud maha tulla ?
Mul muidu on orgasmiga nii ja naa, vahel tuleb kolm tükki jutti hästi kergelt ja siis on vahel mõni kuu vaimne blokk ees näiteks. Aga ma kujutan ette, et isegi nendel bloki perioodidel võib Sonast kasu olla. Igatahes supersuur aitäh sooduskoodi eest, meie voodielu on nüüd grammike (veel) parem ?

Loosiõnn oleks ju vägev, aga vahest tasub tõesti kindlapeale välja minna! Suur tänu sooduskoodi eest! See on väga muljetavaldav!

Tellisin endale lelo sona internetist umbes pool aastat tagasi. Mõtlesin tellides pikalt veel, kumb võiks parem olla, cruise või tavaline. Esimesed korrad kasutades oli küll selline tunne, et WOW!! Orgasm tuli ootamatult kiiresti, tõesti loetud sekundite jooksul vast ? Nüüd pikemalt seda lelu omades olen siiski tagasi pöördunud oma senise lemmiku juurde – lelo Ina Wave, millel on kaks mootorit – see stimuleerib kliitorit samaaegselt g-punktiga. Mulle sobib see natuke rohkem. Sona puhul on minu jaoks tihti stimulatsioon liiga tugev, ka kõige nõrgemal tugevusel. Iga naine reageerib erinevalt, julgustan siiski proovima ka teisi lelusid, kui tundub, et siiski ei ole päris see veel mis võiks olla ?

Olen viimase kommentaariga nõus, proovige erinevaid lelusid ja tehke valik pigem kallima hinnaklassi seast. Esiteks on nende puhul pandud rohkem rõhku kvaliteedile, materjalid on hoopis teised, vastupidavad ja ohutud, teiseks on need uuringute ja katsetustega välja töötatud nii, et need päriselt ka midagi pakuksid. Jah, naised on erinevad ja seetõttu on ka palju erinevaid mänguasju – mis ei sobi ühele, sobib väga hästi teisele. Tõepoolest, katsetamine on kallis ja on hirmus kahju, kui 100 või 200 eurot maksev lelu ei sobi, kuid sellise riski vähendamiseks ärge tehke valik e-poes, vaid minge poodi kohale, saate oma silmaga lelud üle vaadata, neid käes hoida, nende funktsioone tunnetada. Viimast küll mitte õiges kohas, aga aimu annab ka käe peal.

Minagi oleksin võinud minna poodi Satisfyerit proovima ja oleksin kohe aru saanud, et see jääb Lelole alla. Kui Lelo Sona tõmbab töötamise ajal sõrme auku, siis Satisfyer Pro 2 ei tee midagi. Oleksin seda poes tunda saanud, poleks ma Satisfyerit üldse ostnudki.

Ulaka Kaunitari blogis on väga hea postitus selle kohta, miks on parem poodi kohale minna, soovitan lugeda. 

Võttes nüüd möödunud nädala kenasti kokku, siis aitäh kõigile, kes enda lugusid jagasid. Ma pole kordagi kahetsenud, et sellise delikaatse teema tõstatasin, sest ma ei aidanud sellega mitte ainult paljusid naisi, vaid saadud tagasisidega iseennast ka. Ma pole kunagi varem olnud enda orgasmivõimetuse juures enesekindlam. Minu olukord on täiesti tavaline nähtus ja ma ei tee midagi valesti ega ole katkine, et mulle ainuüksi vahekorrast ei piisa. See lihtsalt on nii ja see pole midagi erilist, et ma orgasmi saamiseks abivahendeid vajan. Ma mitte ei toimi teisiti kui “normaalsed naised”, vaid me kõik oleme normaalsed naised ja me toimime erinevalt. Nii lihtne see ongi.

Edukat eneseavastamist ja rohkelt uusi kogemusi!

25 thoughts on “Üllatus Ulakalt Kaunitarilt ehk loosi VÕITJAD!

 1. Hehee, tellisin ka. Kuigi mul ajab asja ära ka odavam ja ilmselt lihtsam abiline, aga viimasel ajal on nagu… igavaks muutunud? 😀 eks näis mis saab 😀 aitäh koodi eest!

 2. Mmmm! Nii äge,et 5 loosimist! Niuks,et loosiõnn mulle kanni näitas,aga kui suudan pere eelarvest 24 juuniks näpistada selle summa enda tarbeks,siis… piip & prillid! Aitäh sulle ja kõigile teistele,kes kaasa mõtlesid/rääkisid!

 3. No ma peale eelmist postitust mõtlesin ostu peale, panin selle paar korda ostukorvi ja ikka kuidagi ei raatsinud. Nüüd see postitus ikka ajendas raatsima. Laoseis jälle suht hõredaks jäänud, nii et saan tavalise Sona 🙂
  Aitäh julgustamast!

   1. Ulakas Kaunitar peab Leloga läbirääkimisi, et nad korra veel võimaldaksid tellida tutvumishindadega ja Ulakas Kaunitar saaks sooduskupongiga jätkata. Esmaspäeval peaks selguma, kas läheb õnneks või mitte.

    1. Minu jaoks on see tutvumishinna teema natukene segane, sest näiteks Prantsusmaal müüakse neid kordades odavamalt, kui Ulakas Kaunitar seda teeb. Täishind ongi see “tutvumishind”. Samamoodi on Saksa hinnad Eesti omadest odavamad.

     Kas Lelo siis müüb tõesti erinevatele riikidele eri hinnaga või on Ulakal Kaunitaril lihtsalt kaunis juurdehindlus?

     1. Seda ma ei kujuta ette, kuidas Lelol see hinnapoliitika toimib. Lelo enda kodulehel on samuti tavahindadeks 179 ja 149, praegu need küll maha tõmmatud ning soodushindadeks 129 ja 99 märgitud, kuid jääb siiski mulje, et tavahinnad nende endi poolt kujundatud.

      Ulakas Kaunitar on kindlasti kauni juurdehindluse lisanud, samamoodi ilmselt ka teised poed. Kui ma Erosest enda oma ostsin, siis oli samuti tavahinnaks märgitud 179 € ja öeldi, et ühel hetkel see päriselt sinna tõuseb ka. Hetkel müüvad siiski sama hinnaga, mis Lelo ise ehk 129 € eest.

      Seda, et samad tooted teistes riikides soodsama hinnaga on, ma üldse ei imesta, mingil veidral põhjusel on nii paljude asjadega. 😀

 4. Ütlen ausalt, ei oma usku nendesse vidinatesse. Pole kunagi katsetanud, sest ei pea orgasmi saamist üldse vajalikuks. Mulle meeldib kaaslasega aega veeta ja ilma igasuguse tulemuseta (kui nii öelda) Ise saan ikka lõpunaudinguni viidud aga ei pea ka vajalikuks seda iga kord saavutada.

  Aga kuna 30 kukub järgmisel nädalal ja pole veel ühtegi head kingiideed välja mõelnud, mis oleks ka midagi uut ja ainulaadset siiani, siis kasutasin seda sidruni koodi ja tellisin endale esmakordselt selle vidina 🙂 Eks näis, kas kirjutan sulle järgmine kord rõõmukirja või “meh” 😀

 5. Tuli. Ja tulin. Umbes 30 sekundiga. Orgasmidega olen muidu suhteliselt hea sõber, aga no see konkreetne tuli teiselt planeedilt. Koos märja voodikatte ja suure naeruturtsatusega kui lõpuks pildi ette sain.

  Ma isegi ei tea veel, kas see tunne mulle meeldib. Ta on hea, aga… võõras? Ja natuke on hirm, et äkki hiljem n-ö tavaseksiorgasmid hakkavad lahjad tunduma. Aga äge ikka teada, mida kõike üks keha teha võib.

 6. Ma mõtlesin ikka, et pean ka kirjutama. Soetasin Sona juba millalgi talvel ja no tõesti, täitsa teiselt planeedilt asi 😀 ma olen selle üle mõelnud ja mumst on vahe selles, et nö vibraatoritega peab igatpidi meelitama ja tujus olema jms, aga Sona lihtsalt nagu imeb sinust selle orgasmi välja, sest ta mõjub fûüsiliselt nii õigesti. Selliseid mitu orgasmi üksteise otsa ja seejärel samal laineharjal sõitmisi, kus lõpuks lausa mingid urinad kurgupõhjast vallanduvad, ei ole ma millegi ega kellegi muuga saavutanud. Hands down preachin ka kõigile, see on revolutsioon!

  1. Hahaaa, täitsa nõus sinuga! Ma arvan, et see tunne, et sa ei pea ise nii palju vaeva nägema vaid Sona Cruise teeb sinu eest kogu töö ära, just orgasmi nii mõnusaks teebki. Soovitan ka! 🙂

 7. Ma ikka lootsin õnnele ja enne loosimist ära ei ostnud Sona Cruise aga kuna õnne pole (on armastust 😛 ) siis pidin ikka raha kulutama. Soodukast oli ikka palju kasu, tänud! Täishinnaga ei oleks raatsinud osta.

  Oli väike hingevärin ikka enne proovimist sees. Äkki olen mina üks neist, kellele Sona Cruise ei sobi?! Õnneks või kahjuks see nii polnud. Minutiga jõudsin tippu välja! Kahjuks seepärast, et ootasin natuke enamat… orgasmist siis. Ei olnud nii erinev tunne kui eelnevate kliitoriorgasmidega. Kuigi jalad võttis mõnusalt surisema. Teine katsetus koos abikaasaga oli parem 😀 Kindlasti kasutan/me seda veel 😀

 8. Minul õnnestus osta soodushinnaga Sona Cruiser. Olen suht stabiilne “selliste” toodete kasutaja, kuid mõtlesin et vaheldus ei teeks paha. Olen siiani kasutanud kahte erinevat kliitorivibraatorit ja ühte tavalist vibraatorit. Lelo Sona suhtes olid ootused vist liiga kõrgeks aetud, sest asualt öeldes…. esimese hooga… suht möh? Värvivalikus oli ainult heleroosa ja see pole üldse minu toon, nagu väike põrsas. Lisaks tegi vibraator vastu surudes megarõvedat ja valju häält, seega ma ei saa aru, millele tugineb väide et tegemist on vaikse tootega. See on suht suur jurakas, noh umbes nagu pisemat sorti mängupõrsas mis teebki imelikku seahäält. Mul on endal hetkel WeVibe Tango, mis on minumeelest vaiksem, väga intensiivne ja mõnusalt imepisike, no umbes sellise suurusega nagu jämedam marker või tahvlivildikas. Eks ma katsetan edasi, võibolla oli lihtsalt halb päev ja ehmatus sellest kõvast häälest oli ka suur.

  1. Kehv kogemus ei ole üldse naljakas, aga seahäält tegev roosa mängupõrsas. 😀

   Jah, Sona Cruise on lärmakas, mainisin seda postituses ka. Kujutan ette, kui üllatav see häälekus võib olla, kui teised mänguasjad on vaiksed, kuid sellega harjub kindlasti ära. Katseta ikka edasi, loodetavasti hakkab meeldima. 🙂

 9. Tere!
  Ma osalesin ka loosis,aga loosiõnn näitas saba.Tänase päeva seisuga on siis aga lood sellised,et minu öökapist leiab järgmised “tegelased”: Lelo Smart Wand Large’i, Lelo Sona Cruise’i, Lelo Tiani paaridevibraatori ja kohe-kohe peaks Smartposti potsatama Lelo Gigi 2.Mis ma oskan öelda.Sõltuvus?!😀
  Ehk kedagi huvitab,seega annaksin natuke tagasisidet ka.Paaridevibraator Tiani on minu meelest tõesti kasutamiseks koos partneriga.Minu jaoks jääb ta siiski kuidagi lahjaks,aga mehele meeldib.Kuna Tiani’t saab kasutada ka vahekorra ajal,tunneb meespool samuti vibratsioone.Lelo Sona Cruise’i puhul kardsin juba enne tema kohale jõudmist,et ehk on ootused liialt kõrgele kruvitud.Lisaks kirjutati mitmeski kohas,et ta on suhteliselt valju.Esimese asjana märkasin,et teda on väga mugav käes hoida.Üldse on Lelo tooted väga kenad ja samas minimalistliku,kuid luksusliku välimusega.Materjal on ihusõbralik,pehme ja kvaliteetne.Tagasi Lelo Sona Cruise’ i juurde tulles,siis ta on küll häälekas,aga seda vaid teatud asendis.Lisaks vajab ta ikka korralikus koguses libestit (see kõik on muidugi vaid minu arvamus).Orgasmini jõuan alati,mida näiteks Tianiga ei juhtu,aga lemmik leluks ma hetkel teda ei pea.Kappi seisma ta kohe kindlasti ei jää.Lõpuks siis Lelo Smart Wand Large.OMG! Vot see on relv! Kui esmalt võib tema suurus ehmatada,siis olgu kohe mainitud,et see pole g-punkti vibraator,vaid ongi masseerija.Sisestada ma seda Lelo’t üldse ei soovitagi,sest võib tekkida raskusi tema kätte saamisega (olen lugenud arvustusi ja ka korra ise seda kogenud).Aga muus osas on Smart Wand minu absoluutne lemmik.Smart Wand’e on ka Medium suuruses,aga ma eelistan kindlasti suuremat ja võimsamat.Tänu oma suurusele ja painduvale peale katab ta suure nahapinna ja tekitab ülivõimsaid vibratsioone.Mulle meeldib kõige suurem tugevus,aga ausalt öeldes viib see mind isegi liialt kiiresti orgasmini.Hooldus on neil toodetel tänu veekindlusele imelihtne.Seega jaa,olen (koos mehega) avastanud põnevat ja meie voodielu on ainult võitnud.Kas Lelo Gigi 2,mis varsti saabub jääb viimaseks leluks? Ei julgeks pead anda.Ja mine sa tea: järsku mõnes tulevases loosimises veab rohkem…😀

   1. No nii! Gigi 2 kohal ja testitud.Alustaks plussidest.Tellisin roosa variandi ja mulle meeldib kogu selle lelu välimus (aga nii on kõigi minu nelja Lelo tootega – nad on kõik maitsekalt kenad).Töötab Lelo Gigi 2 väga,väääga vaikselt.Teda on mugav käes hoida ja režiime vahetada.Kui alguses pakki avades tundus Gigi 2 ehk pisut väike,siis tegelikkuses kasutades on ta paraja suurusega (lihtsalt kui kõrvuti panna Gigi 2 ja Smart Wand Large on suuruse vahe ikka trastiline,samas viimane polegi g-punkti vibraator).
    Ehk peaksin ka mainima,et minu meelest peab see hetk ja tunne olema “õige”,kui endaga tegelema hakata ja võib-olla siinkohal tegin Gigi 2 proovimisel vea.Uudishimu oli suur,aga vot see tunne ja hetk polnud ehk kõige paremad.Olin mitmeid kordi kulminatsioonile lähedal,aga miskit jäi nagu puudu.Ma ei tea veel,kas asi oligi lihtsalt hetkes või siis konkreetselt selle toote võimsuses.Lõpetamiseks võtsin appi oma praeguse absoluutse lemmiku Lelo Smart Wandi.Samas ei oskagi hetkel Gigi 2 miinuseid välja tuua.Kuju on tal hästi meeldiv ja täpselt kehasse 😀.Alguses tekitas see nörrituse,et laadija ei toiminud,aga Lelo Sona Cruise laadija sobib Gigile samuti,seega see asi sai lahendatud.Kui nüüd panna minu öökapi lelud pingeritta,siis see saaks olema järgmine: 1.koht https://www.lelo.com/smart-wand-large 2.koht https://www.lelo.com/sona-cruise 3.koht https://www.lelo.com/gigi-2 4.koht https://www.lelo.com/tiani-2
    See siin on puhtalt minu pingerida ja kindlasti kasutan ma kõik neid tooteid edasi,lihtsalt igale neist on oma aeg ja koht.
    Siiski soojalt soovitan Lelo Smart Wandi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *